SUSZARKA SUFITOWA MOCNA METALOWA 0,7m 6prętów (6950722050)

do wyczerpania przedmiotów
cena kup teraz
67,00 zł
Koszty dostawy
 • Przesyłka kurierska 16,00 zł
 • Przesyłka kurierska pobraniowa 26,00 zł
Zakupy od 9 999 zł wysyłka gratis
 • lokalizacja: Chełm, Polska
 • czas wysyłki: 24 godziny
 • stan: nowy
 • faktura: Nie wystawiam faktury
 • dopuszczalne obciążenie: 10 [kg]
 • rodzaj suszarki: podsufitowa
 • waga (z opakowaniem): 2.0 [kg]

Suszarka sufitowa 0,7m

Suszarka sufitowa o długości 0,7m, posiada 6 prętów, wykonana z matalu. Uchwyty do montażu suszarki wykonane są z metalu, jedyna taka suszarka na allegro. Super mocna. To idealne rozwiązanie do suszenia ubrań w małych łązienkach. Suszarkę montuje się do sufitu. Doskonała do wszelkich przestrzeni. Można ją zamontować na balkonie, w łązience i suszarni. Zobacz także inne suszarki w naszym sklepie.
Kolor suszarki biały
Wymiary suszarki
Długość suszarki 70 cm
Szerokość suszarki 60 cm Miniatura jest tylko obrazem poglądowym i przedztawia tylko montaż suszarki do sufitu. Wyprodukowano w polsce!!!
Zobacz nasze pozostałe aukcje:
Kontakt:
Tajga Marek Guzik
Lwowska 13G
22-100 Chełm NIP: 563-119-91-14
Tel. 82-562-11-32
Kontakt przez allegro
E-mail: tajgamarek@tlen.pl

Konto bankowe:
Numer: 70 1540 1144
2016 6441 6982 0001
Bank: Boś bank

Faktury:
Na życzenie klienta wystawiamy fakturę VAT. Należy powiadomić nas w wiadomości.

Regulamin:
Kupując na naszych aukcjach zgadzasz się z regulaminem dostępnym w zakładce strona o mnie
wysyłka gratis
Wysyłka gratis
Aby otrzymać Wysyłkę Gratis, kup u partyzant74 za co najmniej 9 999 zł.
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
  • 70 1540 1144 2016 6441 6982 0001
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 16,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 5
przybliżony czas realizacji: 2 dni robocze
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa 26,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 5
przybliżony czas realizacji: 2 dni robocze
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji:
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje

dane sprzedawcy

Tajga
Lwowska 13 G
22-100 Chełm
NIP: 563-119-91-14
REGON: 110175786
Sprzedający: Tajga Marek Guzik Kupując na naszych aukcjach zgadzasz się z regulaminem, dostępnym na stronie: http://tajga.cba.pl/forms/regulami%20allegro.pdf

kontakt

 • poniedziałek - piątek 09:00 - 17:00
 • sobota 09:00 - 14:00
 • niedziela zamknięte

pozostałe informacje

NASZE USŁUGI DOSTĘPNE SĄ TYLKO NA TERENIE RZECZPOSPOLITEJ POLSKIEJ

Odbiór osobisty:

Bardzo prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny lub mailowy.

Zapraszamy po odbiór pod adresem:

Tajga Marek Guzik

ul.Lwowska 13G

22-100 Chełm

tel. 82-562-11-32


Płatności i wysyłka:

W tytule przelewu proszę podać tylko i wyłącznie numer aukcji oraz nazwę użytkownika,

ułatwi Nam to identyfikację wpłaty i przyspieszenie wysyłki przedmiotu.

Przy zmianie adresu do wysyłki, proszę wypełnić ponownie formularz allegro dotyczący zmiany adresu.

Płatności należy dokonać do 7 dni od wygranej aukcji albo zakupu opcją "Kup teraz".


Nr rachunku bankowego: 70 1540 1144 2016 6441 6982 0001

Adres:

"Tajga" Marek Guzik

ul. Lwowska 13G

22-100 Chełm

NIP: 563-119-91-14

tel. 82-562-11-32

E-mail: tajgamarek@tlen.pl

WAŻNE!!!

Informacje znajdujące się w opisach aukcji są jedynie zaproszeniem do zawarcia umowy w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

W związku z procederem nie podejmowania przesyłek pobraniowych przez użytkowników Allegro, zastrzegamy sobie możliwość prawnego dochodzenia zwrotu kosztów przesyłki i zwrotu pocztowego nieodebranej przesyłki.

W przypadku nieodebrania przesyłki pobraniowej z winy Kupującego, ponowna wysyłka możliwa jest jedynie, po pełnym zwrocie kosztów pierwszej przesyłki i zwrotu.


-- DOSTAWA --

Dostępne są 3 podstawowe rodzaje przesyłek:

1) List polecony (ekonomiczny) - Firma Poczta Polska - przeznaczona dla mniejszych ilości i mniejszych gabarytowo przedmiotów.

2) Usługa Kurierska - Firma DPD - przeznaczona dla większych ilości i większych przedmiotów oraz dla zamówień o większej wartości, podlegających dodatkowemu ubezpieczeniu.

