T. Radziwonowicz Anieli grają kolędy na instrum. (6999637788)

zakończona
26,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Dostawa
 • List polecony ekonomiczny 5,20 zł
 • Allegro MiniPaczka InPost 7,20 zł
 • Allegro Paczkomaty InPost 8,60 zł
Zakupy od 1 000 zł darmowa dostawa
 • lokalizacja: Skierniewice, Polska
 • czas wysyłki: natychmiast

parametry

 • stan: nowy
 • faktura: Wystawiam fakturę VAT
 • rodzaj: kompendium, repetytorium, opracowanie
 • waga (z opakowaniem): 0.3 [kg]
 • okładka: miękka
 • rok wydania (xxxx): 2008
 • kondycja: bez śladów używania
 • klasa: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Opis

Anieli grają

kolędy na instrumenty opracował Tomasz Radziwonowicz. (2008)

Najpopularniejsze melodie kolędowe w instrumentalnych aranżacjach znanego skrzypka, kompozytora i dyrygenta, założyciela kwintetu smyczkowego I Solisti di Varsavia oraz orkiestry kameralnej Sinfonia Viva. Opracowania głównie na smyczki (trio, kwartet i kwintet), poza tym fortepian, obój i trąbka. [32 s.]

Gdy się Chrystus rodzi

Bóg się rodzi

Gdy śliczna Panna

Mędrcy świata

Mizerna, cicha

Jezus malusieńki

Oj, maluśki

Przybieżeli do Betlejem

Tryumfy Króla niebieskiego

Wśród nocnej ciszy

W żłobie leży

Z narodzenia Pana

Dostawa i płatność
od 5,20 zł

Lokalizacja: Skierniewice, Polska

Aby mieć darmową dostawę, kup u Salon-muzyki za co najmniej 1000.00 zł.

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Allegro MiniPaczka InPost Darmowy zwrot
pierwsza sztuka
7,20 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
5
czas realizacji
3 dni robocze
Allegro Paczkomaty InPost Darmowy zwrot
pierwsza sztuka
8,60 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
30
czas realizacji
1-2 dni robocze
Allegro Kurier InPost Darmowy zwrot
pierwsza sztuka
12,18 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
30
czas realizacji
2 dni robocze
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
18,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
5
czas realizacji
1-2 dni robocze
List polecony ekonomiczny
pierwsza sztuka
5,20 zł
kolejna sztuka
1,00 zł
maksymalnie w paczce
2
czas realizacji
3-4 dni robocze
Paczka24
pierwsza sztuka
16,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
20
czas realizacji
1-2 dni robocze
Paczka48
pierwsza sztuka
14,50 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
20
czas realizacji
2 dni robocze
Odbiór osobisty po przedpłacie
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-
czas realizacji
natychmiast

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Odbiór osobisty
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-
czas realizacji
natychmiast

Punkty odbioru

SALON MUZYKI SP ZOO
Żwirki 3a
96-100 Skierniewice
woj. łódzkie
email: salonmuzyki@gmail.com
tel.: 468333033

 • poniedziałek - piątek 10:00 - 18:00

płatność kartą i gotówką
do odbioru w 3 dni robocze
prosimy umówić się na odbiór

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Reklamacja
1 rok

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

1 rok

Adres do reklamacji

Salon Muzyki Sp. zo.o.
ul. Żwirki 3a
96-100 Skierniewice
Dodatkowe informacje

  

Gwarancja i serwis

Część produktów sprzedawanych w naszym sklepie posiada gwarancję producenta. W przypadku wykrycia wady w sprzęcie objętym gwarancją, skontaktuj się z najbliższym punktem serwisowym, wskazanym w karcie gwarancyjnej lub na stronach internetowych producentów. Jest to bardzo szybki proces reklamacji, który pozwala w najkrótszym czasie doprowadzić sprzęt do sprawności.

Uwaga: prosimy o zachowanie dowodu zakupu (paragon lub faktura) i oryginalnego opakowania aż do momentu zakończenia okresu gwarancyjnego - stanowią one podstawę do zgłaszania reklamacji.

