Szparunki Simson SR2 PROMOCJA JAKOŚĆ I CENA SR 2! (6910633955)

zakończona
34,00 zł
sprzedaż zakończona
Koszty dostawy
  • Allegro Paczkomaty InPost 7,99 zł
  • Paczka pocztowa priorytetowa 14,00 zł
  • Przesyłka pobraniowa / Paczka48 pobranie 20,50 zł
  • lokalizacja: Sandomierz
szparunki.pl
szparunki.pl Piotr Talaga
pon. - sob. od 8 do 18
tel: 790 843 280
www.szparunki.pl
email: szparunki.pl@gmail.c­om
konto bankowe:
20 1140 2004 0000 3102
6605 3494


Wysyłamy Pocztą Polską
zgodnie z cennikiem:
- paczka pocztowa 9,5zł
- paczka priorytetowa 11zł
- paczka pobraniowa 15zł
- paczka pobraniowa prioryt. 19zł
Wysyłamy w 24 godziny!!!
Poczta dostarcza paczki priorytetowe
w czasie od 1 do 4dni
(tak mają w regulaminie).


Realizujemy indywidualne
projekty Klientów!
Zarówno w formie naklejanej, jak
i szablonów do malowania.
Ceny są ustalane indywidualnie w zależności od złożoności projektu.
Wysyłając projekt do wyceny,
proszę załączyć zdjęcia
lub szkic.

Przedmiotem aukcji jest komplet szparunków naklejanych, wykonanych
z folii vinylowej, samoprzylepnej Oracal do motocykla Simson SR2.


Promocja na dobry początek konta szparunki, najniższa cena na Allegro!!!


Szparunki wykonane są z pomarańczowej folii Oracal (035 paleta Oracal). Wymiary i kształty zostały skopiowane z oryginalnych blach Simsona SR2. Szerokość linii szparunku wynosi 1,5mm i jest dobrana dla uzyskania
optymalnego efektu.
Mamy największą ofertę szparunków naklejanych i zestawów do malowania szparunków na Allegro. Zajrzyj na nasze drugie konto Sanman gdzie
sprzedaliśmy 500 zestawów szparunków.
Jeśli potrzebujesz innego koloru szparunków wybierz go z poniższego wzornika lub jeśli potrzebujesz inny kolor nie występujący w wzorniku,
skontaktuj się z nami.Znajdź odpowiedni szparunek:
© UltraPanel
wysyłka gratis
metody płatności
  • PayU
  • Zwykły przelew bankowy
    • 20 1140 2004 0000 3102 6605 3494
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Allegro Paczkomaty InPost 7,99 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 2
Paczka pocztowa priorytetowa 14,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 3
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka pobraniowa priorytetowa / Paczka24 pobranie 22,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 3
Przesyłka pobraniowa / Paczka48 pobranie 20,50 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.

Jeśli wybrałeś formę wysyłki Allegro Polecony InPost, Allegro Kurier InPost lub Allegro Paczkomaty InPost z darmowym zwrotem, nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów z tytułu zwrotu przedmiotu i będziesz mógł go dokonać bezpośrednio z poziomu list kupionych przedmiotów w Moim Allegro. Dodatkowo, jeśli wybrałeś Allegro Kurier InPost (za pobraniem), w cenie zawarte jest ubezpieczenie przesyłki do wartości 5.000 zł.
dodatkowe informacje

dane sprzedawcy

szparunki.pl Piotr Talaga
ul.T.Króla 8/8
27-600 Sandomierz
NIP: 864-168-02-34
REGON: 292845805

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:
szparunki.pl Piotr Talaga
ul.T.Króla 8/8
27-600 Sandomierz
 
Odsyłając produkt Klient ma prawo wybrać dowolny sposób dostarczenia zwrotu lub reklamacji do Naszej Firmy. Zastrzegamy sobie jednak, że zwracamy koszty przesyłki do wysokości kwoty pierwotnie wybranej na aukcji. Brak możliwości odstąpienia od umowy. W przypadku gdy towar został uszkodzony, lub w inny sposób utracił własności towaru nowego lub nieużywanego Klient traci możliwość odstąpienia od umowy. W przypadku gdy od zakupu upłynęło więcej niż 14 dni, Klient traci możliwość odstąpienia od umowy.

reklamacje

Opis procedury reklamacyjnej: Kupujący może składać Sprzedawcy reklamacje dotyczące zawartej Umowy pod adresem email, lub w formie pisemnej na adres Sprzedawcy. Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej: imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego, datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji, przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego, wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację. Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie. Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci. Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej. Możliwość skorzystania z pozasądowych sposobów rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń oraz dostęp do tych procedur: Kupujący będący konsumentem ma możliwość skorzystania z pozasądowego sposobu rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń przed Stałym Polubownym Sądem Konsumenckim przy Wojewódzkim Inspektorze Inspekcji Handlowej w Kielcach. Informacje o sposobie dostępu do ww. trybu i procedur rozstrzygania sporów, znajdują się pod następującym adresem: www.uokik.gov.pl, w zakładce „Rozstrzyganie sporów konsumenckich”. Inny pisemny. Firma szparunki.pl zobowiązuje się do dostarczenia przedmiotów bez wad i wysokiej jakości w trosce o dobro swoich Klientów.