3) Paczkomat - Firma INpost


Kupujący jest zobowiązany zapoznać się i zaakceptować warunki usługi transportowej, świadczonej przez wybranego przewoźnika. Dotyczy to w szczególności wzoru adresowania, warunków, sposobu i terminu odbioru przesyłki.

Koszty przesyłki podane są w opisie aukcji, a różnice w cenach wysyłki związane są z różnymi gabarytami i masą zamawianych towarów.

W przypadku nieodebrania przesyłki i zwrotu przesyłki do nadawcy ponowna wysyłka jest możliwa jedynie po uiszczeniu kosztu powrotu przesyłki i ponownego wysłania. W sytuacji, gdy w wyniku zwrotu paczki do nadawcy przesyłka zalega w naszym magazynie dłużej niż 2 tygodnie, wówczas towar taki uznaje się za porzucony lub rozpoczyna się procedurę windykacyjną i naliczanie dodatkowych kosztów za magazynowanie.


Dołączamy do każdego zakupu PARAGON lub FAKTURĘ VAT.

zwroty

Czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa: kupujący


Adres do zwrotu:
Tajga Marek Guzik
Lwowska 13G
22-100 Chełm
PL
Dodatkowe informacje

Aby złożyć wniosek o zwrot należy wypełnić formularz zwrotu(podany poniżej) i wysłać skan na adres e-mail tajgamarek@tlen.pl, bądź pocztowo na adres firmy wraz z kopią dokumentów tam podanych. Formularz znajduje się na tej stronie: http://tajga.cba.pl/forms/formularz%20zwrotu.pdf

Warunki zwrotu są dostępne na stronie: http://tajga.cba.pl/forms/warunki%20zwrotu.pdf 


POUCZENIE O PRAWIE DO ODSTĄPIENIA OD UMOWY KUPNA-SPRZEDAŻY:

Na podstawie art. 27 ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz. U. 2014 r., poz. 827) konsument, który zawarł umowę na odległość, może od niej odstąpić na piśmie bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od dnia wydania rzeczy.    


Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny dla stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy. Koszty bezpośredniego odesłania (zwrotu) towaru do Sprzedawcy w związku z dokonanym odstąpieniem od umowy bez podania przyczyny w terminie 14 dni od dnia wydania rzeczy, ponosi konsument. Jeżeli konsument wybrał sposób dostarczenia rzeczy inny niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez przedsiębiorcę, przedsiębiorca nie jest zobowiązany do zwrotu konsumentowi poniesionych przez niego dodatkowych kosztów.     


Brak odstąpienia od umowy: 

Prawo odstąpienia od umowy zawartej w ramach Allegro nie przysługuje Kupującemu (konsumentowi) w odniesieniu do umów: 

1) o świadczenie usług, jeżeli przedsiębiorca wykonał w pełni usługę za wyraźną zgodą konsumenta, który został poinformowany przed rozpoczęciem świadczenia, że po spełnieniu świadczenia przez przedsiębiorcę utraci prawo odstąpienia od umowy; 

2) w której cena lub wynagrodzenie zależy od wahań na rynku finansowym, nad którymi przedsiębiorca nie sprawuje kontroli, i które mogą wystąpić przed upływem terminu do odstąpienia od umowy; 

3) w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb; 

4) w której przedmiotem świadczenia jest rzecz ulegająca szybkiemu zepsuciu lub mająca krótki termin przydatności do użycia; 

5) w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu; 

6) w której przedmiotem świadczenia są rzeczy, które po dostarczeniu, ze względu na swój charakter, zostają nierozłącznie połączone z innymi rzeczami; 

7) zawartej w drodze aukcji publicznej; 

8) o dostarczanie treści cyfrowych, które nie są zapisane na nośniku materialnym, jeżeli spełnianie świadczenia rozpoczęło się za wyraźną zgodą konsumenta przed upływem terminu do odstąpienia od umowy i po poinformowaniu go przez przedsiębiorcę o utracie prawa odstąpienia od umowy.

reklamacje

Czas na reklamację z tytułu rękojmi: 1 rok (dla firm rękojmia wyłączona)

Adres do reklamacji:
Tajga Marek Guzik
Lwowska 13G
22-100 Chełm
PL
Dodatkowe informacje

Sprzedający zobowiązuje się dostarczyć sprzedawany towar bez wad, z wyłączeniem wad wskazanych w ofercie sprzedaży. Wniosek reklamacyjny można pobrać na tej stronie: http://tajga.cba.pl/forms/formularz%20reklamacyjny.pdf


 Wszystkie wypełnione dokumenty należy wysłać na adres email (tajgamarek@tlen.pl), lub na adres poczty tradycyjnej, podany po lewej stronie.


Kupujący może składać Sprzedawcy reklamacje dotyczące zawartej Umowy pod adresem tajgamarek@tlen.pl lub w formie pisemnej na adres poczty tradycyjnej Sprzedawcy. 


Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej: a) imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego, b) datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji, c) przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego, d) wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację. 2.Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie. 3.Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci. 4.Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail.