ŚWIERK KŁUJĄCY ISELI FASTIGIATE DRZEWO OZDOBNE (6912095798)

zakończona
43,90 zł
sprzedaż zakończona
Dostawa
  • Przesyłka kurierska 15,99 zł
  • Przesyłka kurierska pobraniowa 19,99 zł
Zakupy od 99 zł darmowa dostawa
  • lokalizacja: Kurów, Polska
  • czas wysyłki: do 3 dni

parametry

  • faktura: Wystawiam fakturę VAT
  • rodzaj rośliny: świerki
  • roślina w postaci: sadzonka w pojemniku 2-3l
  • waga (z opakowaniem): 1.5 [kg]

opisŚWIERK KŁUJĄCY ISELI FASTIGIATE DRZEWO OZDOBNEŚwierk kłujący Iseli Fastigiate Picea Pungens

Ciekawa forma świerka kłującego o strzelistym, wąskim, stożkowym pokroju. Dość szybko rośnie osiągając w wieku 10 lat 3 metry wysokości. Gałęzie świerka Iseli Fastigiate nie tworzą typowych dla świerków poziomych pięter, ale rosną pionowo w górę. Pędy są ustawione pionowo, igły intensywne niebieskie, średniej długości, sztywne i kłujące. Szyszek nie zawiązuje.

Wymagania:

Wymagania glebowe i wilgotnościowe małe. Świerk urośnie nawet na nieco suchszym, jałowym i piaszczystym podłożu, jednak najbardziej lubi gleby żyzne, głębokie, bogate w próchnicę o znacznej wilgotności i odczynie lekko kwaśnym. Gdy roślina po 2-3 latach wytworzy solidny system korzeniowy, jej podłoże nie musi być już aż tak wilgotne. Najlepiej sadzić na stanowiskach słonecznych. Roślina jest mrozoodporna i dobrze radzi sobie nawet w warunkach miejskich.

Zastosowanie:

Idealnie sprawdzi się posadzony w ogrodach przydomowych lub na rabatach w towarzystwie krzewów liściastych o kolorowych liściach, np. z berberysami czy tawułami. Może być sadzony zarówno grupowo jako szpaler, jak i pojedynczo.

Sadzenie:

Kupowany w pojemniku może być sadzony w okresie, gdy gleba nie jest zamarznięta (praktycznie więc od marca aż po listopad).
Dostawa i płatność
od 15,99 zł

Lokalizacja: Kurów, Polska

Aby mieć darmową dostawę, kup u krzewyozdobnenet za co najmniej 99.00 zł.

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
15,99 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
20
czas realizacji
4 dni robocze

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska pobraniowa
pierwsza sztuka
19,99 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
20
czas realizacji
4 dni robocze

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Gwarancja
24 miesiące

Rodzaj gwarancji

sprzedającego

Okres gwarancji

24 miesiące
Reklamacja
2 lata

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

2 lata
rękojmia wyłączona dla przedsiębiorców

Adres do reklamacji

ASTORE Spółka Jawna
Brzozowa Gać 79
24-170 Kurów
Dodatkowe informacje

Opis procedury reklamacji: Klient może zgłaszać swoje roszczenia w ramach gwarancji bezpośrednio w autoryzowanym serwisie, którego adres znajduje się w karcie gwarancyjnej. Sprzedający ma prawo składać reklamację na wadliwy towar lub niezgodny z opisem. Reklamacji nie podlegają towary, które noszą ślady użytkowania, zabrudzeń lub innych zniszczeń spowodowanych przez klienta. Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać następujące załączniki: poprawnie wypełniona karta reklamacji, dowód zakupu załączony do karty, przedmiot reklamacji. Wszystko należy skompletować i odesłać na adres podany powyżej.

Zwroty

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

ASTORE Spółka Jawna
Brzozowa Gać 79
24-170 Kurów

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

Prawo odstąpienia od umowy: 

W ciągu 14 dni (chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin i informuje o tym na swojej aukcji) od otrzymania nabytej rzeczy lub – w przypadku usług - zawarcia umowy, Kupujący (konsument) może odstąpić od umowy bez podawania jakiejkolwiek przyczyny. Termin liczy się od dnia, w którym nastąpiło dostarczenie Towaru.W takim przypadku sprzedający zwróci Klientowi płatności jakie otrzymał za zwrócony towar (przedmiot). Klient ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy, jeśli korzystał z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania produktu. Aby odstąpić od umowy zawartej na Allegro, należy złożyć Sprzedającemu stosowne oświadczenie woli, pisząc na adres e-mail: allegro@krzewyozdobne.net lub listownie na adres: ASTORE SPÓŁKA JAWNA JACEK ŁOPATEK - KRYSTYNA ŁOPATEK, Brzozowa Gać 79, 24-170 Kurów.

Przesyłkę należy nadać na adres podany powyżej. Zwracany przez Klienta Towar powinien zostać opakowany w odpowiedni sposób, zapewniający brak uszkodzeń przesyłki w trakcie transportu. Po otrzymaniu zwrotu Sprzedający zobowiązany jest wywiązać się z obowiązku uregulowania należności, o której mowa. Koszt opakowania i odesłania towaru ponosi Klient. WZÓR oświadczenia odstąpienia od umowy oraz wzór reklamacji otrzymuje każdy Kupujący wraz z listem przewozowym i dowodem zakupu.

O sprzedającym
krzewyozdobnenet
99,9%
kupujących poleca tego sprzedającego

953

 

1

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

4,9

Czas wysyłki

5,0

Koszt wysyłki

4,9

Obsługa kupującego

5,0

Dane firmy

Kontakt

Informacje o sprzedającym

Krzewyozdobne to sklep ogrodniczy allegro, w którym znajdziesz szeroką ofertę roślin. Dostępne w naszym sklepie rośliny uatrakcyjnią każdy ogród, a ich szeroki wybór sprawia, że każdy może wybrać z nich coś dla siebie - obojętnie czy szuka krzewów ozdobnych, kwiatów ogrodowych, drzew czy może bylin. Gwarantujemy sprawną wysyłkę, przystępne ceny i miłą obsługę. Dbamy także o to, aby sadzonki dotarły do Państwa w nieskazitelnym stanie.

Pozostałe informacje

PAMIĘTAJ O ZABEZPIECZENIU DOKUMENTÓW PRZED ZNISZCZENIEM OPAKOWANIA.
Numer oferty:6912095798
Zgłoś naruszenie zasad