Reklamacje

Przed odebraniem przesyłki zawsze sprawdź, czy nie uległa uszkodzeniu w transporcie. Jeżeli opakowanie posiada widoczne uszkodzenia zewnętrzne, zalecamy odmówienia przyjęcia przesyłki, a następnie skontaktowanie się z nami lub spisanie protokołu z kurierem dostarczającym przesyłkę.

Po pokwitowaniu odbioru paczki istnieje możliwość otwarcia paczki w obecności kuriera - w przypadku stwierdzenia niezgodności, sporządzany jest protokół rozbieżności, który stanowi podstawę późniejszej reklamacji.

Jeżeli zakupiony towar okazuje się mieć wady fabryczne lub jest niezgodny z opisem, prosimy o postępowanie zgodnie z poniższą procedurą reklamacyjną:

1. Prześlij do nas produkt, który chcesz zareklamować, dołączając do niego pisemne oświadczenie w którym opiszesz szczegółowe powody reklamacji produktu, formę rekompensaty, a także adres zwrotny oraz numer konta, na który zostanie dokonany zwrot pieniędzy (w zależności od podjętej przez sklep decyzji). Przesyłka jest realizowana na Twój koszt.

2. W ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki poinformujemy Cię mailowo lub telefonicznie o wyniku postępowania reklamacyjnego.

3. Jeżeli reklamacja zostanie rozpatrzona pozytywnie, w ciągu 7 dni roboczych od dnia podjęcia decyzji, zrekompensujemy poniesione przez Ciebie koszty poprzez: naprawę reklamowanego produktu, przesłanie nowego egzemplarza produktu lub zwrot pieniędzy.

4. Jeżeli reklamacja zostanie uznana za nieuzasadnioną, przekażemy Ci szczegółowe uzasadnienie podjętej decyzji i w ciągu 14 dni roboczych odeślemy na nasz koszt reklamowany produkt.

W razie wątpliwości, zapraszamy do kontaktu pod adresem e-mail: salonmuzyki@gmail.com lub telefonicznie: 46 8333033. Udzielimy Ci wskazówek, jak szybko i bezproblemowo przeprowadzić reklamację.

Zwrot produktów

Zgodnie z obowiązującymi przepisami, w ciągu 10 dni kalendarzowych od daty dostarczenia zamówionego towaru, masz prawo jego zwrotu bez podania przyczyn w ramach odstąpienia od umowy, wg ogólnych zasad wynikających z przepisów dotyczących zawierania umów na odległość. Dotyczy to wyłącznie sprzedaży konsumenckiej, a więc stosuje się tylko do sprzedaży osobie fizycznej, która dokonuje zakupu w celu niezwiązanym z działalnością zawodową lub gospodarczą. 

Zwracany produkt nie może nosić śladów używania - każdy element musi być kompletny i fabrycznie zapakowany, towar dostarczony w oryginalnym opakowaniu w stanie niezmienionym. W przypadku niespełnienia tego warunku, produkt nie zostanie przyjęty.

Jeżeli chcesz dokonać zwrotu produktu:

1. Odeślij zakupiony produkt w nieuszkodzonym stanie i w oryginalnym opakowaniu wraz z całą jego zawartością. Przesyłka jest realizowana na Twój koszt.

2. Dołącz do przesyłki pisemne oświadczenie w którym zawrzesz chęć zwrotu produktu, a także numer konta, na które zostanie przekazany zwrot pieniędzy.

3. W ciągu 3 dni roboczych od otrzymania Twojej przesyłki, sprawdzimy stan przekazanego produktu (czy nie nosi śladów użytkowania, czy nie został uszkodzony lub zniszczony, czy znajduje się w oryginalnym opakowaniu z całą jego zawartością).

4. Jeżeli nie odnotujemy przeciwwskazań, na Twój adres email prześlemy informację o pozytywnym rozpatrzeniu zwrotu produktu. Na załączony numer konta w ciągu 7 dni zostanie dokonany zwrot pieniędzy.

