SZATKOWNICA/TARKA RĘCZNA Z KORBKĄ WESTFALIA 6 ELEM (6483279359)

zakończona
49,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
  • Paczka pocztowa priorytetowa 16,00 zł
  • Przesyłka kurierska 20,00 zł
  • Przesyłka kurierska pobraniowa 25,00 zł
  • lokalizacja: Sułkowice
  • stan: nowy

Przedmiotem aukcji jest kuchenna szatkownica / tarka ręczna z korbką renomowanej niemieckiej firmy Westfalia.

Pokrywa szatkownicy posiada osłonę na palce dzięki czemu zachowane jest bezpieczeństwo w trakcie użytkowania przedmiotu.

Idealna do szybkiego przygotowania jarzyn, warzyw itp.

Misa dodatkowo może służyć do podawania sałatek lub przechowywania szatkowanego produktu w lodówce.

W skład zestawu wchodzą :

- tarka / szatkownica

- miska - pojemnik z antypoślizgowymi stopkami

- pokrywka z osłoną palców

- korbka

- 6 sztuk wkładek skrawających średnicy 12 cm wykonanych ze stali nierdzewnej

Średnica miski 19 cm

Wysokość miski 10,5 cm

Całkowita wysokość szatkownicy 28 cm.

Instrukcja obsługi w językach niemieckim i angielskim.

Przedmiot nowy pochodzący z Niemiec, 100% sprawny bez uszkodzeń. Oryginalne opakowanie otwarte w celu sprawdzenia produktu. Gwarancja rozruchowa 14 dni. Na zakupiony przedmiot wystawiam rachunek dla zwolnionych podmiotowo z VAT.

Gorąco polecam i zapraszam na inne moje aukcje


wysyłka gratis
metody płatności
  • PayU
  • Zwykły przelew bankowy
    • ING Bank Śląski S.A. 26 1050 1100 1000 0092 2528 9678
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 20,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
Paczka pocztowa priorytetowa 16,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa 25,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
dodatkowe informacje
Nie zgadzam się na sprzedaż użytkownikom serwisów Aukro.cz oraz Aukro.ua

dane sprzedawcy

MARKUS Marek Łężniak Rzyki os. Szafarze 50a 34-125 Sułkowice

kontakt

zwroty

czas na zwrot: 14 dni

adres do zwrotu:
MARKUS Marek Łężniak
os, Szafarze 50a
34-125 Sułkowice
Polska
darmowy zwrot
 
Prawo do zwrotu KUPUJĄCY MA PRAWO ZWROTU TOWARU PODAJĄC PRZYCZYNĘ DO 14 DNI OD DATY OTRZYMANIA TOWARU. Do zwrotu przyjmowany jest towar bez jakichkolwiek śladów napraw lub uszkodzeń powstałych w wyniku nieprawidłowego uzytkowania produktu.

reklamacje

Reklamacja Do reklamacji przyjmowany jest towar bez jakichkolwiek śladów napraw. W przypadku reklamacji sprzętu w pierwszej kolejności podejmuję naprawę usterki, a jeżeli jest ona niemożliwa do usunięcia zwracam gotówkę lub wysyłam kolejny przedmiot. Termin naprawy (lub innego rozwiązania)sprzętu max.do 14 dni roboczych. Nie zwracam gotówki ani nie podejmuję naprawy sprzętu w przypadku ,gdy klient podjął samowolną próbę usunięcia usterki a także w przypadku gdy sprzęt został uszkodzony mechanicznie lub ma naruszone plomby gwarancyjne. W przypadku reklamacji na adres e-m@il proszę odesłać następującą wiadomość zastąpioną prawidłowymi danymi : Ja...(imię, nazwisko)... chcę dokonać zwrotu przedmiotu z aukcji o numerze ...(numer aukcji)... , gdyż nie spełnia moich oczekiwań. ...(dokładny adres zamieszkania,miejscowość oraz kod pocztowy)... ... ( numer konta, na które mam dokonać zwrotu wartości oddawanego przedmiotu, gdyn ten zostanie do mnie odesłany)... Ochrona danych osobowych Składając zamówienie, użytkownik świadomie zgadza się na przetwarzanie i wykorzystywanie jego danych osobowych w celu realizacji zamówienia. Dane te nie są przetwarzane ani wykorzystywane w żadnym innym celu. Administratorem danych osobowych jest grupa Allegro.

