Szampon do mycia samochodu koncentrat Nano Szampon (6931005921)

zakończona
8,50 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
 • Allegro MiniPaczka InPost 7,20 zł
 • Allegro Paczkomaty InPost 8,60 zł
 • List polecony ekonomiczny 11,00 zł
Zakupy od 200 zł wysyłka gratis
 • lokalizacja: Sosnowiec, Polska
 • czas wysyłki: 24 godziny
 • faktura: Nie wystawiam faktury
 • pojemność opakowania [ml]: 200
 • marka: Inny
Kontakt
e-mail - biuro@nanoslogic.pl
telefon komórkowy - 503138114
Wysyłka

Polecamy usługi kurierskie

koszt tylko 16 zł

waga do 30 kg

Płatności
Bank 1 08105013601000009223­541559
Regulamin
Regulamin dostępny na " Strona o mnie "
Pozostałe info

Więcej informacji o naszych produktach

na stronie http://nanoslogic.pl­/

POLECAMY !

NANO SZAMPON
KONCENTRAT
DO GRUNTOWNEGO MYCIA KAROSERII SAMOCHODOWYCH
Nowoczesny szampon samochodowy

wyprodukowany w oparciu o nanotechnologię,
zapewnia doskonałą czystość i przyjemny zapach.
Unikalna nano-formuła pozwala na całkowite usuwanie uciążliwych zanieczyszczeń z żywic, kurzu i innych zabrudzeń.
Jako koncentrat gwarantuje wysoką wydajność.

Sposób użycia :

Preparat rozprowadzić za pomocą gąbki, odczekać ok. 1 min. nie dopuszczając do całkowitego wyschnięcia, spłukać silnym strumieniem wody.

Produkt może być stosowany w myjniach samochodowych.

Sugerowane rozcieńczenie produktu:

1:70 (silne zabrudzenia )

1:100 ( codzienna pielęgnacja )

Termin ważności : 24 miesiące

Pojemność: 200 ml

Opakowanie : butelka poj. 200 ml, butelka 1 litr, kanister 5 litrów.

Preparat może być stosowany w myjniach samochodowych

Nawiążemy współpracę z

właścicielami myjni,

ceny hurtowe

Dziękujemy i zapraszamy ponownie !
Zobacz inne nasze produkty :
wysyłka gratis
Wysyłka gratis
Aby otrzymać Wysyłkę Gratis, kup u nanosklep za co najmniej 200 zł.
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
  • 08105013601000009223541559
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Allegro MiniPaczka InPost 7,20 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 4 dni robocze
Allegro Paczkomaty InPost 8,60 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 2-3 dni robocze
Przesyłka kurierska 16,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 10
przybliżony czas realizacji: 2 dni robocze
List polecony priorytetowy 11,50 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 2 dni robocze
List polecony ekonomiczny 11,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 4 dni robocze
Paczka pocztowa priorytetowa 16,50 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 4
przybliżony czas realizacji: 2 dni robocze
Paczka pocztowa ekonomiczna 15,50 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 4
przybliżony czas realizacji: 4 dni robocze
Odbiór osobisty po przedpłacie 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji:
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji:
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.

Jeśli wybrałeś formę wysyłki Allegro Polecony InPost, Allegro Kurier InPost lub Allegro Paczkomaty InPost z darmowym zwrotem, nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów z tytułu zwrotu przedmiotu i będziesz mógł go dokonać bezpośrednio z poziomu list kupionych przedmiotów w Moim Allegro. Dodatkowo, jeśli wybrałeś Allegro Kurier InPost (za pobraniem), w cenie zawarte jest ubezpieczenie przesyłki do wartości 5.000 zł.
dodatkowe informacje

dane sprzedawcy

Nanoslogic Jolanta Wawrzeń
Targowa 2
41-200 Sosnowiec
NIP: 7341160895
REGON: 271501290

Firma Nanoslogic zajmuje się sprzedażą preparatów opartych na nanotechnologii. Nasze produkty to : Powłoki hydrofobowe do szyb samochodowych, szyb okiennych, luster, powłoki do kabin prysznicowych, impregnaty do lakieru samochodowego, glinka do czyszczenia lakieru samochodowego, impregnaty do płyt marmurowych, lastriko, granitu, pianki do mycia karoserii samochodowych,  urządzeń domowych jak kuchenki, mikrofale, blaty, posadzki i inne. Specjalizujemy się w ozonowaniu i zamgławianiu pomieszczeń, budynków, deodoryzacji urządzeń klimatyzacyjnych, ciągów wentylacyjnych i grzewczych.

