Świat w słowach i obrazach. Klasa 2. Ćwiczenia (6483637871)

do wyczerpania przedmiotów
cena kup teraz
12,00 zł
z 6 sztuk
Koszty dostawy
 • List polecony ekonomiczny 8,00 zł
 • List polecony priorytetowy 10,00 zł
 • Paczka pocztowa ekonomiczna 13,00 zł
Zakupy powyżej 200 zł
 • lokalizacja: Wielka Wieś
 • rodzaj: zbiór zadań, testów
 • klasa: 1
 • stan: nowy
 • okładka: miękka


tel. 660 191 631

kontakt 24h
mail:
firmamarcel15@­gmail.com


Poczta Polska
od 8,00 zł
po wpłacie na konto

Kurier

15 zł - po wpłacie na konto
20 zł - za pobraniem

Czas dostawy
Przesyłka kurierska
około 1-2 dni roboczych

Przesyłka pocztowa priorytetowa
około 2-3 dni roboczych


Szczegółowy regulamin znajduje się na stronie
"o mnie" bardzo prosimy o zapoznanie się z nim przed udziałem w aukcji.

Nowy zeszyt ćwiczeń "Świat w słowach i obrazach" dla klasy 2 gimnazjum w wersji papierowej oraz elektronicznej na wsipnet.pl to najlepszy sposób na skuteczne przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego w nowej formule. Zeszyt jest ściśle związany z podręcznikiem i zawiera zadania typu egzaminacyjnego odnoszące się do konkretnych wymagań nowej podstawy programowej.W drukowanym zeszycie ćwiczeń znajduje się kod dostępu do elektronicznej wersji zeszytu na wsipnet.pl. Po zalogowaniu się na stronie wsipnet.pl uczniowie mogą - w trybie treningu - rozwiązywać ćwiczenia online, otrzymując od razu wynik.Wsipnet.pl umożliwia nauczycielom obserwowanie pracy uczniów rozwiązujących zadania treningowe, zadawanie ćwiczeń oraz analizowanie wyników. Nauczyciel ma dostęp do wszystkich zadań treningowych oraz do zestawów Przed kartkówką i Przed sprawdzianem, które możne zadać klasie do rozwiązania w określonym terminie i określonym czasie. W sekcji Sprawdziany do pobrania znajdują się gotowe sprawdziany do wydrukowania i przeprowadzenia na lekcji. System sprawdza ćwiczenia automatycznie. Nauczyciel otrzymuje raporty o wynikach każdego z uczniów i całej klasy. Może m.in. porównać aktualne wyniki uczniów z ich wcześniejszymi pracami, a także zestawić wyniki równoległych klas, w których uczy. To jedyny tego typu system dla uczniów i nauczycieli gimnazjum.


Dodano 2016-09-14 14:06
Z powodu zmiany siedziby firmy czas realizacji zamówień złożonych w dniach 13.09 - 20.09 może się wydłużyć. Przepraszamy za utrudnienia.
wysyłka gratis
Wysyłka gratis
Aby otrzymać Wysyłkę Gratis, kup u szkolnik_marcel za co najmniej 200 zł.
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
  • Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski S.A. 96102047950000980203211794
płatność z góry
maksymalnie w paczce
List polecony priorytetowy 10,00 zł
kolejna sztuka: 2,00 zł
maksymalnie w paczce: 3
List polecony ekonomiczny 8,00 zł
kolejna sztuka: 2,00 zł
maksymalnie w paczce: 3
Paczka pocztowa priorytetowa 14,00 zł
kolejna sztuka: 2,00 zł
maksymalnie w paczce: 10
Paczka pocztowa ekonomiczna 13,00 zł
kolejna sztuka: 2,00 zł
maksymalnie w paczce: 10
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Wystawiam faktury VAT
Nie zgadzam się na sprzedaż użytkownikom serwisów Aukro.cz oraz Aukro.ua

dane sprzedawcy

reklamacje

Uprawnienia z tytułu gwarancji należy wykonywać zgodnie z warunkami zawartymi w otrzymanej karcie gwarancyjnej, za pośrednictwem punktów serwisowych producenta. Reklamację na podstawie ustawy konsumenckiej prosimy zgłaszać na adres e-mail: firmamarcel15@gmail.com lub na adres siedziby firmy "Marcel" Marcin Kulesza ul. Jagiellońska 24;70-364, Szczecin W zgłoszeniu reklamacyjnym prosimy określić, czy reklamacja opiera się na podstawie Ustawy konsumenckiej, czy na podstawie rękojmi, czy korzystając z gwarancji, a ponadto prosimy o opisanie: zgłoszenie wady (usterki), roszczenie, dane, na które ma zostać wysłana odpowiedź. Do każdej reklamacji ustosunkujemy się w terminie 14 dni; Wszystkie produkty w ofercie naszego serwisu nabywane przez Konsumentów są objęte gwarancją producenta lub gwarancją sprzedawcy.

pozostałe informacje

Wszystkie dostawy i świadczenia, które Sprzedający oferuje Klientom, są realizowane wyłącznie na podstawie aktualnej wersji Regulaminu, obowiązującej w momencie złożenia zamówienia. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem mają zastosowanie przepisy Kodeksu Cywilnego i odpowiednie ustawy. Każdemu klientowi umożliwiamy prawo do indywidualnej negocjacji poszczególnych postanowień / warunków zakupu w drodze negocjacji danej oferty (w formie pisemnej);