Święta Rodzina zawieszka owalna Jim Shore (7062116132)

do wyczerpania przedmiotów
cena kup teraz
79,00 zł
z 4 sztuk
Dostawa
  • Allegro Paczkomaty InPost 8,60 zł
  • PACZKA W RUCHu 9,00 zł
  • Przesyłka kurierska 16,00 zł
  • lokalizacja: Rumia, Polska
  • czas wysyłki: 24 godziny

parametry

  • stan: nowy
  • faktura: Wystawiam fakturę VAT
  • rodzaj: bombki kształtki
  • materiał: inny materiał
  • kolor: biały , beżowy, odcienie żółtego i złota, odcienie pomarańczowego , odcienie czerwieni, odcienie różowego, odcienie fioletowego, odcienie błękitu, odcienie zieleni, odcienie brązowego, odcienie szarości, czarny, wielokolorowy

opis

+48 58 719 85 24 allegro@moodgood.pl

KONTAKT


Informacji telefonicznych udzielamy od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00
+48 58 719 85 24

Zapytania mailowe prosimy kierować na adres:
allegro@moodgood.pl

INFORMACJE

- Jesteśmy legalnie działającą firmą na terenie Polski.

- Do każdego zakupionego produktu wystawiamy paragon lub na życzenie fakturę VAT.

- Sprzedawany przez nas asortyment posiadamy fizycznie na stanie i wysyłamy w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia i zaksięgowania wpłaty

REKLAMACJE

Każdy produkt przed wysyłką jest sprawdzany, a następnie starannie zabezpieczony.

Wszy­stkie nasze przesyłki są ubezpieczone. Abyśmy jednak mogli rościć zwrot kosztów uszkodzonej przesyłki potrzebny jest protokół spisany z kurierem.
Sprawdź przesyłkę w obecności kuriera

Dzisiaj na aukcji oferujemy

Święta Rodzina zawieszka owalna Jim Shore
numer katalogowy: 4051537
Figurka z kolekcji Heartwood Creek Jim Shore

Każda figurka posiada wyjątkowy styl będący kombinacją elementów folkowych i tętniących życiem kolorów zaimplementowanych do tradycyjnych motywów. Mikołaj czy Anioł to nie tylko postaci, to przede wszystkim kanwa do malowania. Figurki Jim Shore łączą wiele motywów i wzorów w jednym finalnym produkcie, poprzez kombinację prostej struktury i wielu elementów. W każdym produkcie odkrywamy mnogość detali i symbolikę, które niosą należyte przesłanie.


Figurki wykonane są z masy plastycznej termoutwardzalnej, do złudzenia przypominającej drewniany prototyp wykonany przez samego mistrza. Każdy egzemplarz jest ręcznie malowany, sygnowany numerem i zapakowany w oryginalne eleganckie prezentowe pudełko.

Obecnie Jim ciągle osobiście tworzy wzorzec każdej figurki, ukazując w nich swoją pasję, kreatywny kierunek i formę. Sztuka Jima bazuje na różnorodności wątków etnicznych i kulturowych.
„ Kocham to co robię, ale największą nagrodą jest spotkanie z ludźmi, dla których tworzę. Widząc jak ludzie dzielą ze mną swój entuzjazm do tego co robię, jest dla mnie jako artysty największym komplementem”

wysokość 11,5 cm


Galeria zdjęć

... dziękujemy i zapraszamy ponownie ...
Przykład reprezentatywny: całkowita kwota pożyczki: 1000,00 zł, RRSO (Rzeczywista Roczna Stopa Procentowa): 0,00%, oprocentowanie stałe 0%, całkowita kwota do zapłaty: 1000 zł, całkowity koszt: 0,00 zł (w tym: prowizja: 0 zł, odsetki: 0 zł, koszt ubezpieczenia: brak), 20 równych miesięcznych rat w wysokości po: 50 zł. Warunki oferty: wg stanu na 2 października 2017r. Umowa o pożyczkę zawierana jest między pożyczkobiorcą a pożyczkodawcą tj. Alior Bank S.A. z siedzibą w Warszawie lub mBank S.A. z siedzibą w Warszawie lub Kreditech Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, pod warunkiem pozytywnej oceny zdolności kredytowej pożyczkobiorcy. PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu współpracuje z pożyczkodawcami i pośredniczy w zawieraniu ww. umów. Czas promocji jest ograniczony: null – null. Szczegóły promocji określa regulamin dostępny na: na.allegro.pl/raty.
Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.
Dostawa i płatność
od 8,60 zł

Lokalizacja: Rumia, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Allegro Paczkomaty InPost Darmowy zwrot
pierwsza sztuka
8,60 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
5
czas realizacji
2-3 dni robocze
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
16,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
5
czas realizacji
2 dni robocze
PACZKA W RUCHu
pierwsza sztuka
9,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
5
czas realizacji
3-4 dni robocze

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Odbiór osobisty
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-
czas realizacji
-
Przesyłka kurierska pobraniowa
pierwsza sztuka
25,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
5
czas realizacji
2 dni robocze
Dodatkowe informacje

Dodatkowe info

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Reklamacja
1 rok

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

1 rok
dla firm rękojmia wyłączona

Adres do reklamacji

MoodGood ANTASA Anna Sadowska
Wąsowicza 11A
81-230 Gdynia
Dodatkowe informacje

   Reklamacje można zgłaszać listownie lub mailowo na adres allegro@MoodGood.pl. Prosimy o dokładne opisanie powodu zgłoszonej reklamacji, podanie numeru aukcji, niku nabywcy i dostarczenie dowodu zakupu. 


