SZPRYCHY IŻ 49 SHL AVO AWO Jawa MZ ES Pannonia M4 (6541375554)

zakończona
260,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
  • Paczka pocztowa priorytetowa 16,00 zł
  • Przesyłka pobraniowa / Paczka48 pobranie 19,00 zł
  • lokalizacja: BYDGOSZCZ
  • czas wysyłki: 24 godziny
  • stan: nowe
AOC Michał Affelt

Kontakt telefoniczny:
884 924 100
pon.-pt:
8-16
mail: kontakt@old-cycles.p­l
JEŻELI NIE CHCESZ KUPIĆ - NIE KUPUJ nwspółpracujemy tylko z uczciwymi i rzetelnymi klientami !
wszelkie formy matactwa, nieuczciwości będą przez nas tępione.
* Przelew na konto bankowe:
23 1140 2004 0000 3702 7376 9399

* Paczka pobraniowa
Paczka Priorytetowa: 13,00zł - 15,00zł

Paczka Pobraniowa: 16,00zł - 18,00zł

List polecony: 10,00zł

SZPRYCHY MOTOCYKLOWE
PRODUKT POLSKI

!! GWINT WALCOWANY !!
grubość 3,4mm - gwint M4


-szprych nie ukręcają się
-gwint jest walcowany
- szprychy pokryte są polerowanym ocynkiem
- nyple są mosiężne

szprychy można zamówić bez powłoki galwanicznej

jest to wysokiej klasy POLSKI produkt ta aukcja dotyczy szprych przeznaczonych do motocykla
- IŻ 49 -
komplet szprych obejmuje 72szt + gratis kilka sztuk zapasowych
grubość tych szprych na drucie wynosi 3,4mm

przy zamówieniu proszę podać model motocykla lub wymiar do którego ma być dedykowany komplet.


istnieje możliwość zamówienia szprych chromowanych
dostępne są szprychy do motocykli:

WFM, Junak M10, Junak M07, SHL / SHL 19", WSK, Pannonia, Iż -49, WSK, Jawa 175, K 750 / Dniepr, Ural, Iż -56, Avo Sport Simson, SR 2, BMW r75, Avo Turist, MZ, ETZ 250, Wanderer, Mińsk, SHL M17, WSK M06, Z M-72, K-750, Jawa, CZ 350, MZ ES 250, Jaskółka, Mińsk 125, Simson S51, DKW 200 RT, BMW R23, Jawa 250, Trophy, MZ TS 250, Komar, WSK 125, Jawa PERAK, Żak, Jawa 350 de LUX, IFA, Iż Planeta, Yamaha XT, Honda CR 500, Dniepr MT12, Aprilia RX 50, M72, NSU 251 OSL, Mińsk M1M, CZ 175, Valorex, Iż -49, Wiktoria, iż 359, Zunndapp + możliwość dorobienia dowolnej długości

obejrzyj koniecznie moje pozostałe AUKCJE
ZACHĘCAM DO ZAPOZNANIA SIĘ Z POZOSTAŁYMI AUKCJAMI AOC
wysyłka gratis
metody płatności
  • PayU
  • Zwykły przelew bankowy
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Paczka pocztowa priorytetowa 16,00 zł
kolejna sztuka: 16,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 2 dni
Odbiór osobisty po przedpłacie 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji: 1 dzień
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka pobraniowa / Paczka48 pobranie 19,00 zł
kolejna sztuka: 19,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 3-4 dni
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji: 1 dzień
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje

dane sprzedawcy

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:
 
Opis procedury reklamacyjnej: Kupujący może składać Sprzedawcy reklamacje dotyczące zawartej Umowy pod adresem kontak@old-cycles.pl lub w formie pisemnej na adres Sprzedawcy. Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej: imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego, datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji, przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego, wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację. Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie. Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci. Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej. Prawo konsumenta do odstąpienia od umowy: W ciągu 14 dni od otrzymania nabytej rzeczy lub – w przypadku usług - zawarcia umowy, Kupujący (konsument) może odstąpić od umowy bez podawania jakiejkolwiek przyczyny. W takim przypadku Sprzedający zwróci wszystkie otrzymane od Kupującego płatności. Aby odstąpić od umowy zawartej na Allegro, należy złożyć Sprzedającemu stosowne oświadczenie woli, pisząc na adres e-mail: kontakt@old-cycles.pl Kupujący może skorzystać ze wzoru odstąpienia od umowy, podanego poniżej. Przesyłkę należy nadać na adres firmy Oświadczenie o odstąpieniu od umowy: Ja ........................ niniejszym informuję o moim odstąpieniu od umowy sprzedaży następującej/ych rzeczy ............................................. numer oferty .Data zawarcia umowy to.....................data odbioru................................................ (Oświadczenie to należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy) Podpis (tylko jeżeli formularz jest wysłany w wersji papierowej) Koszt zwrotu rzeczy w przypadku odstąpienia od umowy: W przypadku odstąpienia od Umowy Sprzedawca nie ponosi kosztu odesłania Towaru czas na zwrot kosztów to 14 dni roboczych

reklamacje

towar nienaruszony lub nie uszkodzony podlega natychmiastowemu zwrotowi, do uznania zwrotu KONIECZNY jest paragon w pozostałych przypadkach reklamacja będzie rozpatrywana komisyjnie.