Susan Wiggs Summer at Willow Lake (7016078734)

do wyczerpania przedmiotów
cena kup teraz
7,00 zł
Dostawa
  • E-PRZESYŁKA / Paczka48 Odbiór w Punkcie 7,49 zł
  • Pocztex Kurier48 8,99 zł
  • Pocztex Kurier48 pobraniowy 11,99 zł
Zakupy od 100 zł darmowa dostawa
  • lokalizacja: Wisła, Polska
  • czas wysyłki: 24 godziny

parametry

  • stan: używany
  • faktura: Wystawiam fakturę VAT

opis

Anglojęzyczny antykwariat KsiazkaZaGroszPL poleca:

  • Tytuł: Summer at Willow Lake
  • Autor: Susan Wiggs
  • Wydawca: Mira Books
  • Oprawa: Paperback
  • ISBN: 9780778304760
  • Ilość stron: 384
  • Stan książki: 4

* - zdjęcia książek są poglądowe,jeśli potrzebujesz realnych zdjęć książki,daj nam znać.

OPIS:

Summertime begins with a Susan WiggsOlivia Bellamy has traded her trendy Manhattan life for a summer renovating her familys crumbling holiday resort. Tempted by the hazy nostalgic memories of summers past - childhood innocence and the romance and rivalries of her teens - its the perfect place to flee after her broken engagement.But what began as an escape may just be a new beginning...As Olivia uncovers secrets buried thick with dust one by one her family return their lives as frayed at the edges as the resort. Her father and the mystery woman in the tatty black and white photograph. Uncle John whos trying to be a father again to his teenage kids. Connor Davis the first love she never forgot.Laughter is ringing around Willow Lake once more.This could be Olivias summer of a lifetimePerfect for fans of Cathy Kelly

STAN KSIĄŻEK:

  • 5 - książka bez lub z nieznacznymi śladami użytkowania
  • 4 - nieznaczne ślady użytkowania,zagięcia,zabrudzenia
  • 3 - widoczne ślady użytkowania,niewielkie uszkodzenia mechaniczne,możliwy brak obwoluty,wpisy i pieczątki(książki pobiblioteczne)zabrudzenia
  • 2 - wyraźne ślady użytkowania,uszkodzenia,podklejenia,zachowana wartość użytkowa.

Proszę mieć na uwadze,że ocena każdej książki jest subiektywna - dokładny opis stanu każdego tytułu wysyłamy po otrzymaniu zapytania.

WYSYŁKA:

  • paczki wysyłamy w 24 godz. od zakupu/wpłaty wg.cennika z zakładki "dostawa"
  • darmowa dostawa kurierem przy zakupie powyżej 100 zł
  • możliwy odbiór osobisty

KONTAKT:

ksiazkazagrosz@gmail.com / tel. 606192623

OFERTA:

  • w stałej ofercie antykwariatu "KsiazkaZaGroszPL" jest ponad 40tyś.używanych anglojęzycznych książek o zróżnicowanej tematyce
  • serdecznie zapraszamy do współpracy odbiorców hurtowych i instytucjonalnych - oferujemy duże rabaty i darmową dostawę.

Nr katalogowy: 8793

Przykład reprezentatywny: całkowita kwota pożyczki: 1000,00 zł, RRSO (Rzeczywista Roczna Stopa Procentowa): 0,00%, oprocentowanie stałe 0%, całkowita kwota do zapłaty: 1000 zł, całkowity koszt: 0,00 zł (w tym: prowizja: 0 zł, odsetki: 0 zł, koszt ubezpieczenia: brak), 20 równych miesięcznych rat w wysokości po: 50 zł. Warunki oferty: wg stanu na 2 października 2017r. Umowa o pożyczkę zawierana jest między pożyczkobiorcą a pożyczkodawcą tj. Alior Bank S.A. z siedzibą w Warszawie lub mBank S.A. z siedzibą w Warszawie lub Kreditech Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, pod warunkiem pozytywnej oceny zdolności kredytowej pożyczkobiorcy. PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu współpracuje z pożyczkodawcami i pośredniczy w zawieraniu ww. umów. Czas promocji jest ograniczony: null – null. Szczegóły promocji określa regulamin dostępny na: na.allegro.pl/raty.
Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.
Dostawa i płatność
od 7,49 zł

Lokalizacja: Wisła, Polska

Aby mieć darmową dostawę, kup u KsiazkaZaGroszPL za co najmniej 100,00 zł.

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Odbiór osobisty po przedpłacie
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-
czas realizacji
-
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
14,90 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
25
czas realizacji
2 dni robocze
E-PRZESYŁKA / Paczka48 Odbiór w Punkcie
pierwsza sztuka
7,49 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
25
czas realizacji
3-4 dni robocze
Pocztex Kurier48
pierwsza sztuka
8,99 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
25
czas realizacji
3 dni robocze

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Odbiór osobisty
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-
czas realizacji
-
Przesyłka kurierska pobraniowa
pierwsza sztuka
16,90 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
25
czas realizacji
2 dni robocze
Pocztex Kurier48 pobraniowy
pierwsza sztuka
11,99 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
25
czas realizacji
3 dni robocze

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Gwarancja
2 miesiące

Rodzaj gwarancji

sprzedającego

Okres gwarancji

2 miesiące
Reklamacja
1 rok

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

1 rok
dla firm rękojmia wyłączona

Adres do reklamacji

Marek Cydzik
Na Groń 5a
43-460 Wisła
Zwroty

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

Marek Cydzik
Na Groń 5a
43-460 Wisła

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
O sprzedającym
KsiazkaZaGroszPL
100,0%
kupujących poleca tego sprzedającego

230

 

0

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

4,9

Czas wysyłki

5,0

Koszt wysyłki

5,0

Obsługa kupującego

5,0

Pozostałe informacje

Wpłat można dokonywać na poniższy rachunek bankowy:


98 1050 1096 1000 0092 4577 0665