Sześć ram myślowych Edward de Bono (6482733487)

zakończona
79,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
  • Allegro Polecony InPost 3,94 zł
  • Allegro Paczkomaty InPost 7,99 zł
  • List polecony ekonomiczny 8,00 zł
  • lokalizacja: Olsztyn
  • stan: używany
  • waga (z opakowaniem): 0.80 [kg]
  • okładka: twarda
  • rok wydania (xxxx): 2009

Przedmiot aukcji:

Tytuł: Sześć ram myślowych

Autor: Edward de Bono

Wydawnictwo:

Rok wydania: 2009 r.

Format: 122 x 194 mm

Ilość stron: 88

Oprawa: miękka

Tłumaczenie: Anna Kanclerz

Tytuł oryginału: Six Frames: For Thinking About Iformation

Książka jest używana. Stan bardzo dobry.

Opis:

„Chaos -- Twój wróg

Każdego dnia świat bombarduje nas milionami informacji. Jedne są cenne, inne tylko ciekawe, ale większość jest kompletnie bezwartościowa. Aby zupełnie nie zwariować w rzeczywistości naszpikowanej danymi, musimy zacząć rozsądnie je filtrować. Z pomocą przychodzi nam niezawodny Edward de Bono - mistrz kreatywnego myślenia - i jego koncepcja sześciu ram myślowych.

To rewolucyjny autorski program świadomej koncentracji uwagi tylko na istotnych informacjach oraz ich odpowiedniej interpretacji. Ramy myślowe nie tylko nie ograniczą Twojej percepcji świata, ale właśnie pomogą Ci odpowiednio ją ukierunkować. Dzięki nim będziesz w stanie szybko i skutecznie wyłuskiwać z docierających do Ciebie informacji ich prawdziwą wartość.

Zadbaj o to, aby Twój superaktywny umysł, stale żądny nowej wiedzy, nie stał się Twoim największym wrogiem. Kierując się odpowiednimi ramami w procesie analizowania informacji, pozwolisz, by Twój ulubiony organ był zawsze przygotowany i wyczulony na dostrzeganie najistotniejszych szczegółów. Przejmij pełną kontrolę nad swoją percepcją - i to od zaraz.

Każdego dnia świat bombarduje nas milionami informacji. Jedne są cenne, inne tylko ciekawe, ale większość jest kompletnie bezwartościowa. Aby zupełnie nie zwariować w rzeczywistości naszpikowanej danymi, musimy zacząć rozsądnie je filtrować. Tutaj z pomocą przyjść może Edward de Bono i jego koncepcja sześciu ram myślowych - autorski program świadomej koncentracji uwagi tylko na istotnych informacjach oraz ich odpowiedniej interpretacji.
Ramy myślowe nie tylko nie ograniczają percepcji świata, ale właśnie pomogą odpowiednio ją ukierunkować. Dzięki nim można szybko i skutecznie wyłuskiwać z docierających do nas informacji i ich prawdziwą wartość.
Edward de Bono jest czołowym autorytetem w dziedzinie kreatywnego myślenia i bezpośredniego nauczania umiejętności myślenia. Tysiące ludzi piszą programy komputerowe, a Edward de Bono jest pionierem w opracowywaniu „oprogramowania” dla ludzkiego umysłu. Zrozumienie jego funkcjonowania jako samoorganizującego się systemu informacyjnego pozwoliło mu opracować formalne twórcze narzędzia myślenia lateralnego. Edward de Bono jest również autorem koncepcji „myślenia równoległego” i „sześciu kapeluszy myślowych”. Opracowane przez niego narzędzia dotyczące myślenia percepcyjnego (CoRT i DATT) są powszechnie stosowane zarówno w szkołach, jak i w biznesie.
Kierowanie się w analizowaniu informacji ramami oznacza, że przy stosowaniu każdej z ram myślowych umysł jest przygotowany i wyczulony na dostrzeganie różnych rzeczy. Możemy zwracać uwagę na dokładność informacji albo na punkt widzenia danej osoby, przedstawiony w informacji. Możemy rozpatrywać informację pod kątem przedmiotu naszych zainteresowań. Każda rama myślowa przygotowuje umysł do rozpatrywania informacji w szczególny sposób. Dostrzegamy to, na co jesteśmy przygotowani. Sześć ram myślowych opisanych w niniejszej książce to proste narzędzia rozpatrywania i przyjmowania informacji
.”

- Ramy myślowe otwierające umysł

- Zakładanie filtrów percepcyjnych

- Nauka skutecznej interpretacji danych

- Pełna kontrola nad głodnym wiedzy umysłem

Edward de Bono jest postacią kultową w dziedzinie opracowywania sztuczek rozwijania umiejętności ludzkiego umysłu

"The Times"

Możliwy odbiór własny w Olsztynie po uprzednim kontakcie mailowym lub telefonicznym.

tel. 509 994 475

Zapraszam do zakupu.

wysyłka gratis
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Allegro Polecony InPost 3,94 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
Allegro Paczkomaty InPost 7,99 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
List polecony priorytetowy 12,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
List polecony ekonomiczny 8,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
Paczka pocztowa ekonomiczna 12,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Allegro Paczkomaty InPost 11,49 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
dodatkowe informacje
Nie zgadzam się na sprzedaż użytkownikom serwisów Aukro.cz oraz Aukro.ua