Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Jeżeli nie zmienisz ustawień, będą one zapisywane w pamięci Twojego urządzenia.

SZTALUGA 100cm PODOBRAZIE FARBY PĘDZELKI KLIPSY (6860496610)

do wyczerpania przedmiotów

Parametry

  • Stan:
    Nowy
  • Faktura:
    Wystawiam fakturę VAT

Opis

Mam do zaoferowania Państwu oraz Państwa

dzieciom rewelacyjną wielofunkcyjną drewnianą

SZTALUGĘ wraz z ZESTAWEM AKCESORIÓW MALARSKICH

Nr PRODUCENTA: SZ100/2

 Producent: AZZAP

Sztaluga jest świetną zabawką; idealnym miejscem na kształtowanie dziecięcej wyobraźni, kreatywności poprzez tworzenie wspaniałych rysunków. Sztaluga jest wykonana z drewna sosnowego. Jest stabilna, każdy jej element jest starannie wygładzony, co gwarantuje bezpieczeństwo podczas jej użytkowania.

Wymiary sztalugi:

- Wysokość - 100cm;

- Max. rozsunięcie półek - 71cm;

- Szerokość podstawy - 48cm;

- Długość półek - 12cm i 40cm;

- Głębokość przy max. rozstawie - 50cm

Sztaluga jest składana, co ułatwia jej przenoszenie/ schowanie.

Można regulować wysokość zarówno górnej, jak i dolnej półki.

W zestawie znajduje się rysownica, która może być z jednej strony wykorzystana jako podkładka do rysowania, z drugiej jako tradycyjna tablica kredowa.

Zestaw zawiera:

- Rysownica 35cm x 45cm

- Podobrazie 30cm x 30cm

- Kolorowanki

- Pędzelki 12szt.

- 2x klipsy

- Papier do rysowania A3

- Kreda kolorowa 6szt.

- Farby w tubkach 12szt.

- Paleta do mieszania farb

Zdjęcie z akcesoriami jest poglądowe, w rzeczywistości mogą się one różnić.

ZAPRASZAM DO ODWIEDZENIA MOICH POZOSTAŁYCH AUKCJI, NA NICH DOSTĘPNE SĄ SZTALUGI W RÓŻNYCH ROZMIARACH i Z RÓŻNYMI ZESTAWAMI AKCESORIÓW.

Ostrzeżenie! Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 3 lat ze względu na niebezpieczeństwo w trakcie użytkowania. W zabawce występują małe elementy, które mogą stanowić niebezpieczeństwo udławienia. Producent nie ponosi odpowiedzialności za skutki użytkowania zabawki niezgodnie z jej przeznaczeniem.

Dostawa i płatność
od 16,00 zł

Lokalizacja: Zawada, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
16,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
3
czas realizacji
3-4 dni robocze

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska pobraniowa
pierwsza sztuka
19,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
3
czas realizacji
3-4 dni robocze

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Gwarancja
24 miesiące

Rodzaj gwarancji

producenta/dystrybutora

Okres gwarancji

24 miesiące
Reklamacja
1 rok

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

1 rok

Adres do reklamacji

AZZAP Agnieszka Pawłowska
ul. Główna 37
42-244 Zawada
Dodatkowe informacje

Procedura rozpatrywania reklamacji. 1. Sklep jest zobowiązany do dostarczenia Klientom sprzedawanych rzeczy bez wad fizycznych i prawnych (rękojmia). W przypadku wadliwości nabytych towarów Klientom przysługują uprawnienia przewidziane w ustawie z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny (Dz.U. z 2014 r. poz. 121 z późn. zm.), w szczególności w części odnoszącej się do rękojmi (art. 556 i nast.). 2. Reklamacje składa się na adres siedziby Sklepu: AZZAP Agnieszka Pawłowska ul. Główna 37 42-244 Zawada z dołączonym i podpisanym formularzem reklamacyjnym. Reklamacja powinna zawierać dane kontaktowe Klienta, informację o rodzaju wad i dacie ich stwierdzenia, żądanie Klienta, a także potwierdzenie dokonania zakupu reklamowanego towaru w Sklepie. 3. Jeśli do rozpoznania reklamacji konieczne okaże się zapoznanie się przez Sprzedawcę ze sprzedaną rzeczą, Klient, który wykonuje uprawnienia z tytułu rękojmi, będzie zobowiązany na koszt Sprzedawcy dostarczyć rzecz do miejsca oznaczonego w umowie sprzedaży, a gdy takiego miejsca nie określono w umowie - do miejsca, w którym rzecz została wydana Klientowi. 4. Sklep ustosunkuje się do reklamacji Klienta w terminie 14 dni. Jeżeli w ciągu 14 dni Sprzedający nie ustosunkuje się do żądań Klienta, oznacza to, iż uznało żądania za uzasadnione. 5. Gwarancja producenta obejmuje 12 miesięcy od daty otrzymania przedmiotu. (Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń powstałych mechanicznie, przez błędy w użytkowaniu i zużycie naturalne produktu.)

