SYGNALIZATOR ZEWNĘTRZNY SD-3001-R SATEL (7062236077)

8 monet
do wyczerpania przedmiotów
cena kup teraz
155,70 zł
z 10000 sztuk
Dostawa
 • Przesyłka kurierska 12,99 zł
 • Przesyłka kurierska pobraniowa 14,99 zł
Zakupy od 399 zł darmowa dostawa
 • lokalizacja: Płock, Polska
 • czas wysyłki: 24 godziny

parametry

 • stan: nowy
 • faktura: Wystawiam fakturę VAT
 • typ alarmu: przewodowy

opis

SYGNALIZATOR ZEWNĘTRZNY SD-3001-R SATEL

Zewnętrzny sygnalizator optyczno-akustyczny SD-3001-R funkcję sygnalizacji realizuje w dwojaki sposób: optycznie (miganiem lampy koloru czerwonego) i akustycznie (modulowanym sygnałem dźwiękowym o dużej głośności). Sygnał dźwiękowy generowany jest przy pomocy przetwornika dynamicznego.

Konstrukcja sygnalizatora zapewnia wysoki stopień zabezpieczenia antysabotażowego (przed otwarciem i przed oderwaniem od podłoża).

Obudowa zewnętrzna sygnalizatora wykonana jest z wysokoudarowego poliwęglanu, dzięki czemu charakteryzuje się bardzo dużą wytrzymałością mechaniczną i gwarantuje estetyczny wygląd sygnalizatora nawet po wielu latach eksploatacji.

PARAMETRY TECHNICZNE:

 • Poziom natężenia dźwięku: 120 dB
 • Wybrane funkcje: Ochrona antysabotażowa (detekcja oderwania od podłoża oraz otwarcia obudowy)
 • Maksymalny pobór prądu: 2100 mA
 • Akumulator wewnętrzny: 12 V / 1.2 Ah (brak w zestawie)
 • Kolor: Czerwony
 • Temperatura pracy: -35 °C ... 55 °C
 • Zasilanie: 12 V DC ± 15%
 • Waga: 1.1 kg
 • Zasilanie: (zasilanie z zewnętrznego zasilacza)
 • Wymiary: 195  x 300  x 97 mm
 • Producent / Marka: SATEL
 • Gwarancja: 2 lata
Przykład reprezentatywny: całkowita kwota pożyczki: 1000,00 zł, RRSO (Rzeczywista Roczna Stopa Procentowa): 0,00%, oprocentowanie stałe 0%, całkowita kwota do zapłaty: 1000 zł, całkowity koszt: 0,00 zł (w tym: prowizja: 0 zł, odsetki: 0 zł, koszt ubezpieczenia: brak), 20 równych miesięcznych rat w wysokości po: 50 zł. Warunki oferty: wg stanu na 2 października 2017r. Umowa o pożyczkę zawierana jest między pożyczkobiorcą a pożyczkodawcą tj. Alior Bank S.A. z siedzibą w Warszawie lub mBank S.A. z siedzibą w Warszawie lub Kreditech Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, pod warunkiem pozytywnej oceny zdolności kredytowej pożyczkobiorcy. PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu współpracuje z pożyczkodawcami i pośredniczy w zawieraniu ww. umów. Czas promocji jest ograniczony: null – null. Szczegóły promocji określa regulamin dostępny na: na.allegro.pl/raty.
Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.
Dostawa i płatność
od 12,99 zł

Lokalizacja: Płock, Polska

Aby mieć darmową dostawę, kup u www_vidiline_pl za co najmniej 399,00 zł.

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
12,99 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
999
czas realizacji
2 dni robocze

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska pobraniowa
pierwsza sztuka
14,99 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
999
czas realizacji
2 dni robocze

Punkty odbioru

Płock
Ul. Chopina 37
09-402 Płock
woj. mazowieckie
email: allegro@vidiline.pl

płatność kartą i gotówką
prosimy umówić się na odbiór

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Gwarancja
24 miesiące

Rodzaj gwarancji

producenta/dystrybutora

Okres gwarancji

24 miesiące
Reklamacja
2 lata

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

2 lata
dla firm rękojmia wyłączona

Adres do reklamacji

Genway - Dział Serwisu
ul. Chopina 37
09-402 Płock
Dodatkowe informacje

Kupujący może składać Sprzedawcy reklamacje dotyczące zawartej Umowy pod adresem allegro@vidiline.pl, lub w formie pisemnej na adres Sprzedawcy. Celem rozpatrzenia reklamacji, Kupujący powinien przesłać lub dostarczyć reklamowany towar do Sprzedawcy. Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej: - imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego, - datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji, - przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego, - wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację. Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie. Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci. Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej. Adres do reklamacji: Genway 09-402 Płock ul. Chopina 37

