SZKŁO HARTOWANE + ETUI SLIM SAMSUNG GALAXY J3 2016 (6555844195)

366 osób kupiło 447 sztuk
do wyczerpania przedmiotów
cena kup teraz
5,99 zł
z 89695 sztuk

kolor/wzór:

Dostawa
  • List ekonomiczny 1,10 zł
  • List priorytetowy 2,50 zł
  • List polecony ekonomiczny 5,00 zł
Zakupy od 1 000 zł darmowa dostawa
  • lokalizacja: Wrocław, Polska
  • czas wysyłki: 24 godziny

parametry

  • stan: nowy
  • faktura: Nie wystawiam faktury

opis

e-mail: pawelec01@o2.pl

mBank:

25 1140 2004 0000 3302 4468 1684

Wszystkie przesyłki zostają wysyłane w ciągu 24h.

PRZEDMIOTEM AUKCJI JEST

Szkło hartowane oraz silikonowe przezroczyste etui do telefonu SAMSUNG GALAXY J3 2016 wraz ze ściereczkami do czyszczenia ekranu. Są to nowe, nieużywane szkła, pochodzące prosto z fabryki o grubości 0.3mm i twardości 9H. Szkło hartowane to idealny sposób na zabezpieczenie wyświetlacza Twojego smartfona przed zarysowaniami oraz nieoczekiwanymi upadkami. Szkło hartowane przykleja się podobnie jak folię, jednak jest ono dużo bardziej wytrzymałe. W zestawie znajduje się szkło hartowane wraz ze ściereczkami (mokra i sucha) oraz silikonowe etui o grubości 0,3mm. Specyfikacja szkła:

-oleofobowa powłoka (brak smug oraz odcisków palców)

-twardość 9H

-brak pęcherzyków powietrza po naklejeniu szkła

-zaokrąglone krawędzie

-grubość 0.3mm


Serdecznie zapraszam na inne moje aukcje gdzie można znaleźć dużo innych przedmiotów do telefonów. Do każdej sztuki dołączony jest paragon. Jesteśmy legalnie działającą firmą posiadającą doświadczenie w handlu na allegro oraz historią sprzedaży popartą pozytywnymi komentarzami. Zanim zdecydujesz się wystawić negatywa napisz maila, na pewno się dogadamy. Maksymalny czas na rozpatrzenie reklamacji to 48h, ale często jest to krótszy czas. Cennik podany jest w zakładce 'dostawa i płatność' i jest zobowiązujący. Serdecznie zapraszam do zakupów.

Zobacz nasze pozostałe aukcje:
Dostawa i płatność
od 1,10 zł

Lokalizacja: Wrocław, Polska

Aby mieć darmową dostawę, kup u pawelec01 za co najmniej 1000.00 zł.

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
15,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
100
czas realizacji
2-3 dni robocze
List polecony priorytetowy
pierwsza sztuka
6,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
100
czas realizacji
2-3 dni robocze
List polecony ekonomiczny
pierwsza sztuka
5,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
100
czas realizacji
4-5 dni roboczych
List ekonomiczny
pierwsza sztuka
1,10 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
10
czas realizacji
4-5 dni roboczych
List priorytetowy
pierwsza sztuka
2,50 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
10
czas realizacji
2-3 dni robocze

Płatności

Faktura

Nie wystawiam faktury
Reklamacja
1 rok

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

1 rok
rękojmia wyłączona dla przedsiębiorców

Adres do reklamacji

Paweł Czarnecki
Semaforowa 59/4
52-115 Wrocław
Dodatkowe informacje

Opis procedury reklamacyjnej: UWAGA!: Każde samowolne działanie kupującego dotyczące odesłania przedmiotów bez wcześniejszego kontaktu ze sprzedawcą będzie traktowane jako zwrot z winy kupującego i pieniądze za tą przesyłkę nie będą zwracane. NIE ODBIERAM PRZESYŁEK ZA POBRANIEM. Przed każdym odesłaniem przedmiotu należy skontaktować się ze sprzedającym w celu ustalenia szczegółów. Kupujący może składać Sprzedawcy reklamacje dotyczące zawartej Umowy pod adresem pawelec01@o2.pl, lub w formie pisemnej na adres Sprzedawcy. Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej: imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego,datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji, przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego, wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację oraz zdjęcie wadliwego produktu. Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie. Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci. Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej. 


Istnieje możliwość skorzystania z pozasądowych sposobów rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń oraz zasadach dostępu do tych procedur.

Podstawa prawna: http://www.lexlege.pl/ustawa-o-prawach-konsumenta/art-12/


Nie mamy wpływu na pracę Poczty Polskiej. Poczta na swojej stronie informuje: "PRZEWIDYWANE TERMINY REALIZACJI USŁUGI NIE STANOWIĄ GWARANTOWANYCH TERMINÓW DORĘCZENIA. Reklamację zgłasza się w przypadku niewykonania lub nienależytego wykonania usługi. 1) Usługę uważa się za niewykonaną jeśli doręczenie przesyłki lub zawiadomienia o próbie jej doręczenia nie nastąpiło w terminie 14 dni od dnia nadania, z wyjątkiem dni ustawowo wolnych od pracy, albo w przypadku utraty przesyłki, przy czym za utraconą uważa się przesyłkę niedoręczoną w terminie 30 dni od dnia nadania. 2) Usługę uważa się za nienależycie wykonaną w przypadku ubytku zawartości lub uszkodzenia zawartości przesyłki oraz w przypadku doręczenia przesyłki najszybszej kategorii (priorytet) w terminie późniejszym niż w 4 dniu po dniu nadania."

Zwroty

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

Paweł Czarnecki
Semaforowa 59/4
52-115 Wrocław

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

Zgodnie z ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014, kupujący ma 14 dni od daty otrzymania towaru na przesłanie oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Zwrot przedmiotu przez konsumenta powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od daty przesłania oświadczenia, podobnie jak zwrot środków przez Sprzedającego. Sprzedający może jednak wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu. Umowa jest uważana za niezawartą, a konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy. Jeżeli konsument wybrał sposób dostawy Produktu inny niż najtańszy zwykły sposób dostawy dostępny w Sklepie Internetowym, Sprzedawca nie jest zobowiązany do zwrotu konsumentowi poniesionych przez niego dodatkowych kosztów. Konsument ponosi bezpośrednie koszty zwrotu Produktu. Brak odstąpienia od umowy: Prawo odstąpienia od umowy zawartej w ramach Allegro nie przysługuje Kupującemu (konsumentowi) w odniesieniu do umów: - w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu.

O sprzedającym
pawelec01
98,9%
kupujących poleca tego sprzedającego

50436

 

495

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

4,9

Czas wysyłki

4,9

Koszt wysyłki

4,9

Obsługa kupującego

4,9

Dane firmy

Kontakt

poniedziałek - piątek
07:00 - 15:00
sobota - niedziela
zamknięte

Informacje o sprzedającym

Sprzedażą na Allegro zajmujemy się ponad 11 lat. Wszystkie nasze towary są sprowadzane legalnie i są to towary nowe. Do każdej przesyłki dołączamy dowód zakupu (paragon bądź fakturę VAT). Gdyby okazało się że produkt jest uszkodzony bardzo prosimy o kontakt, każdy problem można rozwiązać, najlepiej gdybyśmy otrzymali od razu zdjęcie wady lub jej opis. Znacznie skróci to czas realizacji reklamacji oraz czas konwersacji, z korzyścią dla obu stron. W przypadku jakichkolwiek problemów z towarem, prosimy o kontakt mailowy. Wszystkie napotkane problemy zostaną jak najszybciej wyjaśnione. PROSIMY O NIE WYSTAWIANIE KOMENTARZA NEGATYWNEGO BĄDŹ NEUTRALNEGO BEZ KONTAKTU Z NAMI.

Pozostałe informacje

Wszelkie zmiany w zamówieniu, adresu do wysyłki bądź informację o kolorze produktów prosimy umieszczać w Wiadomości dla Sprzedającego. Razem z przesyłką otrzymasz paragon, jeżeli potrzebujesz fakturę, podaj swoje dane w formularzu PayU. NIE ZAWSZE MAMY MOŻLIWOŚĆ ODCZYTANIA PÓŹNIEJSZYCH E-MAILI O ZMIANACH PRZED WYSŁANIEM TOWARU.
Numer oferty:6555844195
Zgłoś naruszenie zasad

Sponsorowane oferty z tej kategorii

Do góry