SUSZARKA LAKIERNICZA PROSZKOWA ELEKTRYCZNA PRODUCE (6483758237)

zakończona
23 431,50 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

  • stan: nowy

Dotykowe sterowanie komputerowe

Gruba izolacja 240-300mm


Zamki przeciwwybuchowe

Szwajcarskie grzałki

Wymuszony obieg obiema ścianami i podłogą

Czujniki temperatur góra i dół komory


Pierwsza wpłata 1905zł netto, 47 rat po 447zł 64gr netto
Wykup 0% , ubezpieczenie w cenieCena 19,050zł + VAT dotyczy pieca serii "SLS-O" o wymiarach W1200 H1800 D1600 z komputerowym sterowaniem PLC.
Piec o tych wymiarach serii "SLS" 10,200zł + VAT

Twój producent wysokiej jakości lakierni proszkowych

Seria SLS
Seria SLS-O Seria SOS Seria SGS Seria SGS
Zasilanie Prąd Prąd Olej NG LPG
Wymuszony obieg powietrza
Zamknięcia przeciwwybuchowe
Uszczelnienie silikonowe drzwi
Grubość izolacji ściany (mm) 80 240 240 240 240
Grubość izolacji sufitu (mm) 80 300 460 460 460
Max Ilość kroków w programie 1 5 5 5 5
Czas nagrzewania do 180°C 40min 35min 25min 25min 25min
Ilość skrzydeł drzwi 1 2 2 2 2
Zapotrzebowanie na prąd ++++ +++++ + + +
Koszty części zamiennych + ++ +++ +++ +++
Koszty eksploatacji ++++ ++++ ++ + +++++
Koszty zakupu + ++ +++ ++++ ++++
Czujniki mierzące górną i dolną przestrzeń komory - automatyczna kalibracja
W komorze zainstalowane są dwa czujniki temperatury. Jeden znajduje się w górnej czesci komory, drugi natomiast w dolnej. Dzięki podłączeniu ich obu do logicznego sterownika, możliwa jest ich wzajemna kalibracja. Znając temperatury w górnej i dolnej częsci komory sterownik automatycznie kontroluje poprawność wypalania. To przełomowe rozwiązanie pozwoli Ci zapewnić jakość wypalania jak nigdy dotąd. Sterownik sam w razie potrzeby poprawi nastawy. W razie przegrzania komory, drugi czujnik pełni funkcję awaryjną rozłączającą funkcję grzania według norm AMS.
Panel dotykowy
Interfejs z kolorowym wyświetlaczem monitoruje poprawne działanie każdego z podzespołów i np. analizując przyrost temperatury informuje o stanie procesu i czasie do jego końca.
Programowanie krzywych
Sterownik umożliwia wcześniejsze zdefiniowanie do 5 programów, i krzywych do 5 zdarzeń czasowo - temperaturowych.
Historia procesów, licznik zużycia prądu
Każdy z cykli jest rejestrowany, z możliwością odtworzenia jego przebiegu. Licznik zużycia prądu pokazuje całkowity pobór prądu przez grzałki umożliwiając obliczenie kosztów.
Wymuszony obieg powietrza - bardzo dobry rozkład temperatur
Nasze badania wykazały, że jednorodność temperatury powietrza w naszych piecach z obiegiem nie przekracza ± 3°C ! To duzo lepiej niz wymogi QUALICOAT. Regulowane daszki na obu ścianach pozwalają na regulację dostarczanego powietrza, taka technologia stosowana jest jedynie w najlepszych piecach na świecie.
Szybkie nagrzewanie - 240-300mm ściany
W piecach elektrycznych z obiegiem firmy ROMER grubość ścian wynosi od 240mm do 300mm w miejscach krytycznych. Izolacja układana jest na zakład, co uniemożliwia powstawanie mostów cieplnych. Dzięki temu nasze piece szybko się grzeją i oszczędzają Twoje pieniądze.
Zamki przeciwwybuchowe
W Piecach firmy ROMER zamontowane są zamki przeciwwybuchowe, aby je otworzyć wystarczy pociągnąć za drzwi. Zamek posiada regulację docisku drzwi, aby je zamknąć wystarczy je pchnąć, zamek złapie drzwi i je automatycznie dociągnie.
Montaż zamka umożliwia otworzenie pieca od środka, w razie gdyby pracownik został zamknięty w komorze. Takie rozwiazanie poprawia szczelnosc drzwi, komfort pracy i wpisuje sie w normy piecy EX.

Opcje standardowe (do wyboru, bez opłat)

Szyny standardowe
Opcja z dwoma wózkami, najbardziej popularna. Wózek zewnętrzy wyposażony w skrętne koła gumowe. System stosowany jest przy małych i średnich obciążeniach. Wpływa na obniżenie zawartości zanieczyszczeń z posadzki w komorze. Wózek dolny dostarczany w formie ramki z kołami bez nadbudowy. Wózek górny dostarczany w formie ramki z łożyskami wysokotemperaturowym­i na kołach toczonych, nie malowany gotowy do spawania.

Szyny górne
Opcja z dwoma szynami o przekroju 70x70x4 pokrytymi farbą odporną na temperatury do 500 stopni Celsjusza. System stosowany jest przy średnich i dużych obciążeniach w dużych liniach. To rozwiązanie, pozwala na jednorazowe podwieszenie elementu na linii, i następnie jedynie jego przesuwanie, jest szybkie w obsłudze, wymaga jednak rozbudowy linii o system poprzecznego trawersu oraz stanowiska rozładowcze.
Szyny w podłodze
Opcja z jednym wózkiem, stosowana przy bardzo dużych obciążeniach rzędu kilku ton. Wózek wyposażony jest w odlewane koła żeliwne na łożyskach ślizgowych. Uniemożliwia skręcanie, wózek jeździ wyłącznie w tył i na przód. Ta opcja powoduje obniżenie całkowitej wysokości pieca o 10cm w porównaniu z innymi. Wózek dostarczany w formie ramki z kołami. bez nadbudowy, nie malowany gotowy do spawania.

Opcje dodatkowe (za dopłatą)

Dzielenie pieca (Grodź)
Dzielenie pieca jest stosowane w większych piecach w razie gdy nie zawsze istnieje potrzeba grzania całej komory. Grodź jest dobrze izolowana i nie zaburza obiegu powietrza. Istnieje możliwość podziału pieca na dwie niezależne komory, w drugiej komorze można wówczas wykonać cykl o niezależnych parametrach, lub np suszenie po procesie przygotowania powierzchni.
Automatyczne przewietrzanie pieca
to układ wentylatorów i siłowników zarządzanych
inteligentnymi sterownikami oddymiający komorę. Przewietrzanie to dodatkowy
przewód wentylacyjny wymuszający wymianę powietrza wentylatorem. Układ stosuje
się kiedy w komorze wypalania powstają opary które należy wyprowadzić na zewnątrz
pieca podczas procesu wypalania. Przewietrzaniem steruje się wprowadzając
następujące parametry - Długość przewietrzania, interwał przewietrzania. System co
zadany okres czasu przez zadaną ilość sekund otwiera przewody wentylacyjne i
wymienia powietrze.
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Nie zgadzam się na sprzedaż użytkownikom serwisów Aukro.cz oraz Aukro.ua