SYMULATOR BOLID F1 AUTOMAT ZAROBKOWY Z LOKALIZACJĄ (6541601312)

zakończona
8 500,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Do sprzedania piękny bolid F1. Jest to bezobsługowy symulator jazdy uruchamiany za pomocą monet 2zł, 5zł, 1E i 2E. Automat jest całkowicie bezobsługowy stoi i zarabia. Stan bardzo dobry, 100% sprawny. Bardzo ładnie oklejony. Bolid wyposażony w moduł SMS do zdalnej obsługi. Za pomocą modułu można sprawdzać czy bolid jest włączony, włączać, wyłączać, resetować, sprawdzać wartość zasilania. Bolida sprzedaje wraz z dochodowym miejscem. Stoi w największym w Polsce centrum rozrywki dla dzieci (powierzchnia 4 tys m2) we Wrocławiu. Podział zysków z właścicielem centrum 50/50. Rozliczenie co 2 miesiące. Oczywiście automat można zabrać w inne miejsce. Więcej informacji tel. 600955441.
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje

dane sprzedawcy

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:
 
Zgodnie z ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014, kupujący ma 14 dni od daty otrzymania towaru na przesłanie oświadczenia o odstąpieniu od umowy, a jeśli sprzedający nie poinformował o prawie do odstąpienia – 12 miesięcy. Zwrot przedmiotu przez konsumenta powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od daty przesłania oświadczenia, podobnie jak zwrot środków przez Sprzedającego. Sprzedający może jednak wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu. Umowa jest uważana za niezawartą, a konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

pozostałe informacje

REGULAMIN AUKCJI -INTERMOTO- Na wszelkie sprzedane towary udzielamy 14 dniowej gwarancji rozruchowej.Towary opatrzone są plombami gwarancyjnymi, których nie należy zrywać przed upływem tego terminu.Towar wadliwy, uszkodzony bądź niepełnowartościowy podlega wymianie.Rozpatrzenie reklamacji i ewentualny zwrot pieniędzy następuje w ciągu 14 dni od daty otrzymania przesyłki.Zwrotowi podlega równowartość ceny towaru, nie pokrywamy kosztów przesyłki, montażu, demontażu, utraconych korzyści itd.Nie odbieramy paczek pobraniowych.Na życzenie klienta wystawiamy fakturę.Zastrzegamy sobie prawo zakończenia aukcji przed czasem.W przypadku gdy towar jest już niedostępny niezwłocznie informujemy o tym kupującego.Każdy zakup należy potwierdzić mailowo bądź telefonicznie.Kliknięcie „KUP TERAZ” oznacza akceptację regulaminu.