SZKŁO HARTOWANE 9H SAMSUNG GALAXY S6 G920F dodatki (6999779884)

1 osoba kupiła 1 sztukę
do wyczerpania przedmiotów
cena kup teraz
15,00 zł
z 9 sztuk
Dostawa
  • List polecony ekonomiczny 7,97 zł
  • Pocztex Kurier48 11,97 zł
  • Przesyłka kurierska 14,97 zł
  • lokalizacja: Sosnowiec, Polska
  • czas wysyłki: 24 godziny

parametry

  • stan: nowy
  • faktura: Wystawiam fakturę VAT

opis

Opis przedmiotu

ogólna charakterystykaSZKŁO HARTOWANE 9H SAMSUNG GALAXY S6 G920F dodatki

Dedykowane szkło hartowane do zabezpieczenia ekranu telefonu przed jego uszkodzeniem, porysowaniem. Wysoka twardość 9H, zaokrąglone brzegi, powierzchnia odporna na odciski, oleofobowa, przeźroczystość 99,99%. W zestawie znajdują się niezbędne ściereczki.

Towar zabezpieczamy na czas transportu w odpowiedni dla niego sposób - pudełka, folie bąbelkowe, wypełniacze etc.

Jeśli na zdjęciu widoczny jest zestaw narzędzi, otrzymają Państwo uniwersalny zestaw zawierający otwieraki kątowe, śrubokręty, przyssawkę i paski kleju 3M (2mm, dł ~1m).

Poniżej specyfikacja i zdjęcia produktu.

specyfikacja produktu


do Marki Samsung
do Modelu S6, G920F
Kolor Transparentny
Informacje Twardość 9H, grubość 0,3mm, brzegi 2,5D, oleofobow
Kompletny Tak
Stan Nowy
Gwarancja m-cy 12
Dostępność Dostępny w magazynie
Kod/Symbol 51017
http://allegro.pl/li­sting/user/listing.p­hp?string=opcja&­us_id=39466514&o­rder=qd&bmatch=b­ase-relevance-floki-­5-nga-aut-1-5-0222

Promocja dla Kupujących na narzędzia i kleje:
http://allegro.pl/li­sting/user/listing.p­hp?string=opcja&­us_id=39466514&o­rder=qd&bmatch=b­ase-relevance-floki-­5-nga-aut-1-5-0222

Galeria zdjęć produktu

http://allegro.pl/li­sting/user/listing.p­hp?us_id=401296&­description=1&or­der=qd&string=Sa­msung+%28 S6, G920F+%29&search­_scope=userItems-394­66514&bmatch=bas­e-relevance-floki-5-­uni-1-1-1025

Zobacz co jeszcze mamy do Twojego modelu:
http://allegro.pl/li­sting/user/listing.p­hp?us_id=401296&­description=1&or­der=qd&string=Sa­msung+%28 S6, G920F+%29&search­_scope=userItems-401­296&bmatch=base-­relevance-floki-5-un­i-1-1-1025

Zobacz inne nasze oferty:

Dostawa i płatność
od 7,97 zł

Lokalizacja: Sosnowiec, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
List polecony ekonomiczny
pierwsza sztuka
7,97 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
5
czas realizacji
4 dni robocze
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
14,97 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
30
czas realizacji
2 dni robocze
Pocztex Kurier48
pierwsza sztuka
11,97 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
30
czas realizacji
3 dni robocze

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Odbiór osobisty
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-
czas realizacji
1 dzień roboczy
Pocztex Kurier48 pobraniowy
pierwsza sztuka
19,97 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
30
czas realizacji
3 dni robocze
Dodatkowe informacje

Towar zapłacony z dostawą "Kurier" do godziny 12, wysyłamy tego samego dnia roboczego. Towar z wybranym "Odbiór osobisty" do godziny 14, można odebrać tego samego dnia roboczego w sklepie w Sosnowcu w godzinach 15-17 lub w następne dni robocze w godzinach 10-17.

