Szamba betonowe GWARANTOWANEJ JAKOŚCI... 5m3-12m3 (6541795388)

zakończona

Witamy Państwa bardzo serdecznie.

Przedmiotem aukcji jest jednokomorowe szambo betonowe poj. 5m3 o wymiarach 2m x 2,5m i 1,3m h + płyta wierzchnia 12-13 cm. W ofercie posiadamy również jednokomorowe, dwu- i trzykomorowe szamba większych pojemności (6,8,10,12m3).

W cenie zakupu jest zbiornik kompletny z płytą wierzchnią, kominkiem, włazem betonowym, montażem (na klej) i ew. podłączeniem do kanalizacji.

SOLIDNE, SZCZELNE I TRWAŁE SZAMBA NA LATA...

Zaufaj Nam drogi kliencie a nie pożałujesz swojej decyzji...

MOCNY beton, certyfikowana i atestowana stal, STARANNOŚĆ wykonania to GWARANTOWANE SZCZELNE SZAMBO BETONOWE NA LATA - a to wszystko zapewnia Państwu Firma "DĄB-BET".

Posiadamy liczne CERTYFIKATY.

OFERUJEMY

 • szamba jednokomorowe
 • szamba dwukomorowe
 • szamba trzykomorowe
 • zbiorniki na deszczówkę
 • zbiorniki na gnojowicę
 • zbiorniki na gnojówkę

PEŁNA DOKUMENTACJA

 • APROBATA TECZNICZNA Instytutu Techniki Budowlanej "ITB" nr. AT-15-9225/2013
 • ATEST PZH nr. HK/W/0024/01/2012
 • DEKLARACJA ZGODNOŚCI wyrobu budowlanego P.W. "DĄB-BET"
 • DEKLARACJA ZGODNOŚCI betonu
 • PROJEKT techniczno-budowlany
 • PISEMNA 2-letnia gwarancja szczelności na ZBIORNIK I PŁYTĘ!

TRANSPORT i MONTAŻ

TRANSPORT własnymi samochodami ciężarowymi z HDS-em na terenie całego kraju, organizowany grupowo obniżając tym samym koszty dostawy w przeliczeniu na osobę. MONTAŻ (na klej) przy zakupie każdego zbiornika GRATIS.

FIRMA "DĄB-BET" specjalizuje się od lat w produkcji i sprzedaży zbiorników betonowych (szamba betonowe).

Współpracowaliśmy z różnymi betoniarniami, chcąc porównać jakość otrzymywanego betonu. Betoniarnia SZYMBUD (dawny DYCKERHOFF),z którą współpracujemy od kilku lat ma NIEPORÓWNYWALNIE najlepszy beton do produkcji szamb. Receptura, którą stosują oparta jest na niemieckim cemencie i kruszywie dolomitowym, dlatego produkt jest niezwykle MOCNY i TRWAŁY.

Nie oszczędzamy na materiałach, na taniej "sile roboczej", jesteśmy więc pewni, że NASZE ZBIORNIKI trafiając do klienta, spełniają jego oczekiwania i są niezawodne w użytkowaniu.

ZADOWOLONY ODBIORCA Nas uszczęśliwia, jest dla Nas motywacją do dalszego działania i sumiennego podejścia na każdym etapie produkcji. Cieszymy się, że mogliśmy zadowolić już setki odbiorców. Chcesz się przekonać i Ty? Zadzwoń bądź napisz a oddzwonimy, to naprawdę nie wiele kosztuje...

tel: 663 808 301

e-mail: szamba.betonowe@vp.p­l

Zapraszamy do współpracy...

Alicja i Krzysztof Tuszyńscy

płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje