świerk SERBSKI Picea omorika 60gr na choinki tanio (6482508128)

zakończona
1,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
 • Przesyłka kurierska 25,00 zł
 • Przesyłka kurierska pobraniowa 30,00 zł
 • lokalizacja: Rybnik
 • czas wysyłki: do 3 dni
 • wysokość sadzonki (cm): 10
 • waga (z opakowaniem): 1.00 [kg]
 • rodzaj rośliny: świerki
 • roślina w postaci: sadzonka z gołym korzeniem

KONTAKT

503 332 334 - Hurt
32 22 06 111 - Detal

sklep@sadzonki.org

Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i wątpliwości. Prosimy o kontakt w godzinach:
Pon - Pt: 8:00 - 17:00
Soboty: 9:00 - 15:00

PŁATNOŚCI

Konto:
62 1950 0001 2006 0836 7576 0002
sadzonki-org - ul. Prosta 193, 44-203 Rybnik

Wpłaty prosimy wykonywać za pośrednictwem allegro lub przelewem tradycyjnym.

WYSYŁKA

Przesyłka kurierska:
Przedpłata na konto - 25 zł
Przesyłka za pobraniem - 30 zł

Przesyłki nadajemy w terminie do 3 dni od otrzymania wpłaty na nasze konto bankowe.

Oferta wiosna 2016


zobacz wszystkie nasze aukcje
Wysyłkę sadzonek z gruntu rozpoczynamy na początku marca, w zależności od warunków atmosferycznych

Świerk serbski
"Picea Omorika"

Jedno z najpopularniejszych drzewek bożonarodzeniowych.

Oferujemy Państwu 2-letnie 2/0 sadzonki świerka serbskiego
z odkrytym systemem korzeniowym w rozmiarze około 8-18 cm w cenie 1,00 zł. Kupując na tej aukcji kupujesz 1 szt. w cenie 1 zł
aby kupić taniej w pakietach szukaj w naszych aukcjach. Na innych aukcjach dostępne są 2,3, 4 i 5 letnie sadzonki w doskonałych cenach i najwyższej jakości. Sadzonki na choinki wszystkie mogły by być większe (mocno napędzane nawozami) ale nie będzie z nich w przyszłości ładnych gęstych choinek.
Wygląd: Drzewo silnie rosnące, wąskie. Osiąga 25 m wysokości. Rocznie przyrasta około 30 cm. Posiada spłaszczone, niekłujące, ciemnozielone igły o długości do 2 cm. Szyszki jajowate, wydłużone, 5-centymetrowe, osadzone na wierzchołku drzewa początkowo przujmują barwę fioletową, którą następnie zmieniają na ciemny brąz.
Gatunek należy do pierwszej czwórki najlepiej sprzedających się choinek (świerk srebrny, jodła kaukaska i świerk pospolity, świerk serbski), sadząc niezależnie jaką ilość zarobisz krocie sprzedając je po kilku latach jako drzewka bożonarodzeniowe -
wyhoduj choinkę dla siebie i swoich bliskich
Wymagania: Świerk serbski jest mało wymagającym drzewem rośnie nawet na glebach mało żyznych i suchych. Dobrze znosi suszę i zanieczyszczenia powietrza. Całkowicie odporny na niskie temperatury, światłolubny. Nie należy go ciąć ponieważ doprowadza to do jego deformacji. Można go sadzić pojedynczo lub w luźnych grupach. Polecany do parków, przydomowych ogrodów oraz jako żywopłot.

Rośliny przed pakowaniem są sortowane (odrzucane są sadzonki uszkodzone, z niestandardowym czubkiem - nie spełniające wymogów jakości). Korzenie do wysyłki są zabezpieczane hydro/aqua żelem oraz ukorzeniaczem dla lepszego przyjęcia.

Materiał szkółkowany czyli przesadzony po 2 roku życia po siewie, to konieczny zabieg żeby wzmocnić rośliny oraz automatycznie wyeliminować najsłabsze jak i niewykształcone egzemplarze. Przy dużych nasadzeniach czyli na plantacje choinkowe odgrywa to decydującą rolę.

Średnia wielkość sadzonek podana w środku widełek wysokości.

