SUKNIA WIECZOROWA seksowna sukienka 40 L na JUŻ (6542278782)

zakończona
299,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
 • Paczka pocztowa ekonomiczna 15,00 zł
 • Paczka pocztowa priorytetowa 20,00 zł
 • lokalizacja: Jelenia Góra
 • czas wysyłki: 24 godziny
 • stan: nowy
 • płeć: produkt damski
 • rozmiar: 40 (L)
 • kolor: czerń
 • długość rękawa: bez rękawów
 • długość: maxi
 • marka: Inna marka
 • wzór dominujący: bez wzoru
 • dostawa z Polski: tak

FASHION SQUARE

suknie ślubne

suknie wieczorowe

sukienki

na każdą okazję !

bardzo seksowna i elegancka suknia wieczorowa firmy KouCla

kolor czarny

zdobiona po bokach paseczkami z ekoskórky

rozmiar 40/L

wymary:

biust: 93-95 cm

talia: 73-77 cm

biodra: 98-101 cm

SUKNIA DOSTĘPNA JEST OD RĘKI

DOSTAWA 1-3 DNI OD WPŁATYZAPRASZAM DO ZAKUPU

Zapoznaj się z pozostałymi aukcjami:

Strona "o mnie" Wszystkie aukcjeprzelewpaczka mini pocztowa ekonomiczna 9,50 zł

paczka mini pocztowa priorytetowa 10,50 zł

paczka priorytetowa o większym gabarycie 20-25 zł

wysyłka gratis
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
  • Credit Agricole Bank Polska S.A. 13 1940 1076 6570 6778 0000 0000
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Paczka pocztowa priorytetowa 20,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 2 dni
Paczka pocztowa ekonomiczna 15,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 4 dni
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje

dane sprzedawcy

FASHION SQUARE Alina Jaworska, z siedzibą przy ul. Kiepury 27A/15, 58-506 w Jeleniej Górze, wpisana do rejestru CEIDG, o numerze identyfikacji podatkowej NIP: 7521083328, REGON: 022510534

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:
 
Prawo konsumenta do odstąpienia od umowy: W ciągu 14 dni od otrzymania nabytej rzeczy lub – w przypadku usług – zawarcia umowy, Kupujący (konsument) może odstąpić od umowy bez podawania jakiejkolwiek przyczyny. W takim przypadku Sprzedający w ciągu 14 dni od dnia oświadczenia o odstąpieniu od umowy zwróci otrzymane od Kupującego płatności (zwrot zapłaconej ceny za towar oraz zwrot zapłaconej kwoty za przesłanie towaru ze sklepu do konsumenta jednak nie wyższej niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez Sprzedającego). Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu. Sprzedający zwraca środki przy użyciu takiego samego sposobu zapłaty, jakiego użył kupujący. Aby odstąpić od umowy zawartej na Allegro, należy złożyć Sprzedającemu stosowne oświadczenie woli, pisząc na adres e-mail: aj.fashion.square@gmail.com lub na adres firmy. Kupujący może skorzystać ze wzoru odstąpienia od umowy, podanego poniżej. Przesyłkę należy nadać na adres: FASHION SQUARE Alina Jaworska, ul. Kiepury 27 a/15, 58-506 Jelenia Góra. Wzór oświadczenia o odstąpieniu od umowy (oświadczenie to należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy): (adres sprzedającego) Ja (imię, nazwisko kupującego) niniejszym informuję o moim odstąpieniu od umowy sprzedaży następujących rzeczy: (nazwy kupionych przedmiotów), numery oferty w Allegro (numery) . Data zawarcia umowy to (data), data odbioru przedmiotów (data) . Imię i nazwisko: (imię i nazwisko kupującego) Login Allegro: (login kupującego) Adres: (adres kupującego) Data: (data odstąpienia od umowy) Podpis: (tylko jeżeli formularz jest wysyłany w wersji papierowej) W przypadku odstąpienia od Umowy Sprzedawca nie ponosi kosztu odesłania Towaru. Kupujący ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystanie z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy - konsument może jedynie przymierzyć bądź wypróbować zakupioną rzecz. Jeżeli natomiast będzie jej używał, albo ją uszkodzi, poplami, i wynikiem czego nie będzie się nadawała do sprzedaży, a następnie odstąpi od umowy, Sprzedającemu wówczas przysługuje stosowne odszkodowanie. Brak odstąpienia od umowy: Prawo odstąpienia od umowy zawartej w ramach Allegro nie przysługuje Kupującemu (konsumentowi) w odniesieniu do umów: - o świadczeniu usług, jeżeli przedsiębiorca wykonał w pełni usługę za wyraźną zgodą konsumenta,- w której przedmiotem świadczenia jest rzecz wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb;- zawartej w drodze aukcji publicznej;

reklamacje

Opis procedury reklamacyjnej: Kupujący może składać Sprzedawcy reklamacje dotyczące zawartej Umowy pod adresem aj.fashion.square@gmail.com lub w formie pisemnej na adres Sprzedawcy. Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej: - imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego, - datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji, - przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego, - wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację. Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie. Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci. Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej.

pozostałe informacje

Kupując na moich aukcjach akceptujesz wszystkie warunki zawarte w regulaminie. Sposób i termin zapłaty za zakupy: Podstawową formą zapłaty za zakup rzeczy jest płatność przez PayU lub przelew bankowy. Pozostałe formy zapłaty za zakupione towary możliwe są po uzgodnieniu ich ze Sprzedającym. Termin zapłaty: do 3 dni licząc od dnia zakupu. W przypadku usługi zamówienia produktu w imieniu Kupującego zapłata za usługę następuje wyłącznie z góry. Po spełnieniu świadczenia, czyli otrzymanie przez Kupującego zamawianego towaru Kupujący traci prawo do odstąpienia od umowy. UWAGA: Usługa zamówienia produktu w imieniu Kupującego realizowana jest przez okrągły rok. W wyniku jednorazowej 2-tygodniowej przerwy urlopowej w fabrykach W DNIACH 20.01.2017 - 06.02 2017 MOGĄ NASTĄPIĆ OPÓŹNIENIA W REALIZACJI ZAMÓWIEŃ. Obowiązek dostarczenia rzeczy bez wad: Sprzedający oświadcza, że zobowiązuje się dostarczać przedmioty wystawione w aukcjach wolne od wad, z wyłączeniem wad dokładnie opisanych i wskazanych w ofertach sprzedaży. Kupujący będący konsumentem ma możliwość skorzystania z pozasądowego sposobu rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń przed Stałym Polubownym Sądem Konsumenckim przy Wojewódzkim Inspektorze Inspekcji Handlowej w Jeleniej Górze. Informacje o sposobie dostępu do ww. trybu i procedur rozstrzygania sporów, znajdują się pod następującym adresem: http://www.uokik.gov.pl, w zakładce 'Rozstrzyganie sporów konsumenckich'.