SZTACHETA METALOWA RÓŻNE WZORY CZARNY MATOWY MAT (6541388761)

zakończona
5,39 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

  • stan: nowe
  • uszkodzony: nie
Łódź, ul. Traktorowa 198

Opis przedmiotu

Na tej aukcji polecamy Państwu nowoczesny i tani system sztachet metalowych.
Sztachety wykonane są z blachy ocynkowanej oraz malowane proszkowo. Posiadają one identyczny wzór z każdej strony.

Nasze sztachety to :
  • estetyka
  • trwałość
  • brak konieczności malowania
  • niska cena
  • prosty montaż
Nasza firma wykonuje sztachety w każdym rozmiarze, według wymogów klienta!
Gwarancja najniższej ceny !!!
Cena kup teraz dotyczy 1mb sztachety. Po kliknięciu "Kup Teraz" proszę o podanie koloru oraz zakończenia sztachety.
SZTACHETY METALOWE
Symbol : Z1
szer. 11,5(cm) x gr. 0,05(cm)

Cena : 5,39 zł / mb

Sztacheta ocynkowana
(7szt sztachet na 1mb ogrodzenia)
Symbol : Z2
szer. 11,5(cm) x gr. 0,05(cm)

Cena : 5,39 zł / mb

Sztacheta brązowa (RAL 8017)
(7szt sztachet na 1mb ogrodzenia)
Symbol : Z3
szer. 11,5(cm) x gr. 0,05(cm)

Cena : 5,39 zł / mb

Sztacheta grafitowa (RAL 7016)
(7szt sztachet na 1mb ogrodzenia)
Symbol : Z4
szer. 11,5(cm) x gr. 0,05(cm)

Cena : 5,39 zł / mb

Sztacheta czarna (RAL 9005)
(7szt sztachet na 1mb ogrodzenia)
Symbol : Z5
szer. 11,5(cm) x gr. 0,05(cm)

Cena : 5,39 zł / mb

Sztacheta drewnopodobna
(7szt sztachet na 1mb ogrodzenia)
WZORY ZAKOŃCZEŃ SZTACHET:
1
2
3
Inne wzory sztachet na pozostałych aukcjach - kliknij tutaj


Nasza firma istnieje od 1982 r. Zajmujemy sie produkcją i sprzedażą materiałów budowlanych.
Proponujemy Państwu bloczki betonowe, pustaki keramzytowe, stropy teriva oraz nadproża.
Oferujemy również szeroki wachlarz betonowych systemów ogrodzeniowych oraz zróżnicowaną galanterią betonową .
PODMURÓWKA POD SIATKĘ, PANEL :
OGRODZENIA BETONOWE DWUSTRONNE :

PRZĘSŁA BETONOWE :
PANELE OGRODZENIOWE :

SIATKA OGRODZENIOWA :

PRZĘSŁA METALOWE :
MODUŁY ŁUPANE :
WZORY MODUŁÓW OGRODZENIOWYCH :
WZORY DASZKÓW CZTEROSPADOWYCH :
WZORY DASZKÓW DWUSPADOWYCH :
WZORY PODMURÓWEK :
GABIONY
KRUSZYWO DO GABIONÓW :
CEGŁA KLINKIEROWA :
MATERIAŁY KONSTRUKCYJNE :
KOSTKA BRUKOWA :
Zobacz nasze pozostałe aukcje:
wysyłka gratis
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 150,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 100
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Wystawiam faktury VAT

dane sprzedawcy

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:
 
W ciągu 14 dni od otrzymania nabytej rzeczy lub – w przypadku usług - zawarcia umowy, Kupujący (konsument) może odstąpić od umowy bez podawania jakiejkolwiek przyczyny. W takim przypadku Sprzedający zwróci wszystkie otrzymane od Kupującego płatności. Aby odstąpić od umowy zawartej na Allegro, należy złożyć Sprzedającemu stosowne oświadczenie woli, pisząc na adres e-mail: biuro@betto.pl. Kupujący może skorzystać ze wzoru odstąpienia od umowy, podanego poniżej. Dane zwracającego: Imię i nazwisko ................................................................................................................. Nick z allegro .................................................................................................................... Numer telefonu ................................................................................................................... Adres e-mail ...................................................................................................................... Data zakupu ........................................................................................................................ ZWRACANE POZYCJE / ILOŚĆ 1. ........................................................................................................................................ 2. ......................................................................................................................................... 3 ......................................................................................................................................... ZWROT NALEŻNOŚCI numer konta ........................................................................................................................ kwota do zwrotu ..................................................... słownie ............................................................................................................................... imię i nazwisko .................................................................................................................... ulica .............................................. nr. domu ........................ nr. mieszkania ................................... kod pocztowy ................. miasto .................................................. _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ Data i podpis Zwroty proszę kierować na poniższy adres: Zakład betoniarki "Betto" Henryk Sobieraj ul. Traktorowa 198 91-218 Łódź Konsument (Kupujący) ponosi koszt przesyłki w obie strony. Zwroty rozpatrywane są w ciągu 7 dni od momentu otrzymania zwróconego materiału. Zwrot środków na konto Kupującego następuję w ciągu 14 dni od pozytywnego rozpatrzenia zwrotu. Kupujący może zwrócić towar jedynie w stanie nienaruszonym.

reklamacje

Wszelkie reklamację rozpatrujemy max. w ciągu 14 dni roboczych. W przypadku pozytywnej decyzji koszty materiału zwracane są na podane przez Kupującego konto bankowe w ciągu 14 dni od pozytywnego rozpatrzenia reklamacji. Koszt odesłania materiału ponosi Kupujący. Dane zwracającego: Imię i nazwisko ................................................................................................................. Nick z allegro .................................................................................................................... Numer telefonu ................................................................................................................... Adres e-mail ...................................................................................................................... Data zakupu ........................................................................................................................ ZWRACANE POZYCJE / ILOŚĆ 1. ........................................................................................................................................ 2. ......................................................................................................................................... 3 ......................................................................................................................................... ZWROT NALEŻNOŚCI numer konta ........................................................................................................................ kwota do zwrotu ..................................................... słownie ............................................................................................................................... imię i nazwisko .................................................................................................................... ulica .............................................. nr. domu ........................ nr. mieszkania ................................... kod pocztowy ................. miasto .................................................. _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ Data i podpis Reklamacje proszę kierować na poniższy adres: Zakład betoniarki "Betto" Henryk Sobieraj ul. Traktorowa 198 91-218 Łódź