Super Splatters Steam key Automat (6998207285)

zakończona
3,50 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Dostawa
  • Przesyłka elektroniczna (e-mail) 0,00 zł
  • lokalizacja: Newark DE, Stany Zjednoczone Ameryki
  • czas wysyłki: natychmiast

parametry

  • stan: nowy
  • faktura: Nie wystawiam faktury
  • wersja językowa gry: angielska
  • wersja: cyfrowa
  • granice wiekowe: dla dzieci, dla młodzieży, dla dorosłych

opis

E-mail skeyronllc@gmail.com
Płać z PayU na Allegro
3,50 zł
Wysyłka na E-mail: Automat !
Super Splatters (key)

Uwaga!!! Gra wymaga posiadania bezpłatnego konta na platformie Steam .


Super Splatters to propozycja studia SpinkySnail adresowana do miłośników zręcznościówek, którym nieobca jest również destrukcja. Pierwotnie produkcja stanowić miała jedynie pecetowy port wydanej na konsolę Xbox 360 gry The Splatters. Ostatecznie jednak twórcy zdecydowali się wypuścić swoje dzieło w formie odrębnej produkcji.

Bohaterami Super Splatters są dziwaczne kolorowe stworki wypełnione galaretowatą substancją. Celem ich życia jest efektowna śmierć na oczach milionów widzów telewizji Splatters TV, połączona z destrukcją otoczenia, bądź przynajmniej jego obfitym obryzganiem.

Zabawa polega na wystrzeliwaniu splatterów w taki sposób, by przy kontakcie z elementami otoczenia uruchomiony został cały łańcuch wydarzeń na planszy, co w efekcie wzbudza większe zainteresowanie u widzów. Twórcy przygotowali ponad 70 zróżnicowanych tematycznie poziomów, z których każdy ukończyć można na wiele sposobów. Warunkiem przejścia do kolejnego etapu jest uzyskanie odpowiednio wysokiej oglądalności (wyniku punktowego).

Rozgrywka łączy elementy zręcznościowe i logiczne. Z uwagi na ograniczoną ilość prób, gracz musi zastanowić się nad tym, które elementy otoczenia wykorzystać i odpowiednio dobrać kierunek oraz siłę wystrzału. Grę urozmaicają różnego rodzaju tricki, które można wykonać splatterami, a także możliwość ich łączenia w widowiskowe kombinacje. Rozbudowane funkcje społecznościowe pozwalają na pokazywanie i wymianę filmików z najciekawszymi akcjami zarejestrowanymi za pośrednictwem Splatter TV.

Produkcja studia Spinky Snail zwraca uwagę intensywną kolorystyką dwuwymiarowej oprawy graficznej oraz pomysłowo zaprojektowanymi planszami. Zabawę uprzyjemnia dynamiczny podkład muzyczny skomponowany przez Idana Egozy'ego.

Opis: gry-online.pl
Steam - wymagania systemowe,recenzje: Super Splatters

Po zaksięgowaniu wpłaty otrzymasz w e-mailu klucz do aktywacji gry.
Po aktywacji gra zostanie dodana na stałe do konta.

Wysyłka na e-mail Automat !
Przykład reprezentatywny: całkowita kwota pożyczki: 1000,00 zł, RRSO (Rzeczywista Roczna Stopa Procentowa): 0,00%, oprocentowanie stałe 0%, całkowita kwota do zapłaty: 1000 zł, całkowity koszt: 0,00 zł (w tym: prowizja: 0 zł, odsetki: 0 zł, koszt ubezpieczenia: brak), 20 równych miesięcznych rat w wysokości po: 50 zł. Warunki oferty: wg stanu na 2 października 2017r. Umowa o pożyczkę zawierana jest między pożyczkobiorcą a pożyczkodawcą tj. Alior Bank S.A. z siedzibą w Warszawie lub mBank S.A. z siedzibą w Warszawie lub Kreditech Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, pod warunkiem pozytywnej oceny zdolności kredytowej pożyczkobiorcy. PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu współpracuje z pożyczkodawcami i pośredniczy w zawieraniu ww. umów. Czas promocji jest ograniczony: null – null. Szczegóły promocji określa regulamin dostępny na: na.allegro.pl/raty.
Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.
Dostawa i płatność

Lokalizacja: Newark DE, Stany Zjednoczone Ameryki

Aby mieć darmową dostawę, kup u Skeyron za co najmniej 0,00 zł.

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
Przesyłka elektroniczna (e-mail)
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-

Płatności

Faktura

Nie wystawiam faktury
Reklamacja
1 rok

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

1 rok

Adres do reklamacji

Skeyron LLC
113 Barksdale Professional Center
19711-3258 Newark, DE
Dodatkowe informacje

Aukcje prowadzi i obsługuje firma Skeyron LLC, 113 Barksdale Professional Center, Newark, DE 19711-3258, EIN: 35-2533269.


Jedyne oficjalne drogi kontaktu: „formularz allegro, mail: skeyronllc@gmail.com”


Dokonując zakupu kupujący (konsument) wyraża zgodę, aby spełnienie świadczenia nastąpiło w momencie uruchomienia procedury dostarczania zakupionego produktu cyfrowego, który nie jest zapisany na nośniku materialnym, przez automat do wysyłania wiadomości na adres e-mail (poczta elektroniczna), co jednoznacznie powoduje utratę możliwości odstąpienia od umowy.


Wszystkie dostarczone produkty cyfrowe, które nie są zapisane na nośniku materialnym, są rejestrowane przez naszą firmę, na życzenie/prośbę klienta (kupujący/konsument) możemy ponownie dostarczyć zakupiony produkt cyfrowy, określić datę i godzinę, nazwę produktu cyfrowego, kod produktu cyfrowego, nazwę użytkownika allegro kupującego który dokonał zakupu produktu cyfrowego, adres e-mail na który został wysłany produkt cyfrowy.


Opisy procedur reklamacyjnych:


Brak wiadomości e-mail z zakupionym produktem cyfrowym:

Obowiązkiem kupującego jest, sprawdzić folder spam, brak wiadomości od 15min do 1h skontaktować się za pomocą formularza allegro lub pisząc na adres skeyronllc@gmail.com, podając nazwę użytkownika allegro, tytuł aukcji oraz nr. aukcji, czas oczekiwania.


Inne reklamacje:

Kupujący może składać Sprzedawcy reklamacje dotyczące zawartej Umowy pod adresem skeyronllc@gmail.com. Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej:

nazwę użytkownika allegro

imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego,

datę oraz godzinę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji,

datę, godzinę dostarczenia produktu cyfrowego,

datę, godzinę aktywacji produktu cyfrowego,

zrzuty ekranowe uzasadniające reklamację,

przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego,

wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację.


Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie.

Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci.

Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail.


Prawo konsumenta do odstąpienia od umowy:

W ciągu 14 dni od otrzymania nabytej rzeczy lub – w przypadku usług - zawarcia umowy, Kupujący (konsument) może odstąpić od umowy bez podawania jakiejkolwiek przyczyny. W takim przypadku Sprzedający zwróci wszystkie otrzymane od Kupującego płatności.

Aby odstąpić od umowy zawartej na Allegro, należy złożyć Sprzedającemu stosowne oświadczenie woli, np. pisząc na adres e-mail: skeyronllc@gmail.com.


Brak odstąpienia od umowy:

Prawo odstąpienia od umowy zawartej w ramach Allegro nie przysługuje Kupującemu (konsumentowi) w odniesieniu do umowy:

o dostarczanie treści cyfrowych, które nie są zapisane na nośniku materialnym, jeżeli spełnianie świadczenia rozpoczęło się za wyraźną zgodą konsumenta przed upływem terminu do odstąpienia od umowy i po poinformowaniu go przez przedsiębiorcę o utracie prawa odstąpienia od umowy.


Firma Skeyron LLC nie bierze odpowiedzilności za:

Czas odnotowania wpłaty - „brak możliwości na przyśpieszenie procedury i działanie usługi PayU/banków”, brak wpływu na przerwy i awarie bankowe, przelewy tradycyjne mogą trwać 24h i dłużej.

Problemy sprzętowe/systemowe uniemożliwiające korzystanie z produktu, lub jego ewentualne błędy.

Opisy, zdjęcia pochodzą z zewnętrznych stron i służą wyłącznie celom informacyjnym, mogą zawierać błędy.

Autobany które są przyznawane automatycznie za battleye, VAC, punkbuster, itp odpowiada tylko i wyłącznie kupujący.


Inne:

Zakupiony produkt cyfrowy należy niezwłocznie aktywować oraz pobrać z platformy Steam/Origin/Uplay, jednak nie później niż 7-mego dnia, licząc od daty zakupu, wyjątkiem są aukcje które posiadają inny opis aktywacji do którego należy się dostosować. 

Przed zakupem większym niż 3 sztuki jednego produktu cyfrowego, należy skontaktować się za pomocą formularza allegro lub pisząc na adres skeyronllc@gmail.com, brak wiadomości może wydłużyć czas wysyłki produktu cyfrowego na adres e-mail kupującego, a w najgorszym przypadku anulowanie całego zamówienia. 

