STOLIK WIKLINA - POLSKI - EKOLOGICZNY (6542507118)

zakończona
120,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
  • Przesyłka kurierska 25,00 zł
  • Przesyłka kurierska pobraniowa 30,00 zł
  • lokalizacja: Leżajsk
  • czas wysyłki: do 2 dni
  • stan: nowy
KONTAKT

FHU Daczyński Waldemar
Kulno 112
37-303 Kuryłowka
Tel. 502 371 741
e-mail. waldik76@o2.pl

WYSYŁKA

Przy zakupie przedmiotów z kilku aukcji prosze o kontakt przed zapłatą w celu ustalenia kosztów dostawy

PŁATNOŚCI

Wpłata na konto
PayU
Platnośc przy odbiorze

REGULAMIN

Przed zalicytowaniem prosze zapoznac się z REGULAMINEM . Skorzystanie z opcji "KUP TERAZ" oznacza akceptacje naszego regulaminu! Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania, wątpliwości na temat oferowanych produktów lub potrzebują Państwo porady, zachęcamy do kontaktu.

BARDZO ŁADNY I ZGRABNY STOLIK Z SZYBĄ WYKONANY Z WIKLINY


Śliczny stół ze szklanym blatem pasujący do każdego wnętrza, wyprodukowany z wysokiej jakości POLSKIEJ wikliny.

WYMIARY:

szerokość: 55cm,

wysokość: 64cm

STOLIK KWASKOWANY

Kwaskowanie oczyszcza wiklinę z wszelkich zabrudzeń powstałych podczas produkcji.

SOLIDNE I STARANNIE

WYKONANY!!

Zobacz nasze pozostałe aukcje:

Strona "o mnie" Wszystkie aukcje

ZAPRASZAMY!!!wysyłka gratis
metody płatności
  • PayU
  • Zwykły przelew bankowy
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 25,00 zł
kolejna sztuka: 25,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 3 dni
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa 30,00 zł
kolejna sztuka: 25,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 3 dni
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji: 2 dni
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje

dane sprzedawcy

Informujemy,że posiadamy wpis do ewidencji działalności gospodarczej prowadzonej przez Wójta Gminy Kuryłówka pod nr ew.250 Nie jestem płatnikiem podatku VAT. Do każdego zakupionego przedmiotu wystawiam PARAGON lub FAKTURE WYROBY KTÓRE PAŃSTWU OFERUJĘ WSZYSTKIE SĄ NOWE-RĘCZNIE WYPRODUKOWANE PRZEZ MOJĄ RODZINĘ I SĄSIADÓW I ZNAJOMYCHZ UWAGI NA TO ŻE SĄ TO WYROBY RĘCZNE MOGĄ MINIMALNIE RÓŻNIĆ SIĘ WYMIARAMI I ODCIENIEM WIKLINY. ZAPRASZAM DO KORZYSTANIA Z MOICH OFERT!!!

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:
 
Korzystając z reklamacji lub odstąpienia od umowy proszę pamiętać o odesłaniu PARAGONU który jest niezbędny do rozliczenia się przedsiębiorcy z Urzędem Skarbowym. Pamiętaj wszelkie zwroty są możliwe ale tylko z PARAGONEM!!! Proszę również o dobre zabezpieczenie towaru przed wysyłką. Prawo konsumenta do odstąpienia od umowy: W ciągu 14 dni od otrzymania nabytej rzeczy lub – w przypadku usług - zawarcia umowy, Kupujący (konsument) może odstąpić od umowy bez podawania jakiejkolwiek przyczyny. W takim przypadku Sprzedający zwróci wszystkie otrzymane od Kupującego płatności. Aby odstąpić od umowy zawartej na Allegro, należy złożyć Sprzedającemu stosowne oświadczenie woli i przesłać je w formie pisemnej pocztą tradycyjną na adres firmy. Przesyłkę należy nadać na adres w/w firmy. Koszt zwrotu rzeczy w przypadku odstąpienia od umowy: W przypadku odstąpienia od Umowy Sprzedawca nie ponosi kosztu odesłania Towaru. Brak odstąpienia od umowy: Prawo odstąpienia od umowy zawartej w ramach Allegro nie przysługuje Kupującemu (konsumentowi) w odniesieniu do umów: 1) o świadczenie usług, jeżeli przedsiębiorca wykonał w pełni usługę za wyraźną zgodą konsumenta, który został poinformowany przed rozpoczęciem świadczenia, że po spełnieniu świadczenia przez przedsiębiorcę utraci prawo odstąpienia od umowy; 2) w której cena lub wynagrodzenie zależy od wahań na rynku finansowym, nad którymi przedsiębiorca nie sprawuje kontroli, i które mogą wystąpić przed upływem terminu do odstąpienia od umowy; 3) w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb; 4) zawartej w drodze aukcji publicznej; FIRMA USŁUGOWO-HANDLOWA DACZYŃSKI WALDEMAR zobowiązuje się dostarczyć rzecz bez wad, z wyłączeniem wad wskazanych w ofercie sprzedaży. Możliwość skorzystania z pozasądowych sposobów rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń oraz dostęp do tych procedur: Kupujący będący konsumentem ma możliwość skorzystania z pozasądowego sposobu rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń przed Stałym Polubownym Sądem Konsumenckim przy Wojewódzkim Inspektorze Inspekcji Handlowej w Rzeszowie.

reklamacje

Korzystając z reklamacji lub odstąpienia od umowy proszę pamiętać o odesłaniu PARAGONU który jest niezbędny do rozliczenia się przedsiębiorcy z Urzędem Skarbowym. Pamiętaj wszelkie zwroty są możliwe ale tylko z PARAGONEM!!! Proszę również o dobre zabezpieczenie towaru przed wysyłką. Opis procedury reklamacyjnej: Kupujący może składać Sprzedawcy reklamacje dotyczące zawartej Umowy w formie pisemnej na adres Sprzedawcy. Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej: imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego, datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji, przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego, wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację. Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie. Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci. Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej.

pozostałe informacje

WIĘKSZOŚĆ MOICH WYROBOW TO WYROBY KWASKOWANE. KWASKOWANIE OCZYSZCZA WIKLINĘ Z WSZELKICH ZABRUDZEŃ POWSTAŁYCH PODCZAS PRODUKCJI PRZED UŻYCIEM ZALECA SIĘ ( ale nie jest to konieczne) POLAKIEROWANIE PRODUKTÓW LAKIEROWANIE PRZEDŁUŻA TRWAŁOŚĆ WIKLINY, SPRAWIA ŻE JEST ODPORNA NA WARUNKI ATMOSFERYCZNE, UŁATWIA UTRZYMANIE CZYSTOŚCI. NIE ZALECA SIĘ UŻYWANIA MEBLI WIKLINOWYCH ZWŁASZCZA FOTELI BUJANYCH BEZPOŚREDNIO NA PARKIECIE , PANELACH GDYŻ MOGĄ ULEC USZKODZENIU , PODRAPANIU. PRZED UŻYCIEM ZALECA SIĘ PODBICIE FILCEM LUB UŻYTKOWANIE NA DYWANACH , WYKŁADZINACH , CHODNIKACH LUB PŁYTKACH.