STOPERY DO USZU na sznurku wielorazowe ZATYCZKI (6542006092)

zakończona
1,39 zł
sprzedaż zakończona
Koszty dostawy
 • List polecony ekonomiczny 5,00 zł
 • E-PRZESYŁKA / Paczka48 Odbiór w Punkcie 7,50 zł
 • Paczkomaty 24/7 12,00 zł
Zakupy od 790 zł wysyłka gratis
 • lokalizacja: Rydułtowy, Polska
 • czas wysyłki: do 5 dni
 • faktura: Wystawiam fakturę VAT
 • opcje: inne

Wkładki przeciwhałasowe, wielokrotnego użytku.

 • poliestrowy sznurek zapobiega zgubieniu wkładek i sprawia, że są one zawsze pod ręką, gotowe do natychmiastowego użycia
 • konstrukcja uchwytu ułatwia zakładanie, a jeden rozmiar jest dopasowany do potrzeb większości użytkowników
 • dostępne ze sznurkiem
 • odporne na wilgoć
 • wielokrotnego użytku
 • nadające się do recyklingu
 • nie wymagają rolowania
wysyłka gratis
Wysyłka gratis
Aby otrzymać Wysyłkę Gratis, kup u gocha-77 za co najmniej 790 zł.
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
  • 49 1140 2004 0000 3602 6461 0240
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 17,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 300
przybliżony czas realizacji: 6 dni roboczych
List polecony ekonomiczny 5,00 zł
kolejna sztuka: 1,00 zł
maksymalnie w paczce: 3
przybliżony czas realizacji: 8 dni roboczych
Pocztex Kurier48 14,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 300
przybliżony czas realizacji: 7 dni roboczych
E-PRZESYŁKA / Paczka48 Odbiór w Punkcie 7,50 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 300
przybliżony czas realizacji: 7-8 dni roboczych
Paczkomaty 24/7 12,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 20
przybliżony czas realizacji: 6-7 dni roboczych
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa 23,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 300
przybliżony czas realizacji: 6 dni roboczych
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Wystawiam fakturę VAT

dane sprzedawcy

Promedica
Leszczyńskiego 15a
44-270 Rybnik
NIP: 642-204-30-70
REGON: 241313531

REGULAMIN SKLEPU

Definicje I. 

Użyte w Regulaminie terminy oznaczają: 

1. Sklep Internetowy – sklep internetowy prowadzony jest przez Sprzedawcę. 

2. Klient – osoba fizyczna, osoba prawna oraz jednostka organizacyjna nie posiadająca osobowości prawnej, której przepisy szczególne przyznają zdolność prawną, która składa Zamówienia. 

3. Konsument – klient będący osobą fizyczną, który dokonuje czynności prawnej niezwiązanej bezpośrednio z prowadzoną przez siebie działalnością gospodarczą lub zawodową. 

4. Regulamin – niniejszy regulamin. 

5. Strona – Sprzedawca i Klient. 

6. Treść (Treści) – treści, w szczególności informacje, opinie, dane, pliki graficzne, elementy graficzne, zdjęcia lub filmy, w tym utwory w rozumieniu ustawy z dnia o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz wizerunki osób fizycznych, jakie są zamieszczane i rozpowszechniane przez Klienta lub osobę korzystającą ze strony internetowej Sklepu Internetowego. 

7. Towar – rzecz ruchoma wskazana w tytule aukcji i opisie przedmiotu na stronie internetowej Sklepu internetowego. 

8. Umowa sprzedaży - umowa sprzedaży Towaru w rozumieniu Kodeksu cywilnego, zawarta pomiędzy Sprzedawcą a Klientem w wyniku złożenia Zamówienia przy użyciu środków komunikacji elektronicznej. 

9. Sprzedawca – PROMEDICA Małgorzata Wilk, ul. Leszczyńskiego 15a, 44-270 Rybnik zarejestrowana jest pod numerem NIP: 6422043070, Regon: 241313531. 

10. Zamówienie – oświadczenie woli złożone przez Klienta Sprzedawcy za pomocą Strony Internetowej zgodnie z niniejszym regulaminem (oferta). 

11. Cena – wartość Towaru wskazana na stronie internetowej Sklepu Internetowego w złotych polskich wraz z obowiązującym podatkiem od towarów i usług (VAT). 

