ŚWIECZNIK ŚWIECZNIKI DREWNIANY BIAŁY (6999464637)

do wyczerpania przedmiotów

parametry

  • stan: nowy
  • faktura: Nie wystawiam faktury

opis

STYLOWY DREWNIANY ŚWIECZNIK BIAŁY

82571

WYMIARY: 40x12x12cm

WAGA: 0,4Kg

Kolor: biały


Materiał: drewno

NOWY - STYLIZOWANY

Zapraszamy na pozostałe nasze aukcje

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
przybliżony czas realizacji
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka:
25,00 zł
kolejna sztuka:
0,00 zł
maksymalnie w paczce:
2
przybliżony czas realizacji:
3 dni robocze

Płatności

Faktura

Nie wystawiam faktury

Reklamacja

1 rok

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

1 rok

Adres do reklamacji

PAMAR-SHOP
Ptasia 4
66-003 Droszków
Dodatkowe informacje

  

- przed zwrotem towaru proszę o maila lub telefon - podamy Państwu na jaki adres będzie odesłana paczka (nie zawsze jest ten sam adres)

 
- obowiązkiem każdego Kupującego jest sprawdzić zawartość paczki w obecności kuriera, szczególnie w przypadku przedmów delikatnych, często ulegających uszkodzeniom jak np. lustra, lampiony i przedmioty kruche lub szklane. Jeśli okaże się, że towar został uszkodzony podczas transportu, należy odmówić kurierowi podpisu dokumentu odbioru paczki stwierdzającego brak uszkodzeń i spisać niezwłocznie w tym samym czasie protokół szkody. Można również zrobić zdjęcia uszkodzeń i wraz z protokołem szkody zgłosić reklamację na nasz adres mailowy. W protokole szkody należy dokładnie opisać stan dostarczonej paczki, uszkodzenia przedmiotu jak też podać informację o stanie opakowania zewnętrzengo. Mając od Państwa protokół szkody spisany w obecności kuriera, możemy zgłosić reklamację u przewoźnika. Czas oczekiwania na odpowiedź o statusie reklamacji to ok. 30 dni. Bez protokołu szkody nie możemy zgłosić reklamacji w firmie kurierskiej. 


- towar reklamowany, mający widoczne wady i nie nadający się do użytku jest przez nas naprawiany lub wymieniany na pełnowartościowy jeśli mamy go na stanie. Jeśli nie mamy już takiego samego przedmiotu to ostatecznie zwracamy pieniądze na Państwa konto. 


Zwroty

14 dni

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

PAMAR-SHOP Marcin Owczarek
Ptasia 4
66-003 Droszków

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

  

- przed zwrotem niechcianego towaru proszę o maila - podamy Państwu na jaki adres będzie odesłana paczka (nie zawsze jest ten sam adres)

 
 

- przyjmujemy formularz zwrotu towaru w formie maila (nie ma konieczności wrzucania dokumentu do paczki) 

 
 

- nie przyjmujemy zwrotów towarów niepełnowartościowych

(uszkodzonych np. podczas transportu lub odsyłanych już jako uszkodzone)

 
 

- jeśli chcą Państwo zwrócić towar , który ma duży gabaryt lub jest bardzo delikatny (lustra, lampiony i wszelkie szklane przedmioty) a ryzyko uszkodzeń w transporcie jest bardzo duże prosimy o jak najsolidniejsze pakowanie, tak by towar nie dotarł do magazynu uszkodzony. Nasze przesyłki są dodatkowo ubezpieczane. Tego samego oczekujemy z Państwa strony. 

 
 

- nie ponosimy odpowiedzialności za uszkodzenia powstałe podczas transportu zwracanego do nas towaru. Jeśli takowe uszkodzenie będzie miało miejsce - spisujemy protokół szkody w obecności kuriera i przesyłamy Państwu na maila aby to Państwo zajęli się ewentualną reklamacją u przewoźnika. Uszkodzony wówczas towar muszą Państwo od nas odebrać osobiście lub wysłać kuriera po odbiór (koszt ponownego transportu również ponosi Kupujący)