Szparunki Junak szparunek do Junaka (6910633243)

zakończona
60,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
  • Allegro Paczkomaty InPost 7,99 zł
  • Paczka pocztowa priorytetowa 14,00 zł
  • Przesyłka pobraniowa / Paczka48 pobranie 20,50 zł
  • lokalizacja: Sandomierz, Polska


790 843 280


www.szparunki.plSANMAN

dostępne szparunki:

MALOWANE

- komplet na 1 motocykl: 50zł

NAKLEJANE

- Simson Awo 425 Sport cena: 55zł
- Simson Awo Turist cena: 90zł
- Simson SR1/SR2 cena: 45zł
- Junak cena: 55zł
- WFM cena: 50zł
- WSK M-06 cena: 50zł
- WSK M-06 Z cena: 65zł
- Jawa 175/250/350 cena: 55zł
- Jawa Perak cena: 65zł
- SHL M11 cena: 55zł


koszty wysyłki:


Paczka Ekonomiczna Poczta - 9,5zł
Paczka Priorytetowa Poczta - 11zł
Paczka POBRANIE - 19zł


jak malować:


Zanim zaczniesz malować dokładnie rozplanuj na elementach położenie poszczególnych szparunków. Jeśli motocykl na baku ma emblematy, gumy lub inne elementy, pamiętaj aby dokładnie je wycentrować! Ja przykręcam emblematy i gumy i dopiero kleje taśmę.
Przed przyklejeniem taśmy należy dokładnie odtłuścić elementy. Taśmę kleimy po szablonie, tak żeby po dostawieniu szablonu taśma była ukryta pod nim, a krawędź szablonu była krawędzią taśmy. Następnie zostawiamy odstęp na namalowanie szparunku i przyklejamy drugi kawałek taśmy.
Jeśli szparunek będzie malowany aerografem, lub dużym pędzelkiem należy dodatkowo okleić brzegi taśmą malarską. Po takim przygotowaniu elementów malujemy!!! Do malowania polecam aerograf, lub pistolet do zaprawek lakierniczych i 3-krotne powolne nanoszenie farby, które daje najlepsze efekty.
Lakierować tylko po wcześniejszym wypróbowaniu "agresywności" lakieru. Nie można dopuścić aby lakier bezbarwny zareagował z świeżym szparunkiem. Pożądane jest szybkie wyschnięcie pierwszej warstwy, dlatego lakierujemy w ciepłym środowisku z dużą dawką utwardzacza. Czynność tą warto powierzyć doświadczonemu lakiernikowi dla osiągnięcia doskonałego efektu.


jak naklejać:


Zanim zaczniesz naklejać dokładnie rozplanuj na elementach położenie poszczególnych szparunków. Jeśli motocykl na baku ma emblematy, gumy lub inne elementy, pamiętaj aby dokładnie je wycentrować! Ja przykręcam emblematy i gumy i dopiero kleje.
Do przenoszenia szparunków można użyć folii "transportowej" specjalnie do tego przeznaczonej. Powierzchnie przed przyklejeniem należy dokładnie odtłuścić i delikatnie zmatowić, następnie rozpylić roztwór płynu Ludwik i wody (będzie można dokładnie dopasować szparunek).
Po ustaleniu właściwej pozycji należy mocno docisnąć szparunek, usuwając roztwór ludwiku z wodą i łącząc go z lakierem.
Lakierować tylko po wcześniejszym wypróbowaniu "agresywności" lakieru. Nie można dopuścić aby lakier bezbarwny zareagował z folią. Pożądane jest szybkie wyschnięcie pierwszej warstwy, dlatego lakierujemy w ciepłym środowisku z dużą dawką utwardzacza. Czynność tą warto powierzyć doświadczonemu lakiernikowi dla osiągnięcia doskonałego efektu.

opis przedmiotu:Przedmiotem aukcji jest komplet szparunków naklejanych do motocykla Junak M-10. Szparunek w 2 wariantach A i B do wyboru.Zdjęcia wyżej przedstawiają sprzedawane szparunki. Komplet A to oryginalne szaprunki (1 pasek) tak jak w oryginale. Komplet B to szparunki bardziej ozdobne z dwoma paskami (export). Znaki na zbiornik są w dwóch wariantach: (4szt. szablon dzielony, oraz 3szt. jednolite), czyli 7szt w każdym komplecie. Mogę zrobić też szparunki do wersji czarno-białej exportowej, zestaw do wykonania szparunków malowanych, oraz szablon znaku na zbiornik.