12. Kodeks cywilny – ustawa z dnia 23 kwietnia 1964 r. (opubl. w Dz.U. Nr 16, poz. 93 z późn. zm.). 

II. Postanowienia ogólne. 

1. Sprzedawca prowadzi poprzez Sklep Internetowy sprzedaż detaliczną Towarów wolnych od wad za pośrednictwem sieci Internet i serwisu Allegro. 

2. Klient może porozumiewać się ze Sklepem Internetowym listownie (adres: 44-280 Rydułtowy, ul. Raciborska 360) drogą elektroniczna (adres: sklep@promedica.biz) lub telefonicznie (nr 505 868 035). 

3. Informacje znajdujące się na stronie internetowej Sklepu Internetowego nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego. 

4. Klienci mogą uzyskać dostęp do niniejszego Regulaminu w każdym czasie, nieodpłatnie na stronie oferty Sklepu internetowego. 

5. Informacje o Towarze podane na stronie internetowej Sklepu Internetowego w tym jego opis oraz cena, nie stanowią oferty Sprzedawcy a zaproszenie do zawarcia umowy w rozumieniu art. 71 Kodeksu Cywilnego. 

6. Klient jest zobowiązany do podania w składanym Zamówieniu prawdziwych danych umożliwiających jego realizację. 

III. Rejestracja i składanie Zamówień. 

1. Zamówienie Klienta uważa się za złożone jedynie po: zapoznaniu się i akceptacji Regulaminu oraz wypełnieniu w sposób prawidłowy i kompletny formularza opcji dostawy 

2. Klient obowiązany jest używać ustalonego wcześniej na stronie internetowej Sklepu Internetowego loginu i hasła, które są poufne. Konsekwencje ujawnienia loginu i hasła przez Klienta osobom trzecim ponosi wyłącznie Klient. 

3. Złożenie zamówienia przez Klienta stanowi potwierdzenie dostarczenia mu przez Sprzedawcę informacji o głównych cechach świadczenia Sprzedawcy z uwzględnieniem przedmiotu świadczenia oraz sposobu porozumiewania się jego z Klientem oraz o łącznej Cenie za świadczenie Sprzedawcy wraz z podatkami, a także opłatach za transport, dostarczenie, usługi pocztowe oraz innych kosztach. 

4.Zamówienia w Sklepie Internetowym można składać przez cała dobę we wszystkie dni roku kalendarzowego. 

5. Złożenie zamówienia, jest równoznaczne z zawarciem Umowy sprzedaży i jest potwierdzeniem przez Klienta, że wie, że złożone przez niego zamówienie pociąga za sobą obowiązek zapłaty. 

IV. Dostawa Towaru. 

1. Sprzedawca dostarcza zamówione Towary przesyłką wybraną przez Klienta (przy Zamówieniu o wartości brutto powyżej kwoty podanej w aukcjił koszty przesyłki ponosi Sprzedawca) lub udostępnia do odbioru przez Klienta w sklepie firmowym w Rydułtowach przy ulicy Raciborskiej 360 ( we wcześniej ustalonym terminie) o ile taka możliwość została przewidziana w ofercie 

2. Zamówione Towary są dostarczane przez Sprzedawcę pod wskazany przez Klienta adres wskazany w złożonym Zamówieniu. 

3. Termin wysyłki zamówionego Towaru może wynosić od jednego do pięciu dni roboczych (termin wysyłki jest różny dla poszczególnego asortymentu i podany jest on w każdej aukcji) dnia otrzymania zapłaty lub wyboru przesyłki za pobraniem.W przypadku płatności w inny sposób niż za pobraniem, termin wysyłki wydłuża się o okres pomiędzy złożeniem zamówienia, a datą zaksięgowania należności na rachunku bankowym Sprzedawcy (w przypadku wpłat przez PayU pieniądze wpływają na konto Sklepu dzień po wpłacie a w przypadku wpłat dokonanych od piątku do niedzieli pieniądze są na koncie Sklepu dopiero w poniedziałek i od tego terminu liczony jest czas realizacji dostawy) 

4. Sprzedawca może samodzielnie zdecydować o podziale zamówienia na mniejsze przesyłki. W takim przypadku, ogólny koszt dostawy podany Klientowi przy składaniu zamówienia nie ulega zmianie 

5. W przypadku nieodebrania przesyłki Klient zobowiązany jest do pokrycia kosztu wysyłki w obie strony tj. wysyłki i zwrotu do Sprzedawcy. Nieodebrane listy są odsyłane przez Pocztę Polską jako list polecony wg standardowego cenniki dostępnego na stronie http://cennik.poczta-polska.pl/ i koszt zwrotu który pokrywa Kupujący może być wyższy niż podana na stronie przedmiotu opłata za wysyłkę. Brak dobrowolnego pokrycia tychże kosztów skutkuje skierowaniem sprawy na drogę sądową. 

6. Osobom niezarejestrowanym nie wysyłam przesyłek za pobraniem. 

V. Sposoby zapłaty Ceny oraz kosztów dostarczenia Towaru. 

Cena za Towary oraz koszty dostarczenia Towaru winny być zapłacone przez Klienta w następujący sposób: 

1) za pobraniem, przy odbiorze Towaru 

2) przelewem (tradycyjnym) na rachunek bankowy Sprzedawcy nr: 49 1140 2004 0000 3602 6461 0240 

3) za pośrednictwem elektronicznego systemu płatności online. 

Sprzedający akceptuje następujące sposoby płatności: tradycyjny przelew bankowy, płatność online i kartą płatniczą za pośrednictwem PayU, płatność gotówką przy odbiorze ( o ile w ofercie podano taką możliwość) 

oraz dostarcza Towar w następujący sposób: kurierem, Pocztą Polską oraz InPost. 

VI. Odpowiedzialność Sprzedawcy. 

1. Sprzedawca nie ponosi odpowiedzialności za problemy techniczne bądź ograniczenia techniczne występujące w sprzęcie z którego korzysta Klient, które uniemożliwiają Klientowi poprawne korzystanie ze Sklepu. 

2. Sprzedawca nie ponosi odpowiedzialności za: 

1) utratę przez Klienta danych spowodowaną awarią jego sprzętu i systemu komputerowego lub innymi okolicznościami powstałych z przyczyn nie leżących po stronie Sprzedawcy, 

2) skutki korzystania przez Klienta ze strony internetowej Sklepu Internetowego w sposób sprzeczny z obowiązującym prawem, postanowieniami Regulaminu lub przyjętymi w tym zakresie zwyczajami,

3) szybkość przesyłu danych i związane z tym ograniczenia, będące następstwem okoliczności o charakterze technicznym, technologicznym oraz infrastrukturalnym, powstałych z przyczyn nie leżących po stronie Sprzedawcy, 

4) za niedostępność strony internetowej Sklepu Internetowego wskutek siły wyższej oraz zachowań Klienta oraz osób trzecich ( w tym działania serwisu Allegro) 

VIII. Spory między Stronami. 

1. Rozstrzyganie ewentualnych sporów powstałych pomiędzy Sprzedawcą a Klientem, który jest konsumentem zostaje poddane sądom właściwym zgodnie z postanowieniami właściwych przepisów Kodeksu postępowania cywilnego. 

2. Rozstrzyganie ewentualnych sporów powstałych pomiędzy Sprzedawcą a Klientem, który nie jest konsumentem zostaje poddane sądowi właściwemu ze względu na siedzibę miejsce zamieszkania powoda.

 IX. Prawa autorskie. 

1. Treść umieszczona na stronie internetowej Sklepu Internetowego chroniona jest prawem autorskim i nie może być zmieniana i uzupełniana, chyba że właściciel strony wyrazi na to pisemną zgodę. Zawartość serwisu nie może być zwielokrotniana, rozpowszechniana ani publikowana z naruszeniem ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych. 

2. Pobranie bez pisemnej zgody Sklepu zdjęć zamieszczonych w ofertach podlega opłacie w kwocie 500zł/zdjęcie. W przypadku stwierdzenia pobrania materiałów bez zgody właściciele, pobierającemu materiały zostaje wystawione wezwanie do zapłaty z terminem płatności 3 dni. Brak zapłaty w terminie skutkuje skierowaniem sprawy na drogę sądową. 

X. Postanowienia końcowe. 

1. Uznanie poszczególnych postanowień niniejszego Regulaminu za nieważne bądź nieskuteczne, nie wpływa na ważność oraz skuteczność pozostałych postanowień Regulaminu. W miejsce nieważnego lub nieskutecznego postanowienia zastosowana będzie reguła, która jest najbliższa celom nieważnego lub nieskutecznego postanowienia niniejszego Regulaminu. 

2. W sprawach nieuregulowanych w niniejszym Regulaminie mają zastosowanie przepisy obowiązującego na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej prawa, a w szczególności Kodeksu cywilnego, przepisy ustawy z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną 

3. Regulamin odwiązuje od dnia 25 grudnia 2014 r.

kontakt

 • poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00
 • sobota - niedziela zamknięte

pozostałe informacje

REGULAMIN Definicje I. Użyte w Regulaminie terminy oznaczają: 1. Sklep Internetowy – sklep internetowy prowadzony jest przez Sprzedawcę. 2. Klient – osoba fizyczna, osoba prawna oraz jednostka organizacyjna nie posiadająca osobowości prawnej, której przepisy szczególne przyznają zdolność prawną, która składa Zamówienia. 3. Konsument – klient będący osobą fizyczną, który dokonuje czynności prawnej niezwiązanej bezpośrednio z prowadzoną przez siebie działalnością gospodarczą lub zawodową. 4. Regulamin – niniejszy regulamin. 5. Strona – Sprzedawca i Klient. 6. Treść (Treści) – treści, w szczególności informacje, opinie, dane, pliki graficzne, elementy graficzne, zdjęcia lub filmy, w tym utwory w rozumieniu ustawy z dnia o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz wizerunki osób fizycznych, jakie są zamieszczane i rozpowszechniane przez Klienta lub osobę korzystającą ze strony internetowej Sklepu Internetowego. 7. Towar – rzecz ruchoma wskazana w tytule aukcji i opisie przedmiotu na stronie internetowej Sklepu internetowego. 8. Umowa sprzedaży - umowa sprzedaży Towaru w rozumieniu Kodeksu cywilnego, zawarta pomiędzy Sprzedawcą a Klientem w wyniku złożenia Zamówienia przy użyciu środków komunikacji elektronicznej. 9. Sprzedawca – PROMEDICA Małgorzata Wilk, ul. Leszczyńskiego 15a, 44-270 Rybnik zarejestrowana jest pod numerem NIP: 6422043070, Regon: 241313531. 10. Zamówienie – oświadczenie woli złożone przez Klienta Sprzedawcy za pomocą Strony Internetowej zgodnie z niniejszym regulaminem (oferta). 11. Cena – wartość Towaru wskazana na stronie internetowej Sklepu Internetowego w złotych polskich wraz z obowiązującym podatkiem od towarów i usług (VAT). 12. Kupon rabatowy – kupon obniżający koszt wysyłki przy kolejnym zamówieniu składanym przez Klienta 13. Kodeks cywilny – ustawa z dnia 23 kwietnia 1964 r. (opubl. w Dz.U. Nr 16, poz. 93 z późn. zm.). II. Postanowienia ogólne. 1. Sprzedawca prowadzi poprzez Sklep Internetowy sprzedaż detaliczną Towarów wolnych od wad za pośrednictwem sieci Internet i serwisu Allegro. 2. Klient może porozumiewać się ze Sklepem Internetowym listownie (adres: 44-280 Rydułtowy, ul. Raciborska 360) drogą elektroniczna (adres: sklep@promedica.biz) lub telefonicznie (nr 505 868 035). 3. Informacje znajdujące się na stronie internetowej Sklepu Internetowego nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego. 4. Klienci mogą uzyskać dostęp do niniejszego Regulaminu w każdym czasie, nieodpłatnie na stronie oferty Sklepu internetowego. 5. Informacje o Towarze podane na stronie internetowej Sklepu Internetowego w tym jego opis oraz cena, nie stanowią oferty Sprzedawcy a zaproszenie do zawarcia umowy w rozumieniu art. 71 Kodeksu Cywilnego. 