SZCZĘŚLIWI CZASU NIE LICZĄ .Obraz olejny-pejzaż. (6542161235)

zakończona
405,00 zł
sprzedaż zakończona
Koszty dostawy
  • Paczka pocztowa priorytetowa 20,00 zł
  • lokalizacja: pomorskie
  • temat: scena rodzajowa
  • rodzaj podobrazia: podobrazie płócienne
  • rama: bez ramy
  • czas powstania: po 2000
,,SZCZĘŚLIWI CZASU NIE LICZĄ."


Obraz namalowany farbami olejnymi (szpachla i pędzel ), na płótnie naciągniętym na sosnowe krosno o wymiarach: 100/50 cm.


Obraz jest zawerniksowany, sygnowany i podpisany na odwrocie ( autor i rok powstania ). Boki są zamalowane w kolorze tła i stanowią kontynuację obrazu - nie wymaga więc oprawy -sprzedaję bez ramy. Obraz we wnętrzach nie jest skalowany ,a kolory mogą się nieznacznie różnić w zależności od ustawień monitora.


Zapraszam serdecznie do zainteresowania się nim, bo być może sprawi komuś przyjemność, a mnie radość, że spełnia Państwa oczekiwania.

Obraz posiada certyfikat autentyczności.Wysta­wiam rachunek.

wysyłka gratis
metody płatności
  • PayU
  • Zwykły przelew bankowy
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Paczka pocztowa priorytetowa 20,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Zabezpieczony obraz wysyłam priorytetem z opcją ostrożnie zaraz po wpływie na konto, które podam e-mailem kupującemu.
użytkownik
cena
b...3
405,00 zł wtorek 4 października, 22:33:33
t...9
400,00 zł poniedziałek 10 października, 20:14:11
c...j
250,00 zł poniedziałek 10 października, 12:15:53
D...T
180,00 zł poniedziałek 10 października, 02:22:45
s...a
135,00 zł niedziela 9 października, 18:08:54
C...0
100,00 zł środa 5 października, 18:59:02
N...2
79,00 zł środa 5 października, 16:47:16
l...4
52,50 zł wtorek 4 października, 23:47:14

dane sprzedawcy

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 7 dni

adres do zwrotu:
 
Jeżeli obraz jest niezgodny z opisem i zdjęciami na aukcji,uznam reklamację i dokonam zwrotu wpłaconej kwoty wraz z kosztami przesyłki.Jeżeli nie ma podstaw do zwrotu z mojej winy , a Kupujący zwróci go , bo ma inne powody(nie musi ich ujawniać),zwrócę wpłaconą kwotę w całości,jednak odeśle obraz do mnie na koszt własny.

pozostałe informacje

WITAM . Malarstwem zajmuję się od wielu lat i jest to moja odskocznia od codzienności -przenoszę się w świat mojej wyobraźni,fantazji i piękna,które mnie kiedyś ,gdzieś zachwyciło.Ogromnie cieszy mnie fakt,że obrazy znalazły nabywców w kraju, jak też poza granicami,a za komentarze świadczące o zadowoleniu z zakupu serdecznie dziękuję. Po zakończonej aukcji czekam na wpłatę na podane konto do 7 dni. Liczę na informację od Państwa(w formie komentarza),czy wszystko jest w porządku ,bo wtedy mogę transakcję uznać za zamkniętą.Nie maluję na zamówienie.Oferty licytujących z przewagą komentarzy negatywnych i bez pełnej aktywacji zostaną usunięte.Dziękuję za poświęcony czas i życzę zadowolenia z przemyślanych zakupów(nie odwołuję ofert i nie kończę aukcji przed czasem),a w razie problemów nieprzewidzianych,służę radą i pomocą. Sprawy sporne rozpatrzymy wspólnie-bardzo się staram, aby ich nie było... Wszystkie obrazy są mojego autorstwa,co potwierdzam certyfikatem autentyczności obrazu. Zapraszam do licytacji Danuta Maszota.