Strój Sportowy Komplet Piłkarski z getrami - różne (6482685778)

do wyczerpania przedmiotów
cena kup teraz
54,99 zł
z 1000 sztuk
Koszty dostawy
 • List polecony ekonomiczny 8,50 zł
 • List polecony priorytetowy 10,00 zł
 • Paczka pocztowa priorytetowa 12,00 zł
 • lokalizacja: Warszawa
 • czas wysyłki: do 7 dni
 • rodzaj: dziecięce
 • stan: nowy
 • waga (z opakowaniem): 0.50 [kg]
W naszej ofercie posiadamy rozmiary:

116cm wzrostu

122cm wzrostu

128cm wzrostu

134cm wzrostu
140cm wzrostu

146cm wzrostu

152cm wzrostu

S - ok.158cm wzrostu

M - ok.164cm wzrostu

Na zamówienie również:

L - ok.170cm wzrostu

(wydłużony okres oczekiwania) Prezentowane rozmiary dostępne są na innych naszych aukcjach.

Poliester 100%e-mail:

info@moda-mix.pl


- GG : 4062036


- GG : 9071299

tel. 600939732

tel. 733220607


Do wartości zamówienia

należy doliczyć koszt przesyłki wg. podanego cennika.


* zastrzegamy sobie prawo odmowy przesyłki za pobraniem, jeżeli opinie o kontrahencie wskazują na jego nierzetelność.


Wybierając opcję przedpłaty, należną kwotę (wartość zamówienia + koszt przesyłki) należy wpłacić na konto:

mBank
77 11402004 0000

310259583441


W tytule przelewu - wpłaty prosimy podać numer aukcji oraz nazwę użytkownika.
© PanelReklamowy

Model: Kolorystyka wg prezentowanych zdjęć (do wyboru).

Replika: Stroje nie posiadają znaków federacji piłkarskich oraz znaków klubowych zgodnych z oryginalnymi.
Skład zestawu: Koszulka, spodenki oraz skarpeto-getry.

INFO: Szczegóły zamówienia (rozmiar, model kolorystyczny, dodatkowe informacje...itp.), proszę podać w FORMULARZU DOSTAWY.

wysyłka gratis
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
  • BRE BANK SA 77 1140 2004 0000 3102 5958 3441
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 17,50 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 5
przybliżony czas realizacji: 8 dni
List polecony priorytetowy 10,00 zł
kolejna sztuka: 3,00 zł
maksymalnie w paczce: 2
przybliżony czas realizacji: 8 dni
List polecony ekonomiczny 8,50 zł
kolejna sztuka: 2,00 zł
maksymalnie w paczce: 2
przybliżony czas realizacji: 10 dni
Paczka pocztowa priorytetowa 12,00 zł
kolejna sztuka: 3,00 zł
maksymalnie w paczce: 2
przybliżony czas realizacji: 8 dni
Odbiór osobisty po przedpłacie 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji: 7 dni
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka pobraniowa priorytetowa / Paczka24 pobranie 19,50 zł
kolejna sztuka: 2,00 zł
maksymalnie w paczce: 2
przybliżony czas realizacji: 8-9 dni
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji: 7 dni
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Cennik dostawy, dotyczy zamówień realizowanych na terytorium RP. Dla zamówień międzynarodowych, wycena kosztów przesyłki jest możliwa po zapoznaniu się z krajem docelowym oraz wagą i objętością zamówionego asortymentu.
Wystawiam faktury VAT
Nie zgadzam się na sprzedaż użytkownikom serwisów Aukro.cz oraz Aukro.ua

dane sprzedawcy

Odbiory osobiste realizujemy w Warszawie, ul.Jagiellońska 3 - SKLEP KIBICA (antresola) od pon. do pt. w godzinach 11:00 - 19:00 sobota 10:00 - 14:00 O możliwości odbioru informujemy stosowną wiadomością e-mail lub SMS'em na numer telefonu podany w zgłoszeniu.

kontakt

 • info@moda-mix.pl
  Odpowiadamy na każde pytanie, w możliwie jak najkrótszym czasie.

zwroty

czas na zwrot: 14 dni

adres do zwrotu:
 
Uprawnienie do odstąpienia od Umowy 1. Klient, który zawarł Umowę ze Sprzedawcą, może od niej odstąpić bez podania przyczyny, składając stosowne oświadczenie na piśmie w terminie 14 dni od dnia wydania mu Towaru. Do zachowania terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem. 2. Prawo odstąpienia od Umowy nie przysługuje Klientowi w przypadku świadczeń o właściwościach określonych przez Klienta w złożonym przez niego zamówieniu lub ściśle związanych z jego osobą. 3. W przypadku odstąpienia od Umowy, Umowa jest uważana za niezawartą. To, co strony świadczyły, ulega zwrotowi w stanie niezmienionym. Zwrot powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni. Zakupiony Towar należy zwrócić na adres: 03-752 Warszawa ul.Radzymińska 2/26. 4. Powyższe zapisy nie ograniczają innych uprawnień Klienta wynikających z ustawy o ochronie niektórych praw konsumentów oraz odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny z dnia 2 marca 2000 r. (Dz.U. 2000.22.271). 5. Umowa jest uważana za niezawartą, a konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

reklamacje

Reklamacje dotyczące Towarów 1. W przypadku stwierdzenia niezgodności Towaru z Umową Klientowi przysługuje prawo do złożenia reklamacji. Uprawnienie to przysługuje w ciągu 2 lat od daty wydania Klientowi Towaru, pod warunkiem zawiadomienia Sprzedawcy o tej niezgodności w ciągu 2 miesięcy od jej stwierdzenia. 2. W ramach Reklamacji Klient może żądać od Sprzedawcy doprowadzenia Towaru do stanu zgodnego z Umową przez nieodpłatną naprawę albo wymianę na nowy. 3. Jeżeli Klient, z przyczyn określonych w pkt.2, nie może żądać naprawy ani wymiany albo jeżeli sprzedawca nie zdoła uczynić zadość takiemu żądaniu w odpowiednim czasie lub gdy naprawa albo wymiana narażałaby Klienta na znaczne niedogodności, ma on prawo domagać się stosownego obniżenia ceny albo odstąpić od Umowy. 4. Reklamacje powinny być kierowane na adres: info@moda-mix.pl. Sprzedawca zobowiązany jest do rozpatrzenia każdej Reklamacji w terminie 14 dni. 5. Powyższe zapisy nie ograniczają innych uprawnień Klienta wynikających z ustawy o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz zmianie Kodeksu cywilnego z dnia 27 lipca 2002 r. (Dz.U.2002.141.1176).

pozostałe informacje

Dostawa 1. Dostawa Towarów jest możliwa na obszarze całego świata i odbywa się na adres wskazany przez Klienta w trakcie składania zamówienia. 2. Na ternie kraju dostawy towarów realizowane są za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD lub PUP Poczta Polska – wg. wyboru Klienta. 3. Wysyłki za granice RP realizowane są za pośrednictwem PUP Poczta Polska. 4. Klient może również odebrać Towar osobiście. 5. Koszty dostawy prezentowane są podczas składania zamówienia i wynoszą: - Na terytorium RP - dla zamówień wysyłanych z płatnością kurierowi przy odbiorze towaru (pobranie) za pośrednictwem PUP Poczta Polska 20,50zł - Na terytorium RP - dla zamówień opłaconych z góry, koszt wysyłki za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD 25zł. - Dla zamówień wysyłanych za granice RP, koszt przesyłki liczony jest wg aktualnego cennika PUP Poczta Polska i zależy od wielkości (wagi) zamówionego asortymentu. 6. Zamówienia wysyłane są w ciągu 2 - 7 dni roboczych od daty złożenia zamówienia (w przypadku zamówień płatnych gotówką u kuriera) lub od daty zaksięgowania wpłaty na koncie Sprzedawcy (w przypadku zapłaty za Towary inną metodą określoną w Regulaminie). 7. Za zgodą Klienta zamówienie może zostać zrealizowane w innym uzgodnionym wcześniej z Klientem terminie. Ceny i metody płatności 1. Ceny Towarów podawane są w złotych polskich (PLN) i zawierają podatek VAT. 2. Sklep oferuje Klientowi następujące formy płatności za zamówione Towary: a) gotówka - płatność przy odbiorze osobistym w sklepie, b) pobranie - płatność przy odbiorze u kuriera, c) przelew - płatność z góry na wskazany w mailu potwierdzającym złożenie zamówienia rachunek bankowy. Postanowienia końcowe 1. Wszelkie spory dotyczące Umowy, Strony w pierwszej kolejności będą starały się rozwiązać polubownie. W każdym czasie Strony mają prawo dochodzić swoich roszczeń przed sądem właściwym zgodnie z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa. 2. W sprawach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem mają zastosowanie przepisy Kodeksu cywilnego, oraz innych powszechnie obowiązujących ustaw. 3. W przypadku sprzeczności postanowień Regulaminu z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa, zastosowanie mają przepisy powszechnie obowiązujące.