ZAMAWIAJĄC U NAS WSPIERASZ POLSKICH PRODUCENTÓW!
Wszystkie nasze sadzonki są WOLNE OD CHORÓB - WYSIEW NA POLU NIE SZKLARNIA, TUNEL czy inny pojemnik!
Oferowane przez nas rośliny są produkowane na terenie Polski, nie są importowane, co ma bardzo duże znaczenie dla ich prawidłowego przyjęcia i wzrostu.
Sadzonki na zime czyli jesienią i wczesną wiosną (kiedy to przesadza się rośliny z gruntu) przed okresem wzrostu/wegetacji tracą na wyglądzie i kolorze. Późną wiosną latem budzą się do życia i powracają do normy jest to naturalny proces we wczesnej fazie życia drzew.
Sadzonki są wykopywane z gruntu maszynowo, ich korzenie są maksymalnie duże nie sprawiają problemów z przyjęciem. Radzę przed sadzeniem lekko przyciąć końcówki korzeni (do 20% z całości) oraz można powtórzyć zabieg z hydro/aqua żelem i ukorzeniaczem. Po otrzymaniu można sadzić bezpośrednio do gruntu, należy pamiętać o regularnym podlewaniu aż do przyjęcia się roślin.

Pozostałe sadzonki z gruntu znajdziesz na innych aukcjach


Super jakość!

Przede wszystkim oferujemy sadzonki z gruntu w bardzo dobrych cenach i doskonałej jakości.
Nawadnianie wiosną, latem jest nieocenione, w 1 roku nie stosować nawozów, tylko odżywki.

Jak sadzić iglaki?

 • Najlepiej zakupione iglaki sadzić od razu po ich nabyciu. Drzewka w pojemnikach można przechowywać do paru tygodni, te o odkrytych korzeniach moczymy przez godzinę w wodzie o temperaturze powietrza aby nie dopuścić do przeschnięcia korzeni.
 • Przed sadzeniem należy odpowiednio przygotować miejsce pod drzewka. Przede wszystkim usuwamy wszystkie chwasty. Następnie wykopujemy dół mniej więcej dwukrotnie większy od bryły korzeniowej sadzonej rośliny. Na spód dołka sypiemy rozłożony kompost lub żyzną ziemię ogrodniczą. Roślinę stawiamy na dnie i sprawdzamy czy jest umieszczona pionowo. Korzenie obsypujemy ziemią, a następnie udeptujemy ją. Wokół rośliny formujemy misę, którą wypełniamy wodą.
 • Gdy woda wsiąknie wierzch obsypujemy ziemię lub ściółkujemy powierzchnię misy korą, skoszoną trawą.
 • Pamiętajmy aby wokół rośliny pozostawić zagłębienie w którym będzie się zbierała woda.

Jak pielęgnować iglaki?

  Nowo zakupione rośliny są wrażliwe na suszę dlatego należy regularnie je podlewać. Jeśli jest bardzo gorąco warto zapewnić iglakowi cień za pomocą np. gęstej siatki. Wysokie i gęste rośliny przed ukorzenieniem mogą być niestabilne dlatego warto je przywiązać.

Zapraszamy na inne nasze aukcje[DANE_EU]5mBtnRT6cfy­Wsmz926REAFAmj92mH6c­QZxlfg7rC6/bF8RS2Xau­EaLmV8JBp9jSZjvNVEIY­qO2ftNEQvbuoRnN4xqcb­Qo5aM[/DANE_EU]
wysyłka gratis
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
  • Idea Bank S.A. 62 1950 0001 2006 0836 7576 0002
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 25,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1000
przybliżony czas realizacji: 4 dni
Odbiór osobisty po przedpłacie 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji: 3 dni
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa 30,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1000
przybliżony czas realizacji: 4 dni
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji: 3 dni
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Wystawiam faktury VAT
Nie zgadzam się na sprzedaż użytkownikom serwisów Aukro.cz oraz Aukro.ua

dane sprzedawcy

Sprzedającym w ramach Konta SADZONKIORG jest PIOTR GRZYWACZ prowadzący działalność gospodarczą pod firmą SADZONKI.ORG PIOTR GRZYWACZ wpisany do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej Rzeczypospolitej Polskiej prowadzonej przez ministra właściwego do spraw gospodarki, adres miejsca wykonywania działalności i adres do doręczeń: ul. Prosta 193, 44-203 Rybnik, NIP: 6421800190, REGON: 273315479.

