Super Duża TACZKA dla dzieci ŁOPATA GRABIE HIT +3L (6911009017)

zakończona
47,99 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
 • E-PRZESYŁKA / Paczka48 Odbiór w Punkcie 9,90 zł
 • Pocztex Kurier48 11,90 zł
 • Przesyłka kurierska 14,90 zł
Zakupy od 349 zł wysyłka gratis
 • lokalizacja: Sosnowiec, Polska
 • czas wysyłki: natychmiast
 • stan: nowy
 • faktura: Wystawiam fakturę bez VAT
 • wiek dziecka: 3 lata +
 • bohater: brak
 • marka: inna
 • rodzaj: zestawy

TACZKA DLA DZIECI w komplecie z dużymi ŁOPATĄ i GRABIAMI

Duża, solidna taczka dla dziecka, wykonana z bezpiecznych materiałów. Wyprodukowana w Polsce.

Orientacyjne wymiary zabawki:

DŁUGOŚĆ - od przodu taczki do końca rączki - ok. 70 cm

WYSOKOŚĆ - gdy taczka stoi na podłożu odległość od rączek do "ziemi" wynosi ok. 35 cm

SZEROKOŚĆ - w najszerszym miejscu ok. 30 cm

Jeśli chodzi o łopatę i grabie to przykładowo: szerokość łyżki łopaty to ok. 18 cm a jej długość ok. 60 cm.

Są duże i nabierają lub grabią sporo piasku za jednym razem... :)

Taczki skonstruowano w taki sposób, że można je składować jedna na drugiej, jak pokazano na zdjęciu po lewej stronie. Nóżki górnej taczki pasują do otworów w taczce stojącej niżej.

Wysyłka w kolorze dostępnym na magazynie w dniu wysyłki.

Kontakt:

telefon: 731 450 496 (dni robocze w godz. 8.30 - 16.30)

e-mail: allegro@polskiezabawki.pl

Opcje wysyłki (także za pobraniem) wyświetlą się po kliknięciu linku u dołu "Dostawa i płatność"

ZABAWKI-LETNIE-AKCESORIA

wysyłka gratis
Wysyłka gratis
Aby otrzymać Wysyłkę Gratis, kup u polskie-zabawki za co najmniej 349 zł.
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
  • 56 1050 1360 1000 0092 0788 2276
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 14,90 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 50
przybliżony czas realizacji: 1 dzień roboczy
Pocztex Kurier48 11,90 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 30
przybliżony czas realizacji: 2 dni robocze
E-PRZESYŁKA / Paczka48 Odbiór w Punkcie 9,90 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 30
przybliżony czas realizacji: 2-3 dni robocze
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa 20,90 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 50
przybliżony czas realizacji: 1 dzień roboczy
Pocztex Kurier48 pobraniowy 14,90 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 30
przybliżony czas realizacji: 2 dni robocze
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Wystawiam fakturę bez VAT

dane sprzedawcy

EQUARK.EU Marcin J. Klimek
ul. Koszalińska 2/69
41-219 Sosnowiec
NIP: 644-103-27-07
REGON: 360946913

kontakt

 • +48 731 450 496
  ( kontakt telefoniczny w dni robocze w godz. 8.30 - 16.30 )

zwroty

Czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa: kupujący


Adres do zwrotu:
EQUARK.EU
KOSZALIŃSKA 2/69
41-219 SOSNOWIEC
PL
Dodatkowe informacje

 

Nie ma powodów do zdenerwowania! Nasza firma szanuje Twoje prawa.  Poniżej  zamieściliśmy informacje, które pozwolą Ci - w razie  konieczności - szybko i wygodnie odstąpić od umowy zawartej między nami  za pośrednictwem portalu Allegro.pl.

      Zgodnie z  aktualnymi przepisami prawnymi, mają Państwo (jako Konsumenci)  prawo  odstąpić od niniejszej umowy w terminie 14 dni bez podania   jakiejkolwiek przyczyny.  


      Termin do odstąpienia od  umowy  wygasa po upływie 14 dni od dnia w którym weszli Państwo w  posiadanie  rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i  wskazana przez  Państwa weszła w posiadanie rzeczy. 


      Aby  skorzystać z prawa  odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować  nas (EQUARK.EU, Koszalińska 2/69, 41-219 Sosnowiec) o swojej decyzji o  odstąpieniu od  niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia  (na przykład pismo  wysłane pocztą lub pocztą elektroniczną).  


       Mogą Państwo  skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy,  jednak nie jest to obowiązkowe. Aby zachować termin do odstąpienia od  umowy, wystarczy, aby  wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania  przysługującego Państwu  prawa odstąpienia od umowy przed upływem  terminu do odstąpienia od  umowy.  


      W przypadku  odstąpienia od niniejszej umowy  zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od  Państwa płatności, w tym koszty  dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem  dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu  dostarczenia innego niż najtańszy zwykły  sposób dostarczenia oferowany  przez nas), niezwłocznie, a w każdym  przypadku nie później niż 14 dni  od dnia, w którym zostaliśmy  poinformowani o Państwa decyzji o  wykonaniu prawa odstąpienia od  niniejszej umowy. Zwrotu płatności  dokonamy przy użyciu takich samych  sposobów płatności, jakie zostały  przez Państwa użyte w pierwotnej  transakcji, chyba że wyraźnie  zgodziliście się Państwo na inne  rozwiązanie - w każdym przypadku nie  poniosą Państwo żadnych opłat w  związku z tym zwrotem.  


       Możemy wstrzymać się ze zwrotem  płatności do czasu otrzymania rzeczy  lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od  tego, które zdarzenie nastąpi  wcześniej.  


      Proszę  odesłać lub przekazać nam rzecz  niezwłocznie, a w każdym razie nie  później niż 14 dni od dnia, w którym  poinformowali nas Państwo o  odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest  zachowany, jeżeli odeślą  Państwo rzecz przed upływem terminu 14 dni.  


      Będą Państwo musieli ponieść bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy.  


       Odpowiadają Państwo tylko za zmniejszenie wartości rzeczy  wynikające z  korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do  stwierdzenia  charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy. 


reklamacje

Czas na reklamację z tytułu rękojmi: 2 lata

Adres do reklamacji:
EQUARK.EU
Koszalińska 2/69
41-219 Sosnowiec
PL
Dodatkowe informacje

 

Nie ma powodów do zdenerwowania! Nasza firma szanuje Twoje prawa.  Poniżej  zamieściliśmy informacje, które pozwolą Ci - w razie  konieczności - szybko i wygodnie złożyć reklamację.


         Zgodnie z obowiązującymi przepisami, ponosimy wobec Państwa   odpowiedzialność na zasadach określonych w Kodeksie cywilnym za wady   fizyczne i prawne. Macie Państwo po wykryciu wady prawo:
  a. złożyć oświadczenie o żądaniu obniżenia ceny;
  b. złożyć oświadczenie o odstąpieniu od umowy, ale nie wtedy kiedy wada jest nieistotna;
  c. żądać wymiany rzeczy na wolną od wad;
  d. żądać usunięcia wady.
 

     W ciągu 14 dni ustosunkujemy się do Państwa oświadczenia lub żądania.
 

       Jesteście Państwo zobowiązani dostarczyć rzecz wadliwą na nasz  koszt  (wyjaśnimy Państwu jak to zrobić – mamy stosowne umowy z firmami   spedycyjnymi) na adres (EQUARK.EU, Koszalińska 2/69, 41-219 Sosnowiec) a   jeżeli dostarczenie rzeczy przez Państwo byłoby nadmiernie utrudnione   (np. ze względu na rodzaj rzeczy lub sposób jej zamontowania)  obowiązani  jesteście udostępnić nam rzecz w miejscu, w którym się  znajduje.
 

      Koszty wymiany lub naprawy ponosimy my, za  wyjątkiem przypadku,  jeżeli rzecz wadliwa została zamontowana. Wtedy  zobowiązani jesteście  Państwo ponieść część związanych z tym kosztów  przewyższających cenę  rzeczy. Macie Państwo alternatywnie prawo żądać  od nas zapłaty części  kosztów demontażu i ponownego zamontowania, ale  do wysokości ceny rzeczy  sprzedanej.
 

     Odpowiadamy z  tytułu rękojmi jeśli wada  fizyczna zostanie stwierdzona przed upływem  dwóch lat od momentu wydania  Państwu rzeczy, a jeżeli przedmiotem  sprzedaży była rzecz używana roku  od momentu jej wydania. Państwa  uprawnienie jest ograniczone w czasie do  roku, licząc od dnia  stwierdzenia wady jednak nie upływa wcześniej niż  przed upływem dwóch  lat od momentu wydania Wam rzeczy, a jeżeli  przedmiotem sprzedaży była  rzecz używana przed upływem roku od momentu  wydania Wam rzeczy.  Wyjątkiem jest sytuacja kiedy określony przez nas  lub producenta termin  przydatności rzeczy do użycia kończy się po  upływie dwóch lat od  momentu wydania Wam rzeczy. Odpowiadamy wtedy z  tytułu rękojmi za wady  fizyczne tej rzeczy stwierdzone przed upływem  tego terminu.
 

      Odpowiedzialność za wady prawne jest w  istocie taka sama, a czas na  zgłoszenie biegnie od momenty dowiedzenia  się o wadzie, a okresy  przedawnienia od uprawomocnienia się orzeczenia w  sprawie rzeczy  dotkniętej wadą prawną.
 

     Zagadnienie  rękojmi jest  niezwykle złożone i zachęcamy do zapoznania się z Kodeksem  cywilnym i  stronami UOKiK i organizacji konsumenckich opisujących  dokładnie i  obrazowa Państwa uprawnienia. Nasz sklep działa w zgodzie z  prawem i  szanuje prawa konsumentów, więc informacje prawne, które tam   znajdziecie będą również miały zastosowanie w zakresie umów z nami.
 

     Zachęcamy do zadawania wszelkich pytań na adres: allegro@polskiezabawki.pl