SUCHA PIECZĘĆ Z ANGIELSKIM ADRESEM (7016172088)

zakończona

opis

Sucha pieczęć z angielskim adresem : 117 Moyser Road , Streatham , S. W. 16.Urządzenie sprawne technicznie.Oprawa wykonana z żeliwa , masywna.Wym. podstawy 10 x 5,5 cm.

Dostawa i płatność
od 15,00 zł

Lokalizacja: Kielce, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Paczka pocztowa ekonomiczna
pierwsza sztuka
15,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
1
czas realizacji
5 dni roboczych

Punkty odbioru

PH Gregor
Triasowa
25-640 Kielce
woj. świętokrzyskie

  • poniedziałek 09:00 - 17:00
  • niedziela 09:00 - 17:00

płatność tylko gotówką
proszę o kontakt przed odbiorem

Płatności

Faktura

Nie wystawiam faktury
Gwarancja
24 miesiące

Rodzaj gwarancji

sprzedającego

Okres gwarancji

24 miesiące
Dodatkowe informacje

 

Informacje o gwarancjach można znaleźć w zakładce "Warunki reklamacji".Kontakt z PH Gregor Aneta Kwiatek ul.Triasowa 4/11 25-640 Kielce.Nr tel. 694 521 272.Do reklamacji potrzebny będzie paragon fiskalny jako dowód zakupu ; bez tego dokumentu (czytelnego) reklamacjia nie będzie rozpatrywana.

Reklamacja
2 lata

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

2 lata
dla firm rękojmia wyłączona

Adres do reklamacji

PH Gregor Aneta Kwiatek
ul.Triasowa 4/11
25-640 Kielce
Dodatkowe informacje

Reklamacje uznawane są w przypadku , gdy sprzedawca zataił wadę poprzez brak w opisie aukcyjnym oraz nie uwidocznił tego na zdjęciach w ofercie.Możliwy jest całkowity zwrot kwoty po odesłaniu przedmiotu na zasadach określonych w zakładce - "Warunki Zwrotów" , lub częściowy zwrot kosztów zakupu w przypadku naprawy uszkodzenia przez nabywcę lub obniżenie ceny do poziomu satysfakcjonującej kupującego.

Zwroty
14 dni

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

PH. Gregor
Triasowa 4/11
25-640 Kielce

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

Kupujący ma prawo do zwrotu zakupionego przedmiotu w ciągu 14 dni od daty otrzymania towaru - w takim przypadku należy wypełnić formularz o odstąpieniu od umowy i przesłać go na email : gregorstyl@wp.pl.Koszt wysyłki do kupującego oraz za zwrot reklamacyjny pokrywa KUPUJĄCY.Sprzedający ma prawo ze wstrzymaniem zwrotu środków do czasu otrzymania przedmiotu.Nie przyjmuję przesyłek za pobraniem a zwrot środków następuje tylko na nr konta bankowego podany przez kupującego.Zwrot przedmiotu powinien nastąpić nie później niż 14 dni od daty przesłania formularza zwrotu.Umowa uważana jest za nieważną , a konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będącej wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru , cech i funkcjonowania rzeczy.Kupujący ponosi też odpowiedzialność za uszkodzenie przedmiotu w czasie oględzin , lub w czasie wysyłki do sprzedawcy - np. w przypadku niewłaściwego zabezpieczenia na czas wysyłki. FORMULARZ - ZWROT TOWARU Imię i nazwisko _______________________________________________________________ Nick z allegro _______________________________________________________________ Numer aukcji _______________________________________________________________ Numer telefonu _______________________________________________________________ Adres e-mail _______________________________________________________________ Data zakupu _______________________________________________________________ ZAWRACANE POZYCJE Lp. Nazwa (model, kolor, rozmiar), Ilość , przyczyna zwrotu 1._________________________ __________ _____________________________________________ 2._________________________ __________ _____________________________________________ ZWROT NALEŻNOŚCI na konto: numer konta________________________________________________________________ na adres: imię i nazwisko______________________________________________________________ ulica ________________________ nr. domu_____________ nr.mieszkania_____________________ kod pocztowy _________ miasto______________________ dodatkowe uwagi _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ podpis ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- W przypadku gdy zamówiony produkt będzie nieodpowiedni mają Państwo możliwość dokonania zwrotu zakupionego towaru w terminie 14 dni od daty jego otrzymania, pod warunkiem zwrotu towarów nieużywanych, czystych, nieuszkodzonych razem z oryginalnym opakowaniem. Towar należy odesłać na adres: PH GREGOR Aneta Kwiatek ul.Triasowa 4/11 25-640 Kielce. Razem z odsyłanym towarem należy wysłać wypełniony niniejszy formularz. Prosimy pamiętać o starannym zapakowaniu przesyłki. Jednocześnie informujemy, że nie przyjmujemy żadnych przesyłek odesłanych do nas za pobraniem.

O sprzedającym
gregorstyl
100,0%
kupujących poleca tego sprzedającego

184

 

0

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

5,0

Czas wysyłki

5,0

Koszt wysyłki

5,0

Obsługa kupującego

5,0

Informacje o sprzedającym

Firma PH. Gregor ;

Aneta Kwiatek ,

Triasowa 4/11 ,

25-640 Kielce ,

NIP 9591047480 ;

Regon 260464666 ;

Tel. +48 694521272

Pozostałe informacje

Nr konta bankowego w ING Bank 22 1050 1416 1000 0090 9258 7253.