SZCZOTKOTRZYMACZ ROZRUSZNIKA BOSCH OPEL CORSA D (6541733751)

zakończona
36,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
  • List polecony ekonomiczny 10,00 zł
  • List polecony priorytetowy 12,00 zł
  • Pocztex Kurier48 pobraniowy 16,50 zł
  • lokalizacja: GDYNIA
  • czas wysyłki: natychmiast
  • stan: nowy
  • producent części: inny
  • produkt regenerowany: nie


Sprzedający

Strona "o mnie"

Inne moje aukcje

Dodaj do ulubionych



Kontakt

Zadaj pytanie sprzedającemu

Tel: 58 7105836
Kom: 792666893

Gadu-Gadu



Koszty przesyłki

Aktualny koszt przesyłki podany jest w polu "koszt dostawy" obok zdjęcia produktu.

Zamówiony towar wysyłamy Pocztą Polską lub firmą kurierską.

Niezależnie od ilości kupionych przedmiotów, koszt przesyłki jest taki sam !

Dostawa za granicę tylko po wcześniejszym kontakcie. Zapytaj o cenę!
.

Serdecznie witamy w naszym sklepie !

Przedmiotem aukcji jest

wysokiej jakości szczotkotrzymacz rozrusznika

model AE330495

.

.


'

Odpowiedniki:
BOSCH 1004336609
BOSCH 1004336645
BOSCH 1004337153
FIAT 77365287
IKA 7.7291.1
ORME PSP104
RS 2061-055RS
SUZUKI 31173-86L00

'

Stosowane w rozrusznikach Bosch

BOSCH 0001138011
BOSCH 0001138012
BOSCH 0001138029
BOSCH 0001138030
BOSCH 0001138037
BOSCH 0001138038
BOSCH 0001138039
BOSCH 0001138040
BOSCH 0001138043
BOSCH 0001138044
BOSCH 0001138049
BOSCH 0001138050
BOSCH 0001138063
BOSCH 0001138064

...

'

Zastosowanie:

ALFA ROMEO Mito 1.3 JTDM
Opel CORSA D 1.3 CDTI 95KM
BMW

'

'

'

MASZ PYTANIA LUB WĄTPLIWOŚCI ? ZADZWOŃ: 58 710 58 36


Towar zamówiony do godziny 12-tej wysyłamy tego samego dnia !



NUMERÓW ORYGINALNYCH ORAZ LOGOTYPÓW UŻYTO WYŁĄCZNIE W CELACH INFORMACYJNYCH

wysyłka gratis
metody płatności
  • PayU
  • Zwykły przelew bankowy
    • mBank 94 1140 2004 0000 3702 7408 8609
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 17,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 100
przybliżony czas realizacji: 1 dzień
List polecony priorytetowy 12,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 100
przybliżony czas realizacji: 1 dzień
List polecony ekonomiczny 10,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 100
przybliżony czas realizacji: 3 dni
Odbiór osobisty po przedpłacie 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji: natychmiast
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa 19,50 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 100
przybliżony czas realizacji: 1 dzień
Pocztex Kurier48 pobraniowy 16,50 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 100
przybliżony czas realizacji: 2 dni
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji: natychmiast
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Wystawiam faktury VAT

dane sprzedawcy

kontakt

  • 792 666 893
    czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:
 
Konsument ma prawo zwrócić niemontowany towar w ciągu 14 dni od jego otrzymania. Zwracany towar należy odesłać na nasz adres wraz z dowodem zakupu (paragonem lub kserokopią faktury) i numerem konta, na który dokonać mamy zwrotu pieniędzy. Bardzo prosimy o zabezpieczenie przesyłki w odpowiedni sposób - produkt musi do nas dotrzeć w stanie niepogorszonym !. W żadnym przypadku nie przyjmujemy przesyłek pobraniowych !

reklamacje

Reklamowany towar należy dostarczyć osobiście lub wysłać na nasz adres wraz z danymi kontaktowymi (przede wszystkim nr telefonu i e-mail), dowodem zakupu lub jego kopią oraz opisem usterki lub jej objawów. Reklamacje są rozpatrywane przez producentów w ciągu 14 dni od dostarczenia do nas towaru, w wyjątkowych sytuacjach czas ten może ulec wydłużeniu do 21 dni. O rozpatrzeniu reklamacji informujemy niezwłocznie telefonicznie i poprzez e-mail.