ŚWIERK KŁUJĄCY ISELI FASTIGIATE DRZEWO OZDOBNE (6912095798)

do wyczerpania przedmiotów
cena kup teraz
43,90 zł
z 500 sztuk
Koszty dostawy
 • Przesyłka kurierska 15,99 zł
 • Przesyłka kurierska pobraniowa 19,99 zł
Zakupy od 99 zł wysyłka gratis
 • lokalizacja: Kurów, Polska
 • czas wysyłki: do 3 dni
 • faktura: Wystawiam fakturę VAT
 • rodzaj rośliny: świerki
 • roślina w postaci: sadzonka w pojemniku 2-3l
 • waga (z opakowaniem): 1.5 [kg]


ŚWIERK KŁUJĄCY ISELI FASTIGIATE DRZEWO OZDOBNEŚwierk kłujący Iseli Fastigiate Picea Pungens

Ciekawa forma świerka kłującego o strzelistym, wąskim, stożkowym pokroju. Dość szybko rośnie osiągając w wieku 10 lat 3 metry wysokości. Gałęzie świerka Iseli Fastigiate nie tworzą typowych dla świerków poziomych pięter, ale rosną pionowo w górę. Pędy są ustawione pionowo, igły intensywne niebieskie, średniej długości, sztywne i kłujące. Szyszek nie zawiązuje.

Wymagania:

Wymagania glebowe i wilgotnościowe małe. Świerk urośnie nawet na nieco suchszym, jałowym i piaszczystym podłożu, jednak najbardziej lubi gleby żyzne, głębokie, bogate w próchnicę o znacznej wilgotności i odczynie lekko kwaśnym. Gdy roślina po 2-3 latach wytworzy solidny system korzeniowy, jej podłoże nie musi być już aż tak wilgotne. Najlepiej sadzić na stanowiskach słonecznych. Roślina jest mrozoodporna i dobrze radzi sobie nawet w warunkach miejskich.

Zastosowanie:

Idealnie sprawdzi się posadzony w ogrodach przydomowych lub na rabatach w towarzystwie krzewów liściastych o kolorowych liściach, np. z berberysami czy tawułami. Może być sadzony zarówno grupowo jako szpaler, jak i pojedynczo.

Sadzenie:

Kupowany w pojemniku może być sadzony w okresie, gdy gleba nie jest zamarznięta (praktycznie więc od marca aż po listopad).
wysyłka gratis
Wysyłka gratis
Aby otrzymać Wysyłkę Gratis, kup u krzewyozdobnenet za co najmniej 99 zł.
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
  • 78 2490 0005 0000 4500 3643 7606
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 15,99 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 20
przybliżony czas realizacji: 4 dni robocze
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa 19,99 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 20
przybliżony czas realizacji: 4 dni robocze
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Wystawiam fakturę VAT

dane sprzedawcy

ASTORE Spółka Jawna
Brzozowa Gać 79
24-170 Kurów
NIP: 716-001-07-90
REGON: 430626910
KRS: 0000098128

kontakt

 • 730830430
  infolinia czynna od poniedziałku do piątku 8:00 - 16:00. Soboty, niedziele i święta nie pracujemy

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:
ASTORE Spółka Jawna
Brzozowa Gać 79
24-170 Kurów
 
Prawo odstąpienia od umowy: W ciągu 14 dni (chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin i informuje o tym na swojej aukcji) od otrzymania nabytej rzeczy lub – w przypadku usług - zawarcia umowy, Kupujący (konsument) może odstąpić od umowy bez podawania jakiejkolwiek przyczyny. Termin liczy się od dnia, w którym nastąpiło dostarczenie Towaru.W takim przypadku sprzedający zwróci Klientowi płatności jakie otrzymał za zwrócony towar (przedmiot). Klient ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy, jeśli korzystał z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania produktu. Aby odstąpić od umowy zawartej na Allegro, należy złożyć Sprzedającemu stosowne oświadczenie woli, pisząc na adres e-mail: allegro@krzewyozdobne.net lub listownie na adres: ASTORE SPÓŁKA JAWNA JACEK ŁOPATEK - KRYSTYNA ŁOPATEK, Brzozowa Gać 79, 24-170 Kurów Przesyłkę należy nadać na adres podany powyżej. Zwracany przez Klienta Towar powinien zostać opakowany w odpowiedni sposób, zapewniający brak uszkodzeń przesyłki w trakcie transportu. Po otrzymaniu zwrotu Sprzedający zobowiązany jest wywiązać się z obowiązku uregulowania należności, o której mowa. Koszt opakowania i odesłania towaru ponosi Klient. WZÓR oświadczenia odstąpienia od umowy oraz wzór reklamacji otrzymuje każdy Kupujący wraz z listem przewozowym i dowodem zakupu.

reklamacje

Opis procedury reklamacji: Klient może zgłaszać swoje roszczenia w ramach gwarancji bezpośrednio w autoryzowanym serwisie, którego adres znajduje się w karcie gwarancyjnej. Sprzedający ma prawo składać reklamację na wadliwy towar lub niezgodny z opisem. Reklamacji nie podlegają towary, które noszą ślady użytkowania, zabrudzeń lub innych zniszczeń spowodowanych przez klienta. Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać następujące załączniki: -poprawnie wypełniona karta reklamacji -dowód zakupu załączony do karty -przedmiot reklamacji Wszystko należy skompletować i odesłać na adres podany powyżej.

pozostałe informacje

PAMIĘTAJ O ZABEZPIECZENIU DOKUMENTÓW PRZED ZNISZCZENIEM OPAKOWANIA.