SUPER Siatka na krety siatki przeciwko kretom 400m (6482401133)

13 dni do końca
cena kup teraz
649,00 zł
z 100 sztuk
Raty PayU tylko dla zakupów przez koszyk o wartości od 300 zł do 20 000 zł
Koszty dostawy
 • Przesyłka kurierska 19,00 zł
 • Przesyłka kurierska pobraniowa 29,00 zł
 • lokalizacja: Wrocław


Dostawa:
Dostarczamy nasze
towary na terenie całej
Polski
, Dostawa w 24 h!!!


O nas:
Jesteśmy firmą wielo branżową, produkcją i dystrybucją sietek zajmujemy się od kilku lat. Współpracujemy z wieloma firmami. Zaufało nam wielu klientów, sprawdź nasze komentarze.
Przedmiotem aukcji jest:
Trwała siatka przeciwko kretom i nornicom, do ułożenia pod trawnik, rabatkę itp. rolka 400m2

Opis produktu:
Krety są najbardziej uporczywymi mieszkań- cami naszych ogrodów. Mimo, iż niszczą nasze rabatki, trawniki i ogródki są pod ochroną. Nie wolno ich zabijać. Warto więc zastanowić się nad solidnym i trwałym zabezpieczeniem. Mocną i wytrzymała siatką na krety . Aby zapewnić skuteczną ochronę przez wiele lat warto zastosować najbardziej sprawdzony produkt czyli naszą siatkę z tworzywa sztucznego.

Mocna, wytrzymała i trwała siatka przeciw kretom wykonana ztworzywa sztucznego odporna na wodę, UV, wysokie i niskie temperatury. Nalezy rozłożyć ją pod powierchnia trawnika. Siatkę rozkłada się i przysypuje 7 - 10 centymetrową wartswą ziemi.
 • Wielkość oczka: 16mm x 18mm
 • Kolor: Czarny
 • Wymiar rolki: 2m x 200m (400 mkw)

Siatka dostępna jest od ręki na naszym magazynie, szybka wysyłka kurierska dowolnej ilości.
Więcej o sposobie układania siatki tutaj .


wysyłka gratis
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 19,00 zł
kolejna sztuka: 19,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa 29,00 zł
kolejna sztuka: 19,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Wystawiam faktury VAT
Nie zgadzam się na sprzedaż użytkownikom serwisów Aukro.cz oraz Aukro.ua

dane sprzedawcy

kontakt

 • 625903700
  Rabatka.pl Piotrów 18, 62-814 Blizanów
 • sklep@rabatka.pl
  Sklep internetowy prowadzi sprzedaż towarów wyłącznie za pośrednictwem sieci Internet

zwroty

czas na zwrot: 14 dni

adres do zwrotu:
 
Zgodnie z obowiązującymi przepisami, a w szczególności z ustawą z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz.U. 2014 poz. 827) klient może zrezygnować z zakupionego towaru bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki z zamówionym towarem. Aby dokonać zwrotu zakupionego towaru należy powiadomić sklep rabatka.pl o tym fakcie wypełniając załączony poniżej formularz zwrotu towaru. Można również skorzystać ze wzoru odstąpienia od umowy znajdującego się poniżej. Uwaga!W przypadku zwrotu towaru, sklep rabatka.pl dokona klientowi zwrotu zapłaconej za towar kwoty, a także kosztu przesyłki zgodnie z ustawą. Klient dokonuje zwrotu towaru na swój koszt. Zwracane towary należy odsyłać na adres:Rabatka.pl - SerwisPiotrów 1862-814 Blizanów Uwaga!Prawo odstąpienia od umowy nie przysługuje w odniesieniu do umów: -o świadczenie usług, jeżeli rabatka.pl wykonał w pełni usługę za wyraźną zgodą klientaw - której cena Towaru zależy od wahań na rynku finansowym, nad którymi nie rabatka.pl nie sprawuje kontrol i które mogą wystąpić przed upływem terminu do odstąpienia od umowy; - w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według Twojej specyfikacji lub służąca zaspokojeniu Twoich zindywidualizowanych potrzeb (dotyczy to szczególnie wszelkiego rodzaju siatek wykonywanech na wymiar podany przez klienta)w której przedmiotem świadczenia jest rzecz ulegająca szybkiemu zepsuciu lub mająca krótki termin przydatności do użycia; - w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu; - w której przedmiotem świadczenia są rzeczy, które po dostarczeniu, ze względu na swój charakter, zostają nierozłącznie połączone z innymi rzeczami; FORMULARZ ODSTĄPIENIA OD UMOWY(formularz ten należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy) Sklep Rabatka.pl Piotrów 1862-814 Blizanów Ja ............................................................niniejszym informuję o moim odstąpieniu od umowy sprzedaży następującej/ych rzeczy ........................................................................................, numer oferty............................................................................................Data zawarcia umowy to................................................., data odbioru ...........................................................................................Imię i nazwisko....................................................................Adres...................................................................................Data.....................................................................................