Zwroty

Czas na odstąpienie od umowy

-

Adres do zwrotu

-

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

-
Ograniczenie prawa do odstąpienia

Prawo odstąpienia od umowy bez podania przyczyny nie przysługuje konsumentowi w przypadku, gdy dostarczane mu są treści cyfrowe, które nie są zapisane na nośniku materialnym, jeżeli spełnianie świadczenia rozpoczęło się za wyraźną zgodą konsumenta przed upływem terminu do odstąpienia od umowy i po poinformowaniu go przez sprzedającego o utracie prawa odstąpienia od umowy (przepis z ustawy).

O sprzedającym
Skeyron
99,7%
kupujących poleca tego sprzedającego

643

 

2

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

5,0

Czas wysyłki

5,0

Koszt wysyłki

5,0

Obsługa kupującego

5,0

Dane firmy

Kontakt

Pozostałe informacje

1. Jeżeli nie masz zamiaru płacić, nie kupuj, przemyśl dwa razy.

2. Aukcje prowadzi i obsługuje firma Skeyron LLC, 113 Barksdale Professional Center, DE 19711 Newark, EIN: 35-2533269.

3. Jedyną oficjalną drogą kontaktu jest formularz allegro.

4. Wszystkie produkty na trwających aukcjach są nowe, oryginalne, nieprzypisane do żadnego konta, zawsze dostępne.

5. Zgodnie z art.38 ustawy o Prawach Konsumenta z 30 maja 2014 roku sprzedawane treści cyfrowe (klucze, linki aktywacyjne, kody i steam gifty) nie podlegają zwrotowi.

6. Wszystkie nasze aukcje obsługuje automat 24/7, wiadomość z zakupionym produktem jest wysyłana na adres E-mail przypisany do konta allegro.

7. Czas odnotowania wpłaty - „brak możliwości na przyśpieszenie procedury i działanie usługi PayU/banków”, brak wpływu na przerwy i awarie bankowe.

8. Przelewy tradycyjne mogą trwać 24h i dłużej.

9. W przypadku zwrotów wpłat z powodu błędu kupującego - kupujący pokrywa koszty bankowe - konta firmowe nie mają darmowych przelewów.

10. Brak wiadomości, sprawdź folder spam, brak wiadomości od 15min do 1h skontaktuj się za pomocą formularza allegro, podaj nazwę użytkownika allegro, tytuł aukcji oraz nr. aukcji, czas oczekiwania.

11. Brak odnotowania wpłaty za zakupiony produkt w przeciągu 7 dni od daty transakcji - uznajemy ją za niebyłą, rozpoczynamy procedurę zwrotu prowizji.

12. Przed zakupem obowiązkiem kupującego jest, przeczytać opis aukcji, sprawdzić wymagania sprzętowe produktu.

13. Ewentualne reklamacje dotyczące zakupionego produktu - prosimy o szczegółowy i konkretny opis problemu oraz zrzuty ekranowe tego problemu, reklamacje będą rozpatrywane maksymalnie do 48h licząc od dnia otrzymania e-maila.

14. Problemy sprzętowe/systemowe uniemożliwiające korzystanie z produktu, lub jego ewentualne błędy nie są podstawą reklamacji/zwrotu.

15. Opisy, zdjęcia pochodzące ze stron zewnętrznych służą wyłącznie celom informacyjnym, a błędy w nich zawarte, w żadnym wypadku nie wiążą się z odpowiedzialnością.

16. Po dostarczeniu klucza, linku aktywacyjnego, kodu lub steam giftu transakcję uważa się za zakończoną.

17. Dany produkt należy niezwłocznie aktywować oraz pobrać z platformy Steam/Origin, jednak nie później niż 7-mego dnia, licząc od daty zakupu, wyjątkiem są aukcje, które posiadają inny opis aktywacji do którego należy się dostosować. Na wszystkie aktywowane produkty gwarancja jest dożywotnia.

18. Kupujący sam decyduje i odpowiada na jakim koncie dokona aktywacji gry.

19. Autobany które są przyznawane automatycznie za battleye, VAC, punkbuster, itp odpowiada tylko i wyłącznie kupujący.

20. Odpowiedzi na maile są wysyłane do 24h. licząc od dnia otrzymania e-maila.

21. Przed zakupem większym niż 3 sztuki jednego produktu, należy skontaktować się za pomocą formularza allegro, brak wiadomości może spowolnić wysyłkę, a w najgorszym przypadku anulowanie całego zamówienia.

22. Kupując akceptujesz warunki.

23. Nie zgadzasz się NIE KUPUJ.