Wymiary jak i malowanie zostało skopiowane z oryginalnych blach Junaka z epoki. Szerokość linii wynosi 5mm i jest dopasowana dla najlepszego efektu. W praktyce linie szparunków były różnej grubości ze względu na metody jakimi się wtedy posługiwano (długość włosia pędzla i indywidualne podejście pracowników).

Po zakupie proszę koniecznie podać, który komplet mam wysłać.


PODSTAWOWE OFEROWANE KOLORY SZPARUNKÓW - FOLIE OROCAL 641.OSTATNIE KOMENTARZE OSÓB, KTÓRE KUPIŁY MOJE SZPARUNKI.Jeśli potrzebujesz innych szparunków naklejanych lub malowanych, odwiedź moje aukcje.

Znajdź odpowiedni szparunek:
© UltraPanel

Zapraszam na www.szparunki.pl jest tam trochę informacji jak malować i naklejać szparunki.PROJEKT SZABLONU: t_piotr@wp.pl

wysyłka gratis
metody płatności
  • PayU
  • Zwykły przelew bankowy
    • 20114020040000310266053494
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Allegro Paczkomaty InPost 7,99 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 2
Paczka pocztowa priorytetowa 14,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 3
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka pobraniowa priorytetowa / Paczka24 pobranie 22,00 zł
kolejna sztuka: 19,00 zł
maksymalnie w paczce: 3
Przesyłka pobraniowa / Paczka48 pobranie 20,50 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
dodatkowe informacje

dane sprzedawcy

DANE FIRMY: szparunki.pl Piotr Talaga zarejestrowana w Urząd Miasta Sandomierzu Adres do korespondencji i reklamacji: ul.Porucznika Tadeusza Króla 8/8, 27-600 Sandomierz Numer konta: 20 1140 2004 0000 3102 6605 3494 Kontakt telefoniczny: 790 843 280 Kontakt mailowy: szparunki.pl@gmail.com

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:
szparunki.pl Piotr Talaga
ul.Por.Tadeusza Króla 8/8
27-600 Sandomierz
 
Koszt przesyłki przy zwrocie lub reklamacji: Odsyłając produkt Klient ma prawo wybrać dowolny sposób dostarczenia zwrotu lub reklamacji do Naszej Firmy. Zastrzegamy sobie jednak, że zwracamy koszty przesyłki do wysokości kwoty pierwotnie wybranej na aukcji. Brak możliwości odstąpienia od umowy. W przypadku gdy towar został uszkodzony, lub w inny sposób utracił własności towaru nowego lub nieużywanego Klient traci możliwość odstąpienia od umowy. W przypadku gdy od zakupu upłyneło więcej niż 14 dni, Klient traci możliwość odstąpienia od umowy. Opis procedury reklamacyjnej: Kupujący może składać Sprzedawcy reklamacje dotyczące zawartej Umowy pod adresem szparunki.pl@gmail.com, lub w formie pisemnej na adres Sprzedawcy. Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej: imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego, datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji, przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego, wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację. Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie. Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci. Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej.

reklamacje

Opis procedury reklamacyjnej: Kupujący może składać Sprzedawcy reklamacje dotyczące zawartej Umowy pod adresem szparunki.pl@gmail.com, lub w formie pisemnej na adres Sprzedawcy. Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej: imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego, datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji, przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego, wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację. Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie. Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci. Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej.