Szczypce uniwersalne 300 mm stal OKAZJA!!! KRAKÓW! (6541940248)

zakończona
10,33 zł
sprzedaż zakończona
Dostawa
  • Allegro Paczkomaty InPost 8,60 zł
  • Allegro Kurier InPost 12,18 zł
  • Przesyłka kurierska 14,00 zł
  • lokalizacja: ul. Niska 6 /Kraków, Polska

opis

Nasza oferta: Akcesoria i naczynia kuchenne · Nakrycia i zastawy · Odzież ochronna i BHP · Umeblowanie i wyposaż. lokali · Urządzenia gastronomiczne · Wyposaż. i akcesoria barowe · Wyposaż. i akcesoria piekarsko-cukiernicz­e · Pozostałe

Kontakt

Masz problem? Skorzystaj z pomocy konsultantów.
Biuro obsługi klienta

Godziny pracy: 9:00 - 17:00
Pracujemy od poniedziałku do piątku.

Sobota 9:00 - 15:00

Zamówienia/zapytania­:

tel/fax: 12 636-0-111

tel: 507 075 138

gg: 9394105

Dane do przelewu:

Gastropuls
ul. Niska 6
31-306 Kraków

41-20300045111000000­1711320

Formy finansowania:

Leasing:

Europejski

Fundusz

Leasingowy

CLS

CREDIT LEASE SERVICE


Zapytaj o ofert leasingową!

Wysyłka

Towar wysyłamy w terminie od 2-5 dni roboczych od daty wpływu pieniędzy lub określenia przesyłki pobraniowej.

Przesyłki nadawane są za pośrednictwem Poczty Polskiej lub firmy kurierskiej Opek.

Istnieje możliwość iż któregoś z produktów nie będzie do 7dni roboczych, tylko do około 30 dni roboczych, ponieważ zdarza się że producent ma braki magazynowe.

Regulamin

Wszystkie dane potrzebne do finalizacji transakcji są zawsze w mailu od Allegro zawiadamiającym o wygranej, czyli dane do przelewu oraz koszt wysyłki.

Po zalicytowaniu przedmiotu prosimy o potwierdzenie ostatecznego adresu oraz formy wysyłki (pobranie/wpłata). W innym przypadku wysyłamy na adres z allegro.

W tytule przelewu prosimy o wpisanie nazwy użytkownika, oraz numer aukcji lub numery jeżeli jest ich kilka.

Zwycięzcę aukcji prosimy o dokonanie wpłaty w ciągu 7 dni od daty wylicytowania przedmiotu. Po tym terminie rozpoczynamy procedurę zwrotu prowizji, towar wystawiamy ponownie na aukcję.

Dokładamy wszelkich starań, aby opisy i dane techniczne produktów, które są prezentowane były zgodne z rzeczywistością. Nie ponosimy jednak odpowiedzialności za błędne podanie parametrów lub nagłą ich zmianę przez producenta.

Odbierając przesyłkę należy sprawdzić jej stan w obecności kuriera. W przypadku uszkodzenia prosimy sporządzić wraz z kurierem protokół reklamacyjny i niezwłocznie powiadomić nas o tym zdarzeniu. Jedynie protokół szkody pozwala na zweryfikowanie przez kuriera powstałych szkód.

Masz prawo do zwrotu zakupionej rzeczy bez podawania przyczyny w terminie do 10 dni od otrzymania przesyłki. (Dz. U. z dnia 05.09.2002r. Nr 141, poz. 1176).

Nie ponosimy kosztów związanych z reklamacjami lub też zwrotami klientów.

Reklamacje oraz zwroty rozpatrujemy w terminie do 7 dni roboczych, w przypadku urządzeń czas się nieznacznie wydłuża.

Wystawiony przez Państwa komentarz jest dla nas niezbędną informacją o zakończeniu transakcji. Automatycznie odpowiadamy komentarzem.

Przedmiotem aukcji
jest

Szczypce uniwersalne 300 mm

[422301 ]
Szczypce uniwersalne 300 mm,

• uniwersalny szczypce,

kolor: srebrny,

• wymiary:

długość: 300 mm.



Jeśli zrobisz zakupy na kwotę powyżej 800

- przy przedpłacie -
WYSYŁKA GRATIS!!!
Odbierz towar osobiście ul. Niska 6 31-306 Kraków

Kliknij zobacz Gdzie Jesteśmy!!!

Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

Produkt jest NOWY, oryginalnie zapakowany w pudełko.

DOSKONAŁA JAKOŚĆ CHYBA TEGO OCZEKUJESZ!!!???

GWARANCJA

Podstawą reklamacji jest dowód zakupu.

Dokonując wpłaty na konto w tytule przelewu należy podać swój nick z Allegro i numer aukcji.

Dostawa i płatność
od 8,60 zł

Lokalizacja: ul. Niska 6 /Kraków, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
Allegro Paczkomaty InPost Darmowy zwrot
pierwsza sztuka
8,60 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
10
Allegro Kurier InPost Darmowy zwrot
pierwsza sztuka
12,18 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
10
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
14,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
60
Odbiór osobisty po przedpłacie
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa
pierwsza sztuka
20,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
30
Odbiór osobisty
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-
Dodatkowe informacje

Towar dostępny od reki w samym centrum Krakowa, po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym Odbioru osobistego można dokonać w sklepie Wyposażenie Gastronomii Gastropuls ul. Niska 6 31-306 Kraków Sklep czynny: pon-pt: 9.00-17.00 sob: 9.00-15.00 Przed odbiorem prosimy każdorazowo o kontakt tel. lub mail w celu przygotowania/rezerwacji zamówionego towaru. Kontakt: tel/fax: 012 636 01 11 tel: 507075138 gg: 9394105 Zapraszamy!!!

Punkty odbioru

Gastropuls Nettrading
Niska 6
31-306 Kraków
woj. małopolskie
email: sklep@gastropuls.pl
tel.: 507075138

  • poniedziałek - piątek 09:00 - 17:00
  • sobota 09:00 - 15:00

płatność kartą i gotówką
poinformujemy o terminie odbioru

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Gwarancja
24 miesiące

Rodzaj gwarancji

productenta/dystrybutora

Okres gwarancji

24 miesiące
12 miesięcy dla przedsiębiorców
Dodatkowe informacje

 

REGULAMIN AUKCJI ALLEGRO 

§ 1. Warunki Ogólne 

1.1 Wszystkie dane potrzebne do finalizacji transakcji, tj. dane do przelewu oraz koszt wysyłki zawarte są w wiadomości od Allegro zawiadamiającej o dokonaniu zakupu. Wiadomość automatycznie wysyłana jest na adres mailowy, na który dokonana jest rejestracja w serwisie Allegro. 

1.2 Po zalicytowaniu przedmiotu prosimy o potwierdzenie ostatecznego adresu oraz formy wysyłki (pobranie/wpłata na konto) poprzez wypełnienie formularza opcji dostawy. W innym przypadku zamówienia nie będą realizowane. 

1.3 W tytule przelewu prosimy o wpisanie nazwy użytkownika, oraz numeru aukcji lub numerów jeżeli jest ich kilka. 

1.4 Kupującego prosimy o dokonanie wpłaty w ciągu 7 dni od daty wylicytowania przedmiotu. Po tym terminie rozpoczynamy procedurę zwrotu prowizji, towar wystawiamy ponownie na aukcję. 

1.5 Dokładamy wszelkich starań, aby opisy i dane techniczne produktów, które są prezentowane były zgodne z rzeczywistością. Nie ponosimy jednak odpowiedzialności za błędne podanie parametrów lub nagłą ich zmianę przez producenta.

 1.6 Wszystkie ceny podane na naszych aukcjach są cenami BRUTTO. 

1.7 Sprzedający nie ponosi odpowiedzialności za nieprawidłowe zainstalowanie towaru oraz za jego niezgodne z instrukcją użytkowanie, z zastrzeżeniem art. 5561 

§3 kodeksu cywilnego. 

 § 2. Wysyłka towaru 

2.1 Realizacja zamówienia zostaje podjęta od momentu od daty wpływu pieniędzy lub określenia przesyłki pobraniowej. Magazyn realizuje zamówienia w godzinach pracy sklepu tj. 9.00-17.00 od pon. do pt.. – ma na to od 3-5 dni roboczych. Wyjątkiem jest gdy bezpośrednio na aukcji zawarty jest inny termin realizacji lub zakupione zostało więcej przedmiotów o różnym deklarowanym czasie wysyłki.  

2.2 Odbierając przesyłkę należy sprawdzić jej stan w obecności kuriera. W przypadku stwierdzenia uszkodzenia lub braku któregoś z zamawianych przedmiotów  prosimy sporządzić (wraz z kurierem) protokół reklamacyjny i niezwłocznie powiadomić nas o zaistniałym fakcie. Jedynie protokół szkody pozwala na zweryfikowanie przez kuriera powstałych szkód oraz braków, stanowi podstawę dalszego postępowania reklamacyjnego. 2.3  Przesyłki dostarczamy wyłącznie za pośrednictwem firm kurierskich - szczegóły dotyczące wysyłki znajdują się zawsze w uwagach do aukcji. O wyjątku od reguły klient zostanie poinformowany niezwłocznie. 

 2.4 Istnieje możliwość, iż w wyniku sytuacji losowej zamówienie nie zostanie zrealizowane w deklarowanym czasie.W takim wypadku kupujący zostanie o tym poinformowany.  

2.5 Przesyłki paletowe kurier zdejmuje tylko z samochodu. Do klienta należy zapewnienie sobie dalszej pomocy przy wniesieniu sprzętu.

 2.6 Odbiór osobisty jest możliwy w naszym sklepie przy ul. Niskiej 6 w Krakowie (po wcześniejszym uzgodnieniu). Od poniedziałku do piątku w godzinach od 09:00 do 17:00, w soboty w godzinach od 09:00 do 15:00. O możliwości odbioru zamówienia informujemy stosowną wiadomością mailową. 

§ 3. Reklamacja i zwrot

 3.1 Masz prawo do zwrotu zakupionej rzeczy bez podawania przyczyny w terminie do 14 dni od otrzymania przesyłki - zwrot dotyczy towaru pełnowartościowego, nie noszącego śladów eksploatacji. (Dz. U. z dnia 05.09.2002r. Nr 141, poz. 1176) zakupionego na paragon. Nie przyjmujemy zwrotów towarów produkowanych na zamówienie lub sprzedawanych na fakturę. 

3.2  Po uprzednim poinfomowaniu droga meilową zwracany towar należy wysłać pod wskazany przez sprzedającego adres. Do przesyłki należy dołączyć wypełniony formularz zwrotu wraz z pisemnym oświadczeniem o rezygnacji z zakupu oraz dowód zakupu towaru.  

3.3 Nie ponosimy kosztów związanych z reklamacjami lub też zwrotami klientów, tj. odsyłka towaru. Informujemy, że nie przyjmujemy paczek wysłanych zwrotnie za pobraniem. 

3.4 Reklamacje oraz zwroty rozpatrujemy w terminie do 14 dni roboczych, w przypadku urządzeń czas się nieznacznie wydłuża. 

3.5 Zwrot pieniędzy Zamawiającemu za odesłany towar następuje niezwłocznie po sprawdzeniu jego stanu technicznego.

 3.6  Zgodnie z ustawą z dnia 2 marca 2000 roku „O ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności ze szkodą wyrządzoną przez produkt niebezpieczny" Konsument (osoba fizyczna) ma prawo do odstąpienia na piśmie od umowy sprzedaży w terminie 14 dni od zawarcia umowy bez podania przyczyny. Uprawnienie do odstąpienia od umowy nie przysługuje w przypadku towarów wykonywanych ściśle na zamówienie lub gdy oryginalne opakowanie uległo uszkodzeniu.  Zamawiającego oraz nie obejmuje przedsiębiorców prowadzących działalność gospodarczą. 

3.7 Zamawiający, który nie jest Konsumentem - podmiot gospodarczy, może od zamówienia odstąpić wyłącznie za zgodą Sklepu/Sprzedającego. W tym przypadku Zamawiający zostaje obciążony kosztami manipulacyjnymi zwrotu w wysokości 10% wartości zwracanego towaru. 

3.8 Klientowi przysługuje prawo do złożenia reklamacji w przypadku stwierdzenia w dostarczonym towarze wad fabrycznych lub niezgodności towaru z towarem zawartym w zamówieniu.

 3.9 W przypadku nie odebrania przesyłki pobrani owej zostanie naliczona opłata za obsługę zamówienia: -przy zamówieniu w kwocie do 800 zł - opłata 50 zł -przy zamówieniu powyżej kwoty 800 zł - opłata w wysokości 10% wartości zamówienia. 3.10 Wszystkie informacje o produktach i ich dane techniczne pochodzą z materiałów publikowanych przez producentów. Zdjęcia mające wyłącznie charakter poglądowy mogą nieznacznie odbiegać od rzeczywistego wyglądu produktów. Różnice koloru, proporcji i in. cech wyglądu produktu, które mogą wynikać z indywidualnych ustawień sprzętu komputerowego Zamawiającego nie są podstawą reklamacji. 

 § 4. Finalizacja transakcji

 4.1 Wystawiony przez Państwa komentarz jest dla nas niezbędną informacją o zakończeniu transakcji.  

§ 5. Postanowienia końcowe

 5.1 Dokonując zakupów w naszej firmie, akceptują Państwo Regulamin firmy NET.Trading i serwisu Allegro. W sprawach nieuregulowanych powyższym Regulaminem mają zastosowanie odpowiednie przepisy kodeksu cywilnego. Kwestie sporne rozstrzyga Sąd Cywilny. 

Reklamacja
1 rok

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

1 rok

Adres do reklamacji

NET.Trading Gastropuls.pl
Niska 6
31-306 Kraków
Dodatkowe informacje

  

 

 Dane do przelewu: NET.Trading Gastropuls.pl Paweł Wojdyła ul. Niska 6, 31-306 Kraków 41203000451110000001711320


  

§ 3. Reklamacja i zwrot


3.1 Masz prawo do zwrotu zakupionej rzeczy bez podawania przyczyny w terminie do 14 dni od otrzymania przesyłki - zwrot dotyczy towaru pełnowartościowego, nie noszącego śladów eksploatacji. (Dz. U. z dnia 05.09.2002r. Nr 141, poz. 1176) zakupionego na paragon. Nie przyjmujemy zwrotów towarów produkowanych na zamówienie lub sprzedawanych na fakturę.


3.2  Po uprzednim poinfomowaniu droga meilową zwracany towar należy wysłać pod wskazany przez sprzedającego adres. Do przesyłki należy dołączyć wypełniony formularz zwrotu wraz z pisemnym oświadczeniem o rezygnacji z zakupu oraz dowód zakupu towaru. 


3.3 Nie ponosimy kosztów związanych z reklamacjami lub też zwrotami klientów, tj. odsyłka towaru. Informujemy, że nie przyjmujemy paczek wysłanych zwrotnie za pobraniem.


3.4 Reklamacje oraz zwroty rozpatrujemy w terminie do 14 dni roboczych, w przypadku urządzeń czas się nieznacznie wydłuża.


3.5 Zwrot pieniędzy Zamawiającemu za odesłany towar następuje niezwłocznie po sprawdzeniu jego stanu technicznego.


3.6  Zgodnie z ustawą z dnia 2 marca 2000 roku „O ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności ze szkodą wyrządzoną przez produkt niebezpieczny" Konsument (osoba fizyczna) ma prawo do odstąpienia na piśmie od umowy sprzedaży w terminie 14 dni od zawarcia umowy bez podania przyczyny. Uprawnienie do odstąpienia od umowy nie przysługuje w przypadku towarów wykonywanych ściśle na zamówienie lub gdy oryginalne opakowanie uległo uszkodzeniu.  Zamawiającego oraz nie obejmuje przedsiębiorców prowadzących działalność gospodarczą.


3.7 Zamawiający, który nie jest Konsumentem - podmiot gospodarczy, może od zamówienia odstąpić wyłącznie za zgodą Sklepu/Sprzedającego. W tym przypadku Zamawiający zostaje obciążony kosztami manipulacyjnymi zwrotu w wysokości 10% wartości zwracanego towaru.


3.8 Klientowi przysługuje prawo do złożenia reklamacji w przypadku stwierdzenia w dostarczonym towarze wad fabrycznych lub niezgodności towaru z towarem zawartym w zamówieniu.


3.9 W przypadku nie odebrania przesyłki pobrani owej zostanie naliczona opłata za obsługę zamówienia:

-przy zamówieniu w kwocie do 800 zł - opłata 50 zł

-przy zamówieniu powyżej kwoty 800 zł - opłata w wysokości 10% wartości zamówienia.


3.10 Wszystkie informacje o produktach i ich dane techniczne pochodzą z materiałów publikowanych przez producentów. Zdjęcia mające wyłącznie charakter poglądowy mogą nieznacznie odbiegać od rzeczywistego wyglądu produktów. Różnice koloru, proporcji i in. cech wyglądu produktu, które mogą wynikać z indywidualnych ustawień sprzętu komputerowego Zamawiającego nie są podstawą reklamacji. 


Zwroty

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

NET.Trading Gastropuls.pl
Niska 6
31-306 Kraków

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Ograniczenie prawa do odstąpienia

Prawo odstąpienia od umowy bez podania przyczyny nie przysługuje konsumentowi w przypadku, gdy kupujący otworzył zapieczętowane opakowanie towaru, którego po otwarciu nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub względy higieniczne (przepis z ustawy).

Dodatkowe informacje


 Dane do przelewu: NET.Trading Gastropuls.pl Paweł Wojdyła ul. Niska 6, 31-306 Kraków 41203000451110000001711320


 

  

§ 3. Reklamacja i zwrot


3.1 Masz prawo do zwrotu zakupionej rzeczy bez podawania przyczyny w terminie do 14 dni od otrzymania przesyłki - zwrot dotyczy towaru pełnowartościowego, nie noszącego śladów eksploatacji. (Dz. U. z dnia 05.09.2002r. Nr 141, poz. 1176) zakupionego na paragon. Nie przyjmujemy zwrotów towarów produkowanych na zamówienie lub sprzedawanych na fakturę.


3.2  Po uprzednim poinfomowaniu droga meilową zwracany towar należy wysłać pod wskazany przez sprzedającego adres. Do przesyłki należy dołączyć wypełniony formularz zwrotu wraz z pisemnym oświadczeniem o rezygnacji z zakupu oraz dowód zakupu towaru. 


3.3 Nie ponosimy kosztów związanych z reklamacjami lub też zwrotami klientów, tj. odsyłka towaru. Informujemy, że nie przyjmujemy paczek wysłanych zwrotnie za pobraniem.


3.4 Reklamacje oraz zwroty rozpatrujemy w terminie do 14 dni roboczych, w przypadku urządzeń czas się nieznacznie wydłuża.


3.5 Zwrot pieniędzy Zamawiającemu za odesłany towar następuje niezwłocznie po sprawdzeniu jego stanu technicznego.


3.6  Zgodnie z ustawą z dnia 2 marca 2000 roku „O ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności ze szkodą wyrządzoną przez produkt niebezpieczny" Konsument (osoba fizyczna) ma prawo do odstąpienia na piśmie od umowy sprzedaży w terminie 14 dni od zawarcia umowy bez podania przyczyny. Uprawnienie do odstąpienia od umowy nie przysługuje w przypadku towarów wykonywanych ściśle na zamówienie lub gdy oryginalne opakowanie uległo uszkodzeniu.  Zamawiającego oraz nie obejmuje przedsiębiorców prowadzących działalność gospodarczą.


3.7 Zamawiający, który nie jest Konsumentem - podmiot gospodarczy, może od zamówienia odstąpić wyłącznie za zgodą Sklepu/Sprzedającego. W tym przypadku Zamawiający zostaje obciążony kosztami manipulacyjnymi zwrotu w wysokości 10% wartości zwracanego towaru.


3.8 Klientowi przysługuje prawo do złożenia reklamacji w przypadku stwierdzenia w dostarczonym towarze wad fabrycznych lub niezgodności towaru z towarem zawartym w zamówieniu.


3.9 W przypadku nie odebrania przesyłki pobrani owej zostanie naliczona opłata za obsługę zamówienia:

-przy zamówieniu w kwocie do 800 zł - opłata 50 zł

-przy zamówieniu powyżej kwoty 800 zł - opłata w wysokości 10% wartości zamówienia.


3.10 Wszystkie informacje o produktach i ich dane techniczne pochodzą z materiałów publikowanych przez producentów. Zdjęcia mające wyłącznie charakter poglądowy mogą nieznacznie odbiegać od rzeczywistego wyglądu produktów. Różnice koloru, proporcji i in. cech wyglądu produktu, które mogą wynikać z indywidualnych ustawień sprzętu komputerowego Zamawiającego nie są podstawą reklamacji. 