Zwroty

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

Genway
ul. Chopina 37
09-402 Płock

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

 1. Prawo do odstąpienia od umowy:  


W ciągu 14 dni od otrzymania nabytej rzeczy lub – w przypadku usług –  zawarcia umowy, Kupujący (konsument) może odstąpić od umowy bez  podawania jakiejkolwiek przyczyny. W takim przypadku Sprzedający zwróci  wszystkie otrzymane od Kupującego płatności(z wyjątkiem dodatkowych  kosztów wynikających z wybranego przez Kupującego sposobu dostarczenia  innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez  Sprzedawcę).  Kupujący ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące  wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny dla  stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy. Koszty  bezpośredniego odesłania (zwrotu) towaru do Sprzedawcy w związku z  dokonanym odstąpieniem od umowy bez podania przyczyny w terminie 14 dni  od dnia wydania  rzeczy, ponosi Kupujący.   


Aby odstąpić od umowy zawartej na Allegro, należy złożyć Sprzedającemu  stosowne oświadczenie woli, pisząc na adres e-mail: allegro@vidiline.pl  Kupujący może skorzystać ze wzoru odstąpienia od umowy, podanego  poniżej. 


Przesyłkę należy nadać na adres:   Genway ul. Chopina 37 09-402 Płock  


 Sprzedawca zobowiązuje się do zwrotu pieniędzy na wskazany przez klienta  rachunek bankowy w ciągu 14 dni roboczych, licząc od daty otrzymania  zwracanego towaru.      

Wzór oświadczenia o odstąpieniu od umowy (oświadczenie to należy  wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy):

  Genway   ul. Chopina 37 09-402 Płock 


  Ja [imię, nazwisko Kupującego] niniejszym informuję o moim odstąpieniu  od umowy sprzedaży następujących rzeczy: [nazwy kupionych przedmiotów],  numery oferty w Allegro [numery] .  Data zawarcia umowy to [data], data odbioru przedmiotów [data] .  Imię i nazwisko: [imię i nazwisko Kupującego]  Login Allegro: [login Kupującego]  Adres: [adres Kupującego]  Data: [data odstąpienia od umowy]  Podpis: [tylko jeżeli formularz jest wysyłany w wersji papierowej] 

 Przesyłkę należy nadać na adres:  Genway   ul. Chopina 37 09-402 Płock

 

 2. Brak możliwości odstąpienia od umowy:  Prawo odstąpienia od umowy zawartej w ramach Allegro nie przysługuje  Kupującemu (konsumentowi) w odniesieniu do umów:  - o świadczenie usług, jeżeli przedsiębiorca wykonał w pełni usługę za  wyraźną zgodą konsumenta, który został poinformowany przed rozpoczęciem  świadczenia, że po spełnieniu świadczenia przez przedsiębiorcę utraci  prawo   odstąpienia od umowy;  - w której cena lub wynagrodzenie zależy od wahań na rynku finansowym,  nad którymi przedsiębiorca nie sprawuje kontroli, i które mogą wystąpić  przed upływem terminu do odstąpienia od umowy;  - w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana,  wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu  jego zindywidualizowanych potrzeb;  - w której przedmiotem świadczenia jest rzecz ulegająca szybkiemu  zepsuciu lub mająca krótki termin przydatności do użycia;   - w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w  zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można  zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych,  jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu;  - w której przedmiotem świadczenia są rzeczy, które po dostarczeniu,  ze  względu na swój charakter, zostają nierozłącznie połączone z innymi  rzeczami;  - w której przedmiotem świadczenia są napoje alkoholowe, których cena  została uzgodniona przy zawarciu umowy sprzedaży, a których dostarczenie  może nastąpić dopiero po upływie 30 dni i których wartość zależy od  wahań na rynku, nad którymi przedsiębiorca nie ma kontroli;  - w której konsument wyraźnie żądał, aby przedsiębiorca do niego  przyjechał w celu dokonania pilnej naprawy lub konserwacji; jeżeli  przedsiębiorca świadczy dodatkowo inne usługi niż te, których wykonania  konsument żądał, lub dostarcza rzeczy inne niż części zamienne niezbędne  do wykonania naprawy lub konserwacji, prawo odstąpienia od umowy  przysługuje konsumentowi w odniesieniu do dodatkowych usług lub rzeczy;  - w której przedmiotem świadczenia są nagrania dźwiękowe lub wizualne  albo programy komputerowe dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu,  jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu;  - o dostarczanie dzienników, periodyków lub czasopism, z wyjątkiem umowy  o prenumeratę;  - zawartej w drodze aukcji publicznej;  - o świadczenie usług w zakresie zakwaterowania, innych niż do celów  mieszkalnych, przewozu rzeczy, najmu samochodów, gastronomii, usług  związanych z wypoczynkiem, wydarzeniami rozrywkowymi, sportowymi lub  kulturalnymi, jeżeli w umowie oznaczono dzień lub okres świadczenia  usługi;  - o dostarczanie treści cyfrowych, które nie są zapisane na nośniku  materialnym, jeżeli spełnianie świadczenia rozpoczęło się za wyraźną  zgodą konsumenta przed upływem terminu do odstąpienia od umowy i po  poinformowaniu go przez przedsiębiorcę o utracie prawa odstąpienia od  umowy. 