reklamacje

Dbamy o Twoje prawa, w tym prawo do złożenia reklamacji na sprzedawane przez nas towary. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje dotyczące naszej odpowiedzialności z tytułu wady sprzedanego przez nas Towaru oraz Twoich uprawnień związanych z reklamacją na podstawie ustawowej – z tytułu rękojmi. Ważne! Pamiętaj, że jeżeli na dany Towar została udzielona także gwarancja, to również na jej podstawie możesz złożyć reklamację – w tym wypadku jednak adresatem będzie gwarant wskazany w gwarancji. Gwarancja określa również każdorazowo zakres Twoich uprawnień. Pamiętaj, że wykonanie uprawnień z gwarancji nie wpływa na naszą odpowiedzialność z tytułu rękojmi oraz, że gwarancja nie wyłącza, nie ogranicza ani nie zawiesza Twoich uprawnień wynikających z przepisów o rękojmi za wady rzeczy sprzedanej Podstawa i zakres naszej odpowiedzialności za wady Towaru z tytułu rękojmi jest określona powszechnie obowiązującymi przepisami prawa, w szczególności przepisami Kodeksu Cywilnego, a dla umów sprzedaży zawartych do dnia 24 grudnia 2014 roku przepisami ustawy z dnia 27 lipca 2002 r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego (Dziennik Ustaw z 2002 roku o numerze 141, poz. 1176 ze zm.). Mamy obowiązek dostarczyć Towar bez wad. Odpowiadamy z tytułu rękojmi, jeżeli wada fizyczna Towaru zostanie stwierdzona przed upływem dwóch lat od dnia jego wydania Kupującemu. Ważne! Jesteśmy odpowiedzialny z tytułu rękojmi za wady fizyczne, które istniały w chwili przejścia niebezpieczeństwa na Kupującego lub wynikły z przyczyny tkwiącej w rzeczy sprzedanej w tej samej chwili. Reklamację możesz złożyć na przykład: pisemnie na adres: ul. Prosta 193, 44-203 Rybnik; w formie elektronicznej za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: sklep@sadzonki.org; W opisie reklamacji podaj: (1) informacje i okoliczności dotyczących przedmiotu reklamacji, w szczególności rodzaju i daty wystąpienia wady; (2) żądanie sposobu doprowadzenia produktu do zgodności z umową sprzedaży lub oświadczenie o obniżeniu ceny albo odstąpieniu od umowy sprzedaży; oraz (3) swoje dane kontaktowe – ułatwi to i przyśpieszy rozpatrzenie Twojej reklamacji. Pamiętaj, że wymogi podane w zdaniu poprzednim mają formę jedynie zalecenia i nie wpływają na skuteczność reklamacji złożonych z pominięciem zalecanego opisu reklamacji. Pamiętaj, że Kupujący, który wykonuje uprawnienia z tytułu rękojmi, jest obowiązany na nasz koszt dostarczyć Towar wadliwy na adres: ul. Prosta 193, 44-203 Rybnik. Jeżeli jednak ze względu na rodzaj Towaru lub sposób jego zamontowania jego dostarczenie byłoby nadmiernie utrudnione, Kupujący obowiązany jest nam udostępnić Towar w miejscu, w którym się znajduje. Ustosunkujemy się do Twojej reklamacji niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od dnia jej złożenia. Postanowienia dotyczące przedsiębiorców Zgodnie z art. 558 § 1 Kodeksu Cywilnego odpowiedzialność Sprzedającego z tytułu rękojmi za Towar wobec Kupującego nie będącego konsumentem zostaje wyłączona. Z chwilą wydania przez Sprzedającego Towaru przewoźnikowi przechodzą na Kupującego nie będącego konsumentem korzyści i ciężary związane z Towarem oraz niebezpieczeństwo przypadkowej utraty lub uszkodzenia Towaru. Sprzedający w takim wypadku nie ponosi odpowiedzialności za utratę, ubytek lub uszkodzenie Towaru powstałe od przyjęcia go do przewozu aż do wydania go Kupującemu oraz za opóźnienie w przewozie przesyłki. Pozasądowe sposoby rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń Konsument ma możliwość skorzystania z pozasądowych sposobów rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń, w szczególności konsument może skorzystać z: stałego polubownego sąd konsumenckiego przy wojewódzkim inspektorze Inspekcji Handlowej postępowania mediacyjnego prowadzonego przez wojewódzkiego inspektora Inspekcji Handlowej bezpłatnej pomocy powiatowego (miejskiego) rzecznika konsumentów lub organizacji społecznej, do której zadań statutowych należy ochrona konsumentów (m.in. Federacja Konsumentów, Stowarzyszenie Konsumentów Polskich) platforma internetowego systemu rozstrzygania sporów pomiędzy konsumentami i przedsiębiorcami na szczeblu unijnym (platforma ODR) dostępnej pod adresem: http://ec.europa.eu/consumers/odr Szczegółowe informacje dotyczące możliwości skorzystania przez konsumenta z pozasądowych sposobów rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń oraz zasady dostępu do tych procedur dostępne są w siedzibach oraz na stronach internetowych powiatowych (miejskich) rzeczników konsumentów, organizacji społecznych, do których zadań statutowych należy ochrona konsumentów, Wojewódzkich Inspektoratów Inspekcji Handlowej oraz pod następującymi adresami internetowymi Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów: http://www.uokik.gov.pl/spory_konsumenckie.php; http://www.uokik.gov.pl/sprawy_indywidualne.php oraz http://www.uokik.gov.pl/wazne_adresy.php.

