Strona internetowa Strona WWW dla Twojej Firmy (6483054632)

zakończona
850,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ

Właściciel: Jacek Koprowski
Tel.: + 48 697 324 354
E-mail: jacek@kopering.net
Skype: kopering.net
Adres: Płock, Padlewskiego 4 lok. 10

Zobacz na GoogleMaps
INFORMACJE O FIRMIE

Firma kopering.net to firma jednoosobowa działalność gospodarcza prowadząca działalność marketingową, promocyjną oraz programistyczną dla firm, jednostek samorządowych, osób prywatnych i wszelkich organizacji. Kopering.net dostarcza szereg narzędzi promocyjnych, głównie w obszarze Internetu, jak i grafiki użytkowej.

Strony internetowe tworzone przez firmę kopering.net to w dużej mierzę strony informacyjne. Stawiam sobie za cel by klient, który wejdzie na twoją stronę internetową miał na pierwszy miejscu kontakt z Tobą i jak najszybciej mógł zamówić usługę.
P R O M O C J E

DO TEGO ZAMÓWIENIA DODAJEMY

GRATIS !!!PROJEKT LOGO TWOJEJ FIRMY
(zgodny z twoimi wytycznymi)

SZABLON AUKCJI ALLEGRO
(1 projekt graficzny wg wytycznych)
CHARAKTERYSTYKA OFEROWANEJ PRZEZ FIRMĘ KOPERING.NET STRONY INTERNETOWEJ
 1. NOWOCZESNA STYLISTYKA - oferowana przeze mnie strona internetowa, jest ciekawa, nowoczesna i oryginalna. Realizując każdy z projektów biorę pod uwagę Twoje sugestie oraz wymagania. Podstawowym elementem każdej tworzonej przeze mnie strony jest jej przejrzystość i dobre podkreślenie najwaśniejszych informacji. Twoi klienci w sposób szybki i sprawny znajdą informacje o Twojej ofercie i będą mogli szybko skontaktować się z Tobą, by to u Ciebie nabyć produkt, a nie u konkurencji!
 2. TECHNOLOGIE NA WYSOKIM POZIOMIE - w oferowanych stronach internetowych wykorzystuję najnowsze techniki kodowania, dopasowane do dzisiejszych przeglądarek oraz urządzeń standardowych i mobilnych funkconujących w naszym świecie. Odpowiednio aktualizowana strona wraz ze swoimi komponentami na pewno będzie bezpiecznym medium promocyjnym dla Twojej firmy.
 3. PRZYJAZNA DLA WYSZUKIWAREK - strony internetowe, które wychochodzą z firmy kopering.net są przyjazne dla większości wyszukiwarek funkcjonujących w siec - w tym dla Google. Po realizacji zlecenia masz możliwość podjęcia z nami współpracy na rzecz podniesienia swojej pozycji - Pozycjonowania, dzięki czemu Twoja strona internetowa, będzie pokazywała się wyżej wśród wyników w wybranych przez Ciebie frazach.
 4. SYSTEM DO ZARZĄDZANIA STRONĄ - będziesz miał możliwość, szybkiego i sprawnego dodania / korekty, informacji znajdujących się na stronie. Strona zawiera System Zarządzania Treścią (CMS), dzięki, któremu będziesz mógł zarządzać podstawowymi informacjami na stronie. Będziesz mógł szybko zmienić telefon lub adres, informacje o firmie, czy też dodać promocję na swoją stronę internetową. Jeśli wolisz zajmować się tylko swoją działalnością, skorzystaj z obsługi strony internetowej przez firmę kopering.net.
 5. STATYSTYKI STRONY - dodam do Twojej strony internetowej statystyki jej odwiedzin. Będziesz mógł w pełni kontrolować jak wiele użytkowników odwiedza Twoją stronę i w jaki sposób do niej docierają. Kompleksowe informacje w tym zakresie znajdziesz w panelu administracyjnym.
 6. LOKALIZACJA FIRMY NA STRONIE INTERNETOWE - w zakładce kontakt / na stronie głównej lub w dowolnym miejscu na stronie dodam informacje o lokalizacji Twojej firmy. Zamieszczę mapkę Google oraz wskażę znacznikiem, gdzie znajduje się Twoja firma. Dzięki temu Twoi klienci bardzo szybko Cię znajdą i z pewnością z skorzyastają z Twojej oferty.
 7. FOTOGALERIA - na Twojej stronie internetowej zamieszczę fotogalerie z Twojej firmy, Twoich pracowników, jak również Twoich produktów, wszystko zależy od Ciebie jak będziesz chciał pokazać swoją firmę. Dostosuję się do Twoich wymagań. Oferuję również stworzenie fotogalerii, jeśli będziesz tylko chciał taką wykonać, jestem w stanie zrealizować dla Ciebie taką usługę dodatkowo.
 8. KONFIGURACJA SKRZYNEK POCZTOWYCH E-MAIL - uruchomię wybrane adresy e-mail w posiadanej przez Państwa domenie.

Realizacje firmy kopering.net

www.solidarnoscorlen­.pl www.agbudposadzki.pl­.pl www.unikorplock.pl
www.mon-pol.pl www.profesor.edu.pl www.akademiabpo.pl
www.mieszkaniaradzyn­.pl www.primavet.pl www.wyspaskarbow.net
USŁUGI DODATKOWO PŁATNE


+ Aktualizacja - 350 PLN / m-c
+ Pozycjonowanie - 300 PLN / m-c
+ Aktual. + Pozycj. - 450 PLN / m-c
+ Wykonanie fotogalerii - 300 PLN


PAMIĘTAJ !!!


UTRZYMANIE TWOJEJ
STRONY INTERNETOWEJ
PO JEJ REALIZACJI
TO KOSZT

ok. 200 PLN / rok

POCZĄWSZY OD NASTĘPNEGO ROKU
REALIZACJA ZAMÓWIENIA TEJ AUKCJI W NASZEJ FIRMIE ( 7-14 dni )
 1. KUP TERAZ - to pierwszy krok, który powinienniście Państwo uczynić by zostać klientem kopering.net. Jeśli wolicie Państwo kontakt ze mną u góry są dane lub zachęcam do napisania wiadomości poprzez zakładkę kontatk na stronie internetowej kopering.net.
 2. WYTYCZNE DO STRONY WWW / TREŚCI - kolejny krok to najbardziej jak to możliwie szczegółowe informacje dotyczące Państwa wymagań do strony. Proszę o przesłanie logotypu jeśli Państwo posiadają, wtedy wkomponujemy je w tworzony pomysł. Jeśli nie mają Państwo logotypu w ramach tej aukcji jest on tworzony dla Państwa GRATIS! Na tym etpie mogłyby również pojawić się wstępne treści strony, bym mógł sukcesywnie w procesie tworzenia strony wypełniać ją treścią. Proszę o propozycję domen - adresów strony, który chcieliby Państwo posiadać - sprawdzam ich dostępność.
 3. ZALICZKA - kiedy znamy szczegóły oczekuję wstępnej zaliczki za projekt w wysokości 200 PLN. Wysyłam Państwu rachunek na poczet zaliczki, który należy opłacić. Po opłaceniu zaliczki, potwierdzam jej otrzymnie oraz to, iż rozpoczynam pracę dla Państwa. W tym momencie wykupuję także serwer oraz domenę.
 4. PROPOZYCJE GRAFICZNE STRONY / LOGOTYPU - do 2-7 dni roboczych przesyłam Państwu do wyboru 2-3 propozycje graficzne strony oraz logotypu jakie dla Państwa przygotowałem. Wtedy także oczekuje na Państwa uwagi co do graficznej prezentacji strony / logotypu. Poprawki wykonuje w ciągu 1 dnia roboczego.
 5. REALIZACJA PROJEKTU NA SERWERZE - do 3-5 dni roboczych graficzną prezentację strony wdrażam na Państwa serwerze. Mają Państwo dostęp do podglądu strony i mogą Państwo na bieżąco śledzić postępy powstawania strony internetowej swojego przedsięwzięcia. Na bieżąco oczekuję również na uwagi.
 6. ODBIÓR STRONY + ZAPŁATA - strona jest do Państwa wglądu na okres 1-2 dni, następnie zostaje zamknięta do czasu rozliczenia się za projekt. Wysyłam rachunek z danymi do przelewu na kwotę, jaka pozostała nam po wpłacie zaliczki.
 7. PRZEKAZANIE DANYCH I PODZIWIANIE STRONY - wysyłam Państwu konto do redagowania treści oraz proponuję współpracę odnośnie aktualizacji oraz pozycjonowania Państwa strony. Jeśli uznają Państwo to za dobry pomysł, podpisujemy umowę i współpracujemy nad tym by Państwa ztrona zarabiała jak najwięcej i generowała duże odsłony.
ZAPRASZAM DO WSPÓŁPRACY AGENCJE REKLAMOWE ORAZ FIRMY PROGRAMISTYCZNE
WSPÓŁPRACA Z FIRMAMI Z ŁODZI ORAZ WARSZAWY (ZDALNIE)
wysyłka gratis
metody płatności
 • Zwykły przelew bankowy
  • BRE BANK SA 50 1140 2017 0000 4402 1072 0771
płatność z góry
maksymalnie w paczce
List polecony priorytetowy
kolejna sztuka:
maksymalnie w paczce: 1
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Nie zgadzam się na sprzedaż użytkownikom serwisów Aukro.cz oraz Aukro.ua