Sweet Pea Duża TACA TRLH1643 (6999459868)

zakończona

parametry

  • stan: nowy
  • faktura: Nie wystawiam faktury

opis

Sweet Pea

DUŻA TACA

Ref: TRLH1643

Size: 472 x 327mm

Dostawa i płatność
od 20,00 zł

Lokalizacja: Zbąszyń, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
20,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
2
czas realizacji
5 dni roboczych

Płatności

Faktura

Nie wystawiam faktury
Reklamacja
1 rok

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

1 rok

Adres do reklamacji

Jagoda Brzezińska
Graniczna 5/7
64-360 Zbąszyń
Dodatkowe informacje

Reklamacje prosimy zgłaszać wstępnie drogą elektroniczną na adres e-mail blueberry2@interia.pl , prosimy o załączenie zdjęć oraz dokładnego opisu, lub w przypadku uszkodzenia przesyłki w transporcie protokołu szkody spisanego z kurierem podczas odbioru przesyłki.

Zwroty
14 dni

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

BlueBerry Jagoda Brzezińska
Graniczna 5/7
64-360 Zbąszyń

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

sprzedający
Dodatkowe informacje

W przypadku realizowania zwrotu konieczne jest pobranie etykiety zwrotnej, a także poinformowanie naszej firmy o chęci dokonania zwrotu produktu. Po pobraniu etykiety zwrotnej pakujemy przesyłkę w taki sam sposób w jaki do nas ona trafiła, przyklejamy etykietę i przekazujemy ją do nadania. W przypadku paczkomatów realizacja zwrotu zgodnie z opisem widniejącym na stronie internetowej firmy InPost Paczkomaty.

Prosimy równiez o dołączenie oświadczenia o odstąpieniu od umowy.

O sprzedającym
sale-cosmetics1
97,9%
kupujących poleca tego sprzedającego

1432

 

24

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

4,8

Czas wysyłki

4,8

Koszt wysyłki

4,8

Obsługa kupującego

4,9

Dane firmy

Kontakt

  • 000000000
poniedziałek - piątek
08:00 - 16:00
sobota - niedziela
zamknięte

Pozostałe informacje

Uwaga!

Wszystkie nasze przesyłki , niezależnie od wybranej formy dostawy nadajemy w ciągu 5 dni roboczych!


Produkty pochodzą z zachodnich dystrybucji. Na wszystkie produkty udzielana jest 14-dniową gwarancją rozruchowa. Wszystkie produkty są przez nas otwierane sprawdzane, oraz testowane w celu potwierdzenia klasyfikacji produktu. Wszystkie oferowane przez nas produkty są OUTLETEM co daje nam możliwość udzielenia Państwu najlepszej na rynku ceny.

Kosmetyki które znajdują się w naszej ofercie to również produkty outletowe - niektóre z nich mogą nie posiadać opakowania/kartonika, występuje także możliwość uszkodzonych opakowań zewnętrznych(ze względu na to że kosmetyków sprzedajemy tysiące opakowań a tylko nieznaczny procent posiada uszkodzone opakowania nie zmieniamy opisów aukcji produkty wychodzą losowo, na stanie posiadamy kilka tysięcy produktów).

Preferowana forma wysyłki dla kosmetyków to przesyłka kurierska - produkty są zabezpieczone osobno i pakowane w opakowanie zbiorcze co gwarantuje dostawę nieuszkodzonych produktów.

Kosmetyki w innych formach przesyłek nadawane są w kopertach bąbelkowych co może spowodować uszkodzenia samych kosmetyków jak i ich opakowań.


Klasyfikacja (grupy produktowe): 

A++ - produkty nowe 

A+ - produkty powystawowe, produkty któe był umieszczane na wystawach sklepowych, udostępniane dla potencjalnych kupujących - możliwe zabrudzenia, delikatne ryski 

A - poprezentacyjne, produkty używane na prezentacjach, udostępniane dla potencjalnych kubujących celem wupróbowania produktu, możliwe zabrudzenia, rysy 

B - produkty używane 

A/B - produkty nowe z uszkodzeniem, zazwyczaj jest to uszkodzenie mechaniczne, które nie przeszkadza w użytkowania produktu, w przypadku mebli są to odbicie, zarysowania, ukruszone narożniki, produkty w tej grupie przeważnie doznały uszkodzenia podczas transportu 

B/B - produkty używane z uszkodzeniem przeważnie mechanicznym które nie przeszkadza w funkcjonowaniu produktu 

C - produkt uszkodzony

Produkty we wszystkich grupach mogą nie posiadać oryginalnego kartonu, wszystkiue produkty przechodzą przez serwis gdzie jest potwierdzana klasyfikacja produktu, jeśli któyś z produktó jest niezgodny z klasą opisaną prosimy o kontakt, w takich sytuacjach gwarantujemy bezpłątny odbiór produktu i jeśli posiadamy taki na stanie darmową wymianę. Wszystkie przez nas sprzedawane produkty są produktami outletowymi co pozwala nam na zaoferowanie produktó po jaknajlepszej cenie. 


Darmowy zwrot przysługuje w momencie produktu niezgodnego z klasyfikacją. Nie dotyczy produktów z kategorii C - uszkodzone, oraz produktów pakowanych w przesyłki wielkogabarytowe.