Sukienka *MONACO* CEKINY złota,na jedno ramię (L) (6999919603)

do wyczerpania przedmiotów

parametry

 • stan: nowy
 • faktura: Nie wystawiam faktury
 • waga (z opakowaniem): 1 [kg]
 • rozmiar: 40 (L)
 • marka: Inna marka
 • wzór dominujący: inny wzór
 • rękaw: długi rękaw
 • długość: mini
 • fason: ołówkowa
 • styl: glamour
 • okazja: koktajlowa
 • dostawa z Polski: nie
 • kolor: czerń, odcienie żółtego i złota

opis

 • Masz pytania ?
 • chętnie na wszystkie odpowiemy
 • preferowany kontakt - e-mail
telefon
791 348 248
694 204 378
email
lanaqstore@gmail.com
godziny otwarcia
Pon - Pt | 9.00 - 17.00
Sprzedaż Internetowa
Przedmioty wysyłamy
w ciągu 14 do 30 dni roboczych
Realizacja przyjęcia zamówienia
24h/7
Paczki wysyłamy
 • Wpłaty prosimy wykonywać za pośrednictwem allegro lub przelewem tradycyjnym.
 • LANA Q
 • Alior bank: nr. konta
 • 62 2490 0005 0000 4500 7170 2050
 • Regulamin dostępny na naszej stronie o mnie.

Zanim dokonasz zakupu wejdź na stronę o mnie i zapoznaj się z moim regulaminem. Dokonanie zakupu na mojej aukcji jest równoznaczne z akceptacją mojego regulaminu.

CEKINOWA SUKIENKA Z DŁUGIM RĘKAWEM
IDEALNA NA WIECZORNE WYJŚCIE

kolor: beżowy i czarny

rozmiar: L

na aukcjach rozmiary do wyboru: S, M, XL

Najmodniejszy wzór !

Cekinowe, błyszczące sukienki to hit sezonu !

TABELA WYMIARÓW

REALNE ZDJĘCIA

Dostawa i płatność
od 15,00 zł

Lokalizacja: Poznań, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
List polecony ekonomiczny
pierwsza sztuka
15,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
2
czas realizacji
24-25 dni roboczych

Płatności

Faktura

Nie wystawiam faktury
Gwarancja
1 miesiąc

Rodzaj gwarancji

productenta/dystrybutora

Okres gwarancji

1 miesiąc
Dodatkowe informacje

    

1. Na mocy niniejszej Umowy Dający Zlecenie (Klient) zleca Przyjmującemu Zlecenie (Lana Q Patrycja Krzywda, ul. Braille’a 1B/27, 60-687 Poznań, NIP: 7773006103), dokonanie czynności prawnej dla Klienta, to jest zawarcie Umowy o Zakup wskazanego przez Klienta Towaru, ze Sprzedawcą, w imieniu, na rzecz i na rachunek Klienta.

2. Klient akceptując niniejszy Regulamin udziela LanaQ pełnomocnictwa (umocowania) do zawarcia Umowy o Zakup Towaru ze Sprzedawcą w imieniu, na rzecz i na rachunek Klienta, w tym do składania oświadczeń woli wobec Sprzedawcy, jak i odbierania oświadczeń adresowanych do Klienta od Sprzedawcy (w zakresie umowy zakupu Towaru). Wszelkich powyższych czynności LanaQ  dokonuje wyłącznie w imieniu, na rzecz i na rachunek Klienta i wywołują one skutek bezpośrednio dla Klienta. Odwołanie pełnomocnictwa jest równoznaczne z rozwiązaniem Umowy, w tym zakresie ma zastosowanie art. 746 k.c.

3. Klient pozostawia LanaQ swobodę co do wyboru sposobu wykonania zlecenia, w szczególności wyboru Sprzedawcy, z którym zawrze umowę o Zakup Towaru (może to być także Sprzedawca spoza Rzeczypospolitej Polskiej), formy i sposobu zawarcia tej Umowy, zamówienia Towaru – w szczególności poprzez złożenie zamówienia i wprowadzenie danych Klienta do elektronicznego systemu zamówień udostępniane lub wykorzystywanego przez Sprzedawcę.

4. LanaQ ma prawo powierzyć wykonanie zlecenia dowolnie wybranej przez siebie osoby trzeciej (zastępca), o czym nie ma obowiązku zawiadamiać Klienta. W przypadku zawiadomienia Klienta o osobie i o miejscu zamieszkania swojego zastępcy jest odpowiedzialny tylko za brak należytej staranności w wyborze zastępcy.


§2 Odpowiedzialność

1. Stronami Umowy o Zakup Towaru są wyłącznie Klient i Sprzedawca. LanaQ nie jest stroną tej Umowy i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za działania i zaniechania Klienta jak i Sprzedawcy w wykonywaniu tej Umowy.

2. Stronami niniejszej Umowy Zlecenia są wyłącznie Klient i LanaQ. Sprzedawca nie jest stroną tej Umowy.

3. LanaQ nie ponosi odpowiedzialności za niewykonanie lub nienależyte wykonanie Umowy o Zakup Towaru prze Sprzedawcę, jak i przez Klienta, a także za jakiekolwiek ich czyny niedozwolone, bezpodstawne wzbogacenia ani za jakiekolwiek zdarzenie mogą skutkować ich odpowiedzialnością. 

4. LanaQ nie jest przedstawicielem, agentem, pełnomocnikiem, prokurentem ani reprezentantem, pracownikiem, wykonawcą itp. Sprzedawcy.

5. Względem Klienta LanaQ odpowiada tylko za niewykonanie lub nienależyte wykonanie niniejszej Umowy na zasadach określonych w kodeksie cywilnym.

§3 Zawarcie niniejszej Umowy i wskazanie Towaru. 

1. Wszelkie treści znajdujące się na stronach internetowych Sprzedawcy nie stanowią oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i stanowią jedynie zaproszenie do zawarcia Umowy, chyba że co innego wynika z regulaminu platformy aukcyjnej, na której to zamieszczone są treści.

2. Klient wybiera Towar, który ma być przedmiotem Zakupu:

a. W przypadku zawierania niniejszej Umowy przez platformę aukcyjną – zgodnie z regulaminem tej platformy;

b. W przypadku zawarcia niniejszej Umowy w inny sposób – w sposób wskazany przez Sprzedawcę w toku korespondencji między Stronami. 

3. Momentem zawarcia niniejszej Umowy jest:

a. W przypadku zawierania niniejszej Umowy przez platformę aukcyjna - moment określony w regulaminie tej platformy;

b. W przypadku zawierania niniejszej Umowy w inny sposób – moment zaakceptowania Regulaminu przez Klienta.

4. W ogłoszeniu o możliwości zawarcia niniejszej Umowy Sprzedawca może wskazać także szczegółowe warunki Umowy Zakupu Towaru, w tym opis Towaru oraz koszty jego dostawy. 

5. Poprzez „Koszty Dostawy” rozumie się wszelkie koszty związane z dostawą, w tym nie tylko koszty wysyłki (shipping), ale także wszelkie koszty ubezpieczenia, opłaty, podatki, opłaty za licencje i pozwolenia, grzywny, mandaty oraz koszty pakowania, przenoszenia, transportu oraz przechowywania Towarów.

   .