O sprzedającym
gastronomiczny
98,3%
kupujących poleca tego sprzedającego

1014

 

16

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

4,9

Czas wysyłki

4,8

Koszt wysyłki

4,9

Obsługa kupującego

4,9

Dane firmy

Kontakt

  • 507 *** *** (pokaż)
poniedziałek - piątek
09:00 - 17:00
sobota
09:00 - 15:00
niedziela
zamknięte

Informacje o sprzedającym

Gastropuls.pl

Nasza firma działa na rynku od 10 lat w sposób kompleksowy: doradzamy, projektujemy, montujemy oraz serwisujemy wszystkie rodzaje urządzeń gastronomicznych. 

 

 Dane do przelewu: NET.Trading Gastropuls.pl Paweł Wojdyła 

ul. Niska 6, 31-306 Kraków

 41203000451110000001711320

Pozostałe informacje

REGULAMIN AUKCJI ALLEGRO 


§ 1. Warunki Ogólne 

1.1 Wszystkie dane potrzebne do finalizacji transakcji, tj. dane do przelewu oraz koszt wysyłki zawarte są w wiadomości od Allegro zawiadamiającej o dokonaniu zakupu. Wiadomość automatycznie wysyłana jest na adres mailowy, na który dokonana jest rejestracja w serwisie Allegro. 

1.2 Po zalicytowaniu przedmiotu prosimy o potwierdzenie ostatecznego adresu oraz formy wysyłki (pobranie/wpłata na konto) poprzez wypełnienie formularza opcji dostawy. W innym przypadku zamówienia nie będą realizowane. 

1.3 W tytule przelewu prosimy o wpisanie nazwy użytkownika, oraz numeru aukcji lub numerów jeżeli jest ich kilka. 

1.4 Kupującego prosimy o dokonanie wpłaty w ciągu 7 dni od daty wylicytowania przedmiotu. Po tym terminie rozpoczynamy procedurę zwrotu prowizji, towar wystawiamy ponownie na aukcję. 

1.5 Dokładamy wszelkich starań, aby opisy i dane techniczne produktów, które są prezentowane były zgodne z rzeczywistością. Nie ponosimy jednak odpowiedzialności za błędne podanie parametrów lub nagłą ich zmianę przez producenta.

 1.6 Wszystkie ceny podane na naszych aukcjach są cenami BRUTTO. 

1.7 Sprzedający nie ponosi odpowiedzialności za nieprawidłowe zainstalowanie towaru oraz za jego niezgodne z instrukcją użytkowanie, z zastrzeżeniem art. 5561 

§3 kodeksu cywilnego. 

 § 2. Wysyłka towaru 

2.1 Realizacja zamówienia zostaje podjęta od momentu od daty wpływu pieniędzy lub określenia przesyłki pobraniowej. Magazyn realizuje zamówienia w godzinach pracy sklepu tj. 9.00-17.00 od pon. do pt.. – ma na to od 3-5 dni roboczych. Wyjątkiem jest gdy bezpośrednio na aukcji zawarty jest inny termin realizacji lub zakupione zostało więcej przedmiotów o różnym deklarowanym czasie wysyłki.  

2.2 Odbierając przesyłkę należy sprawdzić jej stan w obecności kuriera. W przypadku stwierdzenia uszkodzenia lub braku któregoś z zamawianych przedmiotów  prosimy sporządzić (wraz z kurierem) protokół reklamacyjny i niezwłocznie powiadomić nas o zaistniałym fakcie. Jedynie protokół szkody pozwala na zweryfikowanie przez kuriera powstałych szkód oraz braków, stanowi podstawę dalszego postępowania reklamacyjnego. 2.3  Przesyłki dostarczamy wyłącznie za pośrednictwem firm kurierskich - szczegóły dotyczące wysyłki znajdują się zawsze w uwagach do aukcji. O wyjątku od reguły klient zostanie poinformowany niezwłocznie. 

 2.4 Istnieje możliwość, iż w wyniku sytuacji losowej zamówienie nie zostanie zrealizowane w deklarowanym czasie.W takim wypadku kupujący zostanie o tym poinformowany.  

2.5 Przesyłki paletowe kurier zdejmuje tylko z samochodu. Do klienta należy zapewnienie sobie dalszej pomocy przy wniesieniu sprzętu.

