SZTUCZNE LIŚCIE LIŚĆ KWIATY 100SZT 4 KOLORY (6912184973)

do wyczerpania przedmiotów

parametry

  • stan: nowy
  • faktura: Nie wystawiam faktury

Opis

Sztuczne liście

4 kolory, komplety po 100 sztuk

PRODUKT 100% NOWY!

IDEALNE DO JESIENNEJ DEKORACJI DOMU

1 ZESTAW ZAWIERA 100 SZTUK LIŚCI W WYBRANYM KOLORZE

PIĘKNE LIŚCIE KLONU

MATERIAŁ: POLIESTER

Pamiętaj, aby zapoznać się z czasem dostawy!

Wysyłka

Towar wysyłany jest do Ciebie bezpośrednio z zagranicznego magazynu. Maksymalny czas oczekiwania na zamówienie to 60 dni roboczych od daty zaksięgowania przelewu. Średni czas dostawy to 25 dni roboczych.

W większości przypadków przesyłka przychodzi jednak szybciej. Maksymalny czas dostawy wynika z opóźnień przewoźnika bądź okresów świątecznych.

Jeśli maksymalny czas dostawy zostanie przekroczony, gwarantujemy pełny zwrot środków w ramach ubezpieczenia bądź ponowne zamówienie towaru.

Po przyjęciu w Polsce, przesyłka dostarczona zostanie przez Pocztę Polską.

Pod poniższym adresem znajduje się kalkulator dni roboczych gdzie z łatwością można policzyć ile minęło czasu od momentu dokonania zamówienia. Należy pamiętać, że do dni roboczych nie zaliczają się soboty, niedziele, a także dni ustawowo wolne od pracy. Link: http://www.dnirobocze.pl

Wszystkie przesyłki polecone posiadają swój indywidualny numer śledzenia. Proszę pamiętać, że są to przesyłki międzynarodowe co czasami powoduje brak możliwości śledzenia przesyłki w systemie Poczty Polskiej.

Numer śledzenia przekazujemy każdemu klientowi na jego prośbę.

Brak możliwości zamówienia za pobraniem. Przy przesyłkach międzynarodowych dostawa za pobraniem nie jest możliwa.

Koszty przesyłki

Każda przesyłka wysyłana jest indywidualnie. Z tego powodu koszt wysyłki liczony jest dla każdej zamówionej sztuki osobno.

Nie oferujemy wysyłki za pobraniem.

Odbiór osobisty

Brak, ponieważ towar wysyłany jest z zagranicy

Dostawa i płatność
od 7,90 zł

Lokalizacja: Singapur, Chiny

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
List ekonomiczny
pierwsza sztuka
7,90 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
1
List polecony ekonomiczny
pierwsza sztuka
14,90 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
1
Dodatkowe informacje

Maksymalny czas realizacji zamówienia to 60 dni roboczych (średnio 25-30 dni roboczych). Każda przesyłka może zostać objęta procedurą celną. W przypadku dodatkowych należności celnych, pomagamy przygotować odpowiednie dokumenty. Przesyłki nadawane jako "list ekonomiczny" nie dają możliwości śledzenia ich za pośrednictwem indywidualnego numeru trackingowego.

Płatności

Faktura

Nie wystawiam faktury
Gwarancja
24 miesiące

Rodzaj gwarancji

sprzedającego

Okres gwarancji

24 miesiące
1 miesiąc dla przedsiębiorców
Dodatkowe informacje

Jeśli przedmiot zamówienia opisany w danej ofercie objęty jest gwarancją serwisową, jej zakres potwierdza potwierdzenie dokonania płatności oraz wszelkie plomby gwarancyjne znajdujące się na przedmiocie. W przypadku produktów objętych gwarancją, w opisie naszej Oferty umieszczamy informacje o treści i sposobie gwarancji, którą objęty jest oferowany produkt. Jeżeli chcesz skorzystać z przysługujących Ci uprawnień dotyczących reklamacji produktu z tytułu gwarancji, możesz zgłosić reklamację powołując się na nią w treści zgłoszenia reklamacyjnego. 

Reklamacja
1 rok

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

1 rok
rękojmia wyłączona dla przedsiębiorców

Adres do reklamacji

Prosimy o kontakt
w celu ustalenia
adresu do wysyłki
Dodatkowe informacje

A. Dokładamy wszelkich starań, aby w naszej ofercie znajdowały się produkty najwyższej jakości, pozbawione jakichkolwiek wad. Za ewentualne wady odpowiadamy na zasadach określonych w przepisach Kodeksu cywilnego (w szczególności w art. 556 oraz art. 556(1)–556(3) KC.).   
 

B. Jeżeli chcesz zareklamować produkt, możesz to zrobić: - pisząc na adres email: sorrisotrade24@gmail.com lub; - korzystając z formularza kontaktowego dostępnego w treści Oferty.
 


C. Ze względu na to, że towar wysyłany jest z zagranicy, reklamacje rozpatrywane są na podstawie przesłania filmu przedstawiającego problem z otrzymanym towarem. W sytuacjach niejasnych lub dotyczących towaru znacznej wartości, może wystąpić potrzeba odesłania towaru do magazynu zgodnego z lokalizacją wskazaną w  aukcji (jeśli lokalizacją są Chiny, podajemy dokładny adres do odesłania).   
 