Reklamacja
1 rok

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

1 rok
rękojmia wyłączona dla przedsiębiorców

Adres do reklamacji

LANA Q
ul. Złotowska 51b/14
60-184 Poznań
Dodatkowe informacje

  

1. W przypadku stwierdzenia niezgodności dostarczonego Towaru z umową, Klient ma prawo do złożenia reklamacji. Reklamacja powinna zostać złożona niezwłocznie po stwierdzeniu niezgodności. 2. Przez niezgodność towaru z umową rozumie się następujące sytuacje: - produkt został uszkodzony w czasie transportu - przesyłka została zagubiona - pomyłkowo zostanie wysłany inny produkt - jeżeli jakość produktu odbiega od norm 3. Reklamacje można zgłaszać tylko przez e-mail. Zgłoszenie reklamacji powinno zawierać oznaczenie osoby zgłaszającej reklamację (imię, nazwisko, adres zamieszkania, adres e-mail) oraz opis przyczyny reklamacji. Reklamacje zostaną rozpatrzone w terminie do 14 dni od daty otrzymania zgłoszenia. 4. W przypadku pozytywnego rozpatrzenia gwarancji towar jest wymieniany na nowy, bądź zwracana jest cała kwota zakupu. Nowy towar zostanie wysłany po odesłaniu wadliwego (chyba, że strony postanowią inaczej), koszt wysyłki nowego towaru pokrywa sprzedający.Zwroty

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

LANA Q
Złotowska 51b/14
60-184 Poznań

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

  

1. Kupujący może dokonać zwrotu otrzymanego towaru bez podania przyczyny w terminie 14 dni, składając stosowne oświadczenie na adres mailowy. 2. Wskazany powyżej termin 14-dniowy liczony jest od dnia, w którym nastąpiło otrzymanie towaru przez kupującego. 3. W przypadku zwrotu towaru, umowa jest uważana za niezawartą, a kupujący jest zwolniony z wszelkich zobowiązań. To, co Strony świadczyły, ulega zwrotowi w stanie niezmienionym, co oznacza, że oświadczenie o odstąpieniu będzie uznane za nieskuteczne w przypadku, gdy okaże się, że zwrócony Towar posiada uszkodzenia mechaniczne, zabrudzenia lub gdy występują w nim braki elementów które stanowią jego integralną część, chyba że powyższe nastąpiło w wyniku niezgodności Towaru z umową w rozumieniu ustawy z dnia 27 lipca 2002 r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego (Dz.U. Nr 141, poz. 1176 z późn. zm.). 4. Zwrot wzajemnych świadczeń, powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 (słownie: czternastu) dni. 5. Zwracany przez kupującego towar powinien zostać opakowany w odpowiedni sposób, zapewniający brak uszkodzeń w trakcie transportu. 6. Koszt opakowania i odesłania towaru ponosi kupujący. Chyba, że strony postanowią inaczej. 7. Zwracany towar przez kupującego nie może zostać wysłany za pobraniem. Takie paczki nie zostaną odebrane. Środki za zwrot zostają przelane na podstawie załączonego formularza zwrotu.O sprzedającym
lanaqstore
98,5%
kupujących poleca tego sprzedającego

72

 

1

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

4,7

Czas wysyłki

4,6

Koszt wysyłki

4,8

Obsługa kupującego

4,8

Dane firmy

Kontakt

 • +48 ********* (pokaż)

Informacje o sprzedającym

LANA Q - Jeśli są Państwo czegoś nie pewni lub mają wątpliwości -

proszę pytać! Odpowiemy na każde pytanie. Preferowaną formą kontaktu jest

e-mail. Staramy odpowiadać na maile najszybciej jak tylko możemy. Jesteśmy do

Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00. W

korespondencji proszę o podawanie swojej nazwy użytkownika Allegro oraz nr

aukcji. W znaczący sposób usprawni nam to pracę i ewentualną identyfikację

Kupującego. E-mail: lanaqstore@gmail.com

Regulamin: bit.ly/RegulaminLanaQ

Pozostałe informacje

1. Obowiązkowe jest zapoznanie się z niniejszym Regulaminem. Dokonanie zakupu jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu, tutaj bit.ly/RegulaminLanaQ


Numer oferty:6999919603
Zgłoś naruszenie zasad

Sponsorowane oferty z tej kategorii

Do góry