Prosimy o nie wysyłanie reklamowanych produktów przesyłkami pobraniowymi, nie będą akceptowane.

Zwroty

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

MoodGood ANTASA Anna Sadowska
Wąsowicza 11A
81-230 Gdynia

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

 

Prawo do odstąpienia od umowy zawartej na odległość 


1. Konsumentowi, przysługuje na podstawie art. 27 Prawa konsumenckiego prawo do odstąpienia od umowy zawartej na odległość, bez podania przyczyny i bez ponoszenia kosztów, z wyjątkiem kosztów określonych w art. 33, art. 34 Prawa konsumenckiego.  


2. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia, w którym weszli Państwo w posiadanie ostatniej z rzeczy, lub w którym osoba trzecia, inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie ostatniej z rzeczy.  


3. Oświadczenie o odstąpieniu od umowy Konsument może złożyć na formularzu, którego wzór stanowi załącznik nr 2 do Prawa konsumenckiego lub na formularzu stanowiącym załącznik nr 1 niniejszego regulaminu.  


4. Sprzedający niezwłocznie potwierdzi Konsumentowi na e-mail (podany przy zawieraniu umowy i inny jeżeli został podany w złożonym oświadczeniu) otrzymanie oświadczenia o odstąpieniu od umowy.  


5. W przypadku odstąpienia od umowy, umowa jest uważana za niezawartą.  


6. Konsument ma obowiązek zwrócić rzecz Sprzedającemu niezwłocznie, jednak nie później niż 14 dni od dnia, w którym odstąpił od umowy. Do zachowania terminu wystarczy odesłanie rzeczy przed jego upływem.  


7. Będą Państwo musieli ponieść bezpośrednie koszty zwrotu produktu/ów. 


8. Konsument nie ponosi kosztów dostarczania treści cyfrowych, które nie są zapisane na nośniku materialnym, jeżeli nie wyraził zgody na spełnienie świadczenia przed upływem terminu do odstąpienia od umowy lub nie został poinformowany o utracie przysługującego mu prawa odstąpienia od umowy w chwili udzielania takiej zgody lub przedsiębiorca nie dostarczył potwierdzenia zgodnie z art. 15 ust. 1 i art. 21 ust. 1. Prawa konsumenckiego.  


9. Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będącej przedmiotem umowy a będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.  


10. Sprzedający niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni od dnia otrzymania zwracanego produktu, dokona zwrotu Konsumentowi wszystkie dokonane przez niego płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy, a jeżeli Konsument wybrał sposób dostawy inny niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez Sprzedającego, Sprzedający nie zwróci Konsumentowi dodatkowych kosztów zgodnie z art .33 Prawa konsumenckiego.  


11. Sprzedający dokonuje zwrotu zapłaty przy użyciu takiego samego sposobu płatności, jakiego użył Konsument, chyba że Konsument wyraźnie zgodził się na inny sposób płatności, który nie wiąże się dla niego z żadnymi kosztami.  


12. Sprzedający może wstrzymać się ze zwrotem zapłaty otrzymanej od Konsumenta do chwili otrzymania rzeczy z powrotem. 


13. Konsumentowi zgodnie z art 38 Prawa konsumenckiego nie przysługuje prawo do odstąpienia od umowy:  

a. w której cena lub wynagrodzenie zależy od wahań na rynku finansowym, nad którymi Sprzedający nie sprawuje kontroli, i które mogą wystąpić przed upływem terminu do odstąpienia od umowy;  

b. w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb; 

c. w której przedmiotem świadczenia jest rzecz ulegająca szybkiemu zepsuciu lub mająca krótki termin przydatności do użycia; 

d. w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu;  

e. w której przedmiotem świadczenia są rzeczy, które po dostarczeniu, ze względu na swój charakter, zostają nierozłącznie połączone z innymi rzeczami;  

f. w której przedmiotem świadczenia są nagrania dźwiękowe lub wizualne albo programy komputerowe dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu;  

g. o dostarczanie treści cyfrowych, które nie są zapisane na nośniku materialnym, jeżeli spełnianie świadczenia rozpoczęło się za wyraźną zgodą Konsumenta przed upływem terminu do odstąpienia od umowy i po poinformowaniu go przez przedsiębiorcę o utracie prawa odstąpienia od umowy;  

h. o dostarczanie dzienników, periodyków lub czasopism, z wyjątkiem umowy o prenumeratę. 


Sprzedający nie akceptuje przesyłek pobraniowych ze zwracanymi produktami.

Przesyłki pobraniowe nie będą przyjmowane. 

O sprzedającym
moodgood_pl
100,0%
kupujących poleca tego sprzedającego

2

 

0

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

5,0

Czas wysyłki

5,0

Koszt wysyłki

5,0

Obsługa kupującego

5,0