pozostałe informacje

Postanowienia dotyczące przedsiębiorców Odpowiedzialność Sprzedającego w stosunku do Kupującego nie będącego konsumentem, bez względu na jej podstawę prawną, jest ograniczona - zarówno w ramach pojedynczego roszczenia, jak również za wszelkie roszczenia w sumie - do wysokości zapłaconej lub należnej ceny oraz kosztów dostawy z tytułu umowy sprzedaży. Sprzedający ponosi odpowiedzialność w stosunku do Kupującego nie będącego konsumentem tylko za typowe szkody przewidywalne w momencie zawarcia umowy i nie ponosi odpowiedzialności z tytułu utraconych korzyści w stosunku do Kupującego nie będącego konsumentem. Wszelkie spory powstałe pomiędzy Sprzedającym, a Kupującym niebędącym konsumentem zostają poddane sądowi właściwemu ze względu na siedzibę Sprzedającego. Administrator danych osobowych Administratorem danych osobowych Kupujących biorących udział w Transakcjach Sprzedającego jest Sprzedający (dokładne dane Sprzedającego podane są na wstępie). Dane osobowe Kupujących Sprzedający otrzymuje od Grupy Allegro. Dane osobowe Kupującego są przetwarzane zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz.U. 1997 Nr 133, poz. 883 ze zm.). Sprzedający zapewnia Kupującym realizację uprawnień wynikających z powyższej ustawy oraz z innych powszechnie obowiązujących przepisów. Cel zbierania danych i odbiorcy danych Dane osobowe Kupujących przetwarzane są wyłącznie w celach związanych z przeprowadzeniem Transakcji Sprzedającego i z realizacją umów sprzedaży zawartych w wyniku Transakcji Sprzedającego. Podstawą przetwarzania danych osobowych Kupującego jest konieczność realizacji umowy sprzedaży, której jest stroną lub podjęcia na jego żądanie działań przed jej zawarciem. Jeżeli Kupujący wyrazi uprzednią zgodę, to dane Kupującego mogą być przetwarzane także w innym celu, o którym mowa w udzielanej zgodzie przez Kupującego. W przypadku Kupującego, który korzysta ze sposobu dostawy przesyłką kurierską, Sprzedający udostępnia zebrane dane osobowe Kupującego wybranemu przewoźnikowi lub pośrednikowi realizującemu przesyłki na zlecenie Sprzedającego. Prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania Kupujący ma prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawiania. Każdej osobie przysługuje prawo do kontroli przetwarzania danych, które jej dotyczą, zawartych w zbiorze danych Sprzedającego. W celu realizacji uprawnień, o których mowa powyżej można przesłać stosowną wiadomość pisemnie lub za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres Sprzedającego wskazany na wstępie. Dobrowolność podania danych osobowych Podanie danych osobowych przez Kupującego jest dobrowolne, aczkolwiek niepodanie wskazanych w Regulaminie Allegro danych osobowych niezbędnych do udziału w Transakcji i zawarcia umowy sprzedaży skutkuje brakiem możliwości udziału w Transakcji lub zawarcia umowy sprzedaży ze Sprzedającym. Dane niezbędne do zawarcia umowy sprzedaży lub udziału w Transakcji są każdorazowo wskazane na stronie internetowej Allegro. Prawo właściwe, język Umowa sprzedaży między Sprzedającym i Kupującym zawierana jest zgodnie z prawem polskim i w języku polskim.