SYNCHROLINE ROSACURE INTENSIVE SPF30 Naczynka 5ml (6542606578)

zakończona
5,60 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

  • stan: nowy
  • marka: inna marka
  • typ skóry: naczynkowa
  • dostawa z Polski: tak


WITAM NA MOJEJ AUKCJI

SYNCHROLINE

ROSACURE INTENSIVE

SPF 30

SUPER KREM EMULSJA Z FILTRAMI OCHRONNYMI SPF 30 I UVA

KREM JEST NAPRAWDĘ REWELACYJNY

LUKSUSOWE KREMY

SZTANDAROWY PRODUKT SYNCHROLINE

BĘDZIESZ ZACHWYCONA

PRODUKT NOWY, ORYGINALNY

WYPRÓBUJ PRZED ZAKUPEM DROGIEGO KREMU

tubka 5 ml /WAŻ.09,2017 r

cena pełnowymiarowego KREMU ponad 65 zl/30ml
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY- tubka 5 ML

w sprzedaży mam również rosacure fast

Produkty ROSACURE®

ROSACURE® to seria wyrobów medycznych przeznaczonych do zapobiegania, kontroli i łagodzenia objawów typowych dla skóry charakteryzującej się występowaniem trądziku różowatego zarówno w fazie rumeniowej z teleangiekazjami jak i w fazie grudkowo-krostkowej.

Preparaty ROSACURE® bazują na połączonym działaniu kwasu poliglutaminowego z dimetylem sulfonu (MSM) i butylocykloheksanolu­.

Preparaty ROSACURE® posiadają właściwości ochronne dzięki zawartości kwasu poliglutaminowego - polimeru o naturalnym pochodzeniu, który tworzy film ochronny na powierzchni skóry. Działanie to pozwala na zmniejszenie dolegliwości typowych dla skóry naczynkowej zarówno w momencie jej oczyszczania jak i podczas terapii.

MSM (methylosulfonylomethane) wywiera silne działanie hamujące uwalnianie przez keratynocyty cytokin i angiokin takich jak: IL-1α, TNF-α, VEGF- α będących mediatorami chemicznymi nadmiernie aktywnymi w rosacea. Przeciwdziała powstawaniu stanu zapalnego.

Butylocykloheksanol jest inhibitorem receptorów skórnych TrpV1 odpowiedzialnych za uczucie szczypania i pieczenia. Przeciwdziała aktywacji receptorów TrpV1 wywierając silne działanie łagodzące i zmniejszając intensywność nieprzyjemnych odczuć związanych z rosacea. Antagonizm wobec tych receptorów stanowi więc działanie celowe w kontroli trądziku różowatego.

Wyroby medyczne ROSACURE® stanowią pełną gamę produktów służących do oczyszczania, pielęgnacji/terapii oraz makijażu pielęgnacyjnego (care up) skóry naczyniowej.

Produkty ROSACURE są zarejestrowane w UE jako wyroby medyczne klasy IIa.

ROSACURE intensive - EMULSJA NA DZIEŃ Z FILTRAMI OCHRONNYMI SPF 30 i UVA

Emulsja na dzień z filtrami ochronnymi (UVB SPF30 i UVA) przeznaczona do skóry twarzy ze zmianami typowymi dla trądziku różowatego w fazie rumieniowej z teleangiektazjami i w fazie grudkowo - krostkowej. Przeciwdziała powstawaniu rumienia przejściowego i trwałego. Po nałożeniu preparatu nieprzyjemne uczucie pieczenia i szczypania ulega wyraźnemu zmniejszeniu. Posiada silne właściwości nawilżające i przeciwutleniające. Produkt zalecany jest do codziennego stosowania.

Sposób użycia: stosować na oczyszczoną skórę twarzy rano lub w razie potrzeby wielokrotnie w ciągu dnia (szczególnie w okresie zwiększonej ekspozycji na promieniowanie słoneczne). Do stosowania wieczorem przeznaczony jest preparat ROSACURE® fast .

Składniki aktywne: kwas poliglutaminowy, butylocykloheksanol, MSM, filtry słoneczne, kwas hialuronowy

Nie zawiera parabenów.

Produkt może mieć zapach ze względu na komponenty w nim zawarte , ale nie posiada dodatkowego składnika w postaci perfum.

STOSOWANIE:
Stosuj krem wieczorem na skórę oczyszczoną.

ROZMASOWAĆ DELIKATNIE KREM OKRĘŻNYMI RUCHAMI


POLECAM INNE MOJE AUKCJE
JESTEM PEWNYM SPRZEDAWCĄ - ZOBACZ KOMENTARZE

wysyłka gratis
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
List polecony priorytetowy 6,50 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 100
dodatkowe informacje