SUKNIA ŚLUBNA dekolt serce CYWILNY 42 XL 12 na JUŻ (6912016424)

do wyczerpania przedmiotów
cena kup teraz
399,00 zł
Raty PayU tylko dla zakupów przez koszyk o wartości od 300 zł do 20 000 zł
Koszty dostawy
 • Paczka pocztowa ekonomiczna 15,00 zł
 • Paczka pocztowa priorytetowa 20,00 zł
 • Przesyłka kurierska 23,00 zł
 • lokalizacja: Jelenia Góra, Polska
 • czas wysyłki: 24 godziny
 • stan: nowy
 • faktura: Nie wystawiam faktury
 • płeć: produkt damski
 • rozmiar: 42
 • kolor: biały
 • fason: empire
 • dostawa z Polski: tak

FASHION SQUARE

suknie ślubne

suknie wieczorowe

sukienki

na każdą okazję !

prześliczna suknia ślubna w kolorze bieli

tył - wiązanie gorsetowe

lekki tren

wbudowany biustonosz

WYMIARY 42:

biust: 97 cm (regulacja)

talia: 79 cm (regulacja)
biodra: 105 cm
długość od ramion: 152 cm

DOSTĘPNA OD RĘKI

DOSTAWA 1-3 DNI OD WPŁATY

ZAPRASZAM DO ZAKUPU


Zapoznaj się z pozostałymi aukcjami:

Strona "o mnie" Wszystkie aukcjeprzelewpaczka mini pocztowa ekonomiczna 9,50 zł

paczka mini pocztowa priorytetowa 10,50 zł

paczka priorytetowa o większym gabarycie 20-25 zł

wysyłka gratis
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
  • 13 1940 1076 6570 6778 0000 0000
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 23,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 2 dni robocze
Paczka pocztowa priorytetowa 20,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 2 dni robocze
Paczka pocztowa ekonomiczna 15,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 4 dni robocze
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje

dane sprzedawcy

Fashion Square
ul. Kiepury 27a/15
58-506 Jelenia Góra
NIP: 7521083328
REGON: 022510534
FASHION SQUARE Alina Jaworska, z siedzibą przy ul. Kiepury 27A/15, 58-506 w Jeleniej Górze, wpisana do rejestru CEIDG, o numerze identyfikacji podatkowej NIP: 7521083328, REGON: 022510534

reklamacje

Opis procedury reklamacyjnej: Kupujący może składać Sprzedawcy reklamacje dotyczące zawartej Umowy pod adresem aj.fashion.square@gmail.com lub w formie pisemnej na adres Sprzedawcy. Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej: - imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego, - datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji, - przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego, - wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację. Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie. Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci. Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej.

pozostałe informacje

Kupując na moich aukcjach akceptujesz wszystkie warunki zawarte w poniższym regulaminie. Sposób i termin zapłaty za zakupy: Podstawową formą zapłaty za zakup rzeczy jest płatność przez PayU lub przelew bankowy. Termin zapłaty: do 3 dni licząc od dnia zakupu. Prowadzimy sprzedaż detaliczną, oferowany towar nie jest przeznaczony do dalszej odsprzedaży. Prosimy o wskazanie prywatnego adresu dostawy. Część naszej oferty to towary na specjalne zamówienie (z wydłużonym czasem realizacji). Dokonując zakupu na naszej aukcji towarów na specjalne zamówienie, dokonujesz zakupu poza UE, wprowadzając towar na obszar unii, stając się importerem. Podana cena obejmuje cenę towaru oraz koszt wysyłki w dropshippingu. Wystawienie rachunku za przedmiot leży po stronie producenta. Przesyłki o niskiej wartości i przeznaczone na użytek własny są wolne od cła i podatku VAT (rozporządzenie Rady (WE) Nr 1186/2009 ). Zakupiony towar dostarczany jest klientowi pocztą pod wskazany przez niego adres. W przypadku towarów na specjalne zamówienie (z wydłużonym czasem realizacji) zapłata następuje wyłącznie z góry. Po spełnieniu świadczenia, czyli otrzymaniu przez Kupującego zamawianego towaru Kupujący traci prawo do odstąpienia od umowy. UWAGA: Zamówienia specjalne realizowane są przez okrągły rok. W wyniku jednorazowej 2-tygodniowej przerwy urlopowej w fabrykach W DNIACH 16.01.2017 - 17.02 2017 MOGĄ NASTĄPIĆ OPÓŹNIENIA W REALIZACJI ZAMÓWIEŃ SPECJALNYCH. WAŻNE: Terminy realizacji zamówień specjalnych podane są w przybliżeniu. Nie ponosimy odpowiedzialności za opóźnienia w dostawach wynikające z przyczyn od nas niezależnych (pracy międzynarodowej poczty lub innych przewoźników) Reklamację dotyczącą braku dostawy ZAMÓWIENIA SPECJALNEGO można złożyć po upływie wskazanego przybliżonego czasu dostawy. Kupujący ma obowiązek poinformować sprzedającego o braku przesyłki w terminie 14 dni od upływu przybliżonego terminu dostawy. Reklamacja będzie rozpatrzona w terminie do 14 dni. Kupujący przyjmuje do wiadomości, że nie może żądać zwrotu pieniędzy prędzej niż jest to wskazane w warunkach realizacji transakcji zakupu towaru na SPECJALNE ZAMÓWIENIE. Towary nie będące ofertą na specjalne zamówienie wysyłamy w ciągu 24H. Kupujący będący konsumentem ma możliwość skorzystania z pozasądowego sposobu rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń przed Stałym Polubownym Sądem Konsumenckim przy Wojewódzkim Inspektorze Inspekcji Handlowej w Jeleniej Górze. Informacje o sposobie dostępu do ww. trybu i procedur rozstrzygania sporów, znajdują się pod następującym adresem: http://www.uokik.gov.pl, w zakładce 'Rozstrzyganie sporów konsumenckich'.

