T.Burton Tiger - Semi Hollow - kopia gibson ibanez (6910599798)

zakończona
1 650,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

  • stan: używany
  • faktura: Nie wystawiam faktury
  • waga (z opakowaniem): 6.0 [kg]
  • ilość strun: 6 strun
  • mostek: stały
  • rodzaj: inny

Gitara prawie nieużywana w pełni sprawna. Gryf jest cienki, zaskakująco dobrze leży w dłoniach, dzięki czemu wygodnie się na niej gra.
Z racji tego, że jest to bardziej gitara jazzowa zrobiłem swobodną wymianę pickupa przy gryfie. Od potencjometru biegnie przedłużka do komory z pickupem do której można łatwo i szybko przylutować inny pickup bez konieczności wyjmowania elektroniki, żeby dostać się do układu. Wystarczy przylutować go do wystającego kikuta przedłużki.
Zachowało się oryginalne opakowanie.

Nowa kosztuje 2450zł
http://fabrykadzwiek­u.pl/product-pol-427­7-T-Burton-Tiger.htm­l

Opis mini recenzji:

Producent przywiązuje bardzo dużą wagę do tego, aby sprzęt posiadał nowoczesne rozwiązania techniczne, a jednocześnie troszczy się o oryginalne elementy wyglądu. Są to gitary, które zdecydowanie mają swój styl. Oryginalnym elementem design'u gitar elektrycznych jest kształt główki. Charakterystyczne i trudne do skopiowania jest jej ukośne ścięcie, wykonanie tego elementu wymaga specjalnego oprzyrządowania. Kształt wspomnianej górnej krawędzi główki jest powtórzony w linii rozcinającej każdy z markerów. Oto krótka charakterystyka:

- klonowy gryf Set-in,
- mostek Tune-o-matic,
- klucze Grover
- pickupy Giovanni, możliwość rozłączania cewek gałkami potencjometrów głośności typu push-pull

Zupełnie wyjątkowy jest kolor tej gitary. Pod transparentnym lakierem, lekko przyciemniającym barwę naturalnego drewna, widać piękne słoje klonu falistego, a na nich naniesione komputerową metodą laserowego wypalania tygrysie pasy.

wysyłka gratis
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Allegro Kurier InPost 12,18 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
dodatkowe informacje