SUPER MONKEY BALL 3D 3DS (6541259108)

zakończona
78,95 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
  • List ekonomiczny 0,00 zł
  • List polecony ekonomiczny 4,90 zł
  • List polecony priorytetowy 6,90 zł
  • lokalizacja: NOWA WIEŚ LĘBORSKA
  • stan: używane

WITAM NA MOJEJ AUKCJI

PRZEDMIOTEM AUKCJI JEST GRA NA KONSOLE NINTENDO 3DS

Super Monkey Ball 3D [3DS]


wersja językowa:
angielska

Seria Super Monkey Ball zadebiutowała w 2000 roku na automatach do gier, by w następnych latach zawitać na kolejne platformy sprzętowe, w tym konsole GameCube, Nintendo Wii i Nintendo DS. Super Monkey Ball 3D to dzieło wewnętrznego studia deweloperskiego firmy SEGA pod kierownictwem Toshihiro Nagoshiego. Gra stworzona została z myślą o technicznych możliwościach kieszonkowej konsoli Nintendo 3DS, w tym trójwymiarowym wyświetlaczu i wbudowanym żyroskopie.

Głównymi bohaterami Super Monkey Ball 3D są cztery małpki – Aiai, Meemee, Baby i Gongon. Różnią się one nie tylko wyglądem, ale również specjalnymi umiejętnościami. Podobnie jak we wcześniejszych grach z tego cyklu, zadaniem graczy jest zebranie jak największej ilości bananów w określonym czasie.

W grze dostępne są trzy tryby rozgrywki. Klasyczny, przeznaczony wyłącznie do zabawy solowej, to labirynt, po którym małpki turlają się w przeźroczystych kapsułach. Po drodze muszą zebrać jak największą liczbę bananów pojawiających się w różnych miejscach.

Dwa pozostałe tryby umożliwiają grę jedno- lub wieloosobową. W zmaganiach może uczestniczyć maksymalnie 4 graczy połączonych w lokalną sieć za pośrednictwem wbudowanego w konsole modułu wi-fi. Tryb „Monkey race” to wyścig, w którym małpki ścigają się po torze przeszkód w zwariowanych pojazdach. Z kolei „Monkey fight” jest bijatyką wzorowaną na serii Super Smash Brothers.

Sterowanie w grze korzysta z rozwiązań zaimplementowanych w Nintendo 3DS, w tym żyroskopu oraz analogowego kontrolera Circle-Pad.

Tryb gry: single / multiplayer Tryb multiplayer: sieć lokalna Liczba graczy: 1-4

ZAPRASZAM NA MOJE INNE AUKCJE

wysyłka gratis
metody płatności
  • PayU
  • Zwykły przelew bankowy
    • Bank Pocztowy SA 53 1320 1537 0921 4262 3000 0001
płatność z góry
maksymalnie w paczce
List polecony priorytetowy 6,90 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
List polecony ekonomiczny 4,90 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
List ekonomiczny 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
dodatkowe informacje