SZYBA CZOŁOWA PORSCHE 911 997 SENSOR DOWÓZ (6483040771)

8 dni do końca
cena kup teraz
90,00 zł
  • stan: używany
Point Glass
Szyby samochodowe - dowóz cały kraj

O firmie

Jesteśmy firmą od kilku lat prężnie działającą na rynku szyb samochodowych. Naszym klientom oferujemy zarówno szyby nowe, jak i używane, oryginały oraz zamienniki. Klienci cenią nas przede wszystkim ze względu na wysoką jakość świadczonych przez nas usług oraz konkurencyjne ceny. Zapraszamy do skorzystania z naszej bogatej oferty!
Oferowane przez nas szyby używane są znakomitą alternatywą dla znacznie droższych szyb nowych. Prosimy jednak pamiętać, iż każdy towar używany znajduje się w stanie technicznym wynikającym z jego normalnego użytkowania. Z tego powodu, w celu zapewnienia Państwu jak najwyższego zadowolenia ze świadczonych przez nas usług prosimy o kontakt telefoniczny jeszcze przed dokonaniem zakupu. Nasi pracownicy z przyjemnością udzielą Państwu szczegółowych informacji o stanie technicznym towaru i rozwieją wszelkie wątpliwości, doradzając najlepsze z możliwych rozwiązań.

Kontakt

693 387 033

510 110 369

531 101 369

Wojciech Makała
sprzedaż detaliczna szyb samochodowych
Felkowo 5
64-115 Wilkowice
REGON: 410341940
NIP: 697-105-72-30

Dostawa

Dowóz towaru do Klienta odbywa się przede wszystkim firmowym transportem - po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym (przed zalicytowaniem). Na specjalne życzenie Klienta przewidujemy także możliwość wysłania towaru za pośrednictwem firmy kurierskiej.PORSCHE 911 997

PRZEDMIOTEM AUKCJI JEST SZYBA CZOŁOWA DO PORSCHE 911 997 , MODEL Z MIEJSCEM NA SENSOR , SZYBA POSIADA NAPRAWIONY ODPRYSK

OFEROWANE PRZEZ NASZĄ FIRME PRODUKTY SĄ MARKOWE I SPEŁNIAJĄ KRYTERIA JAKOSCI ISO/TS16949, ECER 43/QS9000

SZYBY ZAMÓWIONE DO WTORKU (DO GODZ. 14) BĘDZIEMY STARALI SIĘ DOSTARCZYC DO KONCA TYGODNIA

ZDJĘCIA SZYB SĄ POGLĄDOWE NIE REAL

PROSIMY O KONTAKT TELEFONICZNY PRZED ZALICYTOWANIEM W CELU OMÓWIENIA STANU TECHNICZNEGO I DOSTĘPNOSCI TOWARU
wysyłka gratis
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 50,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Nie zgadzam się na sprzedaż użytkownikom serwisów Aukro.cz oraz Aukro.ua

dane sprzedawcy

Firma zajmuje się sprzedażą nowych i używanych szyb samochodowych. Ponadto, oferujemy dowóz towaru do Klienta naszym transportem po wcześniejszym, telefonicznym uzgodnieniu przed zalicytowaniem. Przed zakupem prosimy zapoznać się z opisem aukcji i informacjami od Sprzedającego, a także z naszym Regulaminem, którego postanowienia stanowią integralną część zamówienia! Zapraszamy do zakupów i życzymy zadowolenia z naszej oferty. Kontakt telefoniczny pod numerem 693 387 033 lub 510 110 369 - na zapytania o towar kierowane do nas drogą mailową nie odpowiadamy z powodu braku czasu.

zwroty

czas na zwrot: 14 dni

adres do zwrotu:
 
1. W ciągu 14 dni od dnia odebrania towaru Kupujący ma prawo odstąpić od umowy bez podania przyczyny, wysyłając w tym celu do Sprzedającego oświadczenie następującej treści: „Ja, (imię i nazwisko oraz adres Kupującego) niniejszym informuję o moim odstąpieniu od umowy sprzedaży szyby samochodowej (model zakupionej szyby) zawartej dnia (data odebrania towaru od Sprzedającego).” Sprzedający nie zapewnia możliwości złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy drogą elektroniczną, zatem oświadczenie winno zostać przesłane drogą pocztową na adres Sprzedającego. 2. Kupujący traci prawo do odstąpienia od umowy jeżeli w ciągu 14 dni od dnia odebrania towaru uległ on uszkodzeniu lub zniszczeniu. 3. W ciągu 14 dni od dnia otrzymania oświadczenia Kupującego o odstąpieniu od umowy Kupujący zwróci towar Sprzedającemu. Sprzedający oferuje możliwość odbioru zwracanego towaru od Kupującego. Sprzedający zwróci Kupującemu wszelkie dokonane przez niego płatności w chwili otrzymania towaru z powrotem lub w chwili odebrania towaru od Kupującego. 4. W przypadku odstąpienia od umowy Kupujący ponosi całkowity koszt zwrotu towaru Sprzedającemu w tym koszt zabezpieczenia towaru do transportu: a) koszt zwrotu towaru w przypadku jego odbioru przez Sprzedającego wynosi 150 zł (kwota ta jest wyższa od standardowej kwoty dostawy oferowanej Kupującemu przez Sprzedającego w momencie zakupu towaru, ponieważ firmowy transport jest w tym wypadku podejmowany poza cotygodniową trasą dostawczą, wyłącznie w związku z odstąpieniem Kupującego od umowy i w celu odbioru towaru od Kupującego); b) kupujący może zwrócić towar na adres Sprzedającego w inny sposób niż określony w podpunkcie a), jednakże w tym przypadku ponosi on odpowiedzialność za zwracany towar i jego ewentualne uszkodzenie. Towar uszkodzony nie podlega zwrotowi.

reklamacje

5. W przypadku niezgodności towaru z umową, Kupującemu przysługuje prawo złożenia reklamacji. Sprzedający jest odpowiedzialny za sprzedany towar, jeżeli wada została przez Kupującego stwierdzona w terminie ustawowym, który w przypadku rzeczy używanych wynosi rok od dnia wydania towaru. Prawo to nie przysługuje w odniesieniu do wad towaru, o których Kupujący został poinformowany przez Sprzedającego w chwili zawarcia umowy. Sprzedający zobowiązuje się do dostarczania towaru bez wad, za wyjątkiem tych wyraźnie wskazanych Kupującemu. 6. Pismo ze zgłoszeniem reklamacji winno zostać przesłane przez Kupującego drogą pocztową na adres Sprzedającego. Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać imię i nazwisko oraz adres Kupującego, datę wydania towaru Kupującemu, opis towaru podlegającego reklamacji wraz ze sprecyzowaniem roszczeń Kupującego oraz ich szczegółowym uzasadnieniem. Sprzedający rozpatruje roszczenia reklamacyjne w terminie 14 dni od dnia otrzymania zgłoszenia. Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail bądź drogą pocztową.

pozostałe informacje

7. Realizacja zamówienia następuje po jego telefonicznym potwierdzeniu przez Kupującego. 8. Wszelkich dodatkowych informacji dotyczących dostawy, a także dostępności i stanu technicznego towaru Sprzedający udziela telefonicznie. a) Kupujący przed dokonaniem zakupu towaru używanego zobowiązany jest do kontaktu telefonicznego ze Sprzedającym w celu omówienia stanu technicznego towaru. Towar używany może nosić ślady wynikające z jego normalnego użytkowania. 9. Towar jest dostarczany Kupującemu przez Sprzedającego firmowym transportem. Transport prowadzony jest na terenie całej Polski. Koszt dostawy towaru wynosi 50 zł. Ze względu na ryzyko uszkodzenia towaru Sprzedający nie oferuje Kupującemu możliwości dostawy towaru za pośrednictwem Poczty Polskiej lub innych firm kurierskich. 10. Kupujący może osobiście odebrać zakupiony towar w siedzibie firmy znajdującej się w Wilkowicach (woj. Wielkopolskie) po wcześniejszym telefonicznym zgłoszeniu Sprzedającemu wyboru takiej formy dostawy towaru oraz ustaleniu daty odbioru. 11. Zamówienia złożone i potwierdzone telefonicznie przez Kupującego do godziny 12.00 we wtorek są realizowane do końca następującego po nim tygodnia. W szczególnych wypadkach Sprzedający zastrzega sobie możliwość wydłużenia terminu realizacji zamówienia do 21 dni. 12. Postanowienie niniejszego regulaminu wyrażone w zakładkach "zwroty" oraz "reklamacje" w punkcie 1, 2, 3, 4, 5 oraz 6 obowiązują wyłącznie w odniesieniu do Kupującego będącego Konsumentem, to jest nabywającego towar w celu prywatnym, nie związanym z prowadzoną przez Kupującego działalnością gospodarczą lub zawodową. W odniesieniu do Kupującego nie będącego Konsumentem obowiązują przepisy Kodeksu cywilnego dotyczące umowy sprzedaży. 13. Kupujący jest zobowiązany do zapoznania się z opisem aukcji, zawierającym takie informacje jak opis towaru i koszt jego zakupu, a także z niniejszym regulaminem, stanowiącym integralną część zamówienia. W momencie zawarcia umowy Kupujący akceptuje niniejszy Regulamin oraz przyjmuje do wiadomości wszelkie udostępnione mu przez Sprzedającego w serwisie Allegro informacje dotyczące zawieranej umowy.