D. Poprawnie składana przez Ciebie reklamacja, powinna zawierać co najmniej: - Twoje imię i nazwisko oraz adres, - numer oferty na Allegro, nr SO i datę zawarcia umowy stanowiącej podstawę reklamacji, - przedmiot reklamacji, ze wskazaniem Twojego żądania, - wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację. Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji możemy zwrócić się do Ciebie o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie. Reklamacje rozpatrywane są w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci. Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Ciebie adres e-mail. UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, oferowane w naszej ofercie produkty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym. 

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

Prosimy o kontakt
w celu ustalenia
adresu do wysyłki

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

Zgodnie z ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014, kupujący ma 14 dni od daty otrzymania towaru na przesłanie oświadczenia o odstąpieniu od umowy, a jeśli sprzedający nie poinformował o prawie do odstąpienia – 12 miesięcy. Zwrot przedmiotu przez konsumenta powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od daty przesłania oświadczenia, podobnie jak zwrot środków przez Sprzedającego. Sprzedający może jednak wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu. Poradnik allegro - szczegółowe informacje dotyczące zwrotów: http://faq.allegro.pl/24545/24539/odstapienie-od-umowy-i-zwrot-towaru Kiedy nie można odstąpić od umowy zawartej na odległość? http://ezakupy.uokik.gov.pl/faq/kiedy-nie-mozna-odstapic-od-umowy-zawartej-na-odleglosc/   

O sprzedającym
SorrisoTrade24
98,5%
kupujących poleca tego sprzedającego

864

 

13

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

4,8

Czas wysyłki

4,0

Koszt wysyłki

4,7

Obsługa kupującego

4,8

Dane firmy

Sorriso Trading Ltd
First Floor 85 Great Portland Street
W1W 7LT London
NIP: 10441446

Kontakt

poniedziałek - piątek
09:00 - 16:00
sobota - niedziela
zamknięte

Informacje o sprzedającym

Nasze dane to: Sorriso Trading LTD, First Floor, 85 Great Portland Street, London, United Kingdom, W1W 7LT 

Pozostałe informacje

I Dostawa  


1. Towar wysyłany jest z magazynów w Azji. 


2. Czas od złożenia zamówienia do momentu wysłania towaru liczony jest w dniach roboczych czyli bez sobót, niedziel i świąt obowiązujących w Polsce i kraju dostawcy. Standardowy termin doręczenia wynosi od 10 do 35 dni roboczych od momentu wysłania. W wyjątkowych sytuacjach może on wydłużyć się do 60 dni roboczych.  


3. Jeśli przesyłka nie dojdzie w przeciągu 60 dni roboczych. Klient ma prawo do zwrotu wszelkich poniesionych kosztów. 


4. Sorriso Trading LTD nie odpowiada za zaginięcie przesyłki z towarem, jeżeli Kupujący poda nieprawidłowy, lub niepełny adres doręczenia. Za adres właściwy do doręczenia uznaje się ten podany w formularzu: „Adres do wysyłki”. 


5. Jeżeli przesyłka nie zostanie w terminie odebrana przez kupującego zostanie on obciążony kosztami zwrotu.  


6. W przypadku zamówienia kilku różnych przedmiotów określonych na aukcji, ich przesyłka może zostać zrealizowana przez różnych dostawców i w osobnych przesyłkach.  


7. Sorriso Trading LTD zastrzega, że numer śledzenia zamówienia może pokazywać wyniki z opóźnieniem 


8. W przypadku zamówień na własny użytek (niewielka ilość towaru w paczce) zgodnie z postanowieniami art. 23 i art. 24 Rozporządzenia Rady (WE) Nr 1186/2009 z dnia 16 listopada 2009 r. ustanawiającego wspólnotowy system zwolnień celnych, zwolnione z należności celnych przywozowych są przesyłki zawierające towary o niewielkiej wartości. Za towary o niewielkiej wartości uważa się towary, których rzeczywista wartość nie przekracza 150 EURO na przesyłkę (ok. 630,85 zł na dzień 19.07.2017) - do tej kwoty zakupy są zwolnione z cła. Natomiast jeżeli wartość przedmiotu przekracza 22 euro może zostać naliczony VAT (decyzję podejmuje urząd celny).  


9. Każda przesyłka wysyłana jest indywidualnie. Z tego powodu koszt wysyłki liczony jest dla każdej zamówionej sztuki osobno.  


10. Nasza oferta dotyczy zamówienia towaru zaprezentowanego w ofercie, z zagranicy, w Twoim imieniu. Cena podana w ofercie zawiera w sobie koszty naszej usługi oraz środki jakie przekazujemy do sprzedawcy. Wystawiamy rachunki tylko na naszą usługę. Decydując się na udział w naszej ofercie udzielasz nam pełnomocnictwa do zamówienia towaru oraz do przekazania płatności zagranicznemu sprzedawcy w swoim imieniu..  


II Płatność 


1. Nie wystawiamy faktur VAT (nie jesteśmy płatnikami VAT EU). Na życzenie wystawiamy rachunek sprzedaży. 


2. Kupujący wyraża zgodę na wystawienie rachunku w formie elektronicznej.  


3. Wszelkie płatności realizowane są za pośrednictwem systemu PayU.  


III Przetwarzanie danych 


Kupujący wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu realizacji zamówienia Skorzystanie z oferty oznacza akceptację klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych. Informuje się jednocześnie, że podawanie danych nie jest obowiązkowe. Każdy ma prawo do dostępu do swoich danych oraz do ich poprawienia. W sprawach nieuregulowanych zastosowanie mają przepisy prawa polskiego. 

Wyświetlenia:1742
Numer oferty:6912184973
Zgłoś naruszenie zasad

Sponsorowane oferty z tej kategorii

Do góry

Na czasie