Firma posiada certyfikaty i spełnia wszelkie wymagania pod względem jakości. Mamy wykwalifikowany i doświadczony zespół a prace wykonujemy na sprawdzonych preparatach bezpiecznych dla ludzi i środowiska.

Zachęcamy do zapoznania się z nasza ofertą na naszej stronie : http://nanoslogic.pl/

Od lat prowadzimy Agencję Nieruchomości a obecnie także Zarządzanie Wspólnotami Mieszkaniowymi.

http://www.dom-a.pl/

pozostałe informacje

POSTANOWIENIA OGÓLNE

Regulamin oznacza Regulamin sklepu internetowego Nanosklep mieszczącym się na portalu Allegro.

Sprzedawcą jest Nanoslogic z siedzibą w Sosnowcu, numer NIP: 734-116-08-95

adres ul. Targowa 2 , 41-200 Sosnowiec

UMOWA O ŚWIADCZENIE USŁUGI ELEKTRONICZNEJ

Dokonując zakupu kupujący zawiera ze sprzedającym Umowę o świadczenie Usługi elektronicznej polegającej na udostępnieniu swoich danych osobowych drogą elektroniczną.

DANE OSOBOWE KLIENTA

W celu zawarcia umowy sprzedaży niezbędne jest podanie danych osobowych kupującego. Klient zobowiązany jest do zachowania w poufności danych niezbędnych do logowania. Sprzedawca nie ponosi odpowiedzialności za szkody spowodowane przez osoby trzecie, które weszły w posiadanie  danych niezbędnych do logowania. Dokonując zakupu Klient potwierdza, że zapoznał się z Regulaminem i akceptuje go bez zastrzeżeń. Podanie następujących danych osobowych przez Klienta będącego osobą fizyczną jest dobrowolne lecz niezbędne w celu rejestracji i zawarcia umowy sprzedaży:

a) imię i nazwisko,

b) adres poczty elektronicznej,

c) adres zamieszkania,

d) adres do wysyłki jeżeli jest inny niż adres zamieszkania,

e) telefon kontaktowy,

f) numer NIP w przypadku Klientów prowadzących działalność gospodarczą.

Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133,poz. 883) zawierając umowę kupna - sprzedaży klient oświadcza, że wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych i wykorzystanie ich na potrzeby realizacji Umowy, bezpośrednią rejestrację na stronie sklepu internetowego firmy Nanoslogic oraz na otrzymywanie w celach marketingowych jak promocja produktów materiałów elektronicznych przesyłanych przez administratora danych -  firmę Nanoslogic z siedzibą w Sosnowcu ul.Targowa 2 .

Klient ma prawo wglądu do swoich danych osobowych i ich poprawiania za pomocą udostępnionych funkcjonalności systemu informatycznego Sklepu internetowego oraz do zgłoszenia żądania usunięcia swoich danych, jeżeli zostały zebrane z naruszeniem przepisów.

Klient oświadcza, że został poinformowany o celu, zakresie zbierania i przetwarzania danych przez Sprzedawcę, prawie wglądu do swoich danych i ich poprawiania, uprawnieniach do żądania zaprzestania przetwarzania danych oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych przez Sprzedawcę.

Klient oświadcza, że wyraża zgodę na otrzymywanie rachunków  w postaci elektronicznej za zakupione towary na podany w rejestracji adres e-mail.

ZASADY ZAKUPU

Do zawarcia umowy sprzedaży dochodzi w chwili potwierdzenia przez Sprzedawcę złożonej oferty zakupu. Warunkiem realizacji zamówienia rozumianej jako wysłanie zamówionych produktów do Klienta, jest zaksięgowanie ceny sprzedaży wraz z kosztami przesyłki należnymi dostawcy towaru na rachunku bankowym  Sprzedawcy lub otrzymanie przez Sprzedawcę potwierdzenia zapłaty przez podmiot obsługujący płatności elektroniczne chyba, że produkty wysyłane są za pobraniem.

Klient zobowiązuje się do odbioru zamówionych produktów wysłanych za pobraniem. Kupujący w naszym sklepie lub na aukcjach internetowych klient automatycznie udziela sprzedającemu pełnomocnictwa na zawarcie umowy z firmą realizyjącą odpłatną dostawę zamówionych towarów na nadanie przesyłki w imieniu i na koszt kupującego.

