Sukienka dla Barbie, czerwona, tiul. (6541513968)

zakończona
10,00 zł
sprzedaż zakończona
Koszty dostawy
 • List polecony ekonomiczny 6,00 zł
 • List polecony priorytetowy 7,00 zł
 • lokalizacja: Koszalin
 • czas wysyłki: do 4 dni
 • stan: nowy
 • bohater: barbie
 • płeć: dziewczynki
 • marka: inna
 • rodzaj: ubranko
 • wiek dziecka: 5 lat +
 • materiał: tkanina

Przedmiotem aukcji jest sukienka dla lalki Barbie widoczna na zdjęciu.
Wykonana z satyny i innych błyszczących materiałów.
Z tyłu sukienka zapinana na rzep.

(Lalka Barbie nie jest przedmiotem aukcji)

Wymiary modelki: biodra = 14,0 cm, biust = 13,0 cm

W razie jakichkolwiek pytań, proszę pisać. Odpowiem na każdy e-mail, wyślę dodatkowe zdjęcia.

Przy zakupie większej ilości sztuk oraz z innych moich aukcjach za koszty przesyłki płacisz tylko raz.

Wszystkie szablony aukcji, zdjęcia, opis aukcji oraz przedmioty wystawione na aukcji są mojego autorstwa. Kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie wzorów bez mojej zgody jest zabronione, ponieważ stanowi to naruszenie praw autorskich. Podstawa prawna Dz.U. 94 nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U. 94 nr 43 poz. 170.
wysyłka gratis
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
  • Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski S.A. 10 1020 2791 0000 7602 0137 8298
płatność z góry
maksymalnie w paczce
List polecony priorytetowy 7,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 100
przybliżony czas realizacji: 5 dni
List polecony ekonomiczny 6,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 100
przybliżony czas realizacji: 7 dni
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje

dane sprzedawcy

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:
 
Prawo konsumenta do odstąpienia od umowy: W ciągu 14 dni od otrzymania nabytej rzeczy lub – w przypadku usług – zawarcia umowy, Kupujący (konsument) może odstąpić od umowy bez podawania jakiejkolwiek przyczyny. W takim przypadku Sprzedający zwróci wszystkie otrzymane od Kupującego płatności. Zwracany towar powinien być w stanie nienaruszonym oraz zawierać wszystkie elementy i dołączony paragon lub fakturę. Aby odstąpić od umowy zawartej na Allegro, należy złożyć Sprzedającemu stosowne oświadczenie woli, pisząc na adres e-mail: studio_nicola@wp.pl . Kupujący może skorzystać ze wzoru odstąpienia od umowy, podanego poniżej. Przesyłkę należy nadać na adres: Studio Masażu NICOLA Wojciech Staszczyk, ul. Jarzębinowa 26, 75-682 Koszalin. Wzór oświadczenia o odstąpieniu od umowy (oświadczenie to należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy): [adres sprzedającego] Ja [imię, nazwisko kupującego] niniejszym informuję o moim odstąpieniu od umowy sprzedaży następujących rzeczy: [nazwy kupionych przedmiotów], numery oferty w Allegro [numery] . Data zawarcia umowy to [data], data odbioru przedmiotów [data] . Imię i nazwisko: [imię i nazwisko kupującego] Login Allegro: [login kupującego] Adres: [adres kupującego] Data: [data odstąpienia od umowy] Podpis: [tylko jeżeli formularz jest wysyłany w wersji papierowej] Koszt zwrotu rzeczy w przypadku odstąpienia od umowy : W przypadku odstąpienia od Umowy Sprzedawca nie ponosi kosztu odesłania Towaru. Brak odstąpienia od umowy: Prawo odstąpienia od umowy zawartej w ramach Allegro nie przysługuje Kupującemu (konsumentowi) w odniesieniu do umów: w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb. Możliwość skorzystania z pozasądowych sposobów rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń oraz dostęp do tych procedur: Kupujący będący konsumentem ma możliwość skorzystania z pozasądowego sposobu rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń przed Stałym Polubownym Sądem Konsumenckim w Koszalinie. Informacje o sposobie dostępu do ww. trybu i procedur rozstrzygania sporów, znajdują się pod następującym adresem: http://www.uokik.gov.pl, w zakładce „Rozstrzyganie sporów konsumenckich”.

reklamacje

Opis procedury reklamacyjnej: Kupujący może składać Sprzedawcy reklamacje dotyczące zawartej Umowy pod adresem studio_nicola@wp.pl lub w formie pisemnej na adres Sprzedawcy: Studio Masażu NICOLA Wojciech Staszczyk, ul. Jarzębinowa 26, 75-682 Koszalin. Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej: imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego, datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji, przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego, wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację. Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie. Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci. Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej. Zwracany towar powinien być w stanie nienaruszonym oraz zawierać wszystkie elementy i dołączony paragon lub fakturę.

pozostałe informacje

Oświadczam, że zobowiązuję się dostarczyć rzeczy bez wad, z wyłączeniem wad wskazanych w ofercie sprzedaży. Do każdego zakupu dołączam paragon lub na życzenie kupującego fakturę. Towar wysyłam w ciągu 4 dni roboczych od zaksięgowania wpłaty na konto (z uwagi na to, że jest to rękodzieło i wykonanie zamówionych rzeczy zaczynam po otrzymaniu wpłaty na konto). Na wpłatę czekam 7 dni roboczych od dokonania zamówienia - po tym czasie występuję do Allegro o zwrot prowizji i wystawiam odpowiedni komentarz. Wysyłka może się opóźnić w przypadku gdy kupujący nie poda wszystkich niezbędnych danych do zrealizowania zamówienia np. w aukcjach w których jest możliwość wyboru wzoru, koloru rzeczy wysyłka nastąpi w ciągu 4 dni roboczych od uzyskania tych informacji (chyba że w aukcji określono inaczej).