Punkty odbioru

Sklep z telefonami w centrum Sosnowca
Modrzejowska 39 wejście od ul.Kościelnej
41-200 Sosnowiec
woj. śląskie
tel.: 32 292 17 10

  • poniedziałek - piątek 10:00 - 17:00

płatność tylko gotówką
do odbioru w 1 dzień roboczy
prosimy umówić się na odbiór

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Gwarancja
12 miesięcy

Rodzaj gwarancji

sprzedającego

Okres gwarancji

12 miesięcy
Dodatkowe informacje

 

         Na zakupiony towar udzielana jest gwarancja, której okres trwania podany jest w treści oferty i wynosi od 3 do 24 miesięcy. Podstawą do uznania praw gwarancyjnych jest posiadanie dowodu zakupu  oraz nasza plomba na produkcie.   


         Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń mechanicznych, pęknięć, ukruszeń, zagięć taśm, wystąpienia do dwóch uszkodzonych pixeli na wyświetlaczach, zawilgoceń, wad wynikłych z niewłaściwego montażu oraz użytkowania, użytkowania niezgodnie z przeznaczeniem oraz naturalnego zużycia lub śladami naturalnego zużycia. 


         W przypadku wystąpienia wady, towar należy odesłać na nasz adres listem poleconym (prosimy o odpowiednie zabezpieczonie na czas transportu oraz o załączenie paragonu). Do przesyłki proszę dołączyć opis uszkodzenia/wady oraz dane niezbędne do identyfikacji reklamacji (nick z allegro, adres e-mail). Klient dostarcza reklamowany towar na swój koszt - nie odbieramy niezamawianych przesyłek za pobraniem. Można skorzystać z formularza: 

   http://www.techpolis.pl/doc/formularz_reklamacja.pdf  


         Reklamacje rozpatrywane są w ciągu 14 dni. W przypadku wydłużenia tego terminu - poinformujemy o tym. Jeśli towar okaże się zgodny z umową (sprawny) lub niesprawny z winy Klienta, Klient może go odebrać osobiście w naszym sklepie w Sosnowcu w godz. 10-15 w dni robocze lub zlecić nam przesłanie towaru, koszt wysyłki jak w ofercie - list polecony. 


         Gwarancja nie wyłącza, nie ogranicza ani nie zawiesza uprawnień kupującego wynikających z przepisów o rękojmi za wady rzeczy sprzedanej. W odniesieniu do Klientów, którzy nie są konsumentami w rozumieniu art. 221 k.c. sprzedawca wyłącza swoją odpowiedzialność z tytułu wad fizycznych i prawnych (rękojmia) oraz gwarancji jakości na podstawie art. 558§1 k.c.   

Reklamacja
2 lata

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

2 lata
rękojmia wyłączona dla przedsiębiorców

Adres do reklamacji

Telkom
ul.Modrzejowska 39
41-200 Sosnowiec
Dodatkowe informacje

 

W przypadku wystąpienia wady, towar należy odesłać na nasz adres listem poleconym (prosimy o odpowiednie zabezpieczonie na czas transportu oraz o załączenie paragonu). Do przesyłki proszę dołączyć opis uszkodzenia/wady oraz dane niezbędne do identyfikacji reklamacji (nick z allegro, adres e-mail). Klient dostarcza reklamowany towar na swój koszt - nie odbieramy niezamawianych przesyłek za pobraniem. 


Można skorzystać z formularza:  


http://www.techpolis.pl/doc/formularz_reklamacja.pdf 


  Reklamacje rozpatrywane są w ciągu 14 dni. Jeśli towar okaże się zgodny z umową (sprawny) lub niesprawny z winy Klienta, Klient może go odebrać osobiście w naszym sklepie w Sosnowcu w godz. 10-15 w dni robocze lub zlecić nam przesłanie towaru, koszt wysyłki jak w ofercie - list polecony.


  W odniesieniu do Klientów, którzy nie są konsumentami w rozumieniu art. 221 k.c. sprzedawca wyłącza swoją odpowiedzialność z tytułu wad fizycznych i prawnych (rękojmia) oraz gwarancji jakości na podstawie art. 558§1 k.c.   