Zgodnie z art. 545 § 2 Kodeksu Cywilnego Klient obowiązany jest zbadać przesyłkę w czasie i w sposób przyjęty przy przesyłkach tego rodzaju. Jeżeli stwierdzi, że w czasie przewozu nastąpił ubytek lub uszkodzenie Produktu, obowiązany jest dokonać wszelkich czynności niezbędnych do ustalenia odpowiedzialności dostarczyciela przesyłki w szczególności sporządzenia protokołu szkody wraz z podpisem doręczyciela. Podane na stronie ceny są wyłącznie informacją handlową i nie stanowią oferty w myśl art. 66, § 1. Kodeksu Cywilnego.

PRAWO ODSTĄPIENIA OD UMOWY

Klient będący konsumentem zgodnie z brzmieniem ustawy z dnia 2 marca 2000 r. \\\"O ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny\\\" ma prawo - zgodnie z art. 7 w/w ustawy – odstąpić od umowy sprzedaży bez podania przyczyn składając stosowne oświadczenie na piśmie w terminie do 14 dni od daty otrzymania produktu. W przypadku odstąpienia od umowy Klient jest zobowiązany do odesłania lub dostarczenia osobiście na adres firmy na własny koszt zakupionych towarów wraz z wypełnionym oświadczeniem o odstąpieniu od umowy i dołączonym oryginalnym dowodem zakupu, ( jeśli posiada ) nie później niż do 14 dni od daty odstąpienia od umowy. Zwracany towar musi być kompletny, nie może nosić śladów użytkowania. Kupujący ma obowiązek należycie zabezpieczyć zwracany towar, aby zapobiec jego uszkodzeniu w transporcie. Sklep nie przyjmuje żadnych przesyłek odsyłanych na koszt odbiorcy lub „za pobraniem”. Sprzedawca dokona zwrotu wpłaconej kwoty na wskazany przez Konsumenta numer rachunku bankowego lub w inny sposób podany przez Konsumenta nie później niż do 14 dni od daty odstąpienia od umowy.

Regulamin sklepu Nanosklep na portalu Allegro.

POSTĘPOWANIE REKLAMACYJNE

W przypadku stwierdzenia przez Konsumenta niezgodności zakupionego produktu z umową przysługuje mu prawo do wniesienia reklamacji. Reklamacja powinna zostać sporządzona w formie pisemnej i zawierać:

a) określenie reklamowanego produktu,

b) określenie stwierdzonych wad,

c) żądanie Klienta w związku ze złożoną reklamacją.

Reklamacja powinna zostać wysłana na adres Sprzedawcy pocztą : Nanoslogic ul. Targowa 2 41-200 Sosnowiec lub na e-mail : biuro @nanoslogic.pl Jeżeli Klient żąda doprowadzenia produktu do stanu zgodnego z umową albo odstępuje od zawartej umowy sprzedaży powinien dołączyć reklamowany produkt. Sprzedawca po rozpatrzeniu reklamacji może:

wymienić towar na wolny od wad,

wymienić towar na podobny spełniający wymagania klienta,

zwrócić wpłaconą kwotę za zakupiony towar.

Sprzedawca zobowiązany jest udzielić pisemnej odpowiedzi na reklamację z uzasadnieniem swojego stanowiska w terminie 14 dni od :

w przypadku wymiany na inny towar od dnia otrzymania zwrotu towaru, ( data dostarczenia przez pocztę lub osobiście )

w przypadku zwrotu wpłaconej kwoty od dnia uznania reklamacji. (załącznik - Protokół

reklamacyjny )

POSTANOWIENIA KOŃCOWE

Sprzedawca zastrzega sobie prawo zmiany Regulaminu z ważnych przyczyn. Regulamin jest zamieszczony w zakładce" Strona o mnie" w portalu Allegro.

W przypadku gdy Klient nie jest Konsumentem rękojmia za wady fizyczne sprzedanych produktów jest wyłączona. Sądem wyłącznie właściwym do rozpatrywania sporów wynikłych na tle zawartej umowy sprzedaży jest sąd właściwy dla siedziby Sprzedawcy. Postanowienie niniejsze nie ma zastosowania do umów zawartych z Klientem będącym Konsumentem.

Wszelkie opisy i zdjęcia produktów w Sklepie internetowym Nanosklep mogą stanowić przedmiot praw autorskich a ich dalsze wykorzystywanie jest zabronione bez wcześniejszej zgody Sprzedawcy wyrażonej w formie pisemnej. Regulamin nie ogranicza jakichkolwiek praw Konsumenta gwarantowanych Konsumentowi obowiązującymi w chwili zawarcia umowy przepisami prawa na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.