T+A D 10 mk2 CD / SACD Hi-End fabryczny komplet (6542337526)

zakończona
15 799,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

  • stan: używany
  • waga (z opakowaniem): 20.00 [kg]
  • kolor: tytanowy
  • pilot: nie

Odtwarzacz z 2008 roku, wersja mk2. Używany przeze mnie na co dzień w głównym systemie. Świeżo po przeglądzie u producenta w Herford, do wglądu rachunek na prawie 3000zł wraz ze sprawozdaniem z naprawy. Wyjątkowe urządzenie pochodzące z najwyższej serii V, pod każdym względem sprzęt topowy. Dwa potężne trafa toroidalne, bateria lamp i zapewniające odpowiednią filtrację kondensatory odpowiadają tu za brzmienie pełne, potężne i dynamiczne, zarówno przy odtwarzaniu Super Audio CD, jak i "zwykłych" CD. Odtwarzacz ma cztery tryby pracy oversamplingu, co pozwala cieszyć się nawet gorzej nagranymi płytami. Więcej informacji na temat technologii znajdą Państwo w sieci:

http://www.hi-fi.com­.pl/odtwarzacze-cd-t­esty-lista/861-t-a-d­-10-mkii.html

http://ta-hifi.de/fi­leadmin/kataloge/TuA­_Katalog_V-SERIE_DE.­pdf

http://www.testberic­hte.de/test/produkt_­tests_t__a_d_10_p508­91.html

Wizualnie odtwarzacz w świetnej kondycji, kilka drobnych rysek na akrylu powstałych w wyniku przecierania szmatką. Posiadam fabryczny, podwójny karton, instrukcję, gwarancję itp.

Technicznie bez zarzutu, jak nowy. Świeżo po wspomnianym już przeglądzie fabrycznym, z nowym napędem. Na temat brzmienia poczytać można opinie w sieci, w skrócie można napisać, że jest to absolutny hi-end, o czym świadczy chociażby referencyjna nota w opiniotwórczym Stereoplay.

Zainteresowanych proszę o kontakt pod nr 668-38I-89O, bądź przez formularz allegro. Cena podlega negocjacji.

Preferuję odbiór osobisty z uwagi na znaczną wartość urządzenia, ale nie wykluczam wysyłki po wcześniejszym uzgodnieniu warunków.

płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
dodatkowe informacje