SUPERFLOCK Plus 1 kg Bayrol chemia basenowa flock (6541567888)

zakończona
88,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
  • Przesyłka kurierska 18,00 zł
  • Przesyłka kurierska pobraniowa 22,00 zł
  • lokalizacja: Bielsko-Biała
  • czas wysyłki: 24 godziny
  • stan: nowy

Kontakt

33 445 16 93 kom. 731 753 950

info@e-ogrod.com.pl
gg : 3136594

"Water-Grass" S.C.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Bystrzańska 45/20
NIP 937-23-81-061

BUDOWA BASENÓW, CHEMIA BASENOWA, AKCESORIA

Wysyłka

18,00 zł - kurier UPS

22,00 zł - kurier UPS pobranie

25,00 - beczki kurier KEX

30,00 beczki kurier KEX pobranie


Wysyłka w następnym dniu roboczym po zaksięgowaniu wpłaty

Płatności

Wpłata na konto Bankowe:

20 1140 2004 0000 3502 3159 9092

Płatność przy odbiorze kurierowi

Regulamin

  • Towar wysyłam po zaksięgowaniu wpłaty
  • Towar wysyłam kurierem UPS, KEX
  • Odbiorca ma obowiązek sprawdzić zawartość przesyłki w obecności kuriera
  • Wszelkie reklamację proszę składać mailowo

SUPERFLOCK Plus 1 kg - 8 woreczków (koagulacja-poduszki­)

Koagulant SUPERFLOCK Plus to środek w kategorii Chemia basenowa umieszczony w woreczku i służący do ciągłej koagulacji. Jego cechą charakterystyczną jest duża skuteczność. Oprócz podstawowych zanieczyszczeń eliminuje również występowanie w wodzie żelaza, miedzi i fosforanów. Można go stosować do różnego rodzaju filtrów piaskowych.

Stosowanie:

Koagulacja - krystalizacja wody basenowej - woreczek wkładamy do skimmera w odpowiednich proporcjach (1 sztuka na 40 - 50m3 wody na dwa tygodnie).

wysyłka gratis
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 18,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 10
przybliżony czas realizacji: 2 dni
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa 22,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 10
przybliżony czas realizacji: 2 dni
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Wystawiam faktury VAT

dane sprzedawcy

Pragniemy zapoznać Państwa z firmą Water-Grass S.C. zajmującą się od 2003 roku budową basenów, sprzedażą internetową wyposażenia basenowego, środków chemicznych przeznaczonych do uzdatniana wody basenowej, saunami, piecami do sauny, generatorami pary oraz serwisem i obsługą basenów kąpielowych. Posiadamy w ofercie asortyment renomowanych firm tj: BASEN HURT, RAINBOW, SPECK PUMPEN, FLUIDRA, BASSAU, KRULLAND, BAYROL, LOVIBOND, MTS, MTH, PRAHER, SWIM TEC, US SPA, HUGO LAHME, ASTRAL, HARVIA, WELISS, RAINBOW, HOTSPRING, MAYTRONICS, PRAHER, DINOTEC, PROMINENT, HTH, CHEMOFORM. Water-Grass S.C.-wszystko do basenów, budowa basenów, chemia basenowa, serwis. ul. Bystrzańska 45 / 20 43-300 Bielsko-Biała

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:
 
Zasady zwrotu towaru bez podania przyczyny określone są w ustawie z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta.

reklamacje

Podstawa i zakres odpowiedzialności Sprzedawcy względem Klienta, jeżeli sprzedany Produkt ma wadę fizyczną lub prawną (rękojmia) są określone powszechnie obowiązującymi przepisami prawa, w szczególności w Kodeksie Cywilnym. Sprzedawca obowiązany jest dostarczyć Klientowi Produkt bez wad. Reklamacja może zostać złożona przez Klienta na przykład: - pisemnie na adres: ul. Bystrzańska 45/20 43-300 Bielsko-Biała; - w formie elektronicznej za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: info@e-ogrod.com.pl; Zaleca się podanie przez Klienta w opisie reklamacji: (1) informacji i okoliczności dotyczących przedmiotu reklamacji, w szczególności rodzaju i daty wystąpienia wady; (2) żądania sposobu doprowadzenia Produktu do zgodności z Umową Sprzedaży lub oświadczenia o obniżeniu ceny albo odstąpieniu od Umowy Sprzedaży; oraz (3) danych kontaktowych składającego reklamację – ułatwi to i przyspieszy rozpatrzenie reklamacji przez Sprzedawcę. Wymogi podane w zdaniu poprzednim mają formę jedynie zalecenia i nie wpływają na skuteczność reklamacji złożonych z pominięciem zalecanego opisu reklamacji.