zwroty

Czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa: kupujący


Adres do zwrotu:
Fashion Square Alina Jaworska
Kiepury 27A/15
58-506 Jelenia Góra
PL
Dodatkowe informacje

 

UWAGA: 

ZWROT W PIERWSZEJ KOLEJNOŚCI NALEŻY ZGŁOSIĆ DROGĄ E-MAILOWĄ I POCZEKAĆ NA DALSZĄ INSTRUKCJĘ POSTĘPOWANIA. PACZKI ODSYŁANE BEZ WCZEŚNIEJSZEGO UZGODNIENIA NIE SĄ PRZEZ NAS PRZYJMOWANE. 


Prawo konsumenta do odstąpienia od umowy: W ciągu 14 dni od otrzymania nabytej rzeczy lub – w przypadku usług – zawarcia umowy, Kupujący (konsument) może odstąpić od umowy bez podawania jakiejkolwiek przyczyny. W takim przypadku Sprzedający w ciągu 14 dni od dnia oświadczenia o odstąpieniu od umowy zwróci otrzymane od Kupującego płatności (zwrot zapłaconej ceny za towar oraz zwrot zapłaconej kwoty za przesłanie towaru ze sklepu do konsumenta jednak nie wyższej niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez Sprzedającego). Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu. Sprzedający zwraca środki przy użyciu takiego samego sposobu zapłaty, jakiego użył kupujący. Aby odstąpić od umowy zawartej na Allegro, należy złożyć Sprzedającemu stosowne oświadczenie woli, pisząc na adres e-mail: aj.fashion.square@gmail.com lub na adres firmy. Kupujący może skorzystać ze wzoru odstąpienia od umowy, podanego poniżej. Przesyłkę należy nadać na adres: FASHION SQUARE Alina Jaworska, ul. Kiepury 27 a/15, 58-506 Jelenia Góra. Wzór oświadczenia o odstąpieniu od umowy (oświadczenie to należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy): (adres sprzedającego) Ja (imię, nazwisko kupującego) niniejszym informuję o moim odstąpieniu od umowy sprzedaży następujących rzeczy: (nazwy kupionych przedmiotów), numery oferty w Allegro (numery) . Data zawarcia umowy to (data), data odbioru przedmiotów (data) . Imię i nazwisko: (imię i nazwisko kupującego) Login Allegro: (login kupującego) Adres: (adres kupującego) Data: (data odstąpienia od umowy) Podpis: (tylko jeżeli formularz jest wysyłany w wersji papierowej) W przypadku odstąpienia od Umowy Sprzedawca nie ponosi kosztu odesłania Towaru. Kupujący ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystanie z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy - konsument może jedynie przymierzyć bądź wypróbować zakupioną rzecz. Jeżeli natomiast będzie jej używał, albo ją uszkodzi, poplami, i wynikiem czego nie będzie się nadawała do sprzedaży, a następnie odstąpi od umowy, Sprzedającemu wówczas przysługuje stosowne odszkodowanie. Brak odstąpienia od umowy: Prawo odstąpienia od umowy zawartej w ramach Allegro nie przysługuje Kupującemu (konsumentowi) w odniesieniu do umów: - o świadczeniu usług, jeżeli przedsiębiorca wykonał w pełni usługę za wyraźną zgodą konsumenta,- w której przedmiotem świadczenia jest rzecz wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb;- zawartej w drodze aukcji publicznej;