SZOSTAKOWICZ I STALIN SOŁOMON WOŁKOW (6911037725)

zakończona
85,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
 • Paczka pocztowa ekonomiczna 9,50 zł
 • Paczka pocztowa priorytetowa 11,50 zł
 • lokalizacja: Warszawa, Polska
 • stan: używany
 • faktura: Nie wystawiam faktury
 • okładka: miękka
 • rok wydania (xxxx): 2006
 • kondycja: bez śladów używania

Odbiór osobisty tylko na stacji Metro Bielany po uprzednim uzgodnieniu terminu{po przedpłacie lub z odliczoną kwotą w dniu odbioru}. Co do wysyłki następuje ona po wpłynięciu pieniędzy na konto{w przypadku płatności przez PayU zajmuje to czasem 2 dni robocze}. Proszę przy wpłacie podać nr transakcji +nick z Allegro{tak samo w przypadku korespondencji e-mailowej}. Nie odwołuję aukcji. Proszę o przemyślane zakupy. Na wpłatę czekam 7dni od dnia zakupu.

Przy zakupie paru książek cena przesyłki zależna od wagi.


Sołomon Wołkow nie broni Szostakowicza. Ukazuje sytuację polityczną, w jakiej żył i tworzył. Od debiutu w połowie lat dwudziestych do śmierci Stalina w 1953 roku kompozytor pozostawał pod nadzorem dyktatora, od którego zależało, czy kolejny utwór będzie wykonywany, czy też zdjęty z afisza. Często decydował gust wodza, jak to się zdarzyło w przypadku opery Lady Makbet mceńskiego powiatu, którą Stalin osobiście wykreślił z programów dwóch teatrów i zgromił w artykule "Łoskot zamiast muzyki" zamieszczonym bez podpisu w "Prawdzie". Nierówne zmagania Szostakowicza ze Stalinem Wołkow ukazuje na szerokim tle radzieckiego życia kulturalnego. Spotykamy tu szereg świetnych poetów i prozaików: m. in. Osipa Mandelsztama, Borysa Pasternaka, Michała Bułhakowa, którzy podobnie jak Szostakowicz żyli w nieustannym zagrożeniu ze strony dyktatora

STAN KSIĄŻKI BDB, POSIADA DEDYKACJĘ NA PIERWSZEJ STRONIE.

wysyłka gratis
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
  • 53 1050 1025 1000 0091 0153 7653
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Paczka pocztowa priorytetowa 11,50 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
Paczka pocztowa ekonomiczna 9,50 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
Odbiór osobisty po przedpłacie 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
dodatkowe informacje

pozostałe informacje

Na wpłatę za wylicytowane/kupione rzeczy oczekuję 7 dni od dnia zakupu. Odbiór osobisty możliwy jest po przedpłacie na konto. Odbywa się tylko na stacji METRO MŁOCINY w godzinach popołudniowych/wieczornych. Proszę o wypełnianie formularzy zakupu/dostawy. To bardzo ułatwia życie. W przypadku przelewu zwykłego też proszę o info w formularzu +adnotację kiedy nastąpi wpłata. Może być ta informacja przesłana e-mailowo. Przelewy{nieopisane nie będą REALIZOWANE} proszę opisywać nr aukcji/lub nickiem. Jeśli są odstępstwa od normy np na wpłatę czekam krócej{elektronika} jest to ZAZNACZONE w konkretnej aukcji. W przypadku problemów/opóźnień w dokonaniu wpłaty proszę o kontakt e-mailowy. Proszę nie licytować dla zabawy. Nie wycofuję aukcji. W przypadku kont bez opinii/pierwszego zakupu proszę o potwierdzenie zainteresowania aukcją. W razie korespondencji proszę również o podanie nicku/numeru aukcji lub obydwu tych rzeczy. Nie odpowiadam na e-maile które poruszają zagadnienia tu poruszone. Życzę udanych zakupów!!! PS. W przypadku licytacji na kilku aukcjach/zakupu kilku przedmiotów proszę o kontakt-zważymy wszystko i uzgodnimy cenę wg.cennika Poczty Polskiej. Rzeczy wysyłam 2 razy w tyg. Wszystkie przesyłki są bdb zabezpieczone a kupujący po wysyłce otrzymuje nr paczek/listów w celu monitoringu swoich zakupów!