STYLOWY FOTEL krzesło barok mahoń drewno 77620 (6541904848)

zakończona
799,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
 • Przesyłka kurierska 35,00 zł
 • Przesyłka kurierska pobraniowa 39,00 zł
 • lokalizacja: Września
 • czas wysyłki: do 7 dni
 • oryginalność: przedmiot stylizowany (replika)
 • waga (z opakowaniem): 20.00 [kg]
 • rodzaj drewna: egzotyczne
 • typ mebla: stylizowany (na wzór oryginalnych)
Krzesło-fotel w stylu europejskim
Zdjęcia produktu (kliknij, żeby powiększyć):

Przedmiotem aukcji jest nowy fotel (z podłokietnikami) w stylu europejskim.

Nasze krzesła i fotele wykonane są z wysokiej jakości litego drewna egzotycznego (kauczuk) o bardzo dużej gęstości (twarde, gęste, mocne, ciężkie). Każda część krzeseł i foteli wykonana jest z jednego kawałka drewna, co pozytywnie wpływa na długą i bezproblemową eksploatację.

Kolor drewna: ciepły brąz, kasztan.

Krzesła (bez podłokietników) do nabycia na osobnej aukcji.

Naszą firmę wyróżnia spośród innych największy w Polsce wybór tapicerek. Na życzenie możemy obić każdy mebel dowolnym materiałem z naszej oferty lub tkaniną dostarczoną przez klienta. Najwyższą jakość naszych tapicerek potwierdza mnóstwo pozytywnych komentarzy.


Wymiary:

krzesło:
- wysokość: 110 cm
- wysokość siedziska: 49 cm
- szerokość: 53 cm
- głębokość: 50 cm
fotel:
- wysokość: 110 cm
- wysokość siedziska: 49 cm
- szerokość: 62 cm
- głębokość: 50 cm
POLECAMY
wysyłka gratis
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
  • ING Bank Śląski S.A. 56105018521000002289114536
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 35,00 zł
kolejna sztuka: 35,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 8 dni
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa 39,00 zł
kolejna sztuka: 39,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 8 dni
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji: 7 dni
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Koszt wysyłki dotyczy tylko terytorium Polski. Wysyłka za granicę do uzgodnienia indywidualnie.
Wystawiam faktury VAT

dane sprzedawcy

kontakt

 • (61) 4367 890
  Infolinia czynna od poniedziałku do piątku 8:00 - 16:00 (stacjonarny)
 • 793 878 741
  Infolinia czynna od poniedziałku do piątku 8:00 - 16:00 (komórkowy)

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:
 
§ 1 Kupujący ma możliwość zwrotu nabytego towaru bez podania przyczyny w nieprzekraczalnym terminie 14 dni od odebrania przesyłki wyłącznie jeśli zakupił towar metodą "kup teraz". Zwrot towaru jest możliwy wyłącznie jeśli towar jest nieużywany, nieuszkodzony, a wysyłka realizowana jest na koszt Kupującego. Ze względu na charakter sprzedawanych przez nas produktów, Kupujący ponosi koszty logistyczne, wynikające z realizacji zamówienia (równe kosztowi wysyłki do Kupującego), a w przypadku mebli tapicerowanych ze względów higieniczno-sanitarnych również koszt wymiany wszystkich części miękkich. § 2 Formularz oświadczenia o odstąpieniu od umowy jest dostępny do pobrania pod tym adresem: http://serwer1421353.home.pl/dokumenty/formularz-odstapienie.doc. § 3 Oświadczenie o odstąpieniu należy złożyć: a) listem poleconym na adres Sprzedającego: LIVETIME Dorota Świerczyńska, ul. Przemysłowa 4, 62-300 Września. b) w postaci elektronicznej i wysłać Sprzedającemu na adres poczty elektronicznej: livetime1@wp.pl (Sprzedający niezwłocznie potwierdza Kupującemu e-mailem przyjęcia oświadczenia). Odstępując od umowy, Kupujący jest zobowiązany załączyć dowód sprzedaży - najlepiej oryginał lub kopię paragonu lub faktury VAT lub inny niebudzący wątpliwości dowód zakupu. § 4 Kupujący ma obowiązek zwrócić towar Sprzedającemu - na swój koszt - niezwłocznie, jednak nie później niż 14 dni od dnia, w którym odstąpił od umowy (do zachowania terminu wystarczy odesłanie towaru przed jego upływem). § 5 Zwrot pieniędzy za zwrócony towar minus koszty z § 1 następuje na konto bankowe podane przez Kupującego w korespondencji e-mail. § 6 Jeżeli Kupujący wraz z oświadczeniem o odstąpieniu nie odesłał towaru, Sprzedający wstrzymuje się od zwrotu dokonanych przez Kupującego płatności do dnia otrzymania towaru. § 7 Przesyłki ze zwracanym Towarem nadane za pobraniem lub na koszt odbiorcy (Sprzedającego) nie będą przyjmowane.