Jeżeli Twój zwrot produktu zostanie odrzucony (ze względu na uszkodzenie produktu lub oznaki użytkowania), przekażemy Ci na wskazany adres email informację o nieprzyjęciu zwrotu produktu. W ciągu 7 dni roboczych na wskazany adres zwrotny odeślemy produkt, pokrywając koszt przesyłki

Zwroty

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

Salon Muzyki Sp. z o.o.
Żwirki 3a
96-100 Skierniewice

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

 
Zgodnie z ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014, kupujący ma 14 dni od daty otrzymania towaru na przesłanie oświadczenia o odstąpieniu od umowy, a jeśli sprzedający nie poinformował o prawie do odstąpienia – 12 miesięcy.  Zwrot przedmiotu przez konsumenta powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od daty przesłania oświadczenia, podobnie jak zwrot środków przez Sprzedającego. Sprzedający może jednak wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.  Umowa jest uważana za niezawartą, a konsument  ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

O sprzedającym
Salon-muzyki
100,0%
kupujących poleca tego sprzedającego

362

 

0

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

5,0

Czas wysyłki

5,0

Koszt wysyłki

4,9

Obsługa kupującego

5,0

Dane firmy

Kontakt

 • 46 *** ** ** (pokaż)
poniedziałek - piątek
10:00 - 18:00
sobota
10:00 - 14:00
niedziela
zamknięte

Informacje o sprzedającym

Witamy w naszym Sklepie! 

Od 02-06-2017 r. firma FHU KINGA Zbigniew Meszka w Skierniewicach przekształcił sie w Salon Muzyki Sp z o.o. Jesteśmy sklepem muzycznym powstałym z inicjatywy Polskich Nagrań w 1988 roku w Skierniewicach. Jako sklep firmowy PP Polskie Nagrania Nr 2 obok Nr 1 z Nowego Świata w Warszawie. Od 1993 roku samodzielna placówka, sklep muzyczny ''Pod Filarami'' O.Z.Meszka w Skierniewicach. W swojej ofercie posiadamy artykuły z branży muzycznej, przemysłowej i nie tylko... W dziale muzycznym oferujemy: - nagrania CD i DVD, - muzyczne i Filmowe dla kino- i melomanów, - bajki audio i video dla dzieci, - muzyka dla każdego - dziecięca, pop, rock, jazz, klasyka, ballada, poezja śpiewana, - filmy fabularne, seriale, dokumentalne, popularno-naukowe, koncerty na DVD i opery, - instrumenty - dęte, strunowe, perkusyjne, klawiszowe, akustyczne i elektroniczne. Niezbędny osprzęt w postaci: - strun, stroików, metronomów, tunerów, kluczy, ustników, pokrowców, futerałów, chemii czyszcząco-konserwującej, - naciągi perkusyjne, czynele, pałki perkusyjne, - podręczniki i śpiewniki dla uczniów szkół muzycznych, ognisk, amatorów i profesjonalistów, - pulpity do nut, statywy instrumentalne i sceniczne, - artykuły sceniczne, - mikrofony wszelkiego formatu, oświetlenie, żarówki, nagłośnienie, miksery i wzmacniacze, - wytwornice dymu i baniek. Wśród artykułów przemysłowych proponujemy: - przewody i kable instrumentalne, mikrofonowe, kolumnowe, audio, video, zasilające i antenowe, - końcówki i redukcje połączeniowe audio, video/RTV, - zasilacze instrumentalne, ładowarki bateryjne, baterie i akumulatory. Naszą ofertę wzbogaca niewielki dział zabawek a w nim miedzy innymi: - modele aut i motocykli w skali 1:10; 1:30; 1:60, - lalki szmaciane i maskotki pluszowe, - gry planszowe i puzzle oraz łamigłówki 3D, - modele pojazdów dla majsterkowiczów i hobbystów motoryzacji. Jesteśmy chyba nieliczni posiadający w swej ofercie nośniki magnetyczne: - kasety audio i video VHS oraz mini DV, - jak również płyty CD i DVD w tym wersja RW, karty pamięci i pendrive'y. Jednym słowem - dla każdego coś miłego. Zapraszamy na zakupy i dziękujemy za wybór naszych propozycji. Życzymy satysfakcji z dokonanych u Nas zakupów.

Pozostałe informacje

nr konta bankowego 60 1140 2004 0000 3302 7689 9895

Wyświetlenia:2
Numer oferty:6999637788
Zgłoś naruszenie zasad
Do góry