Zwroty

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

Telkom
ul.Modrzejowska 39
41-200 Sosnowiec

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

  Zgodnie z ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014, kupujący ma 14 dni od daty otrzymania towaru na przesłanie oświadczenia o odstąpieniu od umowy, a jeśli sprzedający nie poinformował o prawie do odstąpienia 12 miesięcy. Zwrot przedmiotu przez konsumenta powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od daty przesłania oświadczenia, podobnie jak zwrot środków przez Sprzedającego. Sprzedający może jednak wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu. 


  Umowa jest uważana za niezawartą, a konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.   


  Koszt zwrotu rzeczy w przypadku odstąpienia od umowy: w przypadku odstąpienia od umowy sprzedawca nie ponosi kosztu odesłania Towaru, sprzedawca zwraca najniższy koszt dostawy dostępny w ofercie.   


  Aby odstąpić od umowy zawartej na Allegro, należy złożyć Sprzedającemu stosowne oświadczenie woli. Można skorzystać z formularza: 


 http://www.techpolis.pl/doc/formularz_odstapienie.pdf

O sprzedającym
MultiABC
95,6%
kupujących poleca tego sprzedającego

959

 

42

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

4,8

Czas wysyłki

4,8

Koszt wysyłki

4,8

Obsługa kupującego

4,8

Dane firmy

Kontakt

  • 32 292 17 10
poniedziałek - piątek
10:00 - 17:00
sobota - niedziela
zamknięte

Informacje o sprzedającym

      Jesteśmy firmą działającą w branży GSM od ponad 13 lat. Główny profil działalności:  sprzedaż akcesorii oraz części zamiennych do telefonów, tabletów, skup i sprzedaż telefonów oraz serwis telefonów i tabletów.

     Oferta, którą prezentujemy na Allegro, to oferta sprzedaży ważna przy sprzedaży wysyłkowej jak i przy odbiorze osobistym. Ceny w sklepie stacjonarnym w Sosnowcu są takie same jak w ofercie prezentowanej na Allegro.

Pozostałe informacje

Na zakupiony towar udzielana jest gwarancja, której okres trwania podany jest w treści oferty i wynosi od 3 do 24 miesięcy. Podstawą do uznania praw gwarancyjnych jest posiadanie dowodu zakupu (prosimy nie wyrzucać) oraz nasza plomba na produkcie. Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń mechanicznych, pęknięć, ukruszeń, zagięć taśm, wystąpienia do dwóch uszkodzonych pixeli na wyświetlaczach, zawilgoceń, wad wynikłych z niewłaściwego montażu oraz użytkowania, użytkowania niezgodnie z przeznaczeniem oraz naturalnego zużycia lub śladami naturalnego zużycia. W przypadku wystąpienia wady, towar należy odesłać na nasz adres listem poleconym (prosimy o odpowiednie zabezpieczenie na czas transportu oraz o załączenie paragonu). Do przesyłki proszę dołączyć opis uszkodzenia/wady oraz dane niezbędne do identyfikacji reklamacji (nick z allegro, adres e-mail). Klient dostarcza reklamowany towar na swój koszt - nie odbieramy niezamawianych przesyłek za pobraniem. Można skorzystać z formularza: http://www.techpolis.pl/doc/formularz_reklamacja.pdf Reklamacje rozpatrywane są w ciągu 14 dni. W przypadku wydłużenia tego terminu - poinformujemy o tym. Jeśli towar okaże się zgodny z umową (sprawny) lub niesprawny z winy Klienta, Klient może go odebrać osobiście w naszym sklepie w Sosnowcu w godz. 10-15 w dni robocze lub zlecić nam przesłanie towaru, koszt wysyłki jak w ofercie - list polecony. Gwarancja nie wyłącza, nie ogranicza ani nie zawiesza uprawnień kupującego wynikających z przepisów o rękojmi za wady rzeczy sprzedanej. W odniesieniu do Klientów, którzy nie są konsumentami w rozumieniu art. 221 k.c. sprzedawca wyłącza swoją odpowiedzialność z tytułu wad fizycznych i prawnych (rękojmia) oraz gwarancji jakości na podstawie art. 558§1 k.c. Dokonując zakupu akceptują Państwo otrzymanie Faktury drogą elektroniczną w formacie pdf, przesłaną jako załącznik do wiadomości e-mail.
Numer oferty:6999779884
Zgłoś naruszenie zasad

Sponsorowane oferty z tej kategorii