reklamacje

§ 1 W przypadku stwierdzenia wad lub niezgodności towaru z umową Kupujący może złożyć reklamację faksem na numer (61) 4367890 lub na adres e-mail livetime1@wp.pl. Po złożeniu reklamacji Sprzedający niezwłocznie poinformuje Kupującego o sposobie odbioru reklamowanego towaru. Sprzedający odpowiada za niezgodność towaru z umową jedynie w przypadku jej stwierdzenia przed upływem dwóch lat od wydania tego towaru Kupującemu. Termin ten biegnie na nowo w razie wymiany produktu. W razie niezgodności towaru z umową Kupujący najpóźniej w terminie roku od dnia stwierdzenia tej niezgodności jest zobowiązany wysłać zawiadomienie (oświadczenie) o stwierdzonej niezgodności na adres Sprzedającego: LIVETIME Dorota Świerczyńska, ul. Przemysłowa 4, 62-300 Września. Dla zachowania terminu wystarczy wysłanie zawiadomienia (oświadczenia) przed jego upływem. Kupujący zobowiązany jest sporządzić na piśmie opis stwierdzonej niezgodności towaru z umową oraz wskazać zakres roszczenia. §2 Kupujący odsyłający reklamowany towar do Sprzedającego jest zobowiązany do załączenia pisemnego oświadczenia zawierającego następujące dane: dane reklamującego - imię i nazwisko, dokładny adres zamieszkania oraz adres e-mail, datę nabycia towaru, nazwę towaru, cenę nabycia, dokładnie opisaną wadę oraz okoliczności jej powstania, żądania reklamującego. Składając reklamację, Kupujący zobowiązany jest również do załączenia dowodu sprzedaży - najlepiej oryginału lub kopii paragonu lub faktury VAT lub innego niebudzącego wątpliwości dowodu zakupu. Gotowy formularz reklamacyjny jest do pobrania pod tym adresem: http://serwer1421353.home.pl/dokumenty/formularz-reklamacyjny.doc §3 W przypadku jakichkolwiek wątpliwości związanych z procedurą składania reklamacji Kupujący może uzyskać wskazówki, dzwoniąc pod numer telefonu (61) 4367 890 (koszt połączenia jak za połączenia lokalne). §4 Jeśli reklamacja zostanie uznana, towar wolny od wad jest niezwłocznie wysyłany na koszt Sprzedającego. §5 Jeśli reklamacja zostanie uznana, a Sprzedawca nie jest w posiadaniu towaru zastępującego przedmiot uszkodzony,Sprzedający niezwłocznie zwraca pieniądze Kupującemu przelewem na konto bankowe Kupującego podane w korespondencji e-mail.

pozostałe informacje

§ 1 W przypadku wysyłki kurierskiej, Kupujący jest zobowiązany do sprawdzenia przy kurierze towaru w momencie odbioru przesyłki. Należy dokładnie obejrzeć karton, czy nie jest wgnieciony lub rozdarty. § 2 W przypadku uszkodzeń kartonu Kupujący powinien w obecności kuriera niezwłocznie spisać protokół uszkodzeń i dołączyć go do zwracanego towaru. Złożenie podpisu na liście przewozowym bez sprawdzenia towaru potwierdza jego przyjęcie bez zastrzeżeń. §3 Kupujący zobowiązany jest do przesłania Sprzedającemu kopii protokołu szkody faksem na nr (61) 4367 890 lub e-mailem na adres livetime1@wp.pl. §4 Przesyłki "za pobraniem" wysyłamy użytkownikom, którzy mają minimum 10 pozytywnych komentarzy. § 5 Ręcznie produkowane przedmioty znajdujące się w ofercie Sprzedającego mogą różnić się od siebie, co wynika z technologii. Fakt ten Kupujący przyjmuje do wiadomości, jednocześnie akceptując ewentualne odstępstwa otrzymanego towaru od tego przedstawionego na fotografiach zamieszczonych w aukcji. Elementy tylnych ścian mebli mogą posiadać większe odstępstwa, rysy, przebarwienia, co nie obniża jakościowej i wizualnej wartości przedmiotu. Kolory przedmiotu obserwowanego na monitorze mogą różnić się od rzeczywistych. Wynika to z indywidualnych ustawień monitora, za które Sprzedający odpowiedzialności nie ponosi. § 6 Wymiary mebli podane w aukcji mogą się nieznacznie różnić od rzeczywistych w związku z tym, że nasze produkty są wykonywane ręcznie i niemożliwym jest wyprodukowanie dwóch identycznych sztuk. Produkty o dużych gabarytach i ciężarze ze względu na bezpieczny transport dostarczamy zazwyczaj w kilku paczkach. W siedzibie naszej firmy produkty skręcamy, a następnie w celu wysyłki ponownie rozkręcamy. Kupujący dokonując zakupu na naszych aukcjach fakt ten akceptuje i potwierdza, że nie będzie sobie z tego tytułu rościć prawa do reklamacji.