O sprzedającym
www_vidiline_pl
99,8%
kupujących poleca tego sprzedającego

1097

 

2

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

5,0

Czas wysyłki

5,0

Koszt wysyłki

5,0

Obsługa kupującego

5,0

Dane firmy

Kontakt

poniedziałek - piątek
08:00 - 16:00
sobota - niedziela
zamknięte

Informacje o sprzedającym

W dniu 8.12.2017 firma jest nieczynna z powodu inwentaryzacji. Zamówienia realizowanie będą 11.12.2017

Pozostałe informacje

Sprzedaż Osoba która wygrała aukcję, jako pierwsza musi się skontaktować z nami telefonicznie lub za pomocą e-mail w ciągu 7 dni od zakończenia aukcji. Jeżeli nie chcesz kupić u nas przedmiotu, NIE LICYTUJ! Nie odwołujemy złożonych ofert kupna! Każdy kupujący otrzymuje fakturę VAT lub paragon oraz kartę gwarancyjną. Zapewniamy wsparcie techniczne dla naszych produktów. Wystarczy tylko do nas zadzwonić lub napisać wiadomość e-mail. Postaramy się odpowiedzieć na wszelkie Państwa pytania. Sprzedawany przez nas towar jest nowy, zapakowany w oryginalne opakowanie. Płatności Akceptowane przez nas formy płatności to: Płacę z AllegroPrzelew bankowyPłatność przy odbiorze (dla klientów posiadających minimum 20 pozytywnych komentarzy) Numer konta bankowego: 19 1050 1966 1000 0023 2716 0749 (ING Bank Śląski S.A.) W tytule przelewu proszę podać numer aukcji, lub nick z serwisu Allegro. Wysyłka towaru Towar wysyłamy tego samego dnia w przypadku zakupu do godziny 14:00 i zapłacie poprzez Płatności Allegro lub przy wybraniu opcji dostawy kurierierem za pobraniem. W innym wypadku towar dostarczony jest u Państwa w przeciągu 24 godzin. Wysyłka w ciągu 24 godzin dotyczy wyłącznie kuriera, paczki i listy pocztowe wysyłamy tylko raz w tygodniu (piątek). Towar wysyłamy tylko kurierem ponieważ: kurier jest u nas codziennie o godzinie 15:00;paczka jest u klienta w ciągu 24 godzin;przesyłka jest zawsze ubezpieczona;klient może monitorować przesyłkę;towar jest zawsze w jednym kawałku. Paczki pocztowe nie są ubezpieczone i wysyłane są tylko na życzenie klienta. Nie wysyłamy paczek Pocztą Polską za pobraniem. Ze względów bezpieczeństwa i dla Państwa satysfakcji z zakupów, zalecamy wybór opcji dostawy kurierem. Uwaga! Wysyłka za pobraniem realizowana jest tylko w przypadku zakupu towaru przez Kupujących z min. 20 pozytywnymi komentarzami. 1. Obowiązek dostarczenia rzeczy bez wad Wszystkie produkty dostępne są fabrycznie nowe, wolne od wad fizycznych i prawnych, oraz zostały legalnie wprowadzone na rynek polski. 2. Możliwość skorzystania z pozasądowych sposobów rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń oraz dostęp do tych procedur: Kupujący będący konsumentem ma możliwość skorzystania z pozasądowego sposobu rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń przed Stałym Polubownym Sądem Konsumenckim przy Wojewódzkim Inspektorze Inspekcji Handlowej w Katowicach. Informacje o sposobie dostępu do ww. trybu i procedur rozstrzygania sporów, znajdują się pod następującym adresem: http://www.uokik.gov.pl, w zakładce Rozstrzyganie sporów konsumenckich.