pozostałe informacje

Ilekroć w niniejszym regulaminie mowa jest o: Sprzedawcy – należy przez to rozumieć właściciela działalności,firmę MARKUS Marek Łężniak. Konsumencie – należy przez to rozumieć osobę fizyczną dokonującą czynności prawnej niezwiązanej bezpośrednio z jej działalnością gospodarczą lub zawodową. Regulaminie – należy przez to rozumieć niniejszy regulamin Zamówieniu – należy przez to rozumieć oświadczenie woli złożone za pośrednictwem serwisu Allegro wyrażające chęć zawarcia umowy kupna – sprzedaży. Kupując na moich aukcjach kontrahent automatycznie akceptuje regulamin ! Realizacja zamówienia Warunkiem realizacji zamówienia jest podanie wymaganych danych, umożliwiających otrzymanie przez klienta zamówionego towaru. Po przyjęciu zamówienia potwierdzę je pocztą elektroniczną lub telefonicznie. W przypadku firm dane do faktury muszą zawierać pełną, a nie skróconą nazwę firmy podaną we wpisie do ewidencji lub KRS. Dane podane w formularzu można w każdej chwili zmienić poprzez przesłanie drogą elektroniczną na adres e-mail prośby o zmianę danych. Warunki realizacji zamówień nietypowych są każdorazowo ustalane z klientem indywidualnie. DOWÓD ZAKUPU lub RACHUNEK DLA ZWOLNIONYCH PODMIOTOWO Z VAT są dołączane jako załącznik do zamówienia. Za zakupy można zapłacić w następujący sposób: Przelewem na rachunek bankowy. Dane do wpłaty: MARKUS Marek Łężniak Rzyki oś. Szafarze 50a 34-125 Sułkowice ING BANK ŚLĄSKI nr rachunku 26 1050 1100 1000 0092 2528 9678 Towar wysyłany jest po wpłynięciu kwoty na rachunek. Przy odbiorze towaru - przesyłka pobraniowa. Na wpłatę lub wybór płatności za pobraniem czekam 7 dni. Po tym terminie zamówienie jest anulowane. NA MOICH AUKCJACH ZNAJDZIECIE PAŃSTWO MASĘ ELEKTRONARZĘDZI PRZYDATNYCH W KAŻDYM GOSPODARSTWIE DOMOWYM ( w tym także SPRZĘTY OGRODOWE), SPRZĘTY RTV I AGD ORAZ WIELE INNYCH CIEKAWYCH RZECZY. ZGODNIE Z ZASADAMI I REGULAMINEM ALLEGRO INFORMUJĘ PAŃSTWA O TYM, ŻE WIĘKSZOŚĆ ZDJĘĆ ZAMIESZCZANYCH NA MOICH AUKCJACH POCHODZI Z KATALOGÓW PRODUCENTA I W ZWIĄZKU Z TYM OFEROWANE PRZEZE MNIE TOWARY NIE ZAWSZE WYGLĄDAJĄ IDENTYCZNIE JAK NA ZDJĘCIACH. SĄ TO PRZEDMIOTY POCHODZĄCE Z EKSPOZYCJI SKLEPOWEJ WIĘC MOGĄ ZAWIERAĆ RYSKI NA OBUDOWIE. ZAWSZE STARAM SIĘ SUMIENNIE OPISYWAĆ STAN OFEROWANYCH TOWARÓW TAK ABY UNIKNĄĆ WSZELKICH NIEPOROZUMIEŃ PRZY FINALIZACJI TRANSAKCJI. UDZIELAM GWARANCJI ROZRUCHOWEJ LUB GWARANCJI TERMINOWEJ NA OFEROWANY PRZEZE MNIE SPRZĘT !! OFEROWANE PRZEZE MNIE TOWARY SPROWADZAM Z NIEMIEC I ANGLII. SĄ ONE ŚREDNIO TAŃSZE o 35 do 50% OD CENY RYNKOWEJ ZE WZGLĘDU NA BRAK GWARANCJI PRODUCENTA. Gwarancja rozruchowa przysługuje na okres zazwyczaj 14/30 dni od dnia dostarczenia przesyłki do klienta. ( Czas gwarancji podany jest w aukcji) Po tym okresie nie uwzględniam zwrotów towarów!