reklamacje

Na towary dostępne w sklepie udzielona jest gwarancja producenta. Jeżeli otrzymany towar posiada wady techniczne lub nie działa prawidłowo może zostać odesłany przez Klienta w ramach reklamacji. W takiej sytuacji prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny lub mailowy. Do odsyłanego towaru należy dołączyć wydrukowany i wypełniony formularz reklamacji oraz dokument zakupu. Sklep nie przyjmuje przesyłek odsyłanych z opcją płatności przy odbiorze. Sklep zobowiązuje się do nieprzekraczania terminu 14 dni roboczych (od daty przyjęcia reklamowanego towaru do sklepu) na rozpatrzenie reklamacji. Jeżeli reklamacja zostanie uznana przez serwis producenta, usterki zostaną usunięte bezpłatnie lub towar zostanie wymieniony na pełnowartościowy lub, jeśli nie będzie to możliwe (np. z powodu wyczerpania stanów magazynowych), sklep zwróci nabywcy równowartość ceny produktu.Jeśli reklamacja zostanie odrzucona przez serwis producenta jako nieuzasadniona, towar może zostać odesłany do Klienta na jego koszt, z możliwością uwzględnienia kosztów poniesionych przez serwis oraz sklep. Paczki prosimy wysyłać na adres: RABATKA SERWIS Piotrów 18 62-814 Blizanów Jeżeli otrzymany towar posiada uszkodzenia powstałe podczas transportu lub wystąpiły braki ilościowe w przesyłce należy zgłosić zaistniały problem telefonicznie lub mailowo w terminie do 7 dni od dnia otrzymania towaru. Po upływie w/w terminu reklamacje ilościowe jak i uszkodzeń towarów powstałych w transporcie nie będą uwzględniane.

pozostałe informacje

FERMO Karol Owczarek, z siedzibą: ul. Krzywoustego 3/17, 51-165 Wrocław, NIP: 5140145468, REGON: 250910808 oraz pełnoletnia osoba fizyczna lub firma. Sklep internetowy prowadzi sprzedaż towarów wyłącznie za pośrednictwem sieci Internet :: DOKONYWANIE ZAMÓWIEŃSkładanie zamówień w sklepie odbywa się poprzez:wypełnienie odpowiednich formularzy zamówienia na stronie sklepukontakt telefoniczny dostępny pod numerami: +48 62 590 37 00 lub +48 71 735 17 90przesłanie zamówienia e-mailem na adres sklep@rabatka.plprzesłanie zamówienia faksem na numer +48 62 599 42 30 lub +48 71 723 23 75 Jeżeli złożenie zamówienia odbywa się poprzez stronę www.rabatka.pl. Po złożeniu zamówienia Klientowi zostaje wysłana e-mailem informacja o jego otrzymaniu przez sklep (jeśli podał on swój adres email przy składaniu zamówienia). Ponieważ zdarza się, że e-maile nie dochodzą lub dochodzą z opóźnieniem, potwierdzeniem jest także numer zamówienia, który pojawia na stronie WWW po złożeniu zamówienia. Po złożeniu zamówienia ewentualne uwagi do zamówienia: szczegóły odnośnie kolorów bądź typów zamówionych towarów, prośby o poprawkę danych bądź formy przesyłki wpisywać można w pole "Dodatkowe informacje do zamówienia". W razie wątpliwości informacje te można również podać telefonicznie pracownikowi biura sprzedaży sklepu rabatka. W przypadku, kiedy zamówienie nie może zostać zrealizowane z powodu braku wybranego produktu na magazynie/ wyczerpania asortymentu klient zostanie o tym poinformowany i będzie mógł zmienić lub anulować zamówienie. Klient wybiera sposób dostarczenia towaru spośród następujących możliwości:dostawa przesyłką kurierską po wpłacie na kontodostawa przesyłką kurierską za pobraniemKażdy klient składając zamówienie w sklepie wyraża zgodę na wystawienie faktury VAT bez podpisu kupującego na zamówione towary . :: PŁATNOśĆPłatność za zamówiony towar następuje w następujący sposób:przy odbiorze: należność pobiera kurier;przelewem bankowym na konto sklepu - AliorBank, nr: 66 2490 0005 0000 4600 3021 9297Wszystkie ceny podawane są w złotych polskich i zawierają podatek VAT. Cena podana przy każdym towarze jest wiążąca w chwili złożenia przez klienta zamówienia pod warunkiem, iż towar znajduje się na stanach magazynowych sprzedawcy. Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzania nowych towarów do oferty sklepu internetowego, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych na stronach sklepu bądź wprowadzania w nich zmian bez powiadamiania o tym fakcie kupującego. :: WYSYŁKA ZAMÓWIEŃSklep rabatka.pl realizuje zasadę uczciwej odpłatności za wysyłkę. Wszystkie zamówienia wysyłamy zgodnie ze wskazaniami złożonymi przy składaniu zamówienia za pośrednictwem firm przewozowych bądź dostarczamy je własnym transportem. :: KOSZT DOSTAWY TOWARÓWKoszty przesyłki naliczane są automatycznie w zależności od wagi paczki. Waga paczki naliczana jest jako suma wagi wszystkich towarów w zamówieniu.