Szkolenie BHP dla kadry kierowniczej i pracodawców (6890693988)

zakończona
40,00 zł
sprzedaż zakończona
Koszty dostawy
 • List polecony priorytetowy 7,50 zł
 • Allegro Paczkomaty InPost 8,60 zł
 • lokalizacja: Opole, Polska

Oferujemy

szkolenie okresowe BHP dla kadry kierowniczej i pracodawców

w formie samokształcenia kierowanego.

Szkolenie takie jest zgodne z ROZPORZĄDZENIEM MINISTRA GOSPODARKI I PRACY z dnia 27 lipca 2004 r. w sprawie szkolenia w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy (§ 15. 2. (11) Szkolenie okresowe osób wymienionych w § 14 ust. 2 pkt 1 i 3-5 powinno być przeprowadzane w formie kursu, seminarium lub samokształcenia kierowanego nie rzadziej niż raz na 5 lat, a w przypadku pracowników administracyjno-biurowych nie rzadziej niż raz na 6 lat).

Jak odbywa się szkolenie i transakcja?

 • Wpisujesz w okienku "ilość przedmiotów" liczbę kursantów, dla których chcesz przeprowadzić dany typ szkolenia i klikasz "Kup teraz"
 • Podsyłam Ci w mailu prośbę o dane kursantów, to jest Imię, Nazwisko, data i miejsce urodzenia, adres e-mail;
 • Po otrzymaniu tych danych tworzę konta użytkowników na platformie e-learningowej i odsyłam informację z danymi do logowania.
 • Kursanci w dogodnych dla nich momentach zapoznają się z treścią kursu. Równocześnie przygotowuję dokumentację szkoleniową, po przejściu wszystkich kursantów przez zamówiony kurs wysyłam dokumentację ze szkolenia na wskazany przez Ciebie adres do korespondencji, razem z dokumentami podsyłam FV.
 • Wymieniamy się komentarzami.

Jakie korzyści dla Ciebie niesie zakup na mojej aukcji?

 • Niższe koszty szkolenia dla mnie i dla Ciebie. Dla mnie, bo nie muszę organizować sali, cateringu, dojeżdżać itp. Dla Ciebie: bo po prostu jest taniej, niż w formie stacjonarnej.
 • Ty, lub twoi pracownicy mogą przejść wymagane szkolenie w dogodnym dla nich momencie. W razie niespodziewanej, pilnej sytuacji w pracy mogą po prostu zatrzymać kurs i wrócić do niego, kiedy będą znowu mieli więcej czasu.

Co otrzymujesz po zakupie?

 • Po przejściu kursu otrzymujesz zaświadczenie o odbyciu szkolenia w dziedzinie BHP i PPOŻ dla pracodawców i osób kierujących pracownikami - zaświadczenie zgodne z wymogami prawnymi.
 • 5 lat ważności tego szkolenia BHP
 • Jeśli będziesz sobie życzyć, możemy dodać "przypominajkę" - kiedy termin ważności szkolenia będzie mijał, przypomnimy Ci się.
wysyłka gratis
metody płatności
 • Zwykły przelew bankowy
  • 63 1140 2004 0000 3602 4294 3583
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Allegro Paczkomaty InPost 8,60 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
List polecony priorytetowy 7,50 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 20
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.

Jeśli wybrałeś formę wysyłki Allegro Polecony InPost, Allegro Kurier InPost lub Allegro Paczkomaty InPost z darmowym zwrotem, nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów z tytułu zwrotu przedmiotu i będziesz mógł go dokonać bezpośrednio z poziomu list kupionych przedmiotów w Moim Allegro. Dodatkowo, jeśli wybrałeś Allegro Kurier InPost (za pobraniem), w cenie zawarte jest ubezpieczenie przesyłki do wartości 5.000 zł.
dodatkowe informacje
Wystawiam fakturę VAT

dane sprzedawcy

P.W. LJM Leszek Maruszczyk
ul. Jana Bytnara Rudego 3c/413
45-265 Opole
NIP: 645-234-85-26
REGON: 160386159
Firma LJM zajmuje się szeroko rozumianymi usługami i doradztwem z zakresu BHP i prawa pracy, ochrony przeciwpożarowej, szkoleniami z zakresu BHP i PPOŻ, z udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Ponadto robimy: - postępowania powypadkowe - oceny ryzyka zawodowego - instrukcje bezpieczeństwa i higieny pracy - oceny maszyn w zakresie spełnienia przez nie minimalnych wymagań BHP

kontakt

 • 602718659
  telefon czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00-20:00

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 7 dni

adres do zwrotu:
P.W. LJM Leszek Maruszczyk
Brzegowa 48
47-150 Leśnica
Polska
 
Warunki zwrotów: - dokumentacja z zakresu BHP i PPOŻ, w tym zaświadczenia o odbytym szkoleniu nie są przyjmowane do zwrotu - kupujący może je skopiować. - pozostałe przedmioty: zwrot w ciągu 7 dni od zakupu.

reklamacje

Reklamacje przyjmujemy wyłącznie na adres kontaktowy e-mail i w tym zakresie tylko korespondencja mailowa jest dla Nas wiążąca; Reklamacje rozpatrywane są w ciągu 14 dni.