STYLOWA SZAFKA 3 SZUFLADY (6483713188)

zakończona
149,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
  • Przesyłka kurierska 25,00 zł
  • lokalizacja: Brześć Kujawski
  • czas wysyłki: 24 godziny
  • rodzaj drewna: dąb
  • typ mebla: stylizowany (na wzór oryginalnych)

SZAFKA WYKONANA Z DREWNA DĘBOWEGO I ELEMENTÓW DREWNOPOCHODNYCH FORNIROWANYCH DREWNEM DĘBOWYM, OGÓLNIE W STANIE BARDZO DOBRYM,STABILNA, UCHWYTY DREWNIANE. NOSI NORMALNE ŚLADY UŻYWANIA. WIĘCEJ INFORMACJI POD NR 602576362

WYMIARY

WYSOKOŚĆ 60CM

SZEROKOŚĆ 55CM

GŁĘBOKOŚĆ 42CM

Zobacz inne moje aukcje
wysyłka gratis
metody płatności
  • PayU
  • Zwykły przelew bankowy
    • GETIN NOBLE BANK S.A. 76 1560 0013 2229 0794 0693 0001
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 25,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 2 dni
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Zgadzam się na sprzedaż użytkownikom serwisów Aukro.cz oraz Aukro.ua

dane sprzedawcy

kontakt

zwroty

czas na zwrot: 14 dni

adres do zwrotu:
 
Prawo konsumenta do odstąpienia od umowy: W ciągu 14 dni od otrzymania nabytej rzeczy lub – w przypadku usług - zawarcia umowy, Kupujący (konsument) może odstąpić od umowy bez podawania jakiejkolwiek przyczyny. W takim przypadku Sprzedający zwróci wszystkie otrzymane od Kupującego płatności. Aby odstąpić od umowy zawartej na Allegro, należy złożyć Sprzedającemu stosowne oświadczenie woli, pisząc na adres e-mail: Kupujący może skorzystać ze wzoru odstąpienia od umowy, podanego poniżej. Przesyłkę należy nadać na adres Adam Łuniewski ul.Ogrodowa13;Wieniec 87-880 Brześć Kujawski Oświadczenie o odstąpieniu od umowy: (Oświadczenie to należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy) (DANE SPRZEDAJĄCEGO) ........................................ ........................................ ....................................... Ja..........................niniejszym informuję o moim odstąpieniu od umowy sprzedaży następującej/ych rzeczy.................................................. numer oferty...................................................................... Data zawarcia umowy .................................................... data odbioru...................................................................... Imię i nazwisko................................................................. Login Allegro.................................................................... Adres ............................................................................. Data................................................................................ ....................................... Podpis (tylko jeżeli formularz jest wysłany w wersji papierowej) Koszt zwrotu rzeczy w przypadku odstąpienia od umowy: W przypadku odstąpienia od Umowy Sprzedawca nie ponosi kosztu odesłania Towaru

reklamacje

Opis procedury reklamacyjnej: Kupujący może składać Sprzedawcy reklamacje dotyczące zawartej Umowy pod adresem adamlun@vp.pl , lub w formie pisemnej na adres Sprzedawcy. Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej: imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego, datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji, przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego, wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację. Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie. Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci. Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej.

pozostałe informacje

ZA PRZESYŁKĘ KILKU PRZEDMIOTÓW KUPUJĄCY PŁACI RAZ NAJWYŻSZĄ STAWKĘ SPOŚRÓD KUPIONYCH PRZEDMIOTÓW. UWAGA!!! ZWYCIĘZCA AUKCJI UDZIELA MI PEŁNOMOCNICTWA DO ZAWARCIA UMOWY NA USŁUGI POCZTOWE,KURIERSKIE W IMIENIU I NA RACHUNEK KUPUJĄCEGO. KUPUJĄCY NIE PONOSI ŻADNEGO RYZYKA LUB DODATKOWYCH KOSZTÓW W ZWIĄZKU Z UDZIELONYM PEŁNOMOCNICTWEM. NIE ŚWIADCZĘ USŁUG POCZTOWYCH, TYLKO JESTEM POŚREDNIKIEM W RELACJI KUPUJĄCY - POCZTA,KURIER. PIENIĄDZE DOLICZANE DO CENY ZAKUPU PRZEDMIOTU JAKO KOSZT PRZESYŁKI, PRZEZNACZONE SĄ NA OPŁACENIE I ZABEZPIECZENIE TEJŻE PACZKI I NIE STANOWIĄ DODATKOWEGO DOCHODU.