 2.6 Odbiór osobisty jest możliwy w naszym sklepie przy ul. Niskiej 6 w Krakowie (po wcześniejszym uzgodnieniu). Od poniedziałku do piątku w godzinach od 09:00 do 17:00, w soboty w godzinach od 09:00 do 15:00. O możliwości odbioru zamówienia informujemy stosowną wiadomością mailową. 

§ 3. Reklamacja i zwrot

 3.1 Masz prawo do zwrotu zakupionej rzeczy bez podawania przyczyny w terminie do 14 dni od otrzymania przesyłki - zwrot dotyczy towaru pełnowartościowego, nie noszącego śladów eksploatacji. (Dz. U. z dnia 05.09.2002r. Nr 141, poz. 1176) zakupionego na paragon. Nie przyjmujemy zwrotów towarów produkowanych na zamówienie lub sprzedawanych na fakturę. 

3.2  Po uprzednim poinfomowaniu droga meilową zwracany towar należy wysłać pod wskazany przez sprzedającego adres. Do przesyłki należy dołączyć wypełniony formularz zwrotu wraz z pisemnym oświadczeniem o rezygnacji z zakupu oraz dowód zakupu towaru.  

3.3 Nie ponosimy kosztów związanych z reklamacjami lub też zwrotami klientów, tj. odsyłka towaru. Informujemy, że nie przyjmujemy paczek wysłanych zwrotnie za pobraniem. 

3.4 Reklamacje oraz zwroty rozpatrujemy w terminie do 14 dni roboczych, w przypadku urządzeń czas się nieznacznie wydłuża. 

3.5 Zwrot pieniędzy Zamawiającemu za odesłany towar następuje niezwłocznie po sprawdzeniu jego stanu technicznego.

 3.6  Zgodnie z ustawą z dnia 2 marca 2000 roku „O ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności ze szkodą wyrządzoną przez produkt niebezpieczny" Konsument (osoba fizyczna) ma prawo do odstąpienia na piśmie od umowy sprzedaży w terminie 14 dni od zawarcia umowy bez podania przyczyny. Uprawnienie do odstąpienia od umowy nie przysługuje w przypadku towarów wykonywanych ściśle na zamówienie lub gdy oryginalne opakowanie uległo uszkodzeniu.  Zamawiającego oraz nie obejmuje przedsiębiorców prowadzących działalność gospodarczą. 

3.7 Zamawiający, który nie jest Konsumentem - podmiot gospodarczy, może od zamówienia odstąpić wyłącznie za zgodą Sklepu/Sprzedającego. W tym przypadku Zamawiający zostaje obciążony kosztami manipulacyjnymi zwrotu w wysokości 10% wartości zwracanego towaru. 

3.8 Klientowi przysługuje prawo do złożenia reklamacji w przypadku stwierdzenia w dostarczonym towarze wad fabrycznych lub niezgodności towaru z towarem zawartym w zamówieniu.

 3.9 W przypadku nie odebrania przesyłki pobrani owej zostanie naliczona opłata za obsługę zamówienia: -przy zamówieniu w kwocie do 800 zł - opłata 50 zł -przy zamówieniu powyżej kwoty 800 zł - opłata w wysokości 10% wartości zamówienia. 3.10 Wszystkie informacje o produktach i ich dane techniczne pochodzą z materiałów publikowanych przez producentów. Zdjęcia mające wyłącznie charakter poglądowy mogą nieznacznie odbiegać od rzeczywistego wyglądu produktów. Różnice koloru, proporcji i in. cech wyglądu produktu, które mogą wynikać z indywidualnych ustawień sprzętu komputerowego Zamawiającego nie są podstawą reklamacji. 

 § 4. Finalizacja transakcji

 4.1 Wystawiony przez Państwa komentarz jest dla nas niezbędną informacją o zakończeniu transakcji.  

§ 5. Postanowienia końcowe

 5.1 Dokonując zakupów w naszej firmie, akceptują Państwo Regulamin firmy NET.Trading i serwisu Allegro. W sprawach nieuregulowanych powyższym Regulaminem mają zastosowanie odpowiednie przepisy kodeksu cywilnego. Kwestie sporne rozstrzyga Sąd Cywilny. 

Numer oferty:6541940248
Zgłoś naruszenie zasad
Do góry