6. Klient jest zobowiązany do podania w składanym Zamówieniu prawdziwych danych umożliwiających jego realizację. III. Rejestracja i składanie Zamówień. 1. Zamówienie Klienta uważa się za złożone jedynie po: zapoznaniu się i akceptacji Regulaminu oraz wypełnieniu w sposób prawidłowy i kompletny formularza opcji dostawy 2. Klient obowiązany jest używać ustalonego wcześniej na stronie internetowej Sklepu Internetowego loginu i hasła, które są poufne. Konsekwencje ujawnienia loginu i hasła przez Klienta osobom trzecim ponosi wyłącznie Klient. 3. Złożenie zamówienia przez Klienta stanowi potwierdzenie dostarczenia mu przez Sprzedawcę informacji o głównych cechach świadczenia Sprzedawcy z uwzględnieniem przedmiotu świadczenia oraz sposobu porozumiewania się jego z Klientem oraz o łącznej Cenie za świadczenie Sprzedawcy wraz z podatkami, a także opłatach za transport, dostarczenie, usługi pocztowe oraz innych kosztach. 4.Zamówienia w Sklepie Internetowym można składać przez cała dobę we wszystkie dni roku kalendarzowego. 5. Złożenie zamówienia, jest równoznaczne z zawarciem Umowy sprzedaży i jest potwierdzeniem przez Klienta, że wie, że złożone przez niego zamówienie pociąga za sobą obowiązek zapłaty. IV. Dostawa Towaru. 1. Sprzedawca dostarcza zamówione Towary przesyłką wybraną przez Klienta (przy Zamówieniu o wartości brutto powyżej kwoty podanej w aukcjił koszty przesyłki ponosi Sprzedawca) lub udostępnia do odbioru przez Klienta w sklepie firmowym w Rydułtowach przy ulicy Raciborskiej 360 ( we wcześniej ustalonym terminie) 2. Zamówione Towary są dostarczane przez Sprzedawcę pod wskazany przez Klienta adres wskazany w złożonym Zamówieniu. 3. Termin wysyłki zamówionego Towaru może wynosić od jednego do pięciu dni roboczych (termin wysyłki jest różny dla poszczególnego asortymentu i podany jest on w każdej aukcji) dnia otrzymania zapłaty lub wyboru przesyłki za pobraniem.W przypadku płatności w inny sposób niż za pobraniem, termin wysyłki wydłuża się o okres pomiędzy złożeniem zamówienia, a datą zaksięgowania należności na rachunku bankowym Sprzedawcy (w przypadku wpłat przez PayU pieniądze wpływają na konto Sklepu dzień po wpłacie a w przypadku wpłat dokonanych od piątku do niedzieli pieniądze są na koncie Sklepu dopiero w poniedziałek i od tego terminu liczony jest czas realizacji dostawy) 4. Sprzedawca może samodzielnie zdecydować o podziale zamówienia na mniejsze przesyłki. W takim przypadku, ogólny koszt dostawy podany Klientowi przy składaniu zamówienia nie ulega zmianie 5. W przypadku nieodebrania przesyłki Klient zobowiązany jest do pokrycia kosztu wysyłki w obie strony tj. wysyłki i zwrotu do Sprzedawcy. Nieodebrane listy są odsyłane przez Pocztę Polską jako list polecony wg standardowego cenniki dostępnego na stronie http://cennik.poczta-polska.pl/ i koszt zwrotu który pokrywa Kupujący może być wyższy niż podana na stronie przedmiotu opłata za wysyłkę. Brak dobrowolnego pokrycia tychże kosztów skutkuje skierowaniem sprawy na drogę sądową. 6. Osobom niezarejestrowanym nie wysyłam przesyłek za pobraniem. V. Sposoby zapłaty Ceny oraz kosztów dostarczenia Towaru. Cena za Towary oraz koszty dostarczenia Towaru winny być zapłacone przez Klienta w następujący sposób: 1) za pobraniem, przy odbiorze Towaru 2) przelewem (tradycyjnym) na rachunek bankowy Sprzedawcy nr: 49 1140 2004 0000 3602 6461 0240 3) za pośrednictwem elektronicznego systemu płatności online. Sprzedający akceptuje następujące sposoby płatności: tradycyjny przelew bankowy, płatność online i kartą płatniczą za pośrednictwem PayU, płatność gotówką przy odbiorze oraz dostarcza Towar w następujący sposób: kurierem, Pocztą Polską oraz InPost. VI. Rabaty na koszt wysyłki. 1) Za każde wydane na zakupy pełne 100zł (nie liczą się koszty wysyłki) Klient otrzymuje w przesyłce Kupon Rabatowy na kwotę 5zł na pokrycie kosztów wysyłki, do wykorzystania przy następnym zakupie. 2) Kupony Rabatowe są ważne w okresie wskazanym na kuponie (3 miesiące od dokonania zakupu upoważniającego do otrzymania Kuponu Rabatowego). 3) Celem obniżenia kosztu wysyłki przy kolejnym zakupie Klient podaje numer posiadanego kuponu rabatowego. Z DNIEM 28.02.2017 PROMOCJA ZOSTAJE ZAKOŃCZONA. WYDANE KUPONY WYKORZYSTAĆ MOŻNA DO MOMENTU UTRATY ICH WAŻNOŚCI. VII. Odpowiedzialność Sprzedawcy. 1. Sprzedawca nie ponosi odpowiedzialności za problemy techniczne bądź ograniczenia techniczne występujące w sprzęcie z którego korzysta Klient, które uniemożliwiają Klientowi poprawne korzystanie ze Sklepu. 2. Sprzedawca nie ponosi odpowiedzialności za: 1) utratę przez Klienta danych spowodowaną awarią jego sprzętu i systemu komputerowego lub innymi okolicznościami powstałych z przyczyn nie leżących po stronie Sprzedawcy, 2) skutki korzystania przez Klienta ze strony internetowej Sklepu Internetowego w sposób sprzeczny z obowiązującym prawem, postanowieniami Regulaminu lub przyjętymi w tym zakresie zwyczajami, 3) szybkość przesyłu danych i związane z tym ograniczenia, będące następstwem okoliczności o charakterze technicznym, technologicznym oraz infrastrukturalnym, powstałych z przyczyn nie leżących po stronie Sprzedawcy, 4) za niedostępność strony internetowej Sklepu Internetowego wskutek siły wyższej oraz zachowań Klienta oraz osób trzecich ( w tym działania serwisu Allegro) VIII. Spory między Stronami. 1. Rozstrzyganie ewentualnych sporów powstałych pomiędzy Sprzedawcą a Klientem, który jest konsumentem zostaje poddane sądom właściwym zgodnie z postanowieniami właściwych przepisów Kodeksu postępowania cywilnego. 2. Rozstrzyganie ewentualnych sporów powstałych pomiędzy Sprzedawcą a Klientem, który nie jest konsumentem zostaje poddane sądowi właściwemu ze względu na siedzibę miejsce zamieszkania powoda. IX. Prawa autorskie. 1. Treść umieszczona na stronie internetowej Sklepu Internetowego chroniona jest prawem autorskim i nie może być zmieniana i uzupełniana, chyba że właściciel strony wyrazi na to pisemną zgodę. Zawartość serwisu nie może być zwielokrotniana, rozpowszechniana ani publikowana z naruszeniem ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych. 2. Pobranie bez pisemnej zgody Sklepu zdjęć zamieszczonych w ofertach podlega opłacie w kwocie 500zł/zdjęcie. W przypadku stwierdzenia pobrania materiałów bez zgody właściciele, pobierającemu materiały zostaje wystawiona faktura VAT z terminem płatności 3 dni. Brak zapłaty w terminie skutkuje skierowaniem sprawy na drogę sądową. X. Postanowienia końcowe. 1. Uznanie poszczególnych postanowień niniejszego Regulaminu za nieważne bądź nieskuteczne, nie wpływa na ważność oraz skuteczność pozostałych postanowień Regulaminu. W miejsce nieważnego lub nieskutecznego postanowienia zastosowana będzie reguła, która jest najbliższa celom nieważnego lub nieskutecznego postanowienia niniejszego Regulaminu. 2. W sprawach nieuregulowanych w niniejszym Regulaminie mają zastosowanie przepisy obowiązującego na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej prawa, a w szczególności Kodeksu cywilnego, przepisy ustawy z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną 3. Regulamin odwiązuje od dnia 25 grudnia 2014 r.

zwroty

Czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa: kupujący


Adres do zwrotu:
Promedica Małgorzata Wilk
Raciborska 360
44-280 Rydułtowy
PL
Ograniczenie prawa do odstąpienia

Prawo odstąpienia od umowy bez podania przyczyny nie przysługuje konsumentowi w przypadku, gdy kupujący otworzył zapieczętowane opakowanie towaru, którego po otwarciu nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub względy higieniczne (przepis z ustawy).

Dodatkowe informacje

 1. Kupujący powinien zwrócić Towar Sprzedawcy niezwłocznie, nie później jednak niż 14 dni od dnia, w którym odstąpił od umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo rzecz przed upływem terminu 14 dni. 
 2. Zwracany  Towar powinien zostać opakowany w sposób zapewniający brak uszkodzeń w czasie transportu Sprzedawcy. 
 3. Wszelkie koszty oraz ryzyko związane z przesyłką zwrotną ponosi Kupujący. 
 4. Towar powinien być zwrócony wraz z kompletnym wyposażeniem i akcesoriami oraz dokumentami wydanymi Klientowi 
 5. Kupujący odpowiada za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.
 6. Odstąpienie od umowy nie przysługuje w przypadku zakupów dokonanych przez lub na rzecz firm, stowarzyszeń, spółdzielni i fundacji. 

reklamacje

Czas na reklamację z tytułu rękojmi: 1 rok (dla firm rękojmia wyłączona)

Adres do reklamacji:
Promedica Małgorzata Wilk
Raciborska 360
44-280 Rydułtowy
PL
Dodatkowe informacje

 

 1. W przypadku gdy towar konsumpcyjny jest niezgodny z umową Kupujący może skorzystać z uprawnień wynikających z ustawy z dnia 30 maja 2014r. o prawach konsumentów (Dz.U. 2014, poz. 827). oraz kodeksu cywilnego.
 2. Towary o ile w opisie konkretnego produktu nie podano inaczej, nie są objęte gwarancją (objęte są rękojmią z wyłaczeniem rękojmi dla przedsiębiorców)
 3. W przypadku korzystania z uprawnień instytucji niezgodności towaru konsumenckiego z umową na podstawie z ustawy z dnia 30 maja 2014r. o prawach konsumentów (Dz.U. 2014, poz. 827) oraz kodeksu cywilnego Kupujący powinien złożyć reklamację Sprzedawcy i odesłać reklamowany towar wskazany adres
 4. Reklamacja winna być złożona na piśmie  i określać dane Kupującego, jego adres, oraz opis stwierdzonej niegodności Towaru z umową.
 5. Sprzedawca rozpatruje reklamację w terminie 14 dni licząc od dnia otrzymania reklamowanego towaru, udzielając odpowiedzi na piśmie lub drogą elektroniczną. 
 6. Do reklamacji Towaru kupionego na podstawie niniejszego regulaminu zastosowanie znajdują przepisy prawa polskiego. 
 7. Przy odbiorze przesyłki zawierającej Towar w momencie odbioru Kupujący powinien zwrócić uwagę na stan odbieranej przesyłki. 
 8. W przypadku stwierdzenia uszkodzenia mechanicznego zawartości przesyłki, niekompletności Towaru, niezgodności towaru z Zamówieniem Kupujący zobowiązany jest do powiadomienia o tym Sprzedawcy. 
 9. W przypadku uwzględnionej reklamacji wiąże się z wysłaniem Kupującemu nowego towaru bądź usunięcia niezgodności, koszty dostaw ponosi Sprzedawca. 
 10. Kupujący powinien odesłać do Sprzedającego reklamowany towar najtańszą przesyłką rejestrowaną.   W przypadku gdy wysyłka nie nastąpiła najtańszą przesyłką rejestrowaną, Sprzedawca  w przypadku uwzględnienia reklamacji zwraca wyłącznie koszt najtańszej przesyłki rejestrowanej.
 11. Kupujący ponosi ryzyko związane z przesyłką reklamowanego Towaru.
 12. Towary posiadające termin ważności objęte są rękojmią nie dłużej niż w podanym na opakowaniu terminie wazności oraz nie dłużej niż 12 miesięcy.
 13. Wyroby medyczne sterylne oraz wyroby jednorazowego uzytku zgodnie z obowiązującymi przepisami nie mogą być ponownie sterylizowane i wielokrotnie używane.