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

AZZAP Agnieszka Pawłowska
ul. Główna 37
42-244 Zawada

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

Zgodnie z ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014, kupujący ma 14 dni od daty otrzymania towaru na przesłanie oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Zwrot przedmiotu przez konsumenta powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od daty przesłania oświadczenia, podobnie jak zwrot środków przez Sprzedającego. Sprzedający może jednak wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu. Umowa jest uważana za niezawartą, a konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy. 

Klient powinien zabezpieczyć odsyłany towar w taki sposób, aby zminimalizować ryzyko jego uszkodzenia w transporcie. 

Odsyłany towar - nie był używany przez Klienta, ma dołączony dowód zakupu: faktura/paragon.

Nie przyjmujemy zwortów wysłanych przez Klienta ZA POBRANIEM!

O sprzedającym
azzap_eu
99,8%
kupujących poleca tego sprzedającego

606

 

1

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

5,0

Czas wysyłki

5,0

Koszt wysyłki

4,9

Obsługa kupującego

5,0

Dane firmy

Agnieszka Pawłowska
AZZAP Agnieszka Pawłowska
GŁÓWNA 37
42-244 Zawada
REGON: 366699960
NIP: 573-272-82-87

Kontakt

  • 507******** (pokaż)
poniedziałek - piątek
09:00 - 16:00
sobota - niedziela
zamknięte

Informacje o sprzedającym

Konto azzap_eu stanowi własność Agnieszki Pawłowskiej prowadzącej działalność gospodarczą pod nazwą: AZZAP Agnieszka Pawłowska, z siedzibą w 42-244 Zawada, ul. Główna 37, NIP 5732728287, REGON: 366699960, wpisaną do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, prowadzonej przez ministra właściwego do spraw gospodarki (www.firma.gov.pl), wpisana do działalności gospodarczej; Organ wydający zaświadczenie Wójt Gminy Mstów.


RODO 

Szanowni Państwo,  

W związku ze zmianą przepisów dotyczących ochrony danych osobowych i rozpoczęciem stosowania od dnia 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) "RODO" informujemy, że:  Zgodnie z art. 13 ust. 1 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.:  

1)      Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest AZZAP Agnieszka Pawłowska z siedzibą w Zawadzie, zwany dalej Administratorem, który prowadzi operacje przetwarzania Pani/Pana danych osobowych.  

2)      Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu zawarcia umowy o świadczenie usług.  

3)      Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do końca okresu przedawnienia potencjalnych roszczeń z umowy.  

4)      Pani/Pana dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do podmiotów trzecich/organizacji międzynarodowych.  5)      Podanie danych jest dobrowolne.  

6)      Podanie danych jest niezbędne do zawarcia umowy, w przypadku niepodania danych niemożliwe jest zawarcie umowy.  

7)      Posiada Pani/Pan prawo do:      

- żądania od Administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych osobowych,     przenoszenia danych,     wniesienia sprzeciwu,     wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.,     cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.  

8)      Administrator dokłada wszelkich starań, aby zapewnić wszelkie środki fizycznej, technicznej i organizacyjnej ochrony danych osobowych przed ich przypadkowym czy umyślnym zniszczeniem, przypadkową utratą, zmianą, nieuprawnionym ujawnieniem, wykorzystaniem czy dostępem, zgodnie ze wszystkimi obowiązującymi przepisami.  

Z wyrazami szacunku,  Agnieszka Pawłowska

Pozostałe informacje

Informujemy, iż wysyłka natychmiastowa dotyczy wszystkich transakcji dokonanych w danym dniu maksymalnie do godziny 10:00. Każdy zakup po tej godzinie będzie realizowany w dniu następnym (roboczym). Informujemy iż firma kurierska DPD nie pracuje w weekendy oraz dni Świąteczne.
Wyświetlenia:208
Numer oferty:6860496610
Zgłoś naruszenie zasad

Sponsorowane oferty z tej kategorii

Pozostałe przedmioty od tego sprzedawcy

Do góry