Streptocarpus Skretnik kwitnaca roslina (6911074761)

do wyczerpania przedmiotów
cena kup teraz
20,00 zł
Koszty dostawy
  • Paczka pocztowa priorytetowa 10,00 zł
  • lokalizacja: Łubniany, Polska
  • faktura: Nie wystawiam faktury
  • rodzaj rośliny: rośliny ozdobne z kwiatów

Streptocarpus Skrętnik

Przedmiotem sprzedaży jest dorosła sadzonka.

Sprzedawane przez mnie rośliny to nadwyżki z mojej prywatnej kolekcji.

Wystawa wschodnia, podlewanie umiarkowane.

Obowiązuje przedpłata na konto.

Nie wysyłam za pobraniem.

Wysyłka sadzonek w poniedziałki i wtorki (po ustąpieniu upałów).

Dane do wpłaty na stronie "O mnie".

Wszystkie zdjęcia na moich aukcjach i na mojej stronie są moją własnością. Nie wyrażam zgody na ich kopiowanie i wykorzystywanie.

Wszystkie przedmioty wystawione na moich aukcjach są w moim posiadaniu dłużej niż pół roku, a ich sprzedaż nie jest dla mnie źródłem przychodu.

wysyłka gratis
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Paczka pocztowa priorytetowa 10,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 2
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
dodatkowe informacje

dane sprzedawcy

Iwona Juszczyk tel.502 222 371 magnolia28@orange.pl www.streptocarpus.lubniany.eu Konto bankowe: Inteligo 03 1020 5558 0000 8902 3005 7622

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 5 dni

 
ZWROT Klient nie ma prawa dokonywać zwrotu towaru na koszt Sprzedawcy. W przypadku przesłania paczki na koszt Sprzedawcy, cena podlegająca zwrotowi na rzecz Klienta zostanie pomniejszona o zapłacone przez Sprzedawcę koszty dostarczenia zwrotu. Zwrot kwoty zakupu następuje tylko i wyłącznie w przypadku zwrotu towaru nieuszkodzonego, nieużywanego, z kompletem metek. Przed odesłaniem przedmiotu proszę o kontakt. WYMIANA W przypadku wymiany towaru proszę odesłać towar na podany mailem adres oraz przelać na konto koszt ponownej wysyłki lub też włożyć tę kwotę do paczki ze zwróconym towarem. Po odbiorze towaru wysyłam odpowiedni towar, jeśli nie posiadam odpowiedniego koloru lub rozmiaru do wymiany zwracam pieniądze za towar w terminie 7 dni od odbioru towaru odesłanego przez Klienta.

reklamacje

W przypadku kiedy towar okaże się wadliwy Klient ma prawo do wymiany towaru na inny egzemplarz pod warunkiem zgłoszenia uszkodzenia w terminie 5 dni roboczych od daty otrzymania przesyłki . Towar należy odesłać na podany mailem adres. W przypadku nieuzasadnionej reklamacji lub uszkodzenia towaru z winy użytkownika, wszelkie koszty pokrywa Klient. Gdy w chwili otrzymywania przesyłki opakowanie nosi znamiona uszkodzenia lub prób otwierania należy w obecności dostarczającego pocztę sporządzić protokół szkody nie przyjmując towaru.

pozostałe informacje

WYSYŁKA Przedmiot wysyłam do 2 dni roboczych po zaksięgowaniu wpłaty na koncie. Nie dotyczy to wysyłki roślin, które wysyłane są w najbliższy poniedziałek po zaksięgowaniu wpłaty (w celu uniknięcia sytuacji, w której roślina mogłaby utknąć na poczcie na cały weekend). W przypadku gdy przesyłka wraca do mnie jako niepodjęta w terminie (2 tygodnie), klient ponosi koszta jej powrotu do mnie oraz ponownej wysyłki. Nie dotyczy to roślin, których w takiej sytuacji nie wysyłam ponownie i nie zwracam kosztów rośliny ani przesyłki. WPŁATA Na wpłatę czekam do 7 dni od daty zakupu. Po upływie tego czasu rozpoczynam procedurę zwrotu prowizji oraz wystawiam odpowiedni komentarz.Konto bankowe Iwona Juszczyk Bank PKO BP O/Opole 03 1020 5558 0000 8902 3005 7622 KOMENTARZ Jako Sprzedający komentarz wystawiam w drugiej kolejności. Jeżeli nie są Państwo zadowoleni z zakupów lub obsługi proszę o kontakt przed wystawieniem komentarza - każdy problem da się rozwiązać. POZOSTAŁE Zastrzegam sobie prawo do zdjęć zamieszczonych na mojej aukcji. Kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez mojej zgody jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich. Podstawa prawna: Dz. U. 94 nr 24 poz. 83, sprost.: Dz. U. 94 nr